Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna2608

Starania o dziecko in vitro 2015

Polecane posty

Gość gość M
Zamierzam walczyc tyle ile sie da i na ile bedzie mnie stac. Narazie odstawilam leki , czekam na @ i pozniej na wizyte no co ciekawe na kiedy sie teraz zalape na NFZ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izagość
Wczorajsza punkcja dała 4 komórki. Dzis dowiedziałam sie, ze dwie są niedojrzałe, jedna przestała sie dzielić kolejna jeszcze walczy ale kiepsko to wyglada!!! Niby jestem umówiona na podanie zarodka jutro ale do jutra może juz nie byc co podać! Załamka!!!! Dziewczyny czy któraś miała podobna sytuacje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izagość u mnie miałam 6 zapłodniło się tylko 3 reszta nie była zbyt silną niestety. Podali mi dwa ale niestety poroniłam i został jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izagość
ewciaewcia Ale ten jeden przetrwał czyli jesteś w ciąży? Wczoraj pojechałam do kliniki ku mojemu zdziwieniu jedna jedyna komórka sie zapłodniła!!! Zarodek 5B został mi podany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś odpowiedzi mi nie dało. Czuje się bdb. 21 usg mam i się okaże czy ok wszystko. A co u Ciebie ? Wogole dziewczyny straszna cisza tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izagość
Anusia1985 Nie dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izagość
Bolą mnie jajniki nie wiem czy to po punkcji? Latam do toalety stanowczo za często czy to skutek brania leków? Hmm! Jak u Was było po punkcji jak sie czulyscie? 8.10 miałam punkcję 10.10 podano mi zarodek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izagość
evitaz Nie dziekuje ! Żeby nie zapeszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izagość
Urywa w połowie wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izagość
evitaz Za którym podejściem Ci sie udało? Nie śledziłam wszystkich wpisow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izagość
O rany!!! Ty szczesciaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izagość
Ja tez miałam teraz pierwsze podejście! I oby ostatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evitaz to będę trzymać kciuki zeby wszystko było dobrze:) dawaj znać koniecznie:) ja jestem w 8 dc i na usg mam na razie 10 pecherzykow jeden ma 12mm a reszta wszystkie po 10mm. Nie wiem czy to dużo czy mało najważniejsza myśle jest jakosc wiec zobaczymy:) jestem dobrej myśli w tym tygodniu czeka mnie punkcja i trochę sie tym stresuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stresuj się zaśniesz a jak się obudzisz bedzie juz po wszystkim :) poważnie nie ma się czego bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki evitaz:) oby było dobrze:) czas tak szybko leci dopiero co robiłam badania przed a juz stymulacja:) a Ty juz masz swoje szczęście w brzuszku i to na pewno cudowne uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudowne jeszcze chwila i tez to poczujesz :) mocno trzymam kciuki i pisz co u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evitaz
Będzie dobrze zobaczysz :) cudowne uczucie ale jak zobaczę to uwierzę bo nadal w szoku jestem. Poczekaj jeszcze troszkę a też będziesz się tak czuć mocno w to wierzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakikasi
Izagość ja też tak miałam po punkcji. Bolał mnie brzuch bardzo i dopiero tak mniej bolał po 5 dniach od transferu. A siku to latałam cały czas. Nawet w nocy 3 razy. Brałam luteinę dopochwoowo 3 razy dziennie po 2 tabletki i estrofem doustnie 3 razy dziennie po 1 tabletce. U mnie niestety transfer się nie udał :( gdzieś za tydzień będę miała criotransfer. Powodzenia Tobie życzę :) obyś miała więcej szczęścia niż ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakikasi
Izagość ja też tak miałam po punkcji. Bolał mnie brzuch bardzo i dopiero tak mniej bolał po 5 dniach od transferu. A siku to latałam cały czas. Nawet w nocy 3 razy. Brałam luteinę dopochwoowo 3 razy dziennie po 2 tabletki i estrofem doustnie 3 razy dziennie po 1 tabletce. U mnie niestety transfer się nie udał :( gdzieś za tydzień będę miała criotransfer. Powodzenia Tobie życzę :) obyś miała więcej szczęścia niż ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evitaz bardzo dziękuje za te słowa oby sie spełniły :) a za Ciebie trzymam mocno kciuki zeby dzidzia zdrowo rosła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izagość
kakikasi Z tym siusianiem to mam przegięcie choć dzis jest juz lepiej, juz mnie tak jajniki nie bolą i czuje sie sprawniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Proszę o odpowiedź. Czy w 10 dpt test z moczu może być negatywny mimo ciąży? Czy któraś z was tak miała? U mnie na betę się czeka 2 dni a robiłam dziś ale z testem nie wytrzymałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anula
Hej Evitaz gratulacje mam nadzieje ze ja zaniedlugo tez bede taka szczesliwa :-D ale jak narazie to mam stresa przed srodowa punkcja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×