Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiaSlowik

Porodówka w Gamecie Rzgów

Polecane posty

Gość 29 lipiec
Ewela odezwij się na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze wzgledu na poród kleszczowy usg głowki wykonano u mnie na drugi dzien po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćuo
Urodziłam w tamtym tyg w sobotę w nocy. Jestem tak bardzo zadowolona. Położna która była przy porodzie p. Iza -nie mam słów SUPER KOBIETA,CZŁOWIEK,POLOZNA- spotkalam ja pierwszy raz w życiu a wiedziałam ,że mogę zaufać bezgranicznie. Ktoś tak cudowny robi to co powinien! Na oddziale po porodzie także miałam pomoc. Bardzo pomocne- szczupła blondynka, brunetka krotkoscieta,! Mniej miła ruda ,nieduża. Nie znam imion bo panie nie noszą identyfikatorow. Pewnie dlatego że pracują z dziećmi. Nie wierzę więc w te zle opinie. Chyba że mialyscie wyjątkowego pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo, to byłyśmy w tym samym czasie na oddziale. Chyba był jeden tylko poród w sobotę w nocy? Podobno super szybko urodziłaś? Ja miałam cięcie w piątek i wyszłam w niedzielę. Również jestem bardzo zadowolona z opieki, położne baaardzo pomocne i miłe. Szczególnie dobrze wspominam Panią Ewelinę, rude półkrótkie włosy, ładna (miała identyfikator), była w sobotę i niedzielę. Odpowiedziała wyczerpująco na każde moje pytanie, pomagała w dostawianiu malucha do piersi,cierpliwa i miła, była na każde zawołanie.Lekarze też staranne obchody robili. Ja jestem w 100% zadowolona i mogę z czystym sercem polecić poród w Gamecie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaszy
hej nowiązanie do wpisu poprzedniego do gościa. Możesz mi dokładniej opisac jak to wszystko wygląda z cieciem ? Bo ja mam mieć za 4 tyg wstępnie i chciałabym się zorientować co i jak.... od osoby która już miała.: -wstawiłaś się na umówiony termin? -Po jakim czasie musialas się podnieść? -czy dziecko było od razu z tob ą i czy w nocy też?? -Jak szybko zaczelas karmic??? -I jak pomocne były polozne??? -I jeszcze jak z aktem urodzenia dziecka w jakim czasie można to załatwić?? Dzieki za odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,przepraszam że dopiero teraz ale obowiązki.... Stawiłam się na cięcie w terminie, który mi wyznaczono na rozmowie kwalifikacyjnej i tego samego dnia miałam zrobione cięcie cesarskie. Pierwsze dwie godziny leżałam na sali pooperacyjnej pod okiem położnej i anestezjologa. Razem ze mną było dziecko wraz z mężem. Później przewieziono mnie na oddział położniczy i tam zaraz położna pomogła mi dostawić dzidziusia. cały czas był ze mną mąż, który mi pomagał a jak sobie nie radziliśmy lub narastał ból to dzwoniliśmy po położną, która przychodziła i za każdym razem służyła pomocą. wstałam po 9 godz po cięciu, położna zapytała czy chcę spróbować i cały czas powtarzała, że gdybym się źle poczuła zawsze mogę zrezygnować i spróbować później. Udało mi się wstać za pierwszym razem, od razu wzięłam prysznic, położna usunęła cewnik i czyściutka wróciłam do czystego łóżka (w tym czasie salowa wymieniła pościel i podkłady). W nocy dziecko było ze mną, ale ja nie widziałam potrzeby go oddawania. Gdy była taka potrzeba zawsze mogłam liczyć na pomoc położnych, a on absolutnie mi nie przeszkadzał. Ja jestem bardzo zadowolona z opieki położnych, jak również i lekarzy. Po ludzku i fachowo. Akt urodzenia odbiera się w Rzgowie, mąż wraz z moim dowodem pojechał w środę i go odebrał. Mam nadzieję, że trochę pomogłam? A teraz lecę, maluszek wzywa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzn
Ja tez mam pytanie do mamy gosc powyzej :) ile przed terminem mialas wyznaczone ciecie? W ktorym tyg bylas na wizycie kwalifikacyjnej? Czy lekarz zlecal ci jeszcze usg ? I jeszcze jak wspominasz sam zabieg ? Czulas cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomocne położne?same sobie tu piszą jak są pomocne ,ten temat tu juz byl tuczony w zwiazku z polozna magda,wroccie kilka stron w tylu,to juz bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaszy
A z karmieniem nie bypo problemów? Bo ja po pierwszej cesarce w matce polce nie mogłam karmić przez dobę bo byłam po znieczuleniu i na lekach przeciwbólowych. A jeszcze u kogo byłaś na wizycie i kto robił cesarce? A niewiesz jak to jest jak masz wyznaczony termin cc a dziecko zaczyna się pchać przed terminem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W gamecie odrazu po cc na sali pooperacyjnej mialam podane dziecko do piersi gdzies ok 40min po cięciu cc mialam w sierpniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wygląda spraw lewatywy przed cc? Mam wyznaczony konkretny termin cc. Powinno się przez operacją wykonać lewatywę czy nie trzeba? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniowa_mama
Witajcie:) Ja dzisiaj dzwoniłam, żeby podpytać o rozmowę kwalifikacyjną - Pani mi powiedziała, że umawiają na ok. 36-37 tc. Będę w przyszłym tygodniu na usg, to się umówię. Ciekawi mnie właśnie, czy robią lewatywę? (podobno przy cesarce nie wszędzie), czy ojciec podczas cc może stać obok lub podglądać przez szybę? I czy partner może być z nami później całą dobę, czy w danych godzinach tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lewatywywy nie robią partner może byc od 10do 20chociaz do mnie przychodził przed 10i nie było problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie może być. Czeka na korytarzu, dostaje dziecko na gola klate po wazeniu itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzn
Wlasnie jestem po wizycie u dr. Struzynskiego. Wizyta szybka max 10 min. dr zbadal ginekologicznie na usg sprawdzil tylko wielkosc rozejscia spojenia lonowego bo z tego powodu mam miec cc i ulozenie dzieciatka. Usg robil jakas minute. W badania nie zagladal tylko sprawdzil wskazania do cc. kazal isc zrobic ktg od razu i za tydzien znowu. Nic nie mowil ze mozna gdzie indziej. Termin cc mam na 30 wrzesnia na 8 rano. Obejzalam porodowke polozne bardzo mile. Sale poporodowe dwuosobowe - malutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sale dwuosobowe? ;) ja lezalam na 4osobowej. Pewnie pokazują tylko te małe, a tak naprawdę nie wiem kto na nich leży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzn
tak za ktg płaciłam 40zł. Sale są 4 osobowe... o kurczę nie wiedziałam..... cięzko mi sobie to wyobrazić bo już te 2 osobowe są ciaśniutkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-wstawiłaś się na umówiony termin? x jakby się wstawiła, to by ciężko było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a może jeszcze wiecie jak to jest, jak się umawia na cc na dany dzień, a tu się wcześniej zaczyna poród? Co wtedy? Też normalnie przyjmują??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaszy
A w karcie macie wpisane cc bo ja mam tylko ze porod gameta szpital?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzn
ja z gamety nie mam zadnego wpisu w karcie ciazy. dostalam od dr. Skierowanie do szpitala na ciecie. A wpis o wskazaniach do cc w karcie man od gina do ktorego chodzilam cala ciaze. Mi dr Struzynski powiedzial ze jak zaczne rodzic wczesniej to mam po prostu przyjechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej dzwonic czy są miejsca. Jeśli się zacznie wcześniej to przyjeżdżasz, ale jak nie będzie miejsc to niestety Cię odesla. Ja miałam wpis w karcie CC Gameta. A oprócz tego dostalam skierowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam czy ktoras moze powiedziec jak wyglada pani Iza, ta polozna o ktorej czesto tu sie pisze. Podobno to szefowa poloznych. Rozmawialam z jedna z poloznych w trakcie ogladania oddzialu I przyszla para juz z takim ok 6 miesiecznym dzieckiem doszla do nich taka polozna blondynka ok 40 tki.Bardzo jej dziekowali ona prawie plakala z wzruszenia. Kolezanka mowila mi ze tam pracuje taka pani bo jej siostra rodzila przy niej ,a ja bardzo boje sie porodu bardzo bym chciala zeby byl Ktos zaufany term mam na 14pazdziernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A I czy wogole Mozna miec przy sobie polozna,ktora sie wybierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośće
Odp do osoby z termianem na 14 października, to może się spotkamy boja na ten sam termin... Tylko ze ja podobno na cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super ze jest nas wiecej! moze sie spotkamy . Nie wiem jak Ty ale ja sie boj***ardzo. Dlatego chcialabym miec kogos zaufanego przy sobie ,dlatego szukam namiarow I wiadomosci o p. Izie . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośće
Spoko damy rade najważniejsze nie stresować się za czasu... I nie nakręcać się ze będzie zle. to moja druga ciaza wiec narazie się nie stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rodziłam z p.Iza ale namiarów nie mam, pod koniec porodu sporo stało nade mna tych połoznych i mogę smiało powiedziec ze wszystkie sa miłe i pomocne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×