Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35 latek

co męzczyźni widza w starszych kobietach mnie najbardziej kreca takie 18 20 lat

Polecane posty

Gość gość
Sama mam 40+,i napisze jedno..w każdym przedziale wiekowym sa kobiety zaniedbane ...z tlustymi włosami,grube ,rozmemlane.Dotyczy to tez młodych kobiet ,żywiących się chipsami,fast foodami i napojami gazowanymi. Stopień zadbania niewiele ma wspolnego z wiekiem. Na szczęście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze uganiali sie za mna młodsi.Mam taką pracę ze spotykam dużo ludzi(dział obsługi klienta- zamówienia itp.)i proponowali spotkania nie zdając sobie chyba sprawy ile tak naprawdę mam lat.Albo sie domyślali i to im pasowało.Ale ostatnio na zakupach z corka (centrum handlowe,mieszkam w dużym mieście)ona 16 lat mnie dopiero zamurowało.Corka zrobiła sie zazdrosna o młodych mężczyzn którzy stali na pasażu obok nas (wiek ok 25 lat mniej więcej)i przyglądali mi sie.W pewnym momencie mnie pociągnęła i zaczęła krzyczeć "choć mamo cos ci pokarze".jeden Z tej grupki młodych mężczyzn zareagował"mamo!to chyba zart".Moja córka się obróciła do nich i powiedziała "mylisz sie to moja mama".Była zła ze nie podrywali jej tylko mnie. W drodze do domu cały czas to przeżywała,dlaczego oni podrywali mnie a nie ją. Kiedyś to zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale tak zaniedbana 40 wyglada gorzej niz zaniedbana 20 czy 30. Mlody wiek jeszcze je ratuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zaniedbana kobieta,to zaniedbana kobieta ,nieważne ile mam lat. Kijem bym takiej nie tknal.Ale taka szczupła, zadbana 40 to chetnie bym zerznal.Az mi się w spodniach rusza na sama myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet jest łach,to z niego drą,i dobrze. Jednorazowo na weekend nie daje żadnej takiej możliwości. Robią swoje i żegnaj.Czy to studentka czy inna potrzebująca. Ma być młoda,zadbana i chętna. Do 25 lat. Takie 40+ to już przechodzony kaszalot,niech będzie nawet najhardziej zadbana. Mnie kręcą tylko młode,starszym dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty kim jesteś ?chyba starym zgorzknialym gadem posuwajacym kurrfffy.. Pozazdroscic, hahahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętna ?chyba na twoje pieniądze, Sama świadomość,ze popuszcza mi szpary bo jej place jest odpychajaca... Ale masz młoda...zalosne,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadbanym 49 letnim facetem,wiele lat kręcącym niezłą kasą,mogącym finansowo na wiele sobie pozwolić i cieszącym się życiem. Z co niektórych frustracja aż tryska,bo ani papierów ani pomysłu na siebie nie mają.Zazdrość,po prostu zazdrość. A że lubię młode kobiety,to kasy na przyjemności z nimi nie żal . To tylko kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem 25 letnim, wysokim, przystojnym facetem... szukam kogoś dyskretnie, na boku, jest jedno ALE... W świecie realnym nie chciałbym szukać, a z kolei tutaj zaraz pojawia się cała rzesza życzliwych buraków i uniemożliwiają poszukiwania... sam już nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci sa oblechy, zaprogramowani tylko na j****ie a w dodatku macie brzydkie narzady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23g
70% chłopaków podobają się starsze kobiety. Ja mimo młodego wieku (23) nie oglądam sie za młodymi dzikimi "dziewczynami" wole takie minimum 7 lat starsze czyli 30 w góre. A nie jedna nawet 40 ładniej wygląda niż młoda 25 latka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:07- to spieprzaj przystojniaczku zakochany do burdelu lub na autostrade, tam znajdzisz chetne suki a nie na kafe, ten kto nazywa sie przystojniakiem z reguly nim nie jest albo jedt zarozumialym pyszalkowatym debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:07 idz palancie do burdelu skoro nie radzisz sobie ze znalezieniem fajnej kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten 25 latek to niezaspokojony przez zone cwaniaczek, trzeba bylo wybrac za zone kobiete ktora sie pragnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze włochat du..pe. musisz ogolić żeby sie jakas nie zezygała,no i. hu.ja w domestosie dobrze wymocz i do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad jesteś 25 latku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wskazana jeszcze podwójna lewatywa jak c***alca włoży i zamiesza.Nie zapomnij,i jajka tez mozesz wyperfumowac.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę, ten temat nakręcają stare 40 chy i wmawiają wszystkim, że ktoś młodszy na nie leci. Zdrowy na umyśle młody chłopak nigdy nie wźmie starej. Jeśli macie młodszego to musi być straszna ofiara losu. W waszym wieku, żaden was nie chce i wmawiać tu te brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pieniądze komus w glowie przewrócą to nie ma rady.Widać,ze facet bez wykształcenia jest ,bez ogłady,bez kultury osobistej to co od takiego wymagać.Mozna się tego łatwo domyślić w jakim towarzystwie przebywa po konstrukcji wypowiedzi wiec sie nie dziw ze innych obraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kto ci cos wmawia? Chcesz to wierz,a nie chcesz to nie wierz.To co robię pod koldra i z kim ,to moja sprawa..Pisze ci to stara 40cha:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16.43 a po co dojrzałej pani taki małolat,takie panie mają mężów,rodziny nie myśl sobie a to,ze młodsi podrywają to tylko satysfakcja.Nie zadaje sie z gowniarzami i nigdy nie myślę bo niby po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość133333
45 latka ...zadbana Czemu dyskusji w necie nie idzie przeprowadzic na poziomie bez inwektyw w obie strony . Zaakceptujmy ze sa panowie kochajacy starsze doswiadczone kobiety z którymi seks, poziom rozmowy jest o niebo lepsze niz z rówieśnicami. Ale tez jest cała rzesza panów po 35, 40 którzy dowartościowują się piekną młodą kobieta u boku. Nasze kobiece libido rośnie po 30 roku panom zaś spadają mozliwości , wiec wszystko jest w porzadku ze są młodsi meżczyzni kochajacy dojrzałe pewne sebie i wiedzace czego chcą panie i młodsze kobiety kochajace kasę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co mezczyzni widza w starszych kobietach..."-co za idiota napisal to na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość133333 facet 25 lat zgadzam się z Twoją opinią i to też działa drugą stonę, my młodsi lubimy starsze zadbane kobiety, które wiedzą czego chcą ;) odezwij się do mnie jak masz ochotę, ra_zz@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Co mezczyzni widza w starszych kobietach"-co za idiota napisal to na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dojrzałe panie fu stare d**y, weźcie nie obrzydzajcie, facet to co innego. A te wasze soki starej baby, chyba bym się porzygał. Choć by nie wiem jak ładna była. Jeszcze taki sam stary pryk niech się męczy jak nie ma wyjścia. Obleśne. W życiu bym się nie przyznał dziewczynie, że byłem z 40. Czym bardziej przekonujecie tym bardziej na pawia się zbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt cię nie będzie przekonywał, bo nikomu na twojej opinii nie zależy :D Idź już, żeby ci się nie ulało, dziecinko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahaha...zabawny jesteś.:-)wracaj do szkoły dzieciaku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy bym sobie na to nie pozwoliła,żeby jakijs gowniarz mnie dotykał,za bardzo siebie szanuje.Wiec nie myśl,ze wszystkie dojrzale kobiety na młodych lecą zaraz będą nogi rozkładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanujesz się? A może jesteś takim pasztetem,ze żaden młody by cie nie dotknął? Ale dalej sobie wmawiaj..jaka jesteś porzadna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×