Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ojciec zatestamentowal wszysto dla macochy

Polecane posty

U mnie od zeszlego roku nic nie bylo slychac az tu nagle slysze ze ich swiadkowie dostali wezwanie na przesluchanie do polskiego konsulatu (bo wszyscy za granica) a poszlo to wogole przez sad wojewodzki .Cos sie ruszylo teraz czekam az mnie sad wezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratowa miala mnie powiadomic jak dostana wezwanie do konsulatu☺ale nie powiadomila ,cisza jest , licza na spadek☺durnie zeby doczekali ☺mowie ci z rodzina najlepiej na zdjeciu.Madre sa polskie przyslowia☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej mamy bratowa 20 lat sie sadowala ze swoim bratem o podzial majatku, matka ich zmarla zostawiajac im duzy dom pietrowy i nie mogli sie zgodzic , musieli dzielic dom na pol od gory do dolu jak to podzielili ciocia zmarla a za niedlugo jej brat ,tyle sie nacieszyli tym majatkiem☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tato jest zadluzony bo komornik mu siedzi na emeryturze za dlugi ,zona jego wziela pozyczki o jednej wiem a ile tego jest to nie wiadomo ,jakby wygrali to i tak komornik polozy lape na domu i tato nie bedzie mial gdzie mieszkac ,ja sie i tak zrzekne spadku jakby co bo tam same dlugi sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iska504 dziś Moj tato jest zadluzony bo komornik mu siedzi na emeryturze za dlugi . iska 504 dziekuje za odpowiedz :-) >Pirkkala<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iska 504 tu autorka >Pirkkala< -pisalam do Ciebie jakis dluzszy komentarz i nie wiem co sie z nim stalo(moze go nie wyslalam)??? "what goes around comes around" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska504
☺ ja tez sie czasami opisze a wychodzi jedno zdanie lub wogole nie mozna wyslac,cos to szwankuje lub jakis diabel w garnku miesza☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iska 504 tu autorka >Pirkkala< zycze Ci milego weekendu :-) u mnie nic nowego wszystko na spokojnie. pisalam do ciebie ze nie zagladam tu czesto,jutro jestesmy zaproszeni na urodziny do meza brata.serdecznie pozdrawiam Pirkkala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość CIEMNOTA
A teraz dla heiterów - niech wam to kością w gardle stanie!!!!!!!!! Brawo Autorko.Super. Tyle opluwania i nienawiści do autorki ? Brawo ludzie! W końcu wasza nienawiśc na coś się zdała. No i widzicie jakie to podłe bydło ,zazdrośnice ! Powinniście zapaść się ze wstydu pod ziemię. I tyle kasy dostała. Nie mogło być inaczej! Nie trzeba być zbyt bystry, źeby stwierdzić.,że trzeba niektówrych leczyć psychiatrycznie. (gratuluję wspaniałego wyniku!.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Autorko. Na poczatku OGROMNE gratulacje,ze Ci sie udalo!!! Czytam ten watek od poczatku, poniewaz bede miec bardzo podobny problem:(. Moj bogaty ojciec, ktory znecal sie nade mna psychicznie i fizycznie ( jest sadysta) na pewno mnie wydziedziczy. Zerwal ze mna kontakty. Uwaza, ze nie jestem jego dzieckiem ( zaliczyl tzw.''wpadke''). Gdy bylam malym dzieckiem bylysmy z mama katowane. Bedac nastolatka mialam leki, nerwice i gleboka depresje. Wyjscie z tego stanu zajelo mi klika lat. To co jest najwazniejsze to to,ze gdyby nawet mnie wydziedziczyl to moja coreczka bedzie miala prawo do spadku- :). Bardzo mnie to cieszy, gdyz myslalm,ze nie uda mi sie przyjamniej dla niej wywalczyc czesci rodzinnego majatku. Dziekuje Ci za ten watek. Trzmam kciuki za druga Dziewczyne, ktora tu pisze - Iske i dziekuje takze wszystkim Osobom, ktore sie tu bezinteresownie wypowiedzialy. Szczegolnie tym z wiedza prawnicza. Ty opisalas sytacje, gdzie mialas dobre relacje z tata, i po prostu wplyw Jego nowej partnerki to zablkowal. Jednak ciesze sie,ze POWLACZYLAS o majatek. Jestem pewna,ze te pieniadze odziedzicza Twoje dzieci i to jest najcenniejsze, bo to majatek rodzinny. A owa Pani - na pewno takze nie zostala z niczym, bo Twoj tato ojal ja testamentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iska 504 tu autorka >pirkkala< iska wybacz ze nie napisalam wczesniej: zycze ci wesolych swiat wielkanocnych! do gość 2017.04.13 tak zgadza sie twoje dzieci dostana dzialke po dziadku!o tym mi mowil moj advokat.ja nie warjuje z tymi pieniedzmi narazie sa w banku.pamietaj ze twoj ojciec bedzie musial sie podzielic pieniedzmi czy chce czy nie!mnie bylo stac na adwokata i sprawa sie zakonczyla szczesliwie dla mnie. zycze powodzenia wszystkim ominietym w testamencie. pirkkala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.04.13 Hej Autorko. Na poczatku OGROMNE gratulacje,ze Ci sie udalo!!! Bardzo Ci Dziekuje.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wesołych Świąt Wielkanocnych wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iska 504

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ISKA 504? dziekuje,jestes w Polsce ? jak z toba i twoim zdrowiem? pozdrawiam Pirkkala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela Piotrowska
Na święta Zmartwychwstania Chrystusa Pana przesyłam najserdeczniejsze życzenia: obfitości łask Bożych, zdrowia, radości, wytrwałości w codziennym zmaganiu się z przeciwieństwami, poczucia siły, pokoju i nieustającej wiary i nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska504
U mnie wszystko ok.Do polski jade pod koniec czerwca .w mojej sprawie narazie cisza ,swiadkowie maja byc przesluchiwani w maju w pol.konsulacie bo wszyscy za granica mieszkaja-iska504

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iska504 dziś dziekuje za odpowiedz. Swieta spedzilismy z rodzina-bylo duzo zarcia,mam nadzieje ze i Ty spedzilas szczesliwie te swieta. uslyszymy sie jeszcze,pozdrawiam Pirkkala *Nie wiem gdzie mam haslo do logowania.(wiesz wszyscy przy laptopie)maz, dzieci i mi wyrzucaja notatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iska504
Oj to juz niedaleko do mnie, przeleciec Cube i jesteś na Gulf of Mexico a tam juz rzut beretem i jestem ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iska504 2017.04.18 hello Iska ! co u ciebie ciekawego?MYSLE BARDZO CZESTO O TOBIE. u mnie nic nowego... pozdrawiam Pirkkala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iska504
Czesc Pirkkala ,u mnie cisza nikt sie do nikogo nie odzywa ☺rodzina tak jakby jej nie bylo,nie ma zadnych zyczen na swieta ,ani na urodziny ,ani na dzien babci ani na dzien matki ,nic 0 Tak paszczur potrafil zniszczyc cudza rodzine. Pod koniec czerwca jade do polski z wnukami tz. syna dziecmi na miesiac. A ty bylas na tych wczasach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iska czesc,nie nie bylam jeszcze bo sie boje teraz tych terrorystow,maz tez nie zabardzo chce jechac,moze i lepiej ze sie nie odzywaj i cie nie denerwuja, u ciebie cisza ,ale przygotuj sie po urlopach moze cos wyskoczyc.Ja (my) jestesmy zaproszeni na slub 17 czerwca.Znow trzeba jakas kreacje kupic, a ja nie nawidze po sklepach chodzic.Bylo troche przykrych chwil o ktorych ci nie pisalam, pogrzeb mojej kochanej sasiadki w lutym,pogrzeb znajomego kumpla mamy na poczatku maja kilka osob w rodzinie zmarlo(starsze osoby) nie jade do Polski na pogrzeby,ale pojade do Vatykanu na "Franciszka" raz jescze dzieki za odpis,serdecznie pozdrawiam :-) Pirkkala Ps.prosze odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iska504
No tego "Franciszka "to ci zazdroszczę,tez bym chciala pojechac ,moze kiedyś. .. Co do wczasów to tylko góry :)Moje wnuki pierwszy raz beda w polsce i pytaja sie o las :) także napewno Zakopane i Oświęcim bo sie w szkole uczą o wojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iska ,dzieki ,mozesz sobie zmienic text -jak chcesz napisz cos innego zamiast twojego emaila.OK!ja teraz nie mam czasu na odpis.Pirkkala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×