Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość izzka2015gwiazda12
Kasiu u mnie w porządku tydz za tyg leci zaczynam 18 tydz w czwartek wizyta juz się nie mogę doczekać bo jak komus mowie ze to 5 miesiąc to pytają się gdzie mój brzuch. Mam nadzieje ze wszystko Oki. Dostałam wyniki badań prenatalnych jednak to był test pappa wyszło wszystko w porządku teraz mam robić znowu badanie prenatalne między 18 a 23 tyg. A ty Kasiu jak tam Twój brzuch t to badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Tak moja pani doktor powiedziała i przy in vitro jest darmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Izka to super ze wszystko dobrze. A te badanie miedzy 18 a 23 to tylko usg czy też krew? Powiem Ci ze u mnie tak bez ubrań to widać brzuch i to nieźle ale w ciuchach to tez praktycznie nic chyba żebym bardzo obcisła bluzkę założyła. A brzusio nadal trochę pobolewa najbardziej w nocy. A Ty czujesz juz ruchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Powiem Ci ze wczoraj czułam takie 2 kopniaczki ale to bardzo delikatnie. A to ponoć juz tylko usg ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Czyli to pewnie masz tak jak ja. Mam usg w 19 tygodniu umowione. Wiesz co ja czasami tak mam wrażenie ze coś mi tak jakby jeździ z boku ale niewiem czy to jelita czy Maleństwo hehe. Choć wydaje mi się ze jeszcze trochę za wcześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
A rozpoznali ci juz plec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Nie. Ostatnio jak byłam to był 13 tydzien. Liczę ze teraz w 19 się dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
To już napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
A u Was na pewno dziewczynka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
pani doktor nam powiedziala ze raczej tak. ale napewno to dowiemy sie w czwartek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
To daj koniecznie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziś 6 dpt a ją mam lekkie planie nie na brązowo kurde chyba nic nie wyjdzie. Co sądzicie co to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia nie mam pojęcia, na implantacyjne plamienie to chyba za późno, trzymam kciuki aby to to nie była @. Idź na betę będziesz mieć pewność czy to ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie tak myślę kurde,ale nie mam jak iść na bete bo u mnie tylko do 10 pobierają krew a ją w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Kochane ja plamienie implantacyjne miałam 10 dnia po transferze i tez na brązowo. Spróbuj zrobić sobie test co ci szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ale też miała blastusie 5 dniowe? Troszkę mnie pocieszyłaś. Kupiła sikańca jutro rano zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
Tak mialam 5 dniowa blastocyste juz nie wierzylam ze sie uda a 10 dnia mialam wlasnie plamienie no i 11 dnia robilam bete i bylo ponad 400 zrob sobie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 6 dt, może faktycznie bo od paru godzin plamie ale lekko na brązowo, może że cztery plamki. Jutro zrobię sikańca albo na chwilę z pracy wyjde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że piersi od wczoraj też nie bolą i to mnie martwi bo wszystkie piszą że piersi tkliwe i bolące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piersiami się nie stresuj! W pierwszej ciąży to ich dotknąć nie mogłam a teraz bolą ale nie aż tak bardzo, każda ciąża jest inna i możesz mieć inne objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×