Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość Październik2016
Pięknie! :) Ja też będę miała trochę hortensji w dekoracjach, oprócz tego eustoma, gipsówka i drobne różyczki - w tym tygodniu podpisaliśmy umowę z firmą florystyczną, która zajmie się dekorację sali i kościoła + zrobi dla mnie wiązankę i dla narzeczonego kwiaty do butonierki. Kwiaty generalnie będą w kolorze białym/kremowym, z dodatkiem pudrowego różu i zieleni dekoracyjnej, czyli pastelowo i delikatnie ;) do tego świeczniki z pływającymi świecami. Generalnie kompozycje, które zaproponowała nam firma po prostu mnie urzekły - dodatkowo uspokoiła mnie świadomość, że wszystko będzie gotowe, a ja nie będę musiała się martwić dekoracjami dzień wcześniej ani zebraniem ich dnia następnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: u mnie 12 dni;) troszke sie nerwy zaczynaja jak o tym wszystkim mysle;) dzis bylam na ostatniej przymiarce sukni i powiem Wam,ze jest lepiej niz myslalam:D bolerko wyglada troche inaczej niz byla wizja w mojej glowie,ale tez jest ladne:)zdjec nie robilam,bo to byla szybka przymiarka;) suknie odbiore i zaplace dzien przed slubem:) poza tym dzis zamowilam dodatkowe ciasta w cukierni i bylismy na sali dogadac szczegoly,mojemu przyszlemu udalo sie wyrwac z pracy na godzinke,wiec nie bylam sama:) ustalilismy menu i inne szczegoly,najgorzej,ze nie mozemy sie zdecydowac jak ustawic stoly:(moj narzeczony tez juz ubrany i tez zaje... wyglada:D jutro chyba pojade zamowic kosze prezentowe dla naszych mam:) Ale sie rozpisalam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: moja starsza mowi "macie problem,a to tylko 40 osob", a mi sie wydaje,ze na 100 osob jest latwiej,bo nie ma za duzo mozliwosci;) musimy nad tym pomyslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Planujemy ślub na przyszły rok. Wesele chcemy zorganizować w Domu Weselnym Melodia. Byłam tam na weselu koleżanki i było naprawdę rewelacyjnie. Dużo iejsca do tańczenia, świetna atmosfera, miłą obsługa. Już się nie mogę doczekać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotobudka to super sprawa! Byłam ostatnio na weselu w Danii i kumpela miała fotobudkę od http://www.memorymaker.dk/ i był to strzał w 10! Wszyscy goście sie świetnie bawili :) W PL też jest sporo firm wynajmujących fotobudki, wiec napewno znajdziesz coś w korzystnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: no i zostal mi juz tylko tydzien,pomalu zaczynam sie stresowac;) mam wrazenie,ze jeszcze mnostwo spraw do zalatwienia i ze nie zdazymy czegos zrobic,ale chyba tak nie jest;) Pamietacie jak pisalam,ze bedziemy probowac sami robic bukiet...zrobilismy probny na dzien mamy i zaraz Wam pokaze co z tego wyszlo...dodam jeszcze,ze caly bukiet zrobil moj narzeczony bez mojej pomocy...a oto link: http://tufotki.pl/FQK01 dla mnie bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piątek odebralam suknie i mam juz ja w domu jak dobrze. jestem spokojniejsza. za dwa tygodnie panienskie. a wy robicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: a ja moje drogie wlasnie jestem na wyjezdzie panienskim...pojechalysmy z moja starsza tylko we dwie za miasto do hotelu ze spa,wlasnie wrocilysmy z basenu i niedlugo idziemy na masaz;)do domu wracamy jutro popoludniu:) Poza tym sukienke odbieram dopiero w piatek przed samym weselem,do tej pory wisi u krawcowej,dla mnie tak wygodniej:) Ogolnie wszystko jest ok z przygotowaniami,tylko mamy maly problem z fotografem i z poprawinami,ale sie ogarnie;) A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapomnijcie w tym całym zamieszaniu o torcie. Wszelkie dodatki, patery, super figurki na tort - również "jajcarskie" znajdziesz w sklepie internetowym http://www.sklep.savpol.pl/slub/#product_list - tu tylko kilka zaprezentowanych. Znajoma miała u siebie tą z panią młoda na ramieniu - super to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: jesli dobrze pamietam to dzis wielki dzien Anci;)dla mnie zostalo 2 dni:) jakos ostatnio tu pusto,tylko same reklamy:/ja dzis ide na paznokcie i dzis mamy odebrac kosze prezentowe dla mam:)musze jeszcze dokonczyc menu,ktore beda staly na stolach:)a jutro to dopiero sie zacznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
wlasnie mialam pytac eM jak emocje? zobacz jak to minęło szybko. wyjezdzacie gdzies po slubie? ja menu zamowilam z allegro babeczka sama robi sa cudne. Odezwij sie po slubie do nas i zdaj relacje. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka1209
Agnieszka nam zostało niecałe 3 tygodnie.. Ja juz bym chciała zeby bylo po ;) jutro jedziemy załatwić podroz poślubną.. W końcu moge to zrobić bo mam urlop niestety na dłużej bo z dnia na dzien zwolnili mnie z pracy :( ale nie martwie sie tym... Slub jest najważniejszy teraz ;) u mnie dużo załatwiania ale powoli zblizamy sie do końca.. Opowiadajcie jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: to juz dzis;) ja juz na nogach,bo maly nie dal pospac;) we wtorek jedziemy nad morze na kilka dni...taka mala podroz poslubna:)na 8:30 ide na makijaz i jeszcze sie dzis odezwe;)trzymajcie kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim ;) JA JUŻ PO :D i całe szczęście ;) Tyle się działo, że wczoraj padłam na siedząco w ciągu dnia, bo w końcu organizm się zbuntował. A jest co opowiadać... Może zacznę od tego, że we wtorek wieczorem pisałam do dziewczyny od makijażu. Chciałam adres, gdzie mam przyjść. Odpisała mi że niestety nie może mnie malować bo musi iść do pracy... i świat się zawalił... zostałam bez makijażystki na dzień przed... Do 24 szukałam kogoś przez fb, zostawiałam wiadomości w nadziei że ktoś się odezwie. Wszyscy nie mieli miejsc. Ale całe szczęście znalazła się jedna dziewczyna w normalnym salonie, która mnie mogła przyjąć. We wtorek jeszcze na gwałt robiliśmy ustawienie gości i winietki, bo jednak doszliśmy do wniosku, że goście nie usiądą tak jak byśmy chcieli. A to i tak tylko 34 osoby. Środa minęła jakoś spokojnie. Wszystko się przygotowało. W dniu ślubu od rana ryczałam... ale tak mam po prostu. Z fryzury byłam zadowolona. Makijaż tak samo ładny, ale drażnił mi oczy przez resztę dnia. Nie maluję się wcale i nawet jeżeli sobie sama wytuszuję rzęsy, to oczy reagują łzawieniem. Jakoś dałam radę do wieczora. Sala z granatową organzą na stołach i serwetkami wyglądała super. Kwiatki MARZENIE :D Jeszcze ładniej były ułożone niż na próbnych bukietach. Wszyscy goście zadowoleni. Na odchodne dostali po wódce i pojemniku z ciastem. Wczoraj porozwoziliśmy jeszcze trochę rzeczy i dzisiaj w końcu chwila wolnego. A od poniedziałku załatwianie spraw się zacznie. Wymiana wszystkiego. Ale tak już na spokojnie, to jestem szczęśliwa że jest po wszystkim, bo miałam mega stresa. Aż do momentu wyjścia z USC. Teraz nie czuję żeby się coś zmieniło ;) oprócz nowego nabytku na palcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jak szukacie dobrego fryzjera od fryzur okazjonalnych to polecam wam świetną stylistkę Panią Irenkę i Pana Edwarda z salonu Gnatyshyn. Salon znajduje się na Warszawskim Ursynowie niedaleko metra. Na stronce salonu możecie obejrzeć sobie prace stylistów. http://gnatyshyn.pl/pl/ Naprawdę robią to po mistrzowsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancia to famtycznie stresu ci napedzila niepotrzebnie. ale ludzie sa nienormalni. To nie mogla zadzwonic szybciej ze idzie do pracy. Przeciez to bie zwykly makijaz tylko slubny mial byc. Na szczescie sie dobrze skonczylo! ale ubilambym. Ale macie fajnie my jeszcze 2 tyg z Linka. ale szybko minie w sobote mam panienskie. eM a jak u ciebie przebieglo? wstawisz w koncu zdjecie sukni? Ancia masz moze foto sukni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: hejo moje drogie,ja tez juz po...ale bylo super,mowie Wam:) az dziwne mi to bylo,ale caly dzien nie bylo stresu,wszystko pomalu,bez nerwow;) rano makijaz i fryzura,wrocilam do domu nawet wczesniej niz planowalismy,wiec bylo czasu na wszystko:) fotograf trafil nam sie bardzo wyluzowany,super chlopak,nawet chcial zrobic sobie z nami "selfie" i zapytal czy moze wziac kilka naszych zdjec do portfolio i ze da do zaakceptowania:) w kosciele wszystko fajnie,sympatyczny ksiadz,dwa razy mi sie lezka zakrecila w oku,ale nie plakalam;) na imprezie spoko,a tak szalalam az sie wywrocilam...ale bylo smiesznie;)wszystko super,pozniej wstawie zdjecia:) A jak u Was przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze! Met-Bud Konstrukcje Stalowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w 2016 roku dopiero nastapily niespodziewane zareczyny:D Własnie zastanawiamy sie nad wyborem sali a interesuja nas okolice krakowa badz tez Krakow tylko tutaj pewnie drozej. Aczkolwiek slyszalam, ze w hotelu Best Western Premier podobno wychodzi calkiej niedrogo i jest przepieknie. Macie moze jakies wieksze doswiadczenia zwiazane z organizowaniem wesela tam?:) Dlugo trzeba czekac na wolny termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eM super ze wszystko sie udalo. My tez niedługo będziemy po. wstaw zdjecie fotki sukni jestem ciekawa jak w końcu wyszla . właśnie ja tez sie boje ze w kosciele sie porycze chyba tego najbardziej sie boje. U mnie przygotowania pelna para jeszcze w 2 dni do pracy i urlop. a w nastepnym tyg paznokcie rzesy itp. Czuję juz adrenaline dziewczyny. a jak u ciebie Linka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc nie znam tego miejsca. ale wiem ze w niektórych restauracjach terminy sa nawet 2 lata szybciej. planujecie duze wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka1209
U mnie tez wszystkie przygotowania pelna para;) juz sie nie moge docZekać, chce to miec z glowy i juz sie nie stresowac. Wczoraj jezdzilismy z kolaczami.. W przyszlym tyg to bedzie szał.. A póŹniej juz tylko wielki dzień;) ja sie boje pierwszego tanca bo nic nie trenujemy i ze sie pomyle przy czyms w kosciele bo stres bedzie mega duzy na pewno ;) jeszcze tydzień! ;) wczoraj mialam spięcie z przyszla teściową bo mowi ze mamy wszystkich przy stole sadzac rodzinami. A my podzielilismy na starszych i młodzież..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy rodzinami ale z rodzin tez na starszych i mlodszych. a naszych znajomych przy jednym stole. my tez musimy zatanczyc chociaz kilka razy pierwszy taniec nie robimy zadnej choregrafii ale trzeba chociaz przetanczyc taz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pazdziernik2016
Dziewczyny, gratuluje, ze dalyscie rade mimo stresu! Ja mam jeszcze duzo czasu, ale wciaz odliczam:) jezeli usadzacie rodzinami,to koniecznie mlodzi i starsi osobno! Bylam na weselu gdzie razem z narzeczonym siedzieliamy razem z jego rodzicami i babcia... lubie ich,ale nie nazwalabym tego najlepsza impreza swojego zycia;) my sadzamy wszystkich mlodych, tych z rodzin i ze znajomych, razem- mlodzi najlepiej wybawia sie z mlodymi,a nie pomiedzy ciotkami i rodzicami;) A jesli chodzi o moje przygptowania,to prawie wszystko juz jest- wreszcie wybralismy zaproszenia, projekt zaakceptowany i czekamy na odbior- sa cudne:) podroz poslubna tez zarezerwowana, lecimy na kanary:) w przyszlym tygodniu wybieramy obraczki i zaczynamy rozdawac zaproszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linka1209
My mamy rodzinami ale starsi razem a lodsi w calkiem innym stole z drugiej strony sali. Teściowa jeszcze byla obutzona ze nie bedziemy grac podziekowan dla dziadkow.. Niestety moim dziadkom nie mam zaco dziekowac a wtecz przeciwnie:/ madakra z tymi 'dobrymi radami'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×