Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość feminka28

Mamy 2015 radosci i obawy

Polecane posty

Gość feminka28
dziewczyny jade wlasnie do gina trzymajcie kciuki. Beta wyszla dodatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
Trzymam kciuki! Daj znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkeira84
ja oczywiście też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
I jak feminko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie Feminko czekamy na wiesci :) Doris witamy! Tobie ciaza ciazy a my ze zniecierpliwieniem czekamy na ten okres kiedy bedziemy miec takie brzuchy :) a bedzie synek czy corka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Jestem w szpitalu. Jutro badania:-( . 4 tc krwawie ale po zbadaniu beraz lekarza szyjka jest zamknieta przy prawidlowej ciazy. Jutro beta jak urosnie to bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
A i dostalam luteine. Widzialam na usg mala kropeczke w macicy.:-) super uczucie ale jutro bedzie wazny dzien czy beta rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feminko wszystko bedzie dobrze, ja na poczatku tez bylam w szpitalu. Tam sie Toba zajma a beta napewno urosnie. Musi :) :) a bardzo krwawisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkeira84
Czekamy na dobre wieści, bądź dobrej myśli Feminko. Doris, kiedy masz termin? Napisz coś więcej o swoich dolegliwościach ciążowych. Dziewczyny, zastanawiam się kiedy jest dobry czas na kupno wózka. Rozglądacie się już? ( bardziej nowy, czy używany?) Wiem, że jeszcze wcześnie, ale tez nie chcę wszystkiego kupować później na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
Feminko bedzie dobrze :* Daj nam znac co u ciebie! Ja mam dzisiaj usg. Strasznie sie boje. Nie mam juz tych boli podbrzusza i to mnie martwi, ze jest taka cisza :(.. jakies mam zle przeczucia i sie nie ciesze na usg.. raczej bede tam szla jak na sciecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feminko jak dzis sie czujesz? Mam nadzieje, ze juz duzo lepiej :) Keiro ja mysle, ze w 5-6 miesiacu juz spokojnie mozna zaczac kompletowac wyprawke :) ja na allegro sobie mniej wiecej patrzylam jaki wybor ale nic nie wpadlo mi w oko. Patrzylam tez na olx na uzywane i byl taki jeden wozek,ale tez nie jestem przekonana w 100 %. Za to i tu widzialam piekne lozeczka, ale to dostaniemy akurat po mojej bratanicy :) Efo mnie ani razu nie bolalo podbrzusze do tej pory, jedynie prawy jajnik i tez wkrecalam sobie, ze pewnie pozamaciczna. A teraz to juz w ogole nie czuje, ze jestem w ciazy, bo ani nic nie boli, ani mdlosci, zadnych ciazowych dolegliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
hej dziewczyny kiepsko sie czuje. Leze i czekam na wyniki badan. Krwawie tak przy normalnej miesiaczce:-( nic mnie nie boli nawet sutki przestaly bolec. Usg jeszcze mnie czeka. Boje sie okropnie. Luteine dzisiaj rowniez bralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feminko czytalam wypowiedzu dziewczyn, ktore mialy normalne krwotoki a maluchom nic nie bylo. Musisz byc dobrej mysli, chociaz wiem, ze sie martwisz. Pamietaj, ze wszystkie trzymamy za Was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa a Ty na ktora masz usg? I glowa do gory, jeszcze bedziesz smiala sie z tych swoich czarnych mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
Feminko trzymam mocno kciuki za was. Tak mocno, aż mi zaraz odpadną z niedokrwienia. Ja również czytałam o krwawieniach i często gęsto było ok. Nawet mój lekarz pocieszył mnie na wizycie, że jakby coś takiego mi się przytrafiło to nie panikować, przyjechać do szpitala i że większość ciąż dzięki szybkiej interwencji się utrzymuje. Że to nie jest wyrok. Ja wizytę mam o 18.45 a czas leci mi tak szybko... Bo się tego boję...Gdybym nie mogła się doczekać to dłużyłby mi się niemiłosiernie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
Aha czyli dziś jeszcze jestem w 6tc :) zobaczymy co powie dzisiaj lekarz. Stres mnie bardzo silny ogarnął... Jeszcze 3godz 30min :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akida2014
Księżniczko ja liczę tak jak mój gin, jak byłam w 9t3d to na zaświadczeniu do pracy wpisał mi "ciąża 10 tydzien". Większość osób tak liczy, chociaż też spotkałam się z takim systemem jak Twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
Czyli najlepiej mówić moja ciąża ma np 6 tygodni i 4 dni :D. Feminko jak sytuacja? beta przyrosła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris84
Feminko musi byc dobrze i trzeba myslec pozytywnie. Ja w pierwszej ciazy ok 10 tyg mialam takie krwawienie ze az podloge pobrudzilam ... i bylo ok dziecko przetrwalo. Ja mam termin na 24 lutego i bedzie drugi syn :) ciesze sie bardzo bo sa tacy co mi wspolczuja ze nie dziewczunka do pary :/ ludzie sa dziwni... A co do dolegliwosci... siku chodze co 10 min, meczy mnie potworna zgaga, mecze sie bardzo szybko.. no i cierpie nabezsennosc. Dzis zasnelam ok 3. CZuje sie niezdarnie.. ledwo dopinam sie w kurtke. A mlody jak zacznie harce w brzuchu to zebra bola :/ ale wszystko to przetream no i jestem blizej niz dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Czytam wasze posty i placze. Dziekuje za slowa otuchy. Trudno mi uwierzyc ze bedzie dobrze. Wynikow bety nie znam zla jestem bo rano pobrali mi krew i nie ma wynikow no chyba ze na obchodzie cos powiedza. Jutro znowu pobranie krwi. Lekarz powiedzial ze jezeli beta urosnie to ok a jesli nie to ciaza obumarla:-[ cholerne sie tego boje. Wyc mi sie chce niemilosiernie. Plakalam juz dzis nie raz i plakac bede dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Feminko wiem co czujesz i chce mi się ryczeć razem z Tobą :( Ale mimo wszystko wierzę, że będzie dobrze, musi być innej opcji nie biorę pod uwagę. Tak mi przykro, że musisz to przeżywać. Przytulam mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Akida dziekuje ale to jest straszne tyle lat sie staralam tu sie udaje i wszystko stoi pod znakiem zapytania?:-[ :'( :'( :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę się jedynie domyślać jak się czujesz, bo sama starałam się 6 lat. TEż w szpitalu ryczałam, bo na obchodzie jedna "mądra" lekarka mi powiedziała, że beta nie urosła i prawdopodobnie ciąża się nie rozwija. Dopiero później dowiedziałam się, że sugerowała się starym wynikiem a nowego jeszcze nie było. Przeryczałam dwie godziny i nic nie pomagały dobre słowa współlokatorek. Aż w końcu przyszedł ordynator i powiedział, że beta skoczyła do góry. Modlę się, żebyś i ty usłyszała taką wiadomość. A o której jest obchód? U mnie był koło 19-19,20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
no wlasnie nie bylo jeszcze obchodu czekamy z kobitkami wlasnie. Efa jak tam daj znac co u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris84
Jak tam feminko? specjalnie zajrzalam zeby podczytac co u ciebie i pamietaj ze lekarz tylko czlowiek!! czyli omylny - zawsze trzeba ufac swojej intuicji - wiem ze to banalnie brzmi ale wtedy z tym krwawieniem trafilam w nocy i lekarz bez zrobienia badan chcial mnie wylyzeczkowac ale sie nie zgodzilam bo czulam ze jest tam moje dziecko. co do remontow - ja zakonczylam szykowanie pokoiku dla drugiego syna wczoraj w nocy (bezsennosc) skrecalam komode (rano opieprz od meza dostlam) no ale ja mam tak ze sama musze wszystko zrobic-taki typ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris84
co do liczenia tygodni to moj lekarz mowi ze liczy sie tygodnie skonczone tylko przy porodzie. w kazdym innym przypadku..karta ciazy, skierowania, papiery liczy sie tygodnie zaczete ja teraz jestem w 28tc 4dc a wszystkim mowie ze w 29 tc bo zaczelam ten tydzien. tak samo jest z urodzinami wlasnymi to ze np dzi ktos mq urodziny 20te to znaczy ze 20 lat skonczyl i leci mu 21 rok zycia- logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Doris krwawie nadal ale mam takie parcie na pecherz ze szok malo pije i co dwie godziny musze isc siku. Wyplakalam sie wczesniej to troche mi jest lzej. Ale smutno nadal:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Efa odezwij sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wyniki? Usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
hej wracam do forum staraczek:-( poronilam. Beta spadla ale jeszcze dzis pobrali mi krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×