Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

no i chyba mnie coś bierze bo gardło mnie zaczęło okropnie boleć i trzepie mnie zimno - a w domu rozgrzałam do 21 stopni :-( a było tak pięknie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Dudzia ja Ci pomogę pić , nie chcę byś się zalała :D co dwie głowy to nie jedna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
theflea85 Witaj, ja jestem ze wschodniej Polski, konkretnie Lubelszczyzny, u mnie dziś był makaron ze szpinakiem, ale Dudzia wzgardziła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, haralda przepraszam, ale ze mnie taka pijaczka, że zapomniałam to piwo uwarzyć :-( trudno, wypiję emskie za Wasze zdrówko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem chora :-( zwolnienie na cały tydzień wyczytam chyba wszystkie książki jakie mam w domu :-P o ile się lepiej poczuję i odzyskam siły bo póki co to jest marniutko :-( dobrze, że zakupy i obiady na cały tydzień porobione i wyjątkowo spokojny tydzień bez żadnych spraw do załatwiania wbijam do łóżka zdrówka Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie też życzymy zdrówka, grzej się i czytaj, mam nadzieję, że książki będą ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka wybacz, miałam na myśli haraldę :) a wracając do twojego obiadu - to ja bym nie wzgardziła, oj nie :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Dudzia zdrowiej nam i nie wyłaż z łoża ! a reszcie polecam już zapobiegać , oczywiście naturalnymi sposobami + sex , napewno wtedy przetrwamy do wiosny bez przeziąbionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę Wam nic wysłać, bo mnie posądzają o spamy theflea85 zapraszam w takim razie na szpinak następnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że jednak któryś wpis wczoraj mi poszedł. Pozdrawiam prawie w środku tygodnia, dziś mam luzy więc sobie tak siedzę i wyglądam na zachmurzony świat, prawie deszczowy. DUDZIA2002 jak samopoczucie? Lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
hej, no niestety ale gorzej :-( wszystko mnie boli, jestem cała nieszczęśliwa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
Cześć Wam :) kafeteria schodzi na psy , wczoraj w ogóle nie można było jej otworzyć !, i wiecznie ruchome reklamy zasłaniające tekst , cholerki można dostać Dudzia Ty zdrowiej i nie smuć się , poczytaj kawały , te zawsze malują uśmiech :D miłej środy na razie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziennik chorej Dudzi - dzień czwarty: nadal mam katar, kaszlę bo mnie gardło drapie, ale już nie boli i nawet moje węzły chłonne raczyły nieco zmaleć a za to jaki mam seksowny głos :-D prawda, panie C? przeczytałam wczoraj Dom na Zanzibarze, dziś zamierzam pochłonąć Białą Masajkę głowa nieco mnie boli nawet się ogarnęłam już o 7-ej i zamierzam dziś zrobić paprykę faszerowaną - nie wiem jeszcze czy nie skończy się na zamiarach bo osłabiona mocno jestem, ale mam zapał i chęci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, dziś już piątek, za chwilę kolejny weekend, więc dzień powinien być przyjemny. Dudzia jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×