Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35 latek

co męzczyźni widza w starszych kobietach mnie najbardziej kreca takie 18 20 lat

Polecane posty

Gość gość
może dlatego, że już od początku kłamiesz? kiepski początek znajomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co widzę? Zależy czego się szuka. Nie lubię postrzelonych "gówniar". Byle pryszcz i w płacz. Infantylność, brak zdecydowania o czymkolwiek (prosta czynność; stoi godzinę przed szafą pękającaą w zawiasach od nadmiaru ciuchów i nie wie w co się ubrać!). Starsza kobieta jest pociągająca bo wie czego chce. Nie boi się powiedzieć o swoich potrzebach. Nie wstydzi się swojego ciała i zmarszczek. Jest sobą, a zarazem jeszcze szaloną i zabawną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, okłamałem, lecz gdybym napisał w ogłoszeniu, że mam 25 lat to najprawdopodobniej nawet by do mnie nie napisała! Nienawidzę takiego szufladkowania ludzi ze względu na wiek... Czyli jeśli ktoś ma 25 lat to napewno jest niedojrzały... a jakby miał 32 to napewno dojrzały?!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mężatką,maz 5 lat starszy ode mnie ale wygląda dużo poważniej.Ja natomiast wydlądam dużo młodziej niż mam.Mąz jest dumny ze ma przy sobie taką kobiete,koledzy (wszyscy w podobnym wieku)mu zszdroszczą takiej żony.Wygląda jakby było miedzy nami z 10-15 lat rożnicy(a jest tylko 5).Kobiety kolegów sie roztyły,zanuedbały a ja nadal w świetnej formie(zgrabna,szczupła rozm.ubran 38-40,ładna).Maż zawsze twierdził,ze zona jest wizytówka mezczyzny.Nie wyobraza sobie u swojego boku starszej kobiety.Bardzo dbam o siebie(kosmetyki z najwyższej półki,markowa modna odzież,uprawiam sport pływanie,jazda rowerem tenis)żeby przypadkiem mnie na młodsza nie wymienił.Myśle,ze mi to niegrozi (poza tym w łóżku extra porozumienie).Ale starszej by nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę, jak cudnie i skromnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam kobiety z najbliższgo otoczenia które romansowały z młodszymi o 8 czy 10 lat i wcale im to na dobre nie wyszło.Zaangażowane bardzo w "związek potajemny",chciały im matkować a jak chlopak się znudził i chciał odejść to szantaż emocjonalny stosowały,potem depresja i chorroby psychiczne się pojawiały. Bo wiadomo,że taki związek prędzej czy pózniej sie skończy bo to związek tylko na seksie oparty,a to na dluższą metę nie wystarczy jak uczucia brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły przystojny sympatyczny
A ja właśnie szukam takiego związku, układu ze starszą o 10-15 lat kobietą opartego głównie na seksie... mam 25 lat... 502 598 597

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opisz swój wygląd i skąd jestes.Polece cię jakiejs w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły przystojny sympatyczny
jestem z zachodniej części mazowieckiego, lecz ze względu na życie zawodowe większość czasu spędzam w Warszawie... mam 25 lat, 185 cm wzrostu, mocnej budowy, szerokie barki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaak seks za darmo bez zobowiązań każdy by chciał, a może jeszcze sponsoring,co? Nie martw się, "dojrzałe" kobiety nie są takie głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha ja bym z takim k*********m męskim nie chciała mieć nic wspólnego więc pudło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miły przystojny sympatyczny
Na szczęście oprócz Ciebie są też inne kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysle zdjecia cipki na maila do oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętnie ocenię bambolero@notowany.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee tam... a juz myslalam, ze dowiem sie, dlaczego od skonczenia 25 lat caly czas glownie podobam sie mlodszym o jakies 4-5 lat facetom, a tu nie wypowiada sie zaden, ktoremu podobaja sie starsze od nich kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następny pedofil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w tym roku skończyłem 25 lat, a wręcz uwielbiam kobiety o 10-15 lat starsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A komu się starsze podobają, żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale wlasnie chcialabym sie dowiedziec, dlaczego Ci sie podobaja? Co jest w nas takiego, ze Ci sie podoba? Mozesz podac jakies konkrety? To mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 45 lat i mam kochanka 49 lat, jest cholernie namietny, cale zycie marzylam o takim. Ideal, caluje godzinami nawet wtedy gdy wie ze nie skonczy sie to stosunkiem. Pierwszy raz w zyciu czuje to co pragnelam, odkrywam siebie. Myslalam wczesniej ze moje cialo umarlo a teraz wiem ze ma sie bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu mezczyzn jest okropnie beznadziejnych w tych sprawach a nie zdaja sobie z tego sprawy. Sa bardzo beznadziejni. Kobieta potrzebuje dluzszej uwagi a starszy mezczyzna wie o tym lepiej niz gowniarz. Dla mnie gowniarz to facet do 40 tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:49- no i napewno masz to cos w sobie, swoj urok, swoja tajemnice:) i to pozostanie ci na zawsze, nigdy sie nie zestarzejesz, to cos zawsze w tobie bedzie i bedziesz przyciagac wielu zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie podobaja starsze. jak widze zawsze mysle ze laska ma ze 25-28 lat, a potem przyjdzie co do czego i wychodzi ze ma 20 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię milf-y bo chętnie łykają spermę i zgadzają się na anal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo sie maluja a malowanie postarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILF_Hunter
Ja tam lubię gorące i zadbane 30-40 ;] a Ja mam 24 lata :D, bo wiedzą czego chcą :) i ubierają się jak biznes-woman i wiedzą jak podniecić faceta a nie 18-ki, które mażą o księciu na białym koniu który będzie pracował w biurze i zarabiał tyle co prezydent i w łóżku był bad boyem a normalnie był romantyczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lykanie spermy jest niebezpieczne i anal tez. Mozna dostac raka o***tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oszukuja nas kozy, bo gdyby na starcie powiedzialy ze maja 18 lat to bym olal, a tu sie dowiadujesz jak juz jej jezyk w gebie trzymasz... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie, bo starsze sa doswiadczone, pieknie sie kochaja i wiedza czego chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×