Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość feminka28

Mamy 2015 radosci i obawy

Polecane posty

Gość Efa24
U mnie tez mam nadzieje wszystko ok. Ostatnie badanie mialam 23 grudnia w 9tc. Teraz bede miala 22 stycznia w 13 tygodniu. Teraz jestem w 12 ;). Czuje sie coraz lepiej. Ale martwi mnie ta niewiedza co u malenstwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa ja do tej pory tak mam. Też mam wizyty co miesiąc i jeszcze po wizycie jest ok, ale już tydzień po zamartwiam się czy u malucha nadal jest wszystko ok. To chyba normalne u wszystkich przyszłych matek :) Ostatnio miałam jakiś gorszy dzień i się z tego stresu i zamartwiania poryczałam. Długo nie mogłam dojść do siebie. Gdybym czuła ruchy to pewnie było by inaczej, bo bym przynajmniej wiedziała, że jak się rusza to raczej jest ok. Ale na szczęście była u mnie przyjaciółka, która mnie wysłuchała i uspokoiła. Chwała jej za to :) Pocieszam się, że co odczuwania ruchów to już bliżej ja dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Efa :-) To zamartwianie się jest najgorsze. Jak się czuje ruchy, to rzeczywiście jest trochę mniej zmartwień, ale gdy np. Przez kilka godzin malec się nie "odzywa" to zaraz najgorsze myśli przychodzą do głowy, a on sobie w najlepsze śpi :-) Imienia jeszcze nie wybraliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka84
Hej!ja już przestałam wchodzić na to forum, ale dziś wyjątkowo weszłam. Tydzień temu byłam w szpitalu (całonocna biegunka i wymioty);szyjka przez to skróciła się do granicy normy, mam żylaka na linii blizny po cięciu i pęcherza moczowego, w szpitalu było koszmarnie, leżałam 3 dni, zdychałam, syna nas pozarażał jelitówką, on sam miał 1 dzień, ja 3 a mąż ze 4. Dziś byłam na kontroli u gina, jestem w 28 t 1 dc, synuś waży 1300 g (mam ogromny brzuch jak na 7 miesiąc :))czuję się już lepiej, na plusie mam 6 kg, przewidywana waga synka na dzień porodu wychodzi 3600 - 3700 g, będą mi robić cesarkę w innym miejscu na macicy przez tego żylaka, bardzo się boję, panicznie, choć lekarz uspokaja :/ Mnie synek skopuje cały czas, kopie ciągle praktycznie, po żebrach w większości, jest mi już bardzo ciężko, bolą mnie stawy :(odliczam dni do porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka84
Akido gratuluję córeczki!w szpitalu zrobili mi usg prenatalne :)więc miałam za gratis, trwało 30 - 40 min., synek ma zdrowe serce, przepływy idealne, badano mu narządy wewnętrzne, ulokowanie łóżyska, test Maninga - 8 pkt. , także wszystko z synkiem ok, dobrze, że nie przepłaciłam za 3 D 200 - 300 zł :)Następną wizyte mam 17 lutego to będzie już 8 miesiąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efa24
Ksiezniczko ty to masz przeboje w tej ciazy... Ale najwazniejsze ze wszystko idzie ku dobremu:). Faktycznie powoli mozesz juz odliczac dni do rozwiazania. A ja sie czuje troche samotna bo mam najmlodsza ciaze i nie mam za bardzo o czym opowiadac... ;) Jutro wizyta u gin i mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. Teraz jestem w terminie kiedy normalnie wystapila by u mnie miesiaczka. Tak jak w poprzednim miesiacu czuje sie jakby byla za drzwiami... Strasznie irytujace.. Oprocz tego dzisiaj wyjatkowo boli mnie po prawej stronie a nie lewej jak zawsze. Chyba prawe wiezadlo. oczywiscie mnie to juz martwi.. Staram sie walczyc ze swoimi myslami ale cieeeeezko mi to idzie.. A tak ogolnie to jakos nie moge sobie wyobrazic ze w brzuchu mam malego czlowieka. Jak tak patrze na ten brzuch to doslownie niedowierzam :P Taka totalna fikcja dla mnie I doslownie nie wierze ze on tam na prawde jest. A juz mysl ze jeszcze tego lata zostane mama... Kosmos - Moja wyobraznia jest chyba zbyt ograniczona. co oczywiscie tez mnie martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
No nareszcie ruszyll sie to forum muslalam ze juz nic z niego nie bedzie:-) trzymam za Was kciuki do rozwiazania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feminka28 dzięki Feminko :) My za Ciebie też trzymamy kciuki, widzę, że jesteś pozytywnie nastawiona a to już połowa sukcesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imkaa
Hej dziewczyny!!;)) Jakoś dawno sie nie odzywalam ale postanowiłam zajrzeć bo forum odbyło;)) Byłam wczoraj na usg polowkowym;)) dzisiaj zaczynam 20 tydzien Dzidzi zdrowiutkie, juz czuje solidnie ruchy;)) ale to jest piękne uczucie... <3 Lekarz powiedział, ze nic nie wskazuje na to, ze to chłopiec raczej bedzie dziewczynka ale na 100% dowiem sie następnym razem.. Szkoda, ze taka niepewność;)) mAm 3 braci mój maz tez;)) myślałam, ze bedzie syn;) ale chce bardzo córcie!!!;) mojemu mężowi rzekomo obojętne chociaż widzę po nim, ze chciałby pierwszego synka;))) Cieszę sie kobietki, ze Wasze dzieciaczki dobrze sie maja;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa24
u mnie po badaniu wszystko ok :) wszystko na swoim miejscu :). ale dziecie spalo i praktycznie sie nie ruszalo, dopiero jak lekarz brzuch pouciskal obrocilo sie na bok na chwilke ;). ciesze sie ze tak mu tam dobrze ;);)ale na nastepnej wizycie za miesiac chcialabym zeby bylo troche bardziej aktywne :P... feminko podczytuje cie na drugim temacie i trzymam kciuki. mam nadzieje ze zaraz tu do nas wrocisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linkcentwellwuz1971lfzaj
Ja przyznam, że nie wiem jak to z tymi tygodniami jest. A po każdej wizycie, po badaniu usg, lekarka podaje mi różne dni,np. wg ostatniej @, wg wymiarów dziecka. Można się pogubić z tymi tygodniami ( nie mówiąc już o miesiącach Zapomniałam wcześniej napisać, że piersi mnie też bolą ( muszę spać w staniku) no i bardzo dużo pije. Jasne http://fc.cx/g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Tez mam nadzieje ze powroce tu do Was kochane:-) w piatek bede wiedziala czy temp cos urosla. Powinnam isc w piatak na krew ale wyniki beda dopiero w poniedzialek wiec jak pojde dzien wczesniej to sie nic nie stanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka84
Imko, nieważne jaka płeć, ważne by ciąża przebiegała prawidłowo i dziecko urodziło się zdrowe :)Mnie dziewczęta ciąża już bardzo ciąży, jeszcze tyle dni do kwietnia, a przez tą zimę tak mi się czas dłuży, ponuro, paskudnie, depresyjnie, czuję się jakoś tak zdołowana, nic mi się nie chce, przeleżałam dziś w łóżku cały dzień, spałam, na dworze pełno śniegu, a ja już nie mogę doczekać się wiosny, kwietnia :)Nic jeszcze nie kupiliśmy dla malucha, czekam aż mąż zrobi u synów w pokoju dużą, przesuwną szafę. W dodatku muszę napisać pracę dyplomową w lutym, nie mam wogóle chęci ani motywacji do pisania. Chciałabym jak niedźwiedź przespać do wiosny. Feminko życzę pozytywnego testu, oszczędzaj się!ja już tylko leżę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imkaa
Ksiezniczko jak piszesz okwietniu to uswiadomilam sobie jak czas szybko leci... Juz 2 mies tylko i bedziesz miała dzidziusia;)) ja tez musze napisać prace na certyfikat także witaj w klubie;))) nie mam weny zeby sie za to zabrać ale trzeba w koncu... Efa super, ze po usg prenatalnym jest wszystko ok, to najważniejsze;)) Feminko Tobie życzę II KRESECZEK!!! Co do mojego dzidziusia, jasne,ze plec nie jest najważniejsza ;) i tak juz je kocham <3 ale nie ukrywam, ze chciałabym juz wiedzieć;) jeszcze imion nie wybieram bo nie wiem jaka plec, ale jak lekarz zasugerował dziewczynkę to pomyślałam ,ze moze : ALICJA JULIANNA ;)) Wy wybralyscie juz imiona dla pociech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka84
hehe, co do Alicji to ostatnio bardzo modne imię, 3 ciężarne koleżanki właśnie tak chcą nazwać swoje córki. Mnie czas leci bardzo wolno, pierwsze 20 tc szybko, wręcz niezauważalnie, a teraz jakby dzień miał 48 h :( i jeszcze ta zima, ubieranie codzienne siebie i synka , dziś pękła mi kurtka na brzuchu jak prowadziłam Młodego do przedszkola, jak pisałam mam ogromny brzuch i zamek nie wytrzymał. Ogólnie to mi ciężko bardzo, źle sypiam, mały tak mnie skopuje w nocy, że czasem wręcz wybudza ze snu. To moja 2 i ostatnia ciąża :/tak już mam dość, a brzuch mi jeszcze przez 2,5 mies. urośnie :)Dziewczęta do 6 mies. ciąża tak nie doskwiera, dopiero potem się zaczyna, te co chodzą już 2 raz wiedzą o czym piszę. Mój syn będzie mieć na imię Sebastian :)Keiro, żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasinighna1986gufxq
Dokladnie Feminko czekamy! Nie wiem kochane ale mam okropne mysli. Juz raz mi sie snilo ze zaczelam krwawic, ciagle snia mi sie noworodki... Ale to pewnie przez to, ze ciagle o tym mysle.. Przynajmniej tak to sobie tlumacze... Ja tez chce byc juz w waszych tygodniach! A przynajmniej zeby byl juz czwartek i w koncu bede wiedziala na czym stoje... wiem... Marudze... Jasne http://f**kw.it/25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akida2014
sasinighna1986gufxq wszystkie stresujemy się tak jak Ty, więc to całkiem normalne. A który u Ciebie tydzień? Ja dziś zaczęłam 21 tydz i rano Malutka zrobiła mi niespodziankę w postaci wypiętej pupy lub nóżek (nie potrafię jeszcze rozróżnić :) ) przez co mój brzuch z lewej strony zrobił się taki fajny twardy, ale jak zapukałam do niej to zaraz się schowała :) Uczucie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkeira84
Widzę, że coś tu ruszyło :-) U mnie 23 tydzień i czuje się bardzo dobrze. Mały bardzo *****iwy, ale jeszcze nie tak dotkliwie jak np. u Księżniczki. Póki co mam ferie, ale po, wracam jeszcze do pracy. Myślę już o porodzie. Wiem, że nie będę w stanie urodzić naturalnie- po prostu tak mam i nikt mnie nie przekona. Rozmawiałam już o tym nawet z psychologiem. Księżniczko, Ty już masz doświadczenie, więc zakupy zrobisz w mig. Ja dalej nie jestem zbyt ogarnięta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efa24
ahh dziewczyny jak ja bym chciala czuc juz ruchy.. ale powiem wam szczerze ze po tym ostatnim usg juz jestem duzo spokojniejsza. w sumie od razu wiedzialam ze badanie po 12tc bedzie dla mnie przelomowe i ze jak bedzie ok to w koncu odetchne. mi czas leci bardzo, bardzo powoli.. brzuch robi sie coraz bardziej ciazowy i juz z rana jest taki sterczacy a nie jak wczesniej pod koniec dnia. ale mysle zee ktos obcy pomyslalby ze to sadlo. wy juz dziewczyny tak daleko a ja dopiero 15tydzien.. swoja droga jakie to super uczucie jak mysle ze ostatnia @ mialam w pazdzierniku. nie tesknie za nia :P. ksiezniczko trzymaj sie twardo i nie daj sie zimowej chandrze. szkoda kurtki ale trudno :). eh ty masz tam snieg,, a ja szaro, buro, pada deszcz... chce juz pozna wiosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imkaa
Ja też wyglądam juz wiosny:))) jeszcze pracuje ale w marcu mnie juz wyganiaja na zwolnienie:))) jak zacznę 7 miesiąc;) ruchy czuje od 19 tyg takie juz ewidentne bo ok 17 tyg było najpierw bulgotanie w brzuchu ale inne niż na dolegliwości jelitowe;)) także Effa lada momen doświadczysz tej pięknej chwili;) czas leci jak zwariowany;)) Fajnie dziewczynki , ze udało nam sie z dzieciaczkami;)) jeszcze Feminka dojdzie i bedzie w ogóle super;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
W piatek bede wiedziala czy sie udalo czy tez nie. Moze nie jest to temat tutaj ale dzis straszne mam zwroty mdlosci ze szok. Ale chyba cos musialo mi zaszkodzic bo to za wczesnie jest na takie objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Feminko z całego serca życzę Ci, żeby to było jednak"to" :) Napisz nam koniecznie jak już będziesz wiedziała :) Imka, Efa ja też z niecierpliwością wyczekuje wiosny, ciepłych o dłuższych dni, mmmm marzy mi się taki wiosenny spacerek kiedy wszystko zielenieje :) Ja dziś miałam obciązenie glukoza. Strasznie, ze się bałam, ze zwymiotuje albo nie będę w stanie całego wypić a okazało sie, że po wciśnieciu soku z cytryny to wcale nie było takie złe,ba, nawet mi smakowało :) Wyniki w piątek, oby wszystko było dobrze. Mój ojciec ma cukrzycę, więc niestety jestem obciązona, ale nie wiem czy ma to wpływ na cukrzycę ciązową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Hej dziewczyny dzis 25 dc bylam na becie ale i kupilam test. Wiem wiem za wczesnie:-) ale zrobilam. Tak mysle jest za wczesnie i pewnie nic nie wyjdzie a tu druga ale bardzo blada kreska i nie minelo nawet 5 minut i widze ja. Jutro odbiore kolo poludnia wyniki i zobaczymy ale mam jeszcze dwa testy:-) wiec byc moze ze jeszcze kochane dolacze do Was:-) ale od dzis oszczedzam sie nie chce zeby byla powtorka z grudnia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Feminko kochana, ale by było świetnie gdyby się udało, póki co nie gratuluję, choć w głębi wierzę się udało :) :::) Z niecierpliwością czekam na jutrzejszą betę :) Trzymam mocno kciuki i uważaj teraz na siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
Zrobilam jeszcze jeden test i pozytywny ale czekam do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka28
:-) ja tez ale i sie boje:-( . A Wy jak tam dziewczyny dzisiaj zyjecie jak Malenstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka84
ja mam instynkt wicia gniazda. Poprałam wczoraj i dziś wszystkie okrycia do nosidełka, wózka głębokiego, wygrzebałam i pokompletowałam pokrycia na wózek, nosidełko, wszystko pięknie pachnie płynami do płukania, nawet torbę do wózka uprałam. Nie mam tylko tej nieszczęsnej kurtki, jutro wybiorę sie na zakupy, dziś syn ma bal karnawałowy. Mnie Młody tak skopuje, że w środku nocy budzi, mam bardzo duży brzuch i strasznie nisko. Nie wyobrażam sobie chodzić do pracy z brzuchem, jak niektóre z Was, jestem niezborna strasznie teraz. W marcu zamawiamy łóżeczko, przybornik do łóżeczka, przewijaki i materace (ten zawsze musi być nowy i nieużywany, pamiętajcie), dla siebie rzeczy też zacznę kompletować początkiem marca (typu majtki poporodowe, nakładki na piersi itp.), laktator ręczny Avent dostanę od siostry, koszule i staniki do karmienia mam po 1 synu w stanie wręcz sklepowym:)ubranek też mnóstwo, łącznie z kombinezonem na wyjście, najbardziej cieszę się, że mam wózek 3 w 1 w stanie idealnym po 1 synu (był tez używany przez syna siostry) bo bardzo go lubiłam, niestety nie ma go już w sprzedaży, bo bym Wam poleciła, całość kosztowała ok. 1500 zł (5 lat temu), ale może komuś spodoba się używany z allegro: coneco baraccuda wózek 2 w 1 plus fotelik premier alu, tak się zwie, bardzo polecam, sprawdzony przeze mnie, stelaż ma z takim dużym koszykiem, całe zakupy mi sie tam mieściły, nigdy nie byłam obwieszona siatkami, jak wychodziłam na spacer, kółka przednie ma skrętne 180 stopni, co czyni go bardzo stabilnym (nie tak jak 360 st. gdzie wiecznie gdzieś sie przekręca), idealny do miasta i na wertepy :)kółka pompowane, nosidełko ma taki adapter do wpięcia w stelaż, więc jak jedziecie na zakupy po galerii, z autka wyciagacie wpinacie i nie musicie się mordowac z gondolą. A u Was jakie zakupy?remonty pokoi?wrzućcie jakieś foty rzeczy:) Feminko trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×