Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35 latek

co męzczyźni widza w starszych kobietach mnie najbardziej kreca takie 18 20 lat

Polecane posty

Gość gość
Prawda ze kozy oszukuja, robia sie na starsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argo
Jak mawiał pewien ojciec do syna prowadząc go do burdelu " na starej picy, młody chuj się ćwiczy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starsze kobiety są dojrzalsze psychicznie i emocjonalnie, poza tym zero ściemy i oszukiwania się, oboje wtedy wiemy że chcemy tylko seksu bez ciśnień w stronę dozgonnej miłości i innych takich pierdół. A jak do tego jeszcze taka 40ka dobrze zakonserwowana to nic tylko brać taką mamuśkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja starym prykiem w rozumieniu tu piszących już jestem. Mam natomiast kasy w z******tym nadmiarze,kilka firm na mnie pracuje.Od rozwodu mam zasadę,że biorę sobie na weekend studentkę,płacę jej odpowiednio i dymam ile mam chęci. Tym sposobem stary pryk,49 lat,mam co tydzień laseczki20-25 lat.Fakt,żadne uczucie,ale młode,jędrne ciałka są tak pociągająco uległe,bez fochów i pruderii,robią wszystko bez oporów. Na cholerę wiązać się na stałe z kobietą,skoro tyle młodych,chętnych suczek wokół. Kasa=młoda laska+seks bez ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam że mam 30 lat, podobam się 20letnim młodym dziewczynom ale jakoś nie mógłbym z taką popróbować bo czułbym się dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:34 to wypowiedź dalsza do 14:31.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz ,ze dziwke bierzesz,,a nie studnetke.Te twoje studentki maja przebieg jak profesjonalistki. Żeby związać się z normalna kobieta musialbys dac cos z siebie... emocjonalnie .Te twoje słodkie idiotki robią wszystko co chcesz,co w tym fajnego? Czysta fizjologia ,spuszczenie z krzyża,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co sa stale zwiazki? Przeciez seks jest beznadziejny po jakims czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studentka czy dzifffka nie ma znaczenia jak kobieta jest doskonałą KOCHANKĄ to wiek i jej zawód/pochodzenie nie grają dla mnie roli. Niech nawet kobieta ma 40plus jak jest demonem seksu to będę takiej jadł z ręki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do faceta wpis wczoraj 22.34,romansiku nie będzie ja pracuje w woj.opolskim.Żadna kolezanka tak daleko nie pojedzie,szukaj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys studentki byly przyzwoitymi dziewczynami, teraz sa k*****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćbobi
Punk widzenia na ten temat zmienia się z punktem siedzenia... :) Im człowiek starszy to zmienia się się jego podejście...hi...hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ze napisales studentki bo glupio ci napisac ze bzykasz prostytutki w burdelach i na autostradach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież o to chodzi gościu z 14.52. Ciało młode,bez wałków,rozstępów,wiszącego,zwiotczałego biustu,świeże i pachnące. Emocjonalne zaangażowanie niewskazane,bez pretensji i fochów,niepotrzebnych oczekiwań. Zdecydowane większość nie jest profesjonalistami,chociaż czasami tak.Większość to autentycznie studentki którym brak kasy.Poszperaj, znajdziesz od groma ich ogłoszeń. Wykonują usługę przez weekend,biorą kasę i żegnamy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kolege,bardzo w moim typie,oczywiscie młodszy (5-6lat nie wiem dokładnie)tak na mnie działa,ze on chyba sam nie zdaje sobie z tego sprawy.Świetny kumpel,ale romans z nim zniszczyłby naszą znajomość.Już mało brakowało ale oprzytomniałam .Może kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz,ze wszystkie kobiety po 40 maja walki i wiszący biust????mój kumpel ma taka matkę,uuuuuuu... Płaski brzuszek,ładna mała pupka i do tego sterczące duże cycki. Spalem kiedyś u kumpla i w nocy pic mi się zachcialo. Zszedlem na dol do kuchni,a tam drzwi od łazienki otwarte,ona się wycierala po prysznicu akurat. K***s stanal mi na baczność. Gdybym tylko miał więcej odwagi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, kazda moze napisac ze jest studentka a wcale moze nia nie jest. I d***** moze napisac: jestem piekna studentka, potrzebuje wsparcia, dam ci wszystko czego pragniesz. Samo to ze napisze slowo studentka to facetowi juz staje haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak faceci wolą starsze to chyba im matczynej opieki było mało w dzieciństwie. Kobieta ma być młoda a doświadczenia nabiera w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studentka=młodość. No i zaiebiste bzykanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli kobieta ma dar pisania to odpieprzy takie ogloszenie ze wszyscy chetni odezwa sie do niej. Moze ona zyc z samych takich ogloszen. Niekoniecznie studentka musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary kawaler nie nadaje sie do malzenstwa czesto to alkoholik ,impotent ,sknera,brudas ,biedak na wsi takich pelno ,byl serial o takich wsiokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwaniary skubią na kasę takich frajerów,a potem drżą z nich łacha biegnąc na ciuchy.To biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda mloda kiedys bedzie stara i bedxie miec wiszace cycki i oblesny tylek a najbardzuej te co nin stop sie bzykaja, te robia sie najbrzydsze, dziwne na gebie od grymasow podczas seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne ze dra z nich lacha haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 33 lata,moja kochanka 46. Z żadna kobieta nie przezylem czegoś takiego jak z nią. Jest namietna,bezpruderyjna.Wazne jest dla niej moje zadowolenie.Do tego ma piekne, drobne ciało. W łóżku ideał. Podczas spotkań ,nie mogę się nią nasycycic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykorzystuja faceta na maksa, potem sie z niego smieje, jaki to on byle jaki, jakiego ma oblesnego wacka i beznadziejny w seksie. Taka szybko zarobi bo taki wsadza i odrazu sie spuszcza haha, taki bog seksu do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy mnie facet po minucie sie spuszcza i mam spokoj z gnojkiem hihi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprostu starsze kobiety zadbane jak sa oczywiscie sa bardzo seksowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli cos widza w starszych to tylko w tych ladnych starszych bo nie w tych zapuszczonych babach z tlustymi odrostami i obrosniete tluszczem i smierdzace kuchnia fuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×