Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ojciec zatestamentowal wszysto dla macochy

Polecane posty

Gość gość
ale moja mama zyje nie che jej w to mieszac bedzie sie tylko denerwowac po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:45] dziekuje.tak szukam adwokata skontaktowalam sie z 3 czekam na ich odpisy. Ja bym sie nigdy z tego sama nie wygrzebala dla mnie to niesamowity balagan ten ZACHOWEK gdyby nie bylo zadnego testamenu to by SAD podzielil na polowe i koniec.a tak to sie teraz musze sadzic z nia o moje. Ja bylam bardzo chora i nie mialam sily wczesniej do czegokolwiek.(babsko dopiero by sie radowala jak bym fikla koziolka?) i jeszcze jak ktos mi mowi ze nic nie wygram to juz mi rece opadly.Aska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość tak to jest wlasnie to ona blokuje wszystko i liczy na przedawnienie. ALE MNIE SIE POLSKI SAaD BARDZoO SPODOBAL ZNALEZLI MNIE I KONIEC(troszke potrwalo) ja sie od razu kontaktowalam z sadem tak naprawde to nie wiem co bylo tego 20 grudnia przy otwarciu testamentuu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety musze tak pisac /inaczej nie daje rady- gość dziś ALE WYSLALAM POoLECONY LIST DO SADuU NIECH WIEDZA ZE JST KLAMSTWEM ZE ONA NIE ZNALA MOJEGO ADRESU bo nawet gdybym sie tu do psiej budy przeprowadziala i 12 razy zmieniala adresy to mnie TU ZNAJDA I MI DORECZA POCZTE w zebach,taka jest prawda.Ja tu nikogo nie mam zamiaru oszukiwac i nie mam zamiaru klamac BO POTEM NIE BEDE PAMIETALA CO I KOMU NAKLAMALAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tak rozwiedli sie w latach 70. dom byl wynajety przez te wszystkie lata(kuzyni wynajmowali i sie nim opiekowali) potem nagle im wpadlo do glowy zeby sprzedac sprzedali i sie na polowe podzielili ale juz od dawna nie byli malzenstwem mama znalazla drugiego faceta i owdowiala kilka lat temu Ojciec wrocil z Amaryki i zamieszkal w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom ktory rodzice pobudowali byl za pieniadze SLUCHAJ UWAZNIE: za pieniadze mojej mamy BRATA i mojej mamy SIOSTRY xxx czyli w dalszym ciągu nie za twoje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pretensje miej do swojej mamusi, która wspaniałomyślnie podzieliła się pieniędzmi ze sprzedaży rzekomo jej domu z tatusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w dalszym ciągu nie rozumiem parcia Autorki na zachówek. Rodzice się rozwiedli, sprzedali dom, podzielili kasę, ojciec ponownie się ozenił. Zył kilkanascie lat z drugą zoną, zapisal jej w testamencie swoja częsc majątku. Gdyby córka, czyli autorka, bardziej interesowała się ojcem, wiadomo, serce, cukrzyca to róznie moze byc, to ojciec by autorce moze jakis zachówek sam z siebie zapisał. Za bycie dobrą, troskliwą córką. Przeciez to jego druga zona opiekowała się ojcem autorki w cięzkiej chorobie, jak na dobrą zonę przystało. Autorka powinna się cieszyc, ze jej ojciec zyl godnie z druga zoną, i byl otoczony opieką. A czy brat Autorki tez żąda zachówku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Druga zona ojca nie jest dla autorki macochą, bo jej rodzona matka zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko? to co mialam isc z ojcem i jego nowa zona do lozka? No chyba zwarjowalas? zabierac pieniadze matce i ojcu za zycia? ty wez sie zerwij na szczaw! i mi nie mac w glowie a ja ja moge nazywac jak chce to jest macocha dla mnie dla ciebie moze byc kim chce ona dla mnie jest pro----stytut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak moj brat tez zada zachowku! a co nie nalezy mu sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do jaka ty jestes uczona?i napewno po jakims uniwersytecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dom ktory rodzice pobudowali byl za pieniadze SLUCHAJ UWAZNIE: za pieniadze mojej mamy BRATA i mojej mamy SIOSTRY xxx czyli w dalszym ciągu nie za twoje!!! XX CZY TY JESTES DEBILKA?zejdz ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ja moze sie nie chcialam widziec z ojcem,lepiej sie teraz czujesz ?co za wariat prowokator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ja jeszcze nic takiego nie napisalam!a moglabym napisac .Wlasnie takie pazerne kobiety jak ty oszukuja ojcow rodzin i ich okradacie po 2 latach malzenstwa ze wszystkiego co mieli. CZY ON CHCE CZY NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te co tak na mnie pluja-wiesz co to jest KARMA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja glupia ,dopiero teraz zrozumialam dlaczego "KTOS" tak strasznie najezdza na kosciol i na ksiezy.zamiast zostawic wszystkich w spokoju to sie zemscicie na wszystkich i wszystkim.I wy sie macie za matki,zony ,siostry ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz tu zaczerpalam wiadomosci i pomocy od madrych uczciwych i inteligentnych osob za co im jestem naprawde bardzo wdzieczna. Adwokat sie ta sprawa zajmie i Sad wyda Wyrok czy mi sie cos NALEZY po ojcu czy NIE. I reszte tych zawistnych i zazdrosnych kobiet o mojego ojca majatek niech zbyt nie obchodzi co gdzie i kiedy. Bo wam sie tu nic nie nalezy,TYlKO MNIE! a wy sie dalej wyzywajcie na tym forum moze ktos was wyslucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:51 co na to Twój lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko jednego nie rozumiem. Przez tyle lat nie mogłaś się skontaktować z ojcem bo ona nie pozwalała, nie pozwalała się spotkać nie pozwalała odwiedzić. Czy ty potrzebowałaś jej pozwolenia? Dlaczego po prostu nie pojechałaś i nie stanęłaś w drzwiach? Nie zainteresowałaś się przez ten czas co się z ojcem dzieje tak na prawdę, bo wiesz trudno jest tak zmanipulować dorosłego mężczyznę żeby zerwał kontakty z własnym dzieckiem. Dlaczego po prostu tam nie pojechałaś, po roku czasu dowiedziałaś się o śmierci ojca przez ten rok nic nie zrobiłaś przez te wszystkie lata nie zdziwiło Cię, że ojciec się nie kontaktuje z Tobą? Wtedy nie poruszyłaś gór aby się z nim widzieć nie wysiliłaś się a wystarczyło po prostu pojechać do niego bez wcześniejszego kontaktu i ustaleń. Za to dzisiaj całą swoja energię chcesz przeznaczyć, aby odzyskać ten cholerny zachowek? Tyle wart był dla Ciebie twój ojciec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIC. tydzien czasu wydzwanialam do niego az moja kolezanak mowi a zadzwon o godz.22:05 i wtedy ojciec odebral ten telefon(okazalo sie ze ona kasowala moje nagrania)TAKA WSPANIALA KOBIETA tak kochala mojego ojca,za jego pieniadze tylko.Jak sie ta zmorra nie wstydzi?DO dzis bylam dobra ale ja sie teraz za nia wezme dzieki takim jak dociekliwym jak TY.Teraz to zebym musiala pozyczyc pieniadze na hotele i adwokaty to jej tej wstretnej zmorze NIE PODARUJE .Niech mnie kosztuje to wszystko 20 000zl TO JEJ NIC NIE PODARUJE JA SOBIE NAWET 2 ADWOoKATOW ZATRUDNIE ZEBY IM SIE NIE NUDZILO I NIECH SIE WEZMA ZA BABSZTYYLA Pozniej sie bede smiala cala droga do bannku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zapominajcie:ze wszystko co po miom ojcu to je moje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OBIECUJE ZE WAS WSZYSTKICH powiadomie o moim zwyciestwie . Juz dostalam emaila od jednego adwokata poczekam kto jeszcze do mnie napisze w poniedzialek wtedy sie napewno zdecyduje na ktoregos z nich. I wysle do niego to co trzeba .Podpisze mu pelnomocnictwo i bede czekala na HASLO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak zazdrosc i zawisc szarych Pollek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prowo już staje się nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mnie kusiło żeby tu zajrzeć i zajrzałem ;-) Poczytałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk
To swietny pomysł z dwoma adwokatami. Będa kosztowali autorkę więcej, niz hipotetyczny, wątpliwy zachówek:) A kto by tam łaszczył się na jakiś stary dom drugiej żony. Ja tam takiego domiszcza nie zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ojcem, i nie moze mi się pomiescic w glowie, ze jedyna córka nie zainteresowałaby się mna przez 8lat.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ojcem, i nie moze mi się pomiescic w glowie, ze jedyna córka nie zainteresowałaby się mna przez 8lat.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×