Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ojciec zatestamentowal wszysto dla macochy

Polecane posty

Gość gość
No możesz walczyć o swoje, tak powinno być zresztą. Ja na przykład miałam podobną sytuację, ale chodziło o ojczyma. Wynajęłam adwokata, potem notarialnie kwestie ogarniałam tu: http://www.kancelariarejenta.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walcz o swoje, nie może tak być. Weź solidnego adwokata, walcz o swoje. Potem notarialnie wszystko spiszcie. Jak chcesz, polecę dobrego: http://www.jeziorski.com.pl/kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Megi654 2015.01.04 Dziekuje ci za info.mam juz adwokata zobaczymy co bedzie dalej w tej spawie.Adwokat mi powiedzial zebym sie nie martwila.pozdrawiam Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic tylko pozazdrościć wam intelektu i życzliwości :-) pamiętajcie, że karma kiedyś wróci, także to kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w polskim prawie nie ma wydziedziczenia, zachowek się zawsze należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze co? Masz jakis interes w wypisywaniu tych bzdur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo info o zachowku można znaleźć na przykładowo stronie http://zachowek.org niektórzy uważają, że zachowek to coś złego, ale jednak ma więcej plusów, niż minusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PuksPliks
Sugeruję wizytę u prawnika i szczegółowe przedstawienie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz prawo do zachowku jeśli ojciec zostawił tylko testament. Jesli zaś sporządził przed smiercią akt notarialny dla macochy, w którym jest mowa iż nikt niema prawa do zachowku - to przykro mi. Sama dowiedziałam sei niedawno u notariusza, gdy rodzice zapisywali mi dom. Płacilismy ok 600zł wiecej niz zwykły zapis aby nikt nie miał prawa do majatku po smierci rodziców. Sprawa moze ciagnac sie ok 2 lat nawet, jak nie wiecej - róznie to jest. Jesli chodzi o koszty to napewno sądowe - na dobry poczatek ok 100zł a potem co chwile zapewne cos. Adwokat prywatnie pewnie skubnie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walcz o zachowek bo stazy rodzice przepisóją domy i cale majątki na falszywców .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś tu jeszcze zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie powinnas zgłosić się do dobrego notariusza, z wlasnego doświadczenia mogę polecic ci http://www.notariusz-zabrze.com/, można liczyc na fachowa porade i przyjazna atmosfere, ja z pomoca prawnikow z tej kancelarii rowiazalam wyszlam z niemałych problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi dispiace
reklamodawcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkurza mnie zlosliwość ludzi. Generalnie radzilabym zamknąć się wszystkim krzykaczom, i zloscilwcom bo nie znacie sami dnia ani godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagladam tu tylko,zeby sie posmiac z glupoty innych ludzi,zeby wyladowac frustracje,jak jestem zla-bo do czego innego moze sie takie forum jeszcze przydac ?Tu sie mozna wysrac i wyrzygac . To prawda zboki i degeneraci moze 30% to normalni ludzie. Ohydne forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby była to dobra kancelaria to nie musielibyście nachalnie się reklamować na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO WSZYSTKICH KTORZY MI POMOGLI W TEJ SPRAWIE!!! otrzymalam email od adwokata: Witam Panią, w związku ze sprawą o zachowek prowadzoną przez kancelarię, w imieniu p...BVBNNBFDREWSAQCBH , bardzo proszę o informację, czy jest Pani finansowo przygotowana na poniesienie opłaty sądowej od pozwu, która wynosi 5% dochodzonej kwoty, tj. w Pani przypadku ????? zł ( ????zł x 5%), czy też chciałaby się Pani ubiegać o zwolnienie od kosztów w postępowaniu sądowym. Wyjaśniam, iż opłata sądowa to należność, którą uiszcza się na rachunek sądu przy wnoszeniu pisma podlegającego takiej opłacie. Takim pismem jest pozew o zachowek. Zwolnienie od kosztów postępowania sądowego uzależnione jest natomiast od wykazania, że z uwagi na sytuację finansową ich poniesienie stanowiłoby dla Pani zbyt duży ciężar, skutkując niemożnością zaspokojenia potrzeb Pani i Pani rodziny. Pozdrawiam, kancelaria........ Raz jeszcze bardzo wam dziekuje za pomoc BEZ WAS NAPEWNO BYM SIE NIE STARALA O TEN ZACHOWEK PO OJCU . DODALISCIE MI OTUCHY I DLATEGO POSTANOWILAM POSZUKAC ADWOKATA .Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to, że znalazłaś adwokata nie znaczy że wyprocesujesz jakiekolwiek pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:12 a skad to wszystko wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dostałaś jeszcze od nikogo w dziób ? do 19:12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz mnie najwyżej w tyłek pocałować - jak zasłużysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira zdzira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy to naród wredny, fałszywy, leniwy i podatny na nałogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×