Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość gość kasia
Gościu jak na tym kolejnym usg? Wyjaśniło się coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i choler. a miało być tak pięknie dziś odebrałam wyniki są nie za ciekawe i z moczu i z krwi dobrze że jutro mam wizytę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny, dzis po moim usg tak sobie, pęcherzyk jest ale lekarzowi cos sie nie podoba, ze niby slabo sie rozwija, ale jak zapytalam czy możliwe ze jest pusty to odpowiedział ze "coś tam w srodku jest" robilam dzis bete wynik 3700 wiec przyrost ładny bo w piątek 1700. Nastepne dopiero 19 czerwca, ale w sobote idę do innego lekarza zobaczyć co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneczka trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadzia27
cześć dziewczyny , ja mam chyba jakiś kryzys...praca,dom, in vitro i prawo jazdy to mnie chyba wszystko przerasta... A najbardziej chyba to że wiem iż muszę szybko zrobić kurs prawa jazdy bo zaraz lipiec i in vitro , a nie chcę zdawać egzaminu po transferze. Jestem załamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już jesteśmy po mam infekcję dróg moczowych przez to złe wyniki ale najważniejsze to że bije serduszko a malec ma pół centymetra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka super gratuluje, a infekcje się zaleczy. U mnie dziś po transferze dostałam dwie blastocysty ponieważ morfologię maja lekko zaniżona mogliśmy dwie. Teraz ciężki tydzień to czekanie. Dzięki za wsparcie dziewczyny naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MammaOla dzięki kciuki trzymaj do piątku 19.06 A wy kiedy robiłyście po transferze pierwsze badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja pierwszy test siusiany zrobiłam 5dpt ( ja miałam podanego blastusia),ledwo widoczna kreseczka, póżniej 7dpt juz widoczna tylko bladziutka,a 8 dpt pierwsza beta 89.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Aneczka gratulacje :) Ewcia trzymamy kciuki :) no niestety czeka Cię bardzo długi tydzień wiemy coś o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mammaola to z sikanego było coś widać uuuuu może się skusze. Ja też 5 dzień po punkcji podane zarodki blastusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia jak się dziś czujesz? U mnie było widać 5dpt, tyle że trzeba było wziąć test stanąć koło okna i dobrze wytężyć wzrok, proponuje zrobić 7 dpt z porannego moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mammaola dzis super nic mnie nie boli czasami cos zakuje i tyle. Wracam do pracy w poniedzialek, mam prowadzic oszczedny tryb życia. Haha,chyba nie przemeczac sie jak dobrze rozumiem. Zobaczymy czekanie jest ciezkie cos trzzeba robic aby czas minoł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaewcia
To ja znowu sie nie zalogowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no żeby nie było zbyt piękne wczoraj byłam na szpitalu bo dostałam plamień po usg wszystko teoretycznie w porządku serduszko dalej bije a plamienie niewiadomego powodzenia bo i miałam odstawiane zastrzyki i dostałam lekarstwa na pęcherz lekarz powiedział że nie ma sensu żebym zostawała w szpitalu bo i tak by mi podawali lekarstwa które i tak już zażywam a w domu lepiej bede się czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szpitalu od wczoraj :( Plamię na brązowo, mam cały czas leżeć, wstawać tylko siusiu. Trzymajcie za nas kciuki. Robili mi bete wczoraj było prawie 32tysiące dziś ponad 35tysięcy. Boję się , że to za mały przyrost :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Svita88
Ja też! Mam nadzieję że będzie wszystko dobrze!!! Dziewczyny, ja też mam pytanie: jestem 27 dc już odstawilam ovulastan, zostalo mi jeszcze 3 zastrzyki i w piątek mam wizytę do lekarza, a przed chwilą zobaczyłam że zaczęłam płacić :'(( chyba dostała okresu. Czy to jest normalne???? Bo ja myślałam że on będzie dopiero po 33 dc, akurat po wizycie((( kurcze, półtory roku nie miała okresu bez luteiny a tu nagle zaczął 0.0 Podpowiedcie mi proszę jak u was było??? Mam długi protokół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Dziewczyny wiem co przeżywacie. Aneczka ja w 9 tygodniu tez dostałam plamienia na drugi dzień po usg. Tez w szpitalu nie wiedzieli do końca dlaczego. Teraz w 15 tygodniu lekarz chciał zrobić mi cytologie i jak wsadził wziernik odrazu trysnela krew. Powiedział zebym się tym absolutnie nie przejmowala bo to wszystko jest bardzo ukrwione i dlatego tak się dzieje. Wiem ze ciężko się nie przejmować. Pamiętam każdy tydzień i do tej pory po tym krwawieniu jak bardzo się balam i boję o maleństwo :( modlę się za Was żeby wszystko było dobrze. Olu a Tobie robili usg? Bije juz serce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
MamaOla i Aneczka trzymam kciuki .bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Svit nie pamiętam na 100% bo tym protokolem szlam w listopadzie ale wydaje mi się ze tak miałam bo też mnie coś niepokoilo jak dostałam okresu. Ale może tu dziewczyny co nie dawno miały pamietaja na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×