Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 35 latek

co męzczyźni widza w starszych kobietach mnie najbardziej kreca takie 18 20 lat

Polecane posty

Gość gość
Zdziwił byś się.Mam męża który zaspakaja wszystkie moje potrzeby pod każdym względem,ekonomicznym i seksualnym.Oboje jesteśmy b.zadbani .Wiec po co mi gowniarz?Mam wszystko czego potrzebuje .A małolat nic nie potrafi ciekawego.To byłaby porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze się śmieją jak stare zboki, ale cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mam męża. Jeśli zas chodzi o moje potrzeby. Ekonomiczne... Pracujemy oboje,zarabiamy niezle.Natomiast potrzeby seksualne ,o tych zapomniał całkowicie. Dlatego mam kochanka, jest 13 lat młodszy.Nie jest gowniarzem ..dzieci jakoś mnie nie kręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cyrk, a ty za klauna robisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To do tego półgłówka z 17:29, oczywiście było , że klaun :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starszy twardsze go wyjmuje niż młodszy wkłada bu ha aha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie do bzykania starą, tylko aby była. Bo bzykać to młode, chyba jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty już umiesz bzykać, chłopasiu czy tylko kuca trzepiesz pod p****le ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz kobiete po to aby byla idz do mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne to jest jedno..jestes prymitywnym idiota....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiscie pusty jest ten swiat, swiat ludzi, prymitywna istota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prymitywne nie jest, że kobieta starsza szuka sobie w odpowiednim wieku. Prymitywne i obleśne jest pchać stare ciało na młode, to ma być objaw elokwencji ? I jeszcze wmawiać młodym, że tak dobrze. Fajnie by ci było gdyby twój syn przyprowadził ci do domu starą krowę 40 lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooooo. Przeczytałem topik od początku i chyba zrobię odstępstwo od reguły. Wyszukam sobie studentkę dysponującą wolnym wieczorem i poślę po nią taksówkę. Będziecie sobie pisali o przewagach starszych pań nad młodszymi lub odwrotnie a będę zabawiał się z młódką. Dla mnie wieczór i noc z młodą kózką,dla nie kasa. Czysty układ. No fakt,może nie wszystkie panie 40+ to kaszaloty,ale zupełnie straciłem zainteresowanie dla pań w balzakowskim wieku. Przepraszam urażone moim wcześniejszym określeniem,ale w tym wieku,jak ktoś słusznie zauważył,panowie powinni się odmładzać przy młodszych kobietach. Póki sprzęt sprawny to należy go używać ku własnej przyjemności. Brunetka,zgrabna ok.175,to mój typ na dzisiaj. Och,20 lat, w sam raz.Urocze piersi i kształtny kuferek. Bywajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilena
Pewnie chcą sobie mamusie i opiekunkę zorganizować.Ja jestem kobietą i też mnie kręcą faceci w wieku moich synów,ale nie dlatego,że ja synka potrzebuję czy coś czy jakies macierzyńskie uczucia niec z tych rzeczy.Oni mają zblizone potrzeby seksualne i nadażają jeszcze za mną.Znaczy jeszcze ten ogień się w nich tli.A dziadkom po trzydziestce to już tylko raz w tygodniu kuśka dyga.:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesteś stara i to nie jest w żadnym razie podniecające. Ale są tacy co i kozę będą posuwać. W tępe twojego palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal1746
Wszedłem na to forum, że porozmawiać o sporo młodszej dziewczynie która mnie zaczepia. No ale cóż ja - 36 lat - dowiedziałem się, że jestem starym dziadem i to już od kilku lat. Z drugiej strony, skoro wszystkie (jak wynika z tego forum) panie mają młodszych kochanków może ta piękna dziewczyna nie ma wyboru i leci na takiego star**** jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartus
Ja tez wole starsze od siebie kobiety mam 24 lata a kręcą mnie panie po 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartus
I chętnie nawiąże kontakt z jakoś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rafał 1746 o ile młodszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal1746
do dziś nie wiem dokładnie o ile myślę, że tak z 10 lat; ale cóż wspólna praca także trudno się unikać, zresztą ja też nie jestem obojętny, chociaż starałem się ją olać ze względu na tą różnicę wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Prymitywne nie jest, że kobieta starsza szuka sobie w odpowiednim wieku. Prymitywne i obleśne jest pchać stare ciało na młode, to ma być objaw elokwencji xxx A co ma elokwencja do seksu z młodszym facetem ? Nie używaj określeń, których nie rozumiesz bo to jest dopiero prymitywne :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pchać stare ciało na młode? A co cie to obchodzi? Jeśli takiemu mężczyźnie jest dobrze i kobiecie również? To co w tym cie tak oburza?Oboje SA dorośli, maja wolna wolę. Gdyby kobieta byla młodsza o 30 lat ,tez byś się tak oburzal?stary dziad i młoda laska ?jak ten co "wynajmuje"studentki,to jest ok?gratuluje koltunskich poglądów i zagladania pod koldre innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym gościa od studentek chętnie poznała. Skad jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rafał..10 lat jest ok. Jeśli czujecie miete do siebie..to do dzieła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc Milena-dziadkom po 30 raz w tygodniu dyga, ale masz niedojde w domu,a moze wybierasz takie ciapy- organ nie używany zanika.Wiec ci twoi dziadkowie po 30 to seksualne gamonie .Jak używa od święta bo nie ma gdzie to potem nie może.Putin po 60 młódke ma i na pewno nieżle posuwa a twój po 30 raz w tygod.smiech!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ..długo nie trzeba było czekać ,60 latek ma mlodke i to norma ?żałosny jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznam chętnie starsza kobietke. Mam 19 lat. Czekam na odpowiedz. :) Tomasz.klima@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodziło o to ze to norma,spróbowała by mu odmówić tylko o to ze facet po 30 jest młody dużo może,ale ofermy też są.Wiec nie wszystkich do jednego worka.Facet jak czesto używa to do późnego wieku może a jak dziad to dziad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomaszku skąd jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Okolic Bielska Białej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×