Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiaSlowik

Porodówka w Gamecie Rzgów

Polecane posty

Gość gość
Która z mamusiek miała w Gamecie wywolywany poród i po jakim czasie...? Bo u nas pewnie od czwartku się zacznie a nie ma skurczy ani rozwarcia:/ a będzie to 10 dzień po terminie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Klara
Mia jak byłam w tp to ordynator powiedział że po 7 dniach od daty przewidywanego porodu jeśli się nic nie zadzieje to trzeba sie zgłosić na indukcje. Pani na ktg powiedziała że w czwartek mam się stawić na ktg i później porozmawiać z lekarzem i ustalić dokładny termin, zatem w czwartek będę wiedzieć. Coś mi się wydaję że dzieciaszkom za dobrze w brzuszkach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandzia1
Gość25 - gratuluję!!! :) Fafia, to zależy czy chcesz płacić za wizytę i w którym tyg. jesteś. Bo jak chcesz wizytę kwalifikacyjną bezpłatnie, to idź do dr. Forteckiej - na stronie Gamety jest też o tym informacja, ale czeka się trochę dłużej podobno. któraś dziewczyna tutaj pisała, że za późno się zorientowała i nie mogła czekać, więc wybrała płatną opcję. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca83
Do dr Forteckiej na bezplatna wizytę trzeba się zapisać nawet 4 tyg wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25
Wandzia dziękuję:) ciekawe jak gość 84? Jak poszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafia
Wandzia, dzięki. Niestety nie mogłam dużo "wybrzydzać" bo bardzo zależało mi na piątku i godzinach wieczornych, aby moc z mężem podjechać. Umówili mnie do dr. Dziatosza. Ufam, ze bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witam, Dużo razy przeglądałam ten wątek bo mnie też tyczy ta sprawa ;) Termin mamy na 15.06.2015 więc jeszcze dużo czasu w porównaniu z Wami. Czy ktoś z czerwca już jest czy jeszcze nikogo? Jakieś porady od bardziej doświadczonych? Już się zapisywać na wizytę? Ile ona kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25
Kaarotka przeczytaj od poczatku bo mnóstwo razy niektóre zagadnienia byly poruszane. Tak w skrócie to kwalifikacja140zl albo 0zl jesli u pani doktor na nfz. U niej musisz się wcześniej zapisać ale na termin po 36tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja78
Gość25 leżałam z Tobą na sali- wyszłam w sobotę jak Ty urodziłaś. Jak Twoje samopoczucie, kiedy wyszliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Hej Kaarotkaa :) Ja również termin mam na czerwiec dokładnie na 27-go. Śledzę sobie już to forum od jakiegoś czasu, żeby przygotować się wcześniej na różne rzeczy :) Pierwsze dziecko, więc większy stres :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25
A to witam koleżankę z sali. Wyszliśmy w poniedziałek w południe a juz do końca bylam sama na sali. U nas ok maly bardzo żywotny:) A jak u Was? Mateuszek nadal taki grzeczny? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość1990 super że nie jestem sama :) My też po raz pierwszy :) mamy nadzieję że nie będzie oblężenia o którym piszą dziewczyny i nas nigdzie nie odeślą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość begredka
Dziewczyny, czy informacja o kwalifikacji do porodu, jest umieszczana w karcie ciąży? Czy otrzymuje się jakieś inne potwierdzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25
Begredka ja miałam wpis o zakwalifikowaniu w karcie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
kaarotkaa właśnie widzę, że popularność Gamety rośnie co raz bardziej ale myślę, że znajdzie się dla nas miejsce :) Ja jeszcze nie do końca podjęłam decyzję, co do szpitala ale skłaniam się ku Gamecie. A Ty już podjęłaś decyzję? Chłopiec czy dziewczynka? I jakbyś chciała urodzić cesarka czy naturalnie? Ale Cię zasypałam pytaniami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość1990 ja rozmyślam jeszcze na Medeorem ale lekarz poleca i to i to :) A bliżej mam do Gamety więc pewnie tam się udam :) U nas chłopiec :) Jeśli będzie możliwe podanie ZPO to chciałabym naturalnie ( jeśli maluszek się odpowiednio ułoży i będzie to możliwe) :) A jak w Twoim przypadku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja78
Mateuszek przesypia całe noce, budzi się tylko raz około 3 rano i kręci się wtedy dostaje cyca i później zasypia. W dzień jest różnie raz śpi 3 godzinki i cyc raz po godzinie. Ale jest kochany bo nie płacze za dużo tylko gdy już jest baaaaaardzo głodny. A jak tam Kubuś grzeczny? Ty w sumie jesteś wprawiona i masz więcej pomocy dzięki tak dużej córci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana26
kaarotkaa chyba o znieczuleniu ZOP mowa? Zewnątrzoponowym? jest normalnie w gamecie, nawet na gdzie rodzić info jest informacja www.gdzierodzic.info/placowka/1148 gosc25 i Ja78 podzielcie się wrażeniami z Gamety. my tu czekamy!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25
Liliana26 ja pisałam chyba na poprzedniej stronie o moich odczuciach. Jak chcesz cos więcej wiedzieć to pytaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość begredka
Dziewczyny, czy na oddziale jest wifi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25
Ja78 Z moim Kubusiem to różnie bywa. Spokojnie śpi co drugą noc a co druga najlepiej jak byłaby do przytulania cyca-prawdziwy facet :) Czasem uda się odespać trochę w dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość begredka
Czy miałyście ze sobą jakąś książkę? Pakuję torbę do szpitala i pojawia się taka pozycja. Nie wiem tylko czy jest na to czas i chęć:) Może jakaś mama się wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój maluch w szpitalu cały czas spał-budziłam go tylko na jedzenie więc jeśli twój będzie podobny to przeczytasz całą książkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
kaarotkaa- Ja również mam chłopca :) Zastanawiam się nad Gametą a Madurowiczem, jeśli ciąża dalej będzie przebiegać pięknie i ładnie to raczej Gameta :) Chciałabym urodzić SN mam nadzieję , że tak będzie choć lekarz mówił, że mam szanse na dużego chłopca, więc nie wiem jak się skończy. W Gamecie jest podawane znieczulenie, jeśli tylko chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość1990 no właśnie doczytałam że jest podawane :) z czego jestem bardzo zadowolona ;) A ile maluszek teraz waży? Ja mam wrażenie że mój za mało przybiera na wadze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaminka123
Witam, ja będę rodzić w gamecie dopiero pod koniec września ale mam pytanie do dziewczyn, które już rodziły... jak wygląda sprawa cięcia cesarskiego na życzenie? Wykonują? Trzeba coś dopłacać? Moim prowadzącym jest dr Dziatosz. Dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do dziewczyn, które już rodziły. Jaki rozmiar ubranek brałyście do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia_87
Hey, Czy ktoś wybiera się rodzić 15 kwietnia? Ja mam zaplanowane CC. Mam pytanie czy do porodu mam się udać na 2 piętro od razu czy przejść najpierw przez Izbę przyjęć, albo przez rejestracje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu na drugie piętro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×