Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiaSlowik

Porodówka w Gamecie Rzgów

Polecane posty

Gość mama listopad
Taaak, już jutro będę wiedziała:)) nie mogę się doczekać . :)) Dzień za dniem i większy niepokój:) W ogóle ostatnio jestem trochę odrealniona:) Co do osoby towarzyszącej, będę miała cc i powiedziano mi, że partnera raczej nie wpuszczą, podobno tatusiowie mdleją..;) Lekarz wytłumaczył, że sam zabieg trwa na tyle krótko, że lepiej żeby tata czekał już w sali po z klata do kangurowania:) trzymajcie sie mamy w dwupakach i rozpakowane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oli_F
My jesteśmy już jakiś czas w domu w komplecie :-) Na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też pani dr powiedziała, że ojca nie wpuszczą, bo to chodzi chyba o to, że podczas cc jest bardzo dużo osób wokół, ginekolodzy, anestezjolodzy, położne, pielęgniarki... Mdlejący Tata do tego im niepotrzebny :P Daj znać mamo listopadowa co tam po wizycie, ja we wtorek też się pochwalę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ktoś nie prowadzi ciąży w gamecie a będzie miał ustalony termin cc na wizycie to napiszcie proszę czy ustalono termin na wizycie kwalfikującej, czy na jakiejś kolejnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny został mi po synku niemiecki specyfik na kolki. Nie potrzebuje któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc12312
Chodzi o krople sabsimplex ? Jeśli tak to chętnie odkupie.Proszę o wiadomość na emaila:julite88@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc1231 napisałam na podany adres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama listopad
W przyszłym tygodniu poznam swoją córkę:)) Dziś ustalone już na 100% Będę w 39 tc ( 38+5). Emocje rosną! Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj byłam na kolejnej wizycie u dr Rycel-Dziatosz i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, bo ta wizyta okazała się na NFZ! Nie wiedziałam o tym, ale fajnie pojechać do prywatnego szpitala i nie płacić :) Dr mnie zbadała, zrobili mi ktg i powiedziała żebym jeszcze przyjechała 20.11 na ostatnią wizytę (też na NFZ) + ktg (NFZ) i prawdopodobnie 23.11 będzie cc, ale potwierdzimy to jeszcze tego 20.11 :) Listopadowa Mamo pewnie Cię już nosi? :) Trochę zazdroszczę, bo też już bym chciała mieć Malutką na rękach:) Teraz się tylko wyśpij na zapas, bo zostało tylko czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama listopad
Grudniowa(;)) Mamo a gdzie byłaś na wizycie?? w pierwszej opcji wczoraj też miałam termin na 23.11, ale sugerując się USG jednak 18:) Oj nosi, nosi! A ciekawe co będzie 17.11 :D Pewnie nie usnę:)) a u Ciebie w którym tygodniu wypadnie cięcie? Pozdrawiamy i czekamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama listopad
Grudniowa(;)) Mamo a gdzie byłaś na wizycie?? w pierwszej opcji wczoraj też miałam termin na 23.11, ale sugerując się USG jednak 18:) Oj nosi, nosi! A ciekawe co będzie 17.11 :D Pewnie nie usnę:)) a u Ciebie w którym tygodniu wypadnie cięcie? Pozdrawiamy i czekamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie mamy czy mialyscie jakies komplikacje po znieczuleniu ? Chodzi mi o podpajęczynówkowe albo zop??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniowa_mama
No jak to gdzie byłam na wizycie, w Gamecie ;) Ale okazało się, że ta lekarka też przyjmuje na NFZ, więc się cieszę, bo każda kaska w kieszeni to więcej później na Dzidzię:) 23.11 to wychodzi 38+6 u mnie :) I też na pewno nie będę mogła spać ze stresu i euforii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama listopad
Aa bo myślałam, ze gdzies indziej przyjmuje, nie słyszałam o tej pani dr to tak jak ja prawie bo tez 38 i 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona jest podobno żoną dr. Dziatosza, czyli ordynatora (chyba On jest ordynatorem) ;) i ma ok. 8-miesięczne dzieciątko, więc przyjmuje tylko 2x w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Blankii
Ordynatora jest dr struzycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może, ale na pewno dr Rycel-Dziatosz jest żoną dr. Dziatosza ;) Mamy a powiedzcie mi, co ze szwami? Zakładają rozpuszczalne, czy trzeba przyjechać do nich po kilku dniach, czy samemu coś z nimi zrobić? Nie wiem czy to pytanie się już gdzieś przewinęło... I jak się przygotować do cc jeśli chodzi o ubranie? Ja mam mieć swoją koszulę, czy oni dają ubranie? I dla ojca dziecka? Czy też musi mieć jakieś jednorazowe, czy też dają? Czy może w ogóle nie musi, skoro nie będzie na sali podczas cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszule do cc zapewnia szpital. Dla tatusiów są specjalne uniformy, które można zakupić przed wejściem na oddział, koszt 10 zł. Szwy zakładają rozpuszczalne, moje uległy wchłonięciu około 4 tygodnie po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama listopad 2
Witam, szczególnie mamy,których termin tuż tuż.Mama listopad może się zobaczymy,jutro będę wiedziała czy cc czy naturalnie,pierwszy poród miałam cc choć zaczął się naturalnie.Dam znać bo jeśli cc to może się spotkamy.Ja termin mam na 27.11 a z usg 23.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama listopad
Do Mama listopad2: Cześć listopadówko:) Mamy ten sam termin (27.11), z usg 18 i taką to mam już datę ustaloną, chociaż dzisiaj coś zaczęło mnie pobolewać w dole i w krzyżu i się zastanawiam czy to przepowiadające dają mocniej znać czy coś się szykuję... narazie to dyskomfort i żadnych innych objawów.. jutro mam zamiar podjechać na zapis. Wolałabym żeby mała posiedziała jeszcze chwilę w brzuchu. Daj znać Mamo z listopada2 jak u Ciebie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wczoraj miałam mocniejsze przepowiadające, mdłości, takie oczyszczanie... i co? I nie spałam przez to całą noc i się uspokoiło... A już miałam nadzieję, bo mnie nieźle bolało... Ale może też się z Wami spotkam dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama listopad 2
Jednak będę miała cc, blizna po pierwszej cesarce nie daje pewności czy nic się nie stanie przy próbie urodzenia naturalnie. Z doktorową ustaliliśmy termin na 23.11, więc możemy się minąć mamo listopadowa :-) choć zazdroszczę Ci, że już mniej niż tydzień i zakończysz ciążę. Ja już jeździłam 2 razy na ktg bo miałam skurcze, niestety podobno za słabe żeby wywołać poród. Dziś na usg wyszło, że młody ma 3,5 kg już, więc ciekawe jaką wagę będzie miał finalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo listopad2, ja też mam teoretycznie termin na 23.11 ;) Jeśli oczywiście wytrzymam do tego czasu ;) No i jeszcze 20.11 mam wizytę i potwierdzenie terminu cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama listopad
Drogie mamy listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzić tylko i wyłącznie z ojcem dziecka wtedy nasz się po prostu szanuje jako pacjentke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama listopad
Drogie mamy listopadpwe;) Znów coś mi ucina posty;/ Wczoraj byłam na ip bo strasznie stawiał się brzuch i bolały plecy, fałszywy alarm... Podtrzymany termin na 18.11 (38+6). Zastanawiam się mamo listopad 2;) nad naszą różnicą- mamy ten sam termin 27.11 a ustalone cięcia Ty na 23 ja na 18.. hm.. Nie zmienia to faktu, że nie mogę się doczekać!!! Nie mogę już konkretnie spać, bujam się na boki, brzucho nisko i głowa pełna mysli:) A wy mamki listopadowo- listopadowe;) i grudniowe, jak się czujecie, jak emocje i myśli? Pozdrawiam jeszcze jako dwupak;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama listopad
Do gość: jakieś złe wspomnienia z Gamety? Dosyć tajemnicze te wpisy.. Dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama listopad 2
Mój termin ustalony został na 23 bo tak wychodzi z usg.Ja już się nie czuję :-) skurcze co wieczór, z których nic nie wynika,ból pleców już jest mega silny,odczucia spojenia łonowego są straszne jakby miednica pękała,niewspomne już o bliźnie po 1 cesarce.Łączę się więc z wami w bólu ale na szczęście to już ostatnia prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama listopad 2
Termin cc wyznaczyli mi na 23 gdyż jest to termin z usg.Też mam problem z pisaniem tutaj nie zawsze się dodają posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×