Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy aby moja dziewczyna nie wymaga ode mnie za wiele?

Polecane posty

Gość gość
ten temat to jakas istna szopka, jak mogłeś gościu sobie pozwolić na to by baba tak Cie traktowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry ze takie opoznienie, temat widze z kilku miesiecy, ale to co przeczytalam, to az nie moge w to uwierzyc, autorze tematu, masz totalnie przerąbane, wyrazy wspolczucia za takie jej zachowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahah dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O stary to prawda? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antuanet77
są osoby które udzwigną kogoś z fobiami czy innymi problemami, a sa osoby ktore same potrzebuą jakiegoś wsparcia, kolega jest młody, ma zycie przed sobą, nie powinien sie ograniczac stałym związkiem jak jeszcze jest dzieciakiem, powinien sie kształcic jesli ma wsparcie u rodziny, moze tez nie siedzec na tyłku i w drodze do wymarzonej pracy is do jakies ktora mu da swobode materialna, jakas pomoc finansowaą dla rodzicow. Mój syn szkolił sie na policjanta, skonczył szkołe, nie dstał sie w pierwszej turze na ostanim etapie, pracuje zastepczo jako kierowca, w sumi praca ktora mu pomoze poznac miasto potem do pracy w prewencji, z pracy nie rezygnuje wymarzonej, ale papiery za rok moze składac. W tym samym czasie prowadzi konto na necie i zarabia na tym. Podejmuje sie szkolenia, prace ma odstosowana do grafiku jaki mu pasuje, i robi to co lubi jednoczsnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sponsorowane
Aplikuj bezpłatnie do wielu pożyczkodawców jednocześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznan8
wracam po całym roku i chciałem wam napisać jak się ułożylo, jestem teraz z pół roku z inną dziewczyną, jest mi z nią jak niebo do nocy, dopiero odżyłem, mamy podobne zainteresowania, ona pracuje i teraz wynajmujemy kawalerkę 34 mk2, ja robię teraz praktykę zawodową, a tamta dziewczyna z którą miałem taki ból i problemy, ma już 4 chłopa, bo ostatnio kolejny ją z tego co wiem zostawił, i nadal siedzi i nic nie rusza z miejsca, spotkałem jej mamę ostatnio, pogadaliśmy chwilę i mówiła mi, że nadal jest zdolowana, ale na szczęście się ułożylo, dziękuję wszystkim tu za pomoc, gdybym wiedział że tak się to wszystko ułożył to bym tak nie rozpaczal, no ale wiadomo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O proszę, a tyle panikowales :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian_poznan8
Odświeżam temat, wszystko skończyło się dobrze, zostawiłem ją, zacząłem zajmować się sobą, zero kobiet przez pewien czas, zdałem dobrze zawód, założyłem działalność, dziś już jestem na dużo wyższym poziomie, dobrze zarabiam, a ona? Z tego co wiem, i słyszałem, to po rozstaniu ze mną była już sama, aktualnie siedzi w szpitalu psychiatrycznym, ale to było wiadome, że się tak skończy... Dziękuję jeszcze raz wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo Cie tu nie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wróciłes! :D i jak sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O stary :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×