Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35 latek

co męzczyźni widza w starszych kobietach mnie najbardziej kreca takie 18 20 lat

Polecane posty

Gość gość
Mam 23 lata poznam starsza kobietę ;) bartek.nowogrodzki36@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet jak czesto używa i ma do tego odpowiednią kobietę która go rozpala do czerwoności to rzeczywiście do późnej starości jest sprawny.Ale do tego odpowiednia kobieta musi byc a nie jakiś l a c h o n za kase. ,uczucie,zaufanie i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomaszku będę w szczyrku na nartach to dam ci znac,czekaj cierpliwie,będzie sie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno kobieta musi być zadbana, teraz czesto widzę mlode dziewczyny, które nie dbają o higienę. Może i to też zniechęca mnie do nich. Starsze kojarzą mi się z dbaniem o higienę i napewo nie są pustee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Szczyrku mam 20 min ! :) daj jakiś kontakt do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bartku a ty skad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo,ze jak sie płaci i to sporo to taka sie stara i tylko dlatego.Nie mógłbym z taka wiedzac ze gdyby nie banknoty toby mnie olała.To poniżające dla faceta ze tak musi bo inaczej ZONK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łatwe k***y bo co mają zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sie skontaktuje,nie chce na forum.Jak wyglądasz,szczegółowo,jak sie okaże ze opis sie nie zgadza to ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do mnie email, Tomasz.klima@onet.pl poplotkujemy moze trochę na gg. Zdjęcie moze ci wysle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To widzę ze dzieciak z ciebie T ,to pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego uważasz że dzieciak n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz na myśli i do kogo to piszesz Magda 78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś jasnowidzem, że już wiesz jak wyglądam i że jestem dzieciakiem.. ? Jak tam już sobie uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pisałem o 20:07. Bo taka jest prawda. Nie raz widziałem młodą dziewczynę, ktora miała koszulkę na ramiączkach i biały stanik, pasek od tego stanika był czarny od brudu, nie biały. Nie wiem, ale mnie cos takiego obrzydza.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oki :) miłego wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może też dlatego nie ciągnie mnie do młodych dziewczyn.. Ale mało jest kobiet co szukaja "gówniarza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda, nie tylko wzrokowcami. :) Posłuchaj sobie teraz dziewczyn na przystanku, gdzieś w jakimś miejscu publicznym. Czy ty słyszysz o czym one gadają i jak sie zachowują ? :) Sam jestem młody i wydaje mi się że jako jedyny na świecie odstaje od wszystkich i zachowuje sie jak na mężczyznę przystało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak niektórym mężczyznom po 40 ten poziom nie przeszkadza.Wystarcza im kawałek ladnego ciała, mogą się dowartosciowac...po co rozmawiać. I o czym....o kosmetykach,modzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem gość 20:07 ! :D będę sie podpisywał (20:07) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawałek pięknego ciała, ale czystego, zadbanego ciała. :) (20:07)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starsze kobiety są najlepsze. kocham je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Kobiety 17.35,kobieta 17.28 -współczuje ci takiego męża.Ja tez zarabiam ale to na moje wydatki,w razie potrzeby mężuś zawsze chętny,dom utrzymuje,pania do porządków opłaca itd.nie potrzebny mi kochanek,A w łóżku bomba,ale miał przede mna dużo kobiet,przy mnie sie ustatkował(facet musi sie wyszumieć potem tylko zonka sie liczy)To on sie boi zebym go przypadkiem nie zostawiła.Twierdzi,ze niemógłby tak pieścić innej kobiety. Ja tez nie mam zamiaru innego szukać bo po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin76
jesteście wszyscy zdrowo posrani, zwłaszcza POLSKIE młode społeczeństwo, macie umysły zaśmiecone bzdurami i fałszywymi emocjami, nie potraficie dostrzec rzeczy wartościowych, nie rozumiecie natury świata i celu istnienia. Cóż, większość woli być idiotami przez całe życie. Tyle w temacie. Pozdro dla kumatych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkąd pamiętam zawsze podobałam się młodszym. Miałam 22 lata i zalecał się do mnie 16 latek, teraz jest mega przystojnym dojrzałym mężczyzną i nieprzerwanie zalotnie zaglądamy sobie czasem do oczu gdy jest okazja ;)....teraz komplementuje mnie 34 latek, adorują mnie młodzi w pracy, tak na marginesie mam z młodymi niezależnie od płci doskonały mentalny kontakt, twierdzą że nie czują róznicy wiekowej nas dzielącej, jestem zadbaną dojrzałą 50 latką... i nikt nie daje mi tych lat...zawsze o 10/12 mniej. A panowie równolatkowie...to przeważnie niedojrzałe osobniki, trzęsące porami przed upływającym czasem, dlatego koniecznie relacją z młodką chcą udowodnić sobie że ich zmarszczki i obwisy nie dotyczą. A prawda jest taka, że ze starym młoda kobieta idzie z powodów finansowych, z dojrzałą młody bo chce czerpać z jej doświadczenia..:)))) Pozdrawiam dyskutujacych (50ka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak masz racje 50tka,gowniarz chce pobrać kilka lekcji,ale ja sie na to nie pisze.Poflirtowac mogę,on juz napalony a ja mu mowie ze nic z tego,on skomli jak pies "dlaczego" a mnie to tak bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, doświadczenia!. Kobieta powinna czuć sie wartościowa, ze jest nią zainteresowany mlody chłopak, mimo swojego wieku interesuja sie nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tylko czemu od razu co niektórzy zakładają, że młody to od razu gówniarz.. Czasem taki młodzian jest mądrzejszy od tego po 30 czy po 40..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co taki gowniarz potrafi w łóżku ciekawego zrobić jak doświadczenia nie posiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×