Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość gość
No ja mam wszystko w maju ale przygotowania trwają. Jeżeli chodzi o miejsce na wesele to u mnie jest to restauracja Soplicowo w Łodzi skąd oboje pochodzimy. Stylowe miejsce z historią. Najtrudniej było z ustaleniem listy gości ale w końcu wybraliśmy tak żeby było rozsądnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas cale.szczęście ze nie mamy duzych rodzin wiec z goscmi nie bylo rakiego problemu. Dzis mamy ostatnie spotkanie w poradnii rodzinnej w koncu eh. I wybieram sie na makijaz permamentny brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: a ja, jak juz wczesniej wspominalam, sama robie bizuterie i myslalam,zeby samej zrobic sobie cos slubnego,a ze spodobal mi sie ten sutasz to dzis ogladalam na youtube jak to sie robi i postanowilam sama sprobowac:) jutro chyba zamowie sobie potrzebne materialy i bede robila;) moze bedzie mi fajnie wychodzilo to i ktoras z Was bedzie chciala cos sobie u mnie kupic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina08
Śliczna po prostu :) Agnieszka gdzie zamawiałaś jeśli można wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolasiaaa
dziewczynki powiedzcie mi ile u Was w Parafiach księża biorą za śkub /+ organista koscielny ?? NAs ostatnio zaskoczyl mowić 2200 za całość + sprawy z wyciąganiem akt .. cóz dla wielu branż to niezly biznesik taka impreza ślubna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
eM to powodzenia bizuteria jest cudna ta techniką. Pokazuj nam swoje efekty. Karolina na allegro ale babka ma bloga i facebooka Kleo Shutasz. Joasia 2200zl za co? To chyba lekka przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka wpisuje Kleo shutasz i nic mi nie wyskakuje na fejsie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za technika? Przejrzałam galerię i naprawdę bardzo efektownie to wygląda. I że nie jestem fanką biżuterii, bo noszę tylko dwa pierścionki 24/7, to te białe cudeńka mi się mega podobają. Nie mogę się zdecydować które najbardziej. Chociaż widziałam kolczyka ze złotymi koralikami i też się zakochałam, tak samo jak z dodatkami niebieskimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89 Karolina
Hejka :) A czy są tu jakieś Panny Młode z Wrocławia ? Mam problem z wybraniem sali na wesele nie ma mnie we Wrocławiu od 7 lat i nie mam zielonego pojęcia a po zarys w mojej rodzinie od bardzo dawna nie było żadnego ślubu i nie wiem gdzie podają dobre jedzenie.Możecie mi cis podpowiedzieć bo planuje na przyszły rok ale już myślę o zarexwowaniu jakieś sali.Dziękuję z góry za podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodzi Państwo, jeśli szukacie czegoś wyjątkowego to zapraszamy serdecznie do nas :) Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćola
A jaka sukienke planujecie na poprawiny? Jakąś bardzo elegancką, długą suknię balową czy raczej krótsza? Panna Młoda też jakoś powinna sie "odznaczać" na poprawinach? Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba planuje krotka przed kolano. Moze ecru z korkonki albo hm biala jeszcze nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja tez planuje jakas krotka i na pewno wlasnie jasna,raczej kremowa lub ecru niz biala,ale zobaczymy co fajnego znajde,bo jiz na poprawiny raczej szyc nie bede;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: przymiarka miala byc 11 marca,ale wlasnie dzis przelozylam na 14 marca,wiec jeszcze ciut ponad 2 tygodnie:) juz sie nie moge doczekac;) podpowiedzcie mi dziewczyny czy lepiej miec pod sukienka swoj stanik czy zeby krawcowa wszyla miseczki,bo jest taka mozliwosc,jak Wy bedziecie mialy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszle panny mlode :) Tez biore slub w 2016 a dokladnie 5 sierpnia w Gdansku. prawie wszystko mam juz zalatwione tzn. sala zabukowana ,kosciol zamowiony, solistka do kosciola rowniez, zespol,fajerwerki,czekoladowa fontanna, kamerzysta, fotograf oraz samochod :) Z racji tego ze bedzie to slub mieszany bo ja polska a on szkot I mieszkamy w Szkocji to juz wzielismy sie za wysylanie zaproszen :0 Czym blizej terminu tym bardzie zaczynam sie stresowac wszystkim :) jak wy to znosicie? hahahhahaha czy mozecie polecic jakas bardzo ladna I delikatna bizuterie do sukni hiszpanki bo nie mam pojecia co zalozyc zeby nie przesadzic z ozdobami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka a tez z gdanska :-) skad macie auto do slubu? Jesli chodzi o biżuterię wyzej w postach jest fotka mojej i skad ja kupilam mysle ze by c***asowała w takim stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) Przepraszam za offtop, ale... Poszukuję kilku chętnych par z województwa mazowieckiego i łódzkiego do reportażu ślubnego oraz pleneru na zasadzie umowy TFP (bez zapłaty) jako DODATKOWY fotograf w celu stworzenia portfolio :) Posiadam wykształcenie fototechniczne, uprawnienia do fotografowania w miejscach sakralnych, oraz profesjonalny sprzęt foto :) Interesują mnie miesiące kwiecień, maj i czerwiec. Jeżeli zechcecie mi zaufać możecie jedynie zyskać ok 400 dodatkowych zdjęć. Zapraszam do kontaktu mail: beatafoto@op.pl szczegóły ustalimy telefonicznie :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agnieszka5g :) A kiedy wy bierzecie slub i z jakiej czesci Gdanska jestes??Jak milo ze jest tu kros z rodzinnych stron :) Ja samochod mam z max-limo ale to zalezy od upodoban. Mi zawsze marzyla sie limuzyna i taka tez wzielismy :) Pan Wojciech jest bardzo sympatycznym czlowiekiem i mozna sie z nim dogadac w kazdej kwestji :) Widzialam twoja bizuterie ale szczerze powiem ze myslalm troszke o czyms skromniejszym gdyz samam suknia jest w sobie juz dosyc bogata w ozdobach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: moje akcesoria do sutaszu powinny przyjsc dzis albo jutro,niestety do konca tygodnia nie mam kiedy robic,bo teraz duzo pracuje,a jak nie to musze zajmowac sie moim malym,a przy dziecku wiadomo jak to jest rozlozyc koraliki:(mysle,ze zaczne w poniedzialek:) poza tym ogladalam filmiki jak to sie robi i nie wydaje mi sie to trudne,ale zobaczymy jak juz zaczne robic;) bede Wam pokazywac efekty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie kupujecie wódkę weselna jestem z Wrocławia i szukam czegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka z południowej czesci. No my szukamy auta raczej takiego wiesz no nowego no jakies audi itd. eM to w takim razie czekam na efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj się dowiedziałam, że jest szansa na kościelny :D Znalazła się osoba która chce odsprzedać salę i pytanie, czy uda się ogarnąć wszystko w 2 miesiące z innymi przeszkodami po drodze... nie chcę się napalać, ale zrobić zamiast cywilnego konkordatowy i to w tak krótkim czasie... obawiam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Ancia,jesli ksiadz Wam daruje nauki przedmalzenskie i poradnie rodzinna to uwazam,ze sie uda,tylko musicie sie zdecydowac i ruszac do dzialania,a nie jeszcze sie zastanawiac...wszystko da sie zalatwic w takim czasie,a poza tym to co innego macie do zalatwienia niz przy cywilnym...troche inne dokumenty,bo dodatkowo zaswiadczenie o chrzcie i bierzmowaniu,a poza tym moze wieksza ilosc gosci i suknia inna jesli chcesz...chyba wiecej nic takiego,ze mielibyscie nie zdazyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ksiądz nie odpuści, bo u mnie trzeba niestety to odbyć... A terminy nauk nie za bardzo pasują nam ze sprawami zawodowymi. Gości będzie połowa więcej w tym wypadku i większość przyjezdna, także więcej czasu trzeba będzie poświęcić na rozwożenie zaproszeń (bo ja nie uznaję wysyłania pocztą). A z sukienką... też mam obawy że się nie uda, że będą konieczne poprawki. Pytanie mnie tylko gryzie, czy chcę coś robić teraz na szybko, o czym myśli się od małej dziewczynki, czy potem nie będę żałować że coś nie będzie takie jakbym chciała. Temat do przemyślenia jeszcze. Miesiąc czasu i tak muszę czekać i tego nie przeskoczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarolina08
W przyszły weekend rozpoczynamy nauki przedmałżeńskie. Trochę się stresuje :) Jeszcze pół roku do wesela a ja się zastanawiam czy wszystko ogarnięte. Tez tak macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×