Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość gość
suknia np 40-42 czyli te osoby się mieszczą w nią bo jest regulacja. ogólnie to ja jestem pierwsza osoba po wlascicielce sukienka piękna biała ona miała rozmiar mniejszy ode mnie a ja mam większy ale w tą samą suknię obie weszlysmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy tylko kościół i sale,ale wam to sprawnie idzie!! a najgorsze że tak zabiegani jesteśmy że nie ma kiedy ruszyc dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: no właśnie wczoraj napisałam do niej maila co jest nie tak i że to wszystko przeżyje,ale ten kolor to nie wiem i zapytałam co ona proponuje i tak się z narzeczonym zastanawiamy czy w ogóle odpisze,bo może stwierdzi,że "dostałaś zaproszenia i się odczep",a trochę mam do niej daleko, bo ja Białystok,a ona Rzeszów,więc nie pojadę:( ciekawe co mi odpisze,bo tak na prawdę to powinna drukować teraz nowe,ale nie wiem jak to rozwiązać:( szczerze mówiąc to ten kolor no jest do ewentualnego przeżycia...ale nie o to mi chodziło,miał być czerwony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie Odpuścila koloru miał być czerwony to powinien być i powinna drukować na nowo i to na swój koszt a ciebie nie powinno to obchodzić inne było zamówienie a co innego dostałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrystalTT
Jesli chodzi o suknie to z tego co ja zdarzylam sie zapoznac z oferta salonow w czerwcu to najczesciej sa rozmiary jeszcze bardziej rozszerzone np 40-44 bo czesto jest wiazanie, a nie zamek, reszta to poprawka krawiecka za ktora rowniez nalezy zaplacic- rzadko kiedy jest w cenie sukni. Jesli szukasz uzywanej to polecam szukac z Twoich okolic zebys mogla przymierzyc i sie nie rozczarowac :) I szczerze gdybym miala brac slub jeszcze raz nie bedac w ciazy to bym kupila uzywana za polowe ceny. Fakt milo isc do salonu, poprzymierzac itd, ale jednak to sukienka na raz, ktora albo sprzedacie albo bd wisiec w szafie i po wszystkim bedziecie zalowac ze tyle pieniedzy w to wsadzilyscie bo mozna bylo np odlozyc :) Ja za moja szyta zaplacilam z materialami 410zl i gdyby nie to ze warstwa wierzchnia sie potargala i bez sensu mi to wymieniac to bym ja sprzedala- a tak sie zarzekalam ze nigdy w zyciu wiec cale szczescie ze nie zaplacilam wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: no ja będę się starać,żeby mi to robiła jeszcze raz...nawet mogę jej te odesłać i zapłacić za przesyłkę drugą,ale niech drukuje drugi raz jak zepsuła...a na próbkach był taki ładny kolor:( siostra też mi mówi,że najlepiej niech robi jeszcze raz,ale na razie muszę poczekać co ona mi odpisze...o ile w ogóle odpisze:( zdaje się "oj tam wielka rzecz,kolor trochę nie pasuje",ale już teraz mnie drażni,że to nie czerwony,a taki zamówiłam,a co będzie później;) a więc Agnieszko (i inne dziewczyny) trzymajcie się od niej z daleka...ja się niestety wkopałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również mam ślub 2016 sierpień zastanawiamy się , czy wybrać 15,czy tez 18 na ślub ( te dwie godz zostały jako wolne ). co radzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: jezeli po slubie macie robic taki rodzinny obiad,albo nieduze przyjecie tak jak my to moim zdaniem 15 (my mamy na 14),ale jesli wesele do rana to raczej 18...ale to tylko moje zdanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram eM w kwestii godziny. a co do twoich zaproszeń będę się trzymała zdala on tej firmy :-) zastanawiam się czemu się nie zalogujesz na forum eM nie musialabys sie podpisywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: a jakos tak mi wygodnie;) nie sprawia mi to problemu,a i tak wiecie,ze to ja;) zastanawiam sie co do tych zaproszen co ja moge tak na prawde...przeciez jej nie zmusze,zeby mi drukowala drugi raz,jakich argumentow moge uzyc,zeby ja przekonac? juz sama nie wiem czy to uzeranie sie ma sens:( ale chyba bede probowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jakas skarge przez allegro napisac za niezgodnosc towaru z opisem? Ja ostatnio zamawialan lozeczko dla malej przez allegro, ale z odbiorem osobistym w bb... Zadzwonilan od razu kiedy bedzie odbior, powiedziala ze we wtorek. Pojechalismy kobieta powiedziala ze pozniej dopiero wiec maz wrocil w srode kiedy okazalo sie ze nasze lozeczko maja na magazynie, ale tylko z szuflada (od razu cena 470zl) i czy ma je zamowic. Maz nie mogl sie dogadac z kobieta, mowila ze maja inne, ale ni cholery nie chcialam bo jak mi cos wpadnie w oko to juz koniec. Sprawy nie odpuscilam kobiecie tak nagadaln przez telefon ze to ich blad etc ze w cenie tego bez szuflady (270zl) mamy to z szuflada i bylo juz w czwartek do odbioru, a babsko ponoc sie rozplakalo. Domagaj sie swoich praw bo jestes konsumentem, a allegro rowniez moze jej nabruzdzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: tylko nie wiem czy da się jakieś tam takie rzeczy,bo ja nie zamawiałam tego przez KUP TERAZ na allegro,tylko wysłałam jej maila co chcę zamówić...może to był mój błąd:( ale poczekam do końca tygodnia,bo już nie dużo zostało i jak mi nie odpisze to zadzwonię w poniedziałek...ciekawe czy odbierze;) z jednej strony szkoda nerwów, ale z drugiej strony będę ciągle żałować,że to nie to co chciałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są właśnie skutki kupowania przez neta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa no to juz kiszka troche... Ja wlasnie z tego powodu tez nie lubie zamawiac przez internet :( Chociaz zaproszenia tez zamawialismy przez allegro, ale my mielismy te wezwania wiec tam nie mieli co zepsic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Crystal,mysle,ze tez mogliby zepsuc,ale na szczescie wszystko bylo dobrze:) zobaczymy jak to sie u nas skonczy:) owszem,kupujac przez internet jest pewne ryzyko,ale skoro te firmy internetowe istnieja i dzialaja to znaczy,ze ludzie korzystaja z ich uslug...zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linkas1209
Ja ślub mam w czerwcu 2016 :) mamy narazie sale orkiestrę fotografa i kamerzystę.. Ksiedza wciąż nie mamy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunkas a którego czerwca? to tak jak my nie mamy jeszcze księdza ale mamy zamiar puść we wrześniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: my też w czerwcu,ale już mamy księdza...postanowiliśmy pójść wcześniej i załatwić,żeby już się tym później nie martwić;) babka od zaproszeń ciągle mi nie odpisała...będę niedługo dzwonić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja już w październiku mam ślub :-) cieszę się ze to już niedługo. ogólnie okazało się ze moją ciąża się nie rozwinęła i już nie będę narazie mama po ślubie się zaraz postaramy, nie chcieliśmy już niczego odwoływać i zmieniać poprostu szybciej zostanę żoną :-) wszystko już mamy księdza zalatwilam od razu o nic się nie czepia byliśmy na spotkaniu już z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ooooo,bardzo mi przykro:( ale bądź twarda,dacie radę po ślubie:)trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny na którą godz macie ślub? Nie wiem która będzie najbardziej odpowiednia na sierpien. Mam wesele do rana i poprawiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też sierpień dokładnie 27 a ty? My zdecydowaliśmy się na 15.00 na ślub bo najbardziej nam pasuje ze względu na to że narzeczony ma do mnie 80 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linkas1209
Ja ślub mam 18 czerwca :) juz się nie mogę doczekać :) ja do księdza tez planuje iść w najblizszym czasie.. Mieszkamy w malej miejscowościach wiec myślę że nie będzie problemu z godzina bo chcemy na 13 albo 14:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: my mamy slub na 14,ale nie z weselem do rana,tylko popoludniowym przyjeciem,sala zarezerwowana do polnocy:) a tak z weselem to ja bym chyba wybrala 17 albo 18:) Dzwonilam wczoraj do tej kobiety od zaproszen i powiem Wam,ze nie bede sie tu brzydko wypowiadac,ale dzwonilam do niej w sumie chyba ponad 20 razy przez caly dzien i nie odebrala,a trafilam nawet na zajete i od razu po zajetym zadzwonilam i nic,napisalam nawet smsa,ze prosze,zeby odebrala ode mnie telefon i tez nie odebrala...my chyba jednak przezyjemy te bledy na zaproszeniach,ale zastanawiamy sie z narzeczonym czy nie isc z tym do UOKiK-u...wczoraj czytalam w necie,ze jesli towar jest inny niz przedstawiona probka przy indywidualnym ustalaniu zamowienia to nazywa sie to towarem niezgodnym z umowa i da sie cos z tym zrobic...i zastanawiam sie czy to ruszac czy oszczedzic juz jej,nie wiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Linkas my też mamy 18 :-) ale fajnie. eM ja bym tego tak nie zostawiła napewno. wiem ze to trochę będzie latania ale dlaczego ktoś ma oszukiwać tak dalej ludzi i nie ponosić za to konsekwencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linkas1209
Agnieszka5g to super! A skąd jesteś? Co juz macie załatwione? Ja tez bym nie odpuściła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: dziewczyny,ja właśnie nie chcę odpuścić,ale zastanawiam się co ja mogę z tym w ogóle zrobić:( musimy z narzeczonym usiąść i się zastanowić co w związku z tym:( może i już nie poprawi mi tych rzeczy na czerwono i tych błędów, które zrobiła,ale chociaż,żeby coś zrobić,żeby wiedziała,że nie odpuściłam i że tak się nie robi:( podpowiedzcie co mogę zrobić...a może któraś z Was jest z Krosna;) Ja mam ślub 2 tyg przed Wami...może też miałabym 18,ale tego samego dnia 5 lat wcześniej brał ślub mój brat cioteczny,więc już nie chciałam w tej samej dacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: musze Wam powiedziec,ze pani od zaproszen odpisala mi dzis na mojego maila,ktorego wyslalam do niej we wtorek...niezly refleks,co?;) napisala,ze jedna ich maszyna drukujaca jest w naprawie i na tamtej byly drukowane probki,a moje zaproszenia juz na innej temu taki kolor i ze faktycznie menu jest inne,wiec ona wydrukuje takie jak byla probka,a ja jej odpisalam,ze nie tylko menu jest nie takie jak probka i ze my chcemy,zeby jeszcze raz nam wydrukowala na tej maszynie,ktora drukuje ladny czerwony kolor;) napisalam jej jeszcze,ze jak chce to ja te zamowienie co dostalam odesle jej na moj koszt,a ona niech mi robi nowe...teraz bede pewnie czekala nastepny tydzien na odpowiedz;) juz teraz jestem ciekawa co mi odpisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze..odpuściłabym sobie bo chyba nie miałąbym siły tyle czasu załatwiać zaproszen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×