Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Cześć te zastrzyki fraxiparine rraczej zapobiehawczo mam mi nic po nich nie jest po punkcji miałam 20 zastrzykow teraz bo tylko transfer mam 10 ufam lekarzowi ktory mnie prowadzi. Nie znam się zbytnio na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia dzieki za odpowiedz ja tez we wtorek 8 dpt ide na bete nie wytrzymam dłużej a tez w pracy nocki i nie chce przemeczyc jak by sie udalo. Jak narazie codziennie cały czas pobolewa m ie dół przucha zobaczymy. To ostatnia moja śnieżynka. Program juz sie konczy i punkcji wiecej nie bede miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolusia
Ewcicaewcia pobolewanie to dobry znak. sprawdz beta bo jak cos juz powinno ruszyc a nocka nie dla kobiet w ciazy. trzymam kciuki. My we wtorek mamy spotkanie z lekarzem poza klinika odnosnie badan genetycznych. zobaczymy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
A ja czekam z niecierpliwoscia do piatku. Dzisiaj 9dpt. Piersi znowu bola i czasami odczuwam klucie w macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
ewciaewcia a ktory to Twoj transfer? Bo u mnie drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewciaewcia Zycze ci wysokiej bety:) dzieki ze odpisalas,ale chce sie jeszcze upewnic czy dobrze cie zrozumialam: Fraxiparine zastrzyki zaczelas brac po punkcji? Robisz je sobie codziennie? Jak dlugo masz je brac? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoscMarta to moj criotransfer a pol roku temu miałam transfer. Zosia ponad pol roku temu mialam punkcje i frexiarine mialam po punkcji chyba 20 zastrzykow i miedzy czasie transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moj estradiol dzis 4000. Dzis mam wziac zastrzyk na pekniecie pecherzykow. Pojutrze punkcja. Czy ktoras z was miala taki duzy estradiol???? Czy po peknieciu pecherzykow moze jeszcze wzrosnac??? Strasznie sie boje:( co mam robic?? Moja dr dopiero jutro moze do mnie oddzwonic:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po połówkowych :D Niunia zdrowa ma 390 gram. Wszystko jest dobrze :) Jest mała bezwstydnica od razu pokazuje, że jest dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro skusze sie rano i zrobie sikanca. Ostatnio tak robilam i wyszła blada cień cienia kreska. Wyniki bety mam w środe. Pozdrawiam i trzymajcie kciuki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nic nie wyszło nie ma drugiej kreski nawet bladej. To juz pewnie nici. Dzis 8 dpt crio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Ja dzisiaj 11dpt. Zrobilam sikanca i niestety tylko 1 kreska. W piatek mam jechac na krew ale cos czuje ze niedlugo oķres dostane. Czy ktoras z Was moze mi odpowiedziec czy guz tarczycy moze miec wplyw na zagniezdzenie sie zarodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolusia
A u nas problemow ciag dalszy.dzis mielismy miec spotkanie odnośnie badan na genetyke. dlatego dla potwierdzeniu po poronieniu zrobilam beta. wynik ostatni 40 a dzis 430. masakra zarodka nie ma. wiec wizyta obrocila sie w koszmaru ciag dalszy. jak mi beta nie spadnie podejrzewaja ciaze pozamaciczna. tylko gdzie? i to jest bardzo niebezpieczne... boze jaki to koszmar... cieszylam sie ze beta wysoka a tu koszmar... czy ktoras z was cos takiego przezywala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia1985
Ewciaewcia i goscMarta jeszcze nic straconego zanim nie ma badania z krwi trzeba miec nadzieje ja trzymam kciuki i wierze ze sie uda musi po prostu:) Dolusia to naprawde dziwne ze beta tak wzrosła a to na usg nie widac gdzie jest zarodek w sensie np w jajowodach? Ja sie na tym nie znam za bardzo w sumie a lekarze podejrzewają gdzie moze byc zarodek? Oby sie szybko wyjaśniło szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
A jest wogole taka mozliwosc ze po in vitro kobieta moze byc w ciazy pozamacicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolusia trzymaj się mocno. Ciężkie to nasze życie tyle cierpienia ale czasami radości niektórym się udaje może kiedys bedziemy razem z nimi cieszyc sie z dzidziusia niestety rzad nam w tym nie pomaga ja jak nie bedzie środkow to juz kończę in vitro niestety nie stac nas na tajie koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia jeszcze mam nadzieje wiem ze beta wszystko wyjasni jutro zobaczymy. Dzieki za otuche.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolusia
Też mi się wydawało że po invitro nie możliwe. A widocznie jednak możliwe.... Jutro znów mam HCG.... Teraz modlę się żeby spadało. Ja od tygodnia po transferze małam silne krwotoki. A po pierwsze badanie hcg 43. Wczoraj 430. Czyli po tygodniu. Dziś na USG widać jakbym miała już dni płodne... Czyli pęcherzyk. A zarodka brak. Brak również w jajowodach. Uslyszelismy kilka strasznych scenariuszy. Płakać sił nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
Jeszcze mam nadzieje ale gdzies tam cos mi podpowiada ze to jeszcze nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to w sumie Dolusia jest możliwe zeby miec owulacje i przy okazji byc w ciazy nieważne czy pozamacicznej czy nie? Jestem trochę w szoku i smutno ze musimy przechodzić przez takie straszne rzeczy:( a moze to pomyłka i jednak to jest zarodek? Trzymaj sie Dolusua jesteśmy z Toba i mocno trzymamy kciuki. Ewciaewcia tak to przykre z tym rządowym wstrzymaniem to jest naprawde czesto jedyna nadzieja i żadna naprotechnologia nie pomoże ale niestety my i lekarze to wiemy bo jesteśmy w temacie a decydują o naszym losie inni niestety ciemnota.... Ale nie chce sie juz wypowiadać na tematy polityczne bo tylko sie denerwuje. Wiem ze kosztuje to mnóstwo pieniążków ale moze a nóż jesli nie teraz to uda sie naturalnie pózniej albo uda sie wam jakos ta kaske oszczedzic i jednak podejść do kolejnego razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość W
Dziewczyny czy ktoras miala po invitro zaburzenia hormonlne?Ja jestem po 2 transferach i stymulacjach.Ale od 3 miesiecy mam bardzo krotkie i malo obfite okresy,w dodatku nie zbyt regularne i choc to strasznie zabrzmi boje sie ze konczy mi sie plodnosc...Czy ktoras tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dolusia Na forum "objawy ciazy po in vitro" byla jakis czas temu dziewczyna z podobna sytuacja..jej nick to "inka" jesli dobrze pamietam. To kilkanascie lub kilkadziesiat stron wczesniej chyba musialabys sie cofnac..albo wywolaj ja moze odpisze...mam nadzieje ze szybko sie u ciebie to wyjasni. Dziewczyny jutro mam punkcje...trzymajcie kciuki prosze. goscW Zrob sobie proste badanie z krwi AMH czyli rezerwe jajnikowa i ono ci powie czy konczy ci sie plodnosc..szczerze mowiac watpie bo ja tez po kilku stymulacjach mam inne miesiaczki...tez mi sie rozregulowalo...teraz co 28-31 dni a kiedys jak w zegarku co miesiac 30dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W ja przeszłam 5 stymulacji przed in vitro bo próbowaliśmy najpierw "naturalnie" a potem jeszcze inseminację i ja mam tak samo jak opowiadasz bardzo krótkie mało obfite okresy aż sie bałam ze coś nie tak ale lekarz uspokoił ze tak sie dzieje czasem w jedna czasem w druga stronę a owulacje miałam normalnie tylko cały cykl skracał mi sie z miesiąca na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krew oddana ale nie licze na cud cycki juz prawie nie bolą , brzuch tez przestał bolec. Nic żadnych objawów. Czekamy do 15 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×