Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Mammaola trzymaj się, wszystko będzie dobrze. Może plamienia takie mogą być. Napisz po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ola daj znać po wizycie. Dopiero przeczytałam co się stało. U mnie w 9 tygodniu było tak samo. Mam nadzieje ze u Ciebie tez będzie wszystko dobrze. Ale na pewno będziesz musiała się bardzo oszczędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ja dziś byłam u lekarza i mam anemię niestety i ostre zapalenie układu moczowego. Jutro musze zrobić posiew moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziś jakiś straszny dzień dla nas ja dziś od rana mam bóle brzucha i lekkie skurcze na tą chwilę bez żadnych plamień chodź na wkładce mam żółtą wydzielinę mam nadzieje że przejdzie Ola czekamy na wiadomości wierzę że będą dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moimi Bąbelkami na szczęście wszystko w porządku :D Mają po 3,5cm i machają rączkami i nóżkami jak szalone, okazało się taż ,że są dwuowodniowe :D Plamienia ustały, mam długo brać duphaston.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karolik
Duzo zdrowka dla was :)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Gość Kasi za miłe słowa otuchy. Dziewczyny mam pytanie...wczoraj po odebraniu wyniku hcg załamałam się że taki niski bo 217 (test robiony w 11 dpt) a tam w normie pisało że ciąża od 1300 . Dzwoniłam dziś do lekarza a ten kazał za dwa dni powtórzyć wynik...bo mówił że może jeszcze są szanse. Dziewczyny co myślicie któraś z Was miała podobny wynik w 11dpt? Dziwne bo gdyby się udało to powinien być już 4 tydzień ciąży a normy wtedy są od 1300 do 3500 (tak było na moim wyniku napisane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M
Dziewczyny powtarzam swoije pytanie odnosnie mrozenia tych zarodkow , na czym to polega o co tu w ogole chodzi, wiem ze to jest dodatkowo platne i chce wiedziec o co w tym wszystkim chodzi, a pewnie niedlugo bede musiala podjac ta decyzje ! Ola - widzisz, rozumiem i wierze Ci ze sie wystraszylas,ale na szczescie wszystko ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Anulka ja w 10 dpt mialam 157 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudownie ocalona
MEGA SZOK LUDZIE !!!! chciałam wam opowiedzieć coś co zmieniło moje życie; mimo że byłam dość wierząca i taka sobie średnio praktykująca odkryłam niedawno Jezusa zupełnie na nowo, to był przewrót który zmienił moje życie!!!!! jeśli wasza wiara jest żywa, autentyczna i nie chwilowa (WAŻNE) modlitwy zostaną wysłuchane i cuda wejdą do waszego życia z taką pewnością siebie jakby siedziały tam sobie wygodnie od zawsze. Bóg da Ci to czego nie da Ci nikt, nikt nigdy nie będzie kochał Cię tak bardzo jak on, nikt nie doda Ci tyle odwagi i siły, tyle radości i ciepła oraz zrozumienia. To nie jest ktoś odległy, on jest bardziej ludzki od ludzi a jego dobroć większa niż dobroć wszystkich ludzi którzy kiedykolwiek żyli na tej planecie razem wziętych. To się wydaje Ci teraz może pusta gadka, ale jest coś takiego jak wylanie Ducha Świętego (sprawdź też pod nazwą: chrzest w Duchu Świętym) i jest to mega przeżycie mistyczne i realne jednocześnie, używałam w życiu różnych rzeczy i uwierz mi- nic Ci nie da takiego powera, jest to odlot nie do opisania ludzkim językiem, wiem co mówię. Jeśli jesteś teraz daleko od Jezusa i masz wymówkę w stylu „ …no ale ja już zrobiłam tyle złych rzeczy i teraz to już w sumie tak głupio, nie ma sensu wracać…” to muszę cię rozczarować gdyż to gó**no a nie wymówka, ja miałam podpisany własną krwią pakt z diabłem (we wczesnej młodości) a Bóg wybaczył mi to, przyjął z powrotem jak gdyby nigdy nic, tyle Ci powiem; spowiedź to potęga, weźcie to a serio, możecie dosłownie wykasować te wszystkie rzeczy w majestacie duchowego prawa które jest po drugiej stronie (po śmierci) brane ze 100% szacunkiem i uznaniem Wróć do Jezusa, on czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm..gość Kasia czyli uważasz , że jest jeszcze szansa? Ale są różne testy i normy na moim wyniku pisało że ciąża dopiero od 1300 wiec myślisz , że wynik 217 w 11dpt jest ok ? Ktoś inny też miał taki wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Właśnie ciekawe jak to jest z tymi normami. Powtórz betę i sprawdź czy przyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ola super ze u Ciebie wszystko dobrze. Odpoczywaj teraz Kochana. Dziwi mnie ze tak wcześnie odstawili Ci duphaston bo ja luteine biorę do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
MamaOla cieszę sie ze u Ciebie wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anulka znalazlam takie coś. Jak odczytywać wyniki badania beta hCG? Każde laboratorium ma ustalone własne normy beta hCG, gdyż do badań poziomu beta hCG laboratoria używają różnych urządzeń, metod, odczynników. W związku z tym normy beta hCG powinny być umieszczone na wyniku odebranym z laboratorium. Nie można porównywać wyników beta hCG z różnych laboratoriów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
Anulka2015 ja mialam w 10dpt 109 ale u mnie byly podane inne normy. Chyba powyżej 5 byla ciąża. Musisz powtórzyć i zobaczysz czy przyrasta. Trzymam kciukasy oby tak wlasnie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, jutro powtarzam hcg i wieczorem napiszę jak wyszło. Trzymajcie kciuki dziewczyny ! :) dziś robiłam test z moczu i wyszedł pozytywny, dwie czerwone kreski...oby tylko beta rósła to będzie znaczyć ze wszystko ok.. miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mammaola dobrze że jest ok my to chyba z tymi plamienia i będziemy walczyć. Mi naradzie przeszły ale dzięki luteinie. A powiedział ci skąd e plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te wczorajsze to przez odstawienie duphastonu, biorę go z powrotem 3x2 i powiedział, że długo będę go brała bo to ciąża bliźniacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia0323
Hej dziewczyny u mnie cos niewesoło, pobolewa mnie brzuch. Wzielam nospe i leze narazie. Mam caly czs plamienia ale brazowe nie widzoalam krwi. Juz sama nie wiem co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ją miałam przez cały czas plamienia do prawie 7 TC , lekarz zmienił mi dawkowanie leków i przeszło. Miałam dupka 3x2 tabletki i 1 raz luteinie 200 teraz mam 3x1 dupkai luteinie 200 dwa razy dziennie i przeszło mi. Może Porozmawiaj z lekarzem i zrób progesteron on może być przyczyną. A ty który masz tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to forum wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Hej dziewczyny jestem nowa i się zastanawiam jak radzicie sobie z czekaniem na badanie krwi w 11 dni po transferze, bo moje pierwsze dni były jeszcze ok a od dzisiaj jeszcze mam tydzień i się zastanawiam jak go przetrwać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadzia27
Hej laski, długo tutaj nikogo nie było, jak tam samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie mogę się wypowiedzieć bo nie doszam jeszcze o tego etapu :) ale życzę dużo cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasia
Ola jak się czujesz? Te forum naprawdę coś przywariowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość andzia
Oj to życzę powodzenia z mojego punktu widzenia najgorsza była punkcja , czytam sobie wasze wypowiedzi i jakoś czas sobie zajmuje bo coraz gorzej znoszę te czekanie wiec z chęcią z kimś porozmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadzia27
dlaczego najgorsza punkcja? gdzie się leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forum nie działało dwa dni, na szczęście już jest ok:) U mnie dobrze, jak tylko zaczęłam brać z powrotem duphaston to plamienia przeszły. Na usg było fajnie widać jak ten z dołu kopał nóżką w worek owodniowy tego u góry, chyba go zaczepiał :D I zaczęłam czuć Bąbelki :) Mają swoją aktywność między 18stą a 20stą, kładę się na płasko na plecach i wtedy czuję takie miejscowe wypychanie, takie jakby bulgotanie, trzepot motylków , wiem ,że to TO bo tak było w pierwszej ciąży. Aż nie mogę doczekać się kopniaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×