Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy aby moja dziewczyna nie wymaga ode mnie za wiele?

Polecane posty

Gość krystian_poznań8
"Krystian, problem masz taki, że jesteś bardzo słaby psychicznie I zmanipulowany przez dziewczynę. Jeśli się nie postawisz, to możesz se od razu strzelić w łeb. Powiedz jej, że już nie możesz żyć w tamim związku, że jesteś nieszczęśliwy, że nic z siebie nie daje I przestań się odzywać. Jak nie dostanie kopa, to będzie tak ciągle. Musi się obudzić I zacząć działać. A jak jej tak każdy będzie pobłażać, to ona będzie dalej tak pogrywać. " wczoraj w nocy przyszła do mnie i to jej powiedzialem, bo nie mogłem juz znieść jej zachowania, teraz do mnie dzwoni i wypisuje ze, jestem chamem i nie mam uczuc, bo zostawiam osobę w głębokiej depresji i żyć jej sie odechciało, poprzeklinała trochę a potem przepraszała ze sie zmieni i żebym dał jej szanse bo to nie tylko depresja ją kieruje, eh totalne zawirowanie w głowie, co począć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
bo to tylko depresja nią kieruje*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzięła cię na litość z tą depresją. Mogę zadać niedyskretne pytanie? W łóżku dobrze się układa?oczywiście bez szczegółów, ale musi coś w niej być takiego co cie przy niej trzy,ma. Moim zdaniem chodzi o seks bo w przeciwnym razie już byś od niej odszedł, po takich jazdach to nie dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
czy na litość to nie wiem, w łóżku? tak sobie, ciągle ma jakieś obawy i ciągle narzeka wiec sie od razu odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli nieciekawie... może ty sie boisz ze jej rodzice będą mieć o tobie złe zdanie jesli ją zostawisz? Znając dobrze ten typ ludzi od razu uprzedzam że wyjdziesz (w jej oczach, w oczach jej starych)na chama i obłudnika, jeśli ją zostawisz :) może to cię powstrzymuje? co inni pomyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
nie kłamie mnie z depresja bo ma to udokumentowane, rodzice jej tez ciągle o tym mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
wlasnie nie obchodzi mi ich oponia, ale czuje fm niej taka wielką wiez, nie umiem tego nawet dokładnie wytłumaczyc ale mnie to wykańcza, bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
do niej*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stawiam diagnozę, że uzależniła cie od siebie psychicznie. Wiesz co, też to przerabiałam. Powiedzieć ci na co cię złapała? Na litość i współczucie bo jest taka biedniutka, słabiutka. Jeśli tego nie przetniesz to nie uwolnisz się od niej. Ja też czułam więź jakby nić w stosunku do osób, których było mi żal. A te osoby manipulowały mną. Musisz się z tym liczyć że obrzuci cię błotem. Pozbądź się wyrzutów sumienia, to żaden twój obowiązek dźwigać ją na plecach, rodzice to co innego, mają obowiązek. Tym bardziej że w odwrotnej sytuacji ona ucięłaby wszelkie kontakty, gdybyś to ty stał na jej miejscu. Uświadom to sobie że ona nie zrobiłaby dla ciebie tego co ty robisz dla nie i tym samym jesteś usprawiedliwiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
"Stawiam diagnozę, że uzależniła cie od siebie psychicznie. Wiesz co, też to przerabiałam. Powiedzieć ci na co cię złapała? Na litość i współczucie bo jest taka biedniutka, słabiutka. Jeśli tego nie przetniesz to nie uwolnisz się od niej. Ja też czułam więź jakby nić w stosunku do osób, których było mi żal. A te osoby manipulowały mną. Musisz się z tym liczyć że obrzuci cię błotem. Pozbądź się wyrzutów sumienia, to żaden twój obowiązek dźwigać ją na plecach, rodzice to co innego, mają obowiązek. Tym bardziej że w odwrotnej sytuacji ona ucięłaby wszelkie kontakty, gdybyś to ty stał na jej miejscu. Uświadom to sobie że ona nie zrobiłaby dla ciebie tego co ty robisz dla nie i tym samym jesteś usprawiedliwiony." dziękuj***ardzo za co napisalas, wlasnie tez sie zastanawiam czy ona w mojej sytuacji tez by tak robiła, jakby rolę były odwrócone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Coś mi tu nie pasuje.Dziewczyny są lekarzami i nie potrafią pomóc własnej córce? Nie kwaś że mają taki ogromny dochód.100 tysięcy, to chyba e skali roku zarabiają, a nie na miesiąc.Wydumane informacje piszesz.Odpuść sobie tą dziewoję, jak sam widzisz, nie dla psa kiełbasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Dziewczyny rodzice miało być w poście wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek1755
chlpie ona ma problem z psychika i ty tez masz bo z nia jestes, idz do psychologa, stan na nogi i potem kopnij ja w d**e bo teraz nie jestes w stanie znam to z autopsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek1755
nie sluchaj tej od grzybicy bo to jakas reklama, depresje leczy sie u psychitry i psychologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
no własnie zarabiają bardzo duzo i sam jestem tego świadkiem bo to widac że maja pieniądze, z palca sobie tego nie wyssalem, moze ona cos przekręca i oderwana jest od rzeczywistosci ze takie kosmiczne sumy mi wymysla, ale ma piekny dom, willa, piękne rasowe zwierzaki, 3 auta, dobrej klasy, mercedes klasy S, ogolnie widać są pieniądze, standard zycia lepszy niz ktokolwiek mogłby sobie wyobrazic, ale dziewczyna ze nie dostaje tyle ile by chciala nie uczac sie i nic nie robiąc, narzeka ze ma najgorsze zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
i ciągle mnie pyta czy zawsze bedzie tak ze bede zarabial 2000 tysiące na miesiac i bedziemy prowadzic zycie siedzenia w domu, eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja dziewczyna ma myślenie rodem ze średniowiecza, kiedy mąż miał godnie zastąpić rodziców waćpanny, tzn. zapewnić jej ten sam standard życia. Masz być jej rodzicem, co w tym dziwnego, że ona chce żyć na tym samym poziomie co dotychczas? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
"twoja dziewczyna ma myślenie rodem ze średniowiecza, kiedy mąż miał godnie zastąpić rodziców waćpanny, tzn. zapewnić jej ten sam standard życia. Masz być jej rodzicem, co w tym dziwnego, że ona chce żyć na tym samym poziomie co dotychczas?" to była najbardziej żałosna odpowiedz zamieszczona tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosna? bo prawdziwa? masz przejąć chłopie obowiązki względem niej jakie mają rodzice i masz rację, to jest żałosne, dobrze że to spostrzegłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty powiedziałeś że ona żąda od ciebie kasy i ciągle zrzędzi że dajesz za mało. Na rodziców też narzeka. Masz być następcą jej starego, qmasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
ale mi sie takie cos. nie odpowiada i strasznie chciałem zasięgnać porady, myślałem, ze da sie zmienić jej chory pogląd o życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zmienisz jej, ona swój cel w życiu, być może jeszcze o tym nie wie, szuka hojnego sponsora który będzie ją utrzymywał tak jak tatuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
wiem, coraz bardziej zaczynam to dostrzegac ze szuka sponsora, nie faceta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak takie małe p**dowate mimozy owijaja sobie faceta wokol palca? no jak, tez tak chce, zeby ktos mnie tak kochał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak takie male, p**dowate mimozy owijaja sobie faceta wokol palca? tez chce zeby ktos mnie tak kochał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
widzisz, cos w sobie ma takiego co mnie przy niej trzyma, a Ty sie nie martw i na pewno kogoś znajdziesz co bedzie Cie kochał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę tego zrozumieć. Co Ty z nią robisz??!! Ona jest zwyczajnym pasożytem i darmozjadem! Jeżeli ma,stwierdzona chorobe to ok. Ale i to nie do konca bo ona Nie ma Zamiaru nic z tym zrobic. Wez chlopie znajdz sobie normalna dziewczyne. Najbardziej rozwala mnie twoja naiwnosc. Ona wierci tobie dziure w brzuchy o wycieczkę do ciepłych krajów a boi się ludzi i ma depresje haha proszę Cie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
tak wlasnie jest, co z nią robie? nic słucham jakie życie jest niesprawiedliwe i zle, tylko nieraz ma takie dni ze jest normalna ale to rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznań8
plus dobry seks można powiedzieć nieziemski bo świetna jest ale tylko jak ma dobry humor, czyli bardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×