Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiaSlowik

Porodówka w Gamecie Rzgów

Polecane posty

Mam pytanie odnośnie rzeczy dla osoby towarzyszącej. Na stronie piszą ze ma to być jednorazowe ubranie ochronne (dwuczęściowe). Czy trzeba je kupić w aptece czy wystarczy wziąć coś z domu na przebranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnie84
Kkarolka kupujesz dwuczęściowy zestaw szpitalny w aptece-to są groszowe sprawy bo kupowałam ostatnio mężowi. Co do kwalifikacji to moim lekarzem prowadzącym jest dr Makula (Grzankowska) i np ona robi kwalifikacje wszystkim swoim pacjentkom.Polecam weryfikować to co mówią panie w recepcji bo wychodzi na to ze nie tylko dwóch Panów dr.kwalifikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina27
Jeżeli planujecie poród fizjologiczny nie trzeba mieć specjalnego stroju dla osoby towarzyszącej (my spakowaliśmy do torby czysty T-shirt, spodnie i klapki dla męża). Do porodu cc wdzianko dla osoby towarzyszącej jest konieczne, można je zakupić w automacie na oddziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halavi
Dziewczyny - dziękujemy za gratulacje i wszystkim Wam życzę takiego spokojnego porodu jak mój. Może to faktycznie wyglądać jak kadr z filmu, ale naprawdę ten poród tak właśnie wyglądał. Gość lila - jeśli chodzi o plan porodu to nie omawiałyśmy z położna planu punkt po punkcie. Podczas przyjmowania na oddział powiedziałam co jest dla mnie ważne i na co się zgadzam. Przyciemnione światło czy własna muzyka wyszły bardzo spontanicznie i naturalnie. W kwestii ochrony krocza - położna podczas całego porodu monitorowała stopień rozwarcia i bez pośpiechu czekałyśmy na pełne rozwarcie. Dodatkowo cały czas sprawdzała ułożenie główki Córeczki. Przy moim pierwszym porodzie też nie miałam nacięcia. Myślę, że to wszystko wpłynęło na fakt, iż nie poniosłam strat. Jednak wydaje mi się, że warto pamiętać, że w sytuacji konieczność lepsze jest delikatne nacięcie pod kontrolą położnej niż niekontrolowane pęknięcie. Hania 1986 - dziękuję - czujemy się świetnie i uczymy życia w układzie 2+2 :) kkarolka1 - my nie mieliśmy żadnego specjalnego stroju. Zabraliśmy tylko ze sobą własne rzeczy dla męża na przebranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja przed chwilą dzwoniłam do gamety i pani w rejestracji potwierdziła, że dr Fortecka kwalifikuje do porodów, tylko rzeczywiście dość długo się czeka na wizytę. Ja mam termin na 31.03 i też zastanawiam się gdzie rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lila
Słuchajcie tam naprawdę więcej lekarzy kwalifikuje na poród. Mnie od początku prowadzi doc. P. Kaczmarek (wspaniały specjalista w swoim fachu, z całego serca polecam wszystkim paniom na przyszłe ciąże) i to właśnie mój lekarz prowadzący mnie kwalifikuje na poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzisz ciaze u dr Kaczmarka gdzies poza gameta? Troche daleko dojeżdżać na wizyty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mamusie, też rozważam poród w Gamecie mam pytanie w związku z tym. Czy miała któraś z was bakterie paciorkowca typy B i czy jest to przeciwskazaniem do porodu w tym szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma powodu żeby z powodu pozytywnego gbsa Was nie zakwalifikowali, podadzą antybiotyk w trakcie porodu i ju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, czy wiecie kto w gamecie przeprowadza cięcia?? Ja byłam wyznaczona za kilka tygodni do dr Podciechowskiego, z dr podobno jest bardzo źle :( dlatego też pytam gdyż może wiecie kto operował np. w przypadku jego nieobecności urlopowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to co sie dzieje z dr Podciechowskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robiac ostatnio ktg umowilam sie do dr Forteckiej na Nfz w celu interpretacji zapisu i uslyszalam ze za tydzien tez mam umowic sie do p. dr a wczesniej zrobic ktg nie placac za nie!!!!!!!! panie w recepcji nie sa do konca zorientowane, wiec polecam konsultowac wszystko z porodowka. terminy do dr Forteckiej nie sa dlugie. bez problemu wyznaczono mi wizyte za tydzien. A pani dr powiedziala mi ze dla kobiety w ciazy termin musi sie znalezc. Warto na wizytach w Gamecie zglaszac uwagi co do braku wiedzy pan w recepcji!!!! tylko tak jest szansa cos ulepszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr miał zawał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda niestety... Dzwoniłam pytać o wizyty kwalifikacyjne i podobno dra Podciechowskiego długo nie będzie, a kwalifikują dr Dziatosz i dr Baś-Budecka. Wydaje mi się, że na forum dziewczyny pisały, że dr Dziatosz również przeprowadzał cesarskie cięcia, więc zapewne on przejmie część operacji. Tylko chyba przy cięciu zwykle jest dwoje lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mam pytanie do dziewczyn rodzących już w tej klinice czy cukrzyca ciążowa moze być przeciwwskazaniem ? Leczę sie tylko dietą insulina nie jest potrzebna. Mam wizytę kwalifikacyjną w czwartek u Dr Dziatosza wiec sie pewnie dowiem ale i tak ciekawość mnie zjada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dana
Dziewczyny szperając po necie znalazłam stronę z ocenami i statystykami dot. porodówek w rejonie. Proponuję i zachęcam do oceniania przez rodzące Gamety. Może nam, niezdecydowanym trochę to pomoże. http://www.gdzierodzic.info/placowka/1148

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej, to miejmy nadzieje ze dr Podciechowski szybko wroci do zdrowia. na pewno to im troche zdezorganizuje prace, ale bedzie musial ktos pana doktora pewnie zastapic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Cesarki może robić dr Baś Budecka ona w Madurowiczu się tym zajmowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodzilam w gamecie w grudniu i miałam cukrzycę ciążowa. Kwalifikacje miałam u dr Podciechowskiego ponieważ miałam cukrzycę kazał mi zrobić jeszcze usg w 38 tygodniu czy dziecko nie jest duże ale z tego co czytam to każdej każe robić to usg . W badaniu wyszło że córcia miała ważyć 3240 a ważyła 3010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emdzii
Cięcia przeprowadza dr Hincz ( u mnie) i dr Dziatosz jest jeszcze dwóch lekarzy z CZMP ale nie znam nazwisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny ma pytani jaką szczepionką szczepią w Gamecie dzidziusia po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają Euvax jak inne porodówki. Ale jak chcesz możesz przywieźć inną szczepionkę i nią zaszczepią dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam kciuki za wszystkie porody. Oby każda z Was doświadczyła czegoś tak cudownego jak ja! www.MartynaG.pl - blogująca mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmar31
Ja już byłam na wizycie u doktor Forteckiej, przemiła kobieta. Widziałam oddział, rzeczywiście wygląda to wszystko jak kadr z filmu, tak czysto i ładnie, wszystko nowe. Ja jestem zachwycona, więc po tym co widziałam mogę polecić. Jak macie wątpliwości zapiszcie się na wizytę i same zobaczycie jak to wygląda, o wszystko dopytacie :) pozdrawiam przyszłe mamusie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Marmar na kiedy masz TP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marmar, podpowiedź nam jak wygląda wizyta kwalifikacyjna, o co pytają, jakie badania każą jeszcze zrobić, co może zdyskwalifikować. Trafiłaś do dr Forteckiej z przypadku, czy zapisałaś się specjalnie do niej? Z jakim wyprzedzeniem czasu umawiałaś się na wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość456
Hej dziewczyny jestem w 26tc i jestem wieloletnią pacjentką dr.Podciechowskiego..może są wśród Was jego pacjentki,które mogłyby mi podpowiedzieć do kogo teraz byłoby najlepiej się udać w związku z jego chorobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabed
Ja właśnie też dzisiaj byłam na wizycie kwalifikacyjnej u pani dr. Baś Budeckiej i jestem bardzo zadowolona przemiła i sympatyczna osoba wszystko wytłumaczyła i opowiedziała jak to będzie wyglądać,później zadzwoniła do położnej aby nas oprowadziła po oddziale nie trwało to zbyt długo z tego względu,że trwał poród ale najważniejszych informacji nam udzieliła przeprosiła,że tak krótko .Teraz sama wiem,że nie ma co czytać opini każda z nas ma inne oczekiwania jedna mniejsze druga większe jak dla mnie wszystko dzisiaj przebiegło tak jak chciałam teraz czekam na mojego synka którego będę rodzić w tak miłym i przyjemnym ciepłym miejscu.Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olabed a na kiedy masz termin? Pytałaś może jakie jest oblężenie na oddziale, czy mają ciągle komplet pacjentek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabed
Termin mam na 25 marca,jak w recepcji pytałam czy na ten okres jest dużo porodów to pani odpowiedziała,że nie prowadzą takiego spisu każdą pacjentkę przyjmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×