Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Witam wszystkich :) Jak tutaj miło w końcu coś się tutaj dzieje:) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze dobrze, niech się dzieje u mnie też się dzieje - z wolnej chaty nic nie wyszło, za to przeprowadziłam godzinną terapię psychologiczną z zaprzyjaźnionym tatą jednego dziecka - rozpłakał mi się jak dziecko, dałam mu tabletki uspokajające i głaskałam i gadałam.... słuchałam.......gadałam.....słuchałam. z trzęsącej się galarety doszedł do względnego wyciszenia - nie dam rady mu pomóc, ale wiem, że ta godzina przyniosła mu ulgę i choć nadal jestem zatroskana to cieszę się, że zaszczepiłam w nim niteczkę nadziei :-) planów na dziś nie udało się zrealizować, ale w dzisiejszych czasach ważna jest elastyczność, a ja stanęłam na wysokości zadania teraz chyba czas na kąpiel jutro będę z kawą dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam kogoś z kim można pogadać strasznie się nudzę szukałam jakiegoś portalu i wyskoczył mi ten może znajdę tutaj kogoś z kim się zaprzyjaznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich samotnych i nie samotnych ...jestem tu nowa ....szukalam jakiegos portalu gdzie mozna z kims poklikac gdzie mozna poznac kogos kto ma podobne problemy a mozne nawet zaprzyjaznic sie z kims .... pozdrawiam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim U mnie dziś pada :o mam nadzieje że chociaż u Was wyjrzy słoneczko :D Witam nowe osoby, im nas więcej tym lepiej :D Życze miłego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestsety ja sloneczka nie widzialam juz od paru dni smetnie pada pochmurno i jak tu w depresje nie wpasc ??? od wczoraj chociarz cieplo sie zrobilo ale slonko to chyba na recepte w tym roku bedzie dozowane .....pozdrowionka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goraleczka910 fajny nick mam w rodzinie góralki twarde i ostre kobiety . Dudzia jakoś mnie to nie dziwi diabelski aniołek z ciebie i jak pogłaskasz kazdy facet bedzie się trząsł ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochodze z gor dlatego taki nick .....zycie wywialo mnie blizej morza ale bardzo lubie plaze spacery brzegiem morza o ile jest cieplo bo lato w tym roku nas nie rozpieszcza .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice pochodzą z Rycerki ,Ujsoły i masę rodziny mam w Bielsku ,Kentach i paru wiochach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to mniej wiecej moje rodzinne strony ....ja z wadowic pochodze mam rodzine pod krakowem skawina rodzicow niestety juz nie mam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly i nie maly ..... ludzie jezdza po polsce po swiecie i nawet gdzies daleko w europie mozna spotkac znajomego z rodzinnego miasta czy wioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Cześć wszystkim :). Ileż może padać? Niedziela, popołudnie, lato, a tu deszcz, deszcz i deszcz. Zostaje książka i telewizor. Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goraleczka910
U mnie jakby słonko chciało wyjść coś tam próbuje przez te chmury się przedostać Teraz kawusia niestety tylko w towarzystwie mojego piesiunia no i trzeba będzie z nią na spacerek wyjść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Masz przynajmniej motywację :) . Ja miałam nadzieję na popołudniowy spacer, ale nic mnie nie skłoni do opuszczenia wygodnej kanapy. Margaret chyba piknik nie wyszedł. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
A co ciekawego czytasz? No oprócz wpisów na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Tej nie czytałam, ale autorka dobra na leniwe popołudnie przy kawie. A książka fajna? Jeżeli mogę coś polecić to fajne są książki Sarah Kate Lynch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna, lubie jej książki ( dokładnie jak nazwałaś na leniwe popołudnie :) ) kiedyś czytałam tez sporo książek Nory Roberts ( też takie lekkie ) S.K.L. nie znam ale chętnie przeczytam coś w urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Tak też jej książki zostały mi polecone "lekka lektura na wakacje". Najfajniejsza jest "Błogosławieni, którzy robią ser". Początek jest bardzo smutny, ale jeśli się nie zniechęcisz to potem jest już super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wole obejrzec film zamiast czytac moze lenistwo moje tu wychodzi ale juz tak mam ...lubie obyczajowe ....jakis romansik ....teraz powtarzaja odcinki ..szczesliwe stulecie ..to na faktach jest podoba mi sie ten film kozystajac z tego ze ma zwolnienie lekarskie dosc dlugie to sobie ogladam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda...nie zniechęce się bo bardzo lubie czytać :D ( szkoda tylko że mam zbyt mało czasu na to ) Góraleczka...też oglądam ten film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Filmy i seriale też lubię. Do tego nie udało mi się przekonać, choć słyszałam same pozytywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Właśnie oglądam powtórkę "O mnie się nie martw"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez go lubie ..o mnie sie nie martw .. fajny posmiac sie mozna i troche z zycia wziete na ipli mozna wszystkie odcinki ogladnac jak ktos nie widzial .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 2
Pewnie wszyscy poszli spać, żeby jutro w pełni sił wstać do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus
Poniedziałkowe dzień dobry :-D Kto ma ochotę na poranną kawę? Miłego słonecznego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×