Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

I miałam 68. Wyczytalam na necie że jak bierze się tabletki dupka i luteinie to podwyższa progesteron. W czwartek wizyta z USG nie mogę się doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty nie bierzesz luteiny i duphastonu? Bierzesz wiec powinnaś mieć wyższy progesteron. Ja dziś po badaniach, morfologia, mocz, toxo... a wizytę mam w środę, też nie mogę się doczekać :) Ciekawe ile mam tych Kropków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Svita88
Witam :) Nonstop was czytam, i kibicuje wszystkim dziewczynom) dużo z was dali mi wielką nadzieję na szczęśliwą przyszłość zostać mamą, i dla tego po prostu nie pozwalam sobie bać się niepowodzenia. Może i trzeba, ale nie myślę o tym, żeby jak najszybciej wszystko odbyło się i tylko już wiedzieć czy udało. Nie wiem dokładnie dla czego, ale jestem spokojna, i pozwoliłam sobie wykupić wprawie wszystkie czasopisma które byli w empiku na temat niemowląt (chyba mam ich z 8-10) czytam je, i myślę o sobie jak o przyszłej mamie. Już wiem jaki chce wózek i jakie chce łóżeczko-kolyske, i etc. Rozmawiam z moimi jajeczkami, trzymam ręce na jajnikach, i wyobrażam jak one rosną, i jakie one są silne, i jak dadzą radę zostać że mną. Już mają po 14mm. Może to i głupio z mojej strony, ale chcę wierzyć że uda, bo my wszyscy i tak marzymy o tym, nawet kiedy nie przyznajemy to samym sobie. Przeczytałam na kilku stronach o in vitro, że po transferze jest zalecane spożywanie jajek (źródło białka) i ananasa. Jak myślicie, to może jakim sposobem pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mammaola ola biorę te leki także troszkę się uspokoiłam, a ty masz już wyniki jak ci wyszły czy dopiero u lekarza się dowiesz? Niby już mniej plamie tylko tak leciutko zastanawiano się jeszcze aby w poniedziałek iść zrobić bete i progesteron wizytę mam dopiero w czwartek i tak mi się ciągnie. Wiem że po transferze powinna być dieta wysoko białkową ją pije kefir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia wczoraj byłam na pobraniu krwi a wyniki we wtorek. Robiłam ogólne badanie moczu, morfologię, toxo, tsh, ft4 i PTA, bety juz nie muszę bo jest bardzo wysoka, tak samo z progesteronem , bo ostatnio miałam 290 x Ja nie wierzę by jajka, ananas, akupunktura miały by w czymś pomóc, jeśli tak to każda z nas musiałaby to stosować aby transfer się powiódł. To zależy tylko od zarodka czy będzie na tyle silny i się zagnieździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ,że napiszę :) Wizytę mam dopiero o 19.40 a w domu będziemy ok 22.30. Jestem ciekawa co tam w brzuszku sie dzieje :) A Ewcia Ty także napisz po wizycie, a jakie badania musisz zrobić na czwartek? Tu podaję link na kalkulator bety hcg to sobie sprawdź, dzień owulacji licz dzień punkcji . Mi pokazywał powyżej średniej, ciekawe czy dlatego ,że są dwa Kropki? http://bellybestfriend.pl/kalkulator-hcg.html Mi plamienia przeszły po pimafucin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mammaola fajne ta strona ja mam w normie to ok. Zastanawiała się czy jeszcze jutro bete zrobić czy już czekać do czwartku na wizytę. Ją też wizytę mam o 16 30 trochę późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam chodziłam na betę tak dla siebie, aby wiedzieć że jest wszystko w porządku, a Ty jak chcesz to też idź, zależy tylko od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadzia27
Hej dziewczyny od ktorego dnia cyklu zaczelyscie brac zastrzyki? Ja mam 12 dc i jutro wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
beta hcg 109 :) jeszcze nie mogę w to uwieżyć. W środe kolejne badanie hcg, oby przyrastała pięknie :) Ewelina ty też miałaś dzisiaj mieć bete i jak tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne beta gratuluje !!! Super coraz więcej nas jest którym się udało. Tylko to czekanie ciężkie jak nie na przyrost bety to USG pierwsze i non stop. Ją czekam na czwartek wizyta z USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia GRATULACJE :) A w którym dniu po transferze robiłaś bete? Ile miałaś podanych zarodków i ilu dniowe? Wypytuje bo porównuję ze swoją beta bliźniaczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamaOla betę robiłam w 10 dpt podany miałam jeden zarodek 5 dniowy 4BB. Jutro rano jade na bete , mam nadzieje ze przyrasta prawidłowo bo mam jakies plamienia, na wkładce takie brązowawe. najgorsze jest to ze jak wkładałam luteine to na aplikatorze była krew. Już mam wszystkiego dosć :( cały czas strach o to czy wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja też miałam plamienia brązowe i w sumie tylko dwa dni nic nie miałam plamień. Lekarz mówił tak że jak beta rośnie to plamienia mogą się zdarzyć. Sama denerwuje się przez cały czas bo miałam dwa dni spokoju a tu dziś znowu lekko plamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja dziś miałam takie bardzo delikatne, chyba taka nasza uroda :) ale jak jest krew czerwona to nie jest dobrze, może zadzwoń do lekarza? Ja w 10 dpt miałam 228 bety to by się zgadzało z bliźniakami :) Jutro mamy pogrzeb babci mojego męża a potem wieczorem wizyta w klinice. Trzymajcie za nas kciuki. Jeśli są dwa Kropki to mam nadzieje ,że są dwuowodniowe, dwukosmówkowe. Jutro wszystkiego się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzka2015gwiazda12
dziewczyny ja w 10 dniu po transferze mialam bete 490 i jeedna dzidzia jest a mialam podane 2. (5 dniowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Monia mam nadzieje ze będzie wszystko dobrze u Ciebie. Olu od Ciebie czekam jutro na wieści. :) ja w 10 dpt mialam 157betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) jak sie czujecie? Ja jestem po wizycie i dostalam zastrzyki gonapeptyl i to wszystko wizyta 20 lipca. Czy wy bralyscie jeszcze jakies leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli to jeszcze nie stymulacja, ja też zaczęłam od gonapeptylu a w kolejnym cyklu stymulacja i transfer, bynajmniej ja tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
dzisiejsza beta 278 :) . Teraz czekanie na wizyte i usg . Nastrój troszkę mi się poprawił :) a co u Was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
MamaOla jak u Ciebie po wizycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Monia gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MammaOla a ty co musialas brac po tych zastrzykach ( gonapeptyl) 1 dzien stymulacji ma byc 20 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąża bliźniacza jednojajowa potwierdzona :D Bąbelki mają 1.85cm i 2.02cm, serca walą jak dzwony! Radość ogromna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylabym wdzieczna jak bys mi odpowiedziala. Gratuluje dwoch serduszek, to podwojne szczescie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×