Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

I lekarz kazał i sama też chodziłam, tak dla siebie aby wiedzieć czy dobrze przyrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewelina
Cierpliwie czekam do jutra rano czyli 8 dpt. Mam nadzieję że napiszę dobre wieści. Trzymaj za mnie kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
Ewelina trzymam kciuki z jutrzejsze testowanko. Mamaola gratulacje super wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
U mnie dzisiaj 4dpt bete mam w poniedziałek. Och to czekanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Monia, Ewelina trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymaj kciuki ale czekania jest jeszcze trochę ją teraz czekam na USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewelina
U mnie niestety jedna krecha na teście :-(( W poniedziałek robię betę, ale pewnie przede mną kolejne podejście, na szczęście mam 6 śnieżynek. Trzymam kciuki za Was dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
Ewelina ja też mam bete w poniedziałek. Mam przeczucie, że znowu się nie uda a to był mój ostatni mroziaczek :( miałam podamy 5 dniowy zarodek 4BB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ewelina
Monia nie martw się na zapas. Przeczucia czasem są mylne. Ja np miałam wszystkie możliwe objawy potwierdzające ciążę i okazało się ze nic z tego. Nie ma co się nakręcać tylko czekać na betę. Powodzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dziś zrobiła bete takdla siebie wynik po 15. Ją dalej mam plemienia sama już nie wiem co robić. Chociaż mówią że jak beta ładnie rośnie to płomienie może być. Strasznie się denerwuje tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaewcia
To ja ewciaewcia u góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musiałam mieć stan zapalny po luteinie bo przestało swędzieć"tam" i przestałam plamić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stwierdzili że jak beta rośnie to plamienie jest normalne ale trochę mnie to martwi zobaczenia dzisiaj po becie czy rośnie. Napisze jak dostaje wynik. W klinice też mówili że to może być po luteinie jak by długo się utrzymywały to mam dzwonić może luteinie odstawić. Zobaczenia i zaczęła do jutra jak co. Naradzie plamienie jest małe tak tylko właśnie jaką luteiną i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wynik bety 535 w poniedziałek miałam 153 czy trochę nie za powoli przyrasta? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
beta powinna sie podwajac co 2 dzien wiec jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Nie wiem czy o mnie pamietacie ;) za wiele sie nie udzielam bo jeszcze nie mam czym sie z Wami dzielic. Wspominalam wczesniej,ze mialam wszystko wstrzymane bo wstrzymali refundacje... na szczescie dotrzymali slowa po 20 czerwca ze moge zaczynac... czekam teraz na @ i zaczynam.... ok 2 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Gość m a w jakiej klinice bedziesz mieć zabieg?Bo ja czekam od marca i dopiero w połowie sierpnia mam sie wstawić u lekarza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Ja w sumie to czekam od kwietnia tak naprawde wiec tez dlugo i nie przejmuj sie przyjdzie i na Ciebie kolej, chociaz wiem ze jest to irytujace ! W Lodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Jest to ciezkie te czekanie tym bardziej ze co chwile slysze ze kolezanki sa w ciazy a ja jeszcze nie :'( i te dobijajace pytania (a kiedy ty w końcu bedziesz w ciazy) Dobija mnie to:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny trochę mnie nie było ale mogę się pochwalić że wczoraj miałam usg na którym widać śliczną fasolkę która ma już ponad 2 cm na 23 lipca mam już badania prenatalne mam nadzieję że wszystko będzie w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
gosc Anula , swietnie to znam.... tym bardziej ze jestesmy juz 5 lat po slubie. No coz pewnie na kazda z nas musi przyjsc odpowiednia pora :) Moj maz ciagle mnie pociesza ze wszystko sie napewno uda i bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia ja tam się nie znam na progesteronie ale jak robiłam pierwsze badania to miałam 270 w 16dpt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×