Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gugajna2503

zdrowe odchudzanie i zmiana nawykow zywieniowych cz.3 (2014)

Polecane posty

nie gorączkuje, ale ma okropny katar i kaszel :( wczoraj w nocy dzwoniłam do bratowej czym go ratować bo się z jednej strony dusił przez zatkany nos z drugiej przez napady kaszlu :( całą noc spał z nami - z czego mój mąż spał w nogach :) bo mamy dosyć małe łóżko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) X Eulalia gratuluje spadku! Wymiatasz :) X Asmanko no wlasnie ja mam dosyc ciężkie kości wiec teraz przy tej wadze wyglądam szczupło. Najlepiej czuje sie przy 68kg no ale swieta za pasem wiec dobije pewnie. Pytałaś ile chleba jem dziennie. Duzo, moje żywienie głownie opiera sie na węglach, około 250g dziennie samego pieczywa. Ale tylko swojego :) X Weekend super jesli chodzi o jedzenie, duzo pysznosci, ale wszystko w normie kalorycznej X Menu na 1800 rozpisane, zaczynam drugi tydzień utrzymywania :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Agatrix, moze i ja sie skusze na pieczenie chlebka. Tylko, ze ja bez zakwasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatrix Ty mieczesz z tego przepisu co podalas na poczcie?800gmaki, dwie torebki drozdzy i woda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jeszcze, ale będzie w tym tygodniu :D a wtedy będzie wędlina goniła wędlinę :P teraz jestem na serach, serkach i twarozkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja upiekłam wczoraj kolejny chlebek:) no biedny ten mój mały- jeszcze nie widziłam u takiego malucha takiego kataru:( zapraszam dziewczyny na drugą kawkę:) Kasia gratuluję oparcia się tortowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka, masz szybki przepis? Ja pije jedna inke dziennie. Jak jadlam slodkie to pilam dwie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko tak, z tego przepisu z drozdzami, dodaje tylko roznosci, glownie orzech i sliwke x Guga ale fajnie, ja teraz mam jazde na wedline z indyka x Lenka biedny Szymek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam Asmana na drożdzach 1 graham: zaczyn 10g drozdzy, 50ml ciepłej wody, łyżeczka cukru i łyżka mąki (50g) odstawiasz w ciepłe miejsce na 15 min do zaczynu dodajesz: 250 g mąki białej, 250g mąki pszennej razowej 300ml ciepłej wody, 2 łyżeczki soli, 10 ml oleju mieszasz w misce, na blacie zagniatasz do formy i zostawiasz w ciepłym miejscu pod przykryciem do wyrośnięcia pieczesz 50 min w 200 st góra dół to nie jest przepis oryginalny, zmodyfikowałam i ilość tłuszczy i czas rośnięcia (pierwotnie rósł 2 razy) i odjęłam 1 rodzaj mąki ale zawsze mi wychodzi więc polecam szybszego nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga, dzieki wielkie. X Wiadomosc od Szalonej Hej hej. Wybaczcie padl mi komp i zgubilam telefony wiec bylam odcieta od swiata. Tel dzis rano odzyskalam :-) neta dzis w pracy nie mamy wiec nawet nie mam jak wam napisac co i jak. Przepros ode mnie dziewczyny. X Iza w szkole, mlody spi, jedzonko dla niego wstawione, czas na owsianke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek w końcu trochę zasnął :) biorę się za sprzątanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) U mnie weekend do zapomnienia:P...porażka...jak tak Was czytam to jestem godna podziwu jak sobie dzielnie radzicie;-) i jak mam pisać o kolejnej porażce to płakać mi się chce... W sobotę minął rok jak mieszkamy w naszym domku no i razem z mężulkiem olaliśmy tą rocznicę drineczkami:P...zjadłam z 5 piasteczek i troszeczkę czekolady...czyli dałam d u p y z postanowieniem zero słodyczy... Asmanko no to miałaś niezapomniane przeżycie z .....:P Kasia zachowałaś się jak rasowa pielęgniarka;-)brawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarantulo Ciebie to tylko lac****atrzec jak puchnie:-P . Tak serio to juz rok?kiedy to zlecialo? Pernille nadal sie nie odzywa, mam nadzieje ze nic zlego sie nie stalo. X Eulalia a Ty gdzie zbladzilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie,że szczeliłam karpia jak weszłam na kafeterie i nasze forum i zobaczyłam,że jest stron 7 to myślałam,że coś kafeteria szfankuje:P a dopiero później zauważyłam słowo"cz.3"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Tarantulko Tarantulko :P a wazylas sie? szybko ten rok zlecial, ale co jas ie dziwiw jak za 6 dni mam rocznice spotkania z Gregiem.. x ja wcinam drugie a jest to 105g ciacha piernikowego (zaszalalam), pychota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia pewnie w pracy dzis? jak idzie liczenie? caly czas trzymasz okolo 1800 dziennie? Jesli tak to jemy tyle samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole serwowalam to ciasto gosciom i wszyscy w szoku ze tam ani maki ani cukru ani masla...wszystkim bardzo smakowalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asmanko ja też mam taką nadzieję co do Pernille...długą przerwą nas raczy... A co do bicia to bij i patrz jak piszczę:P...należy mi się i to bardzo :P... W sobotę pojechaliśmy z mężem po towar i jak zawsze odwiedziliśmy jedzonko na mieście,ale tym razem mężulka zaciągnęłam do żarełka,ale z ryb...ja wzięłam sobie rybkę z grilla+ryż brązowy+zestaw surówek,małżonek podobna wersja tylko z frytkami...i powiem Wam dziewczyny,że było pyszne i syte;-) i małżonek też był zadowolony bo nie miał zgagi po jedzeniu co często Go męczyło po jedzeniu...czyli jest promyczek słońca w chmurzyskach,które wiszą nade mną :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatrixx wiem,wiem,ręce można załamać...ważyłam się i 0,5 kg w dół,ale co to znaczy w obliczu mojego łakomstwa,braku silnej woli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×