Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość gość
eM: śliczna sukienka,ale przynajmniej ja szukam czegoś innego i jestem "ciut" większa niż ten rozmiar;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malami trudne sytuacja bo faktycznie jeśli do ślubu by było dużo więcej czasu to wolałabym wziąść kredyt biz żeby mi opłacony wesele w takim przypadku. u nas jest tak ze rodzice moi dają większość i tez maja swoje sugestie w sprawie gości mi to nie przeszkadza bo gości nie jest aż tak wiele a oni bynajmniej będą czuli się docenieni ze pomagają nam tyle to przelkniemy to. inna byłaby sytuacja jak byśmy sami za wszystko płacili. Sukienka nie w moim stylu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: jakos tu pusto ostatnio,nikt nic na razie nie szykuje to i pusto;) ale po nowym roku to sie dopiero zacznie;) a my zamowilismy juz wczoraj zaproszenia, winietki itp. :) w zasadzie nie spieszy nam sie z tym,ale mam nadzieje,ze szybko zrealizuja i szybko dostaniemy:) za cale zamowienie cos ok.80 zl wyszlo,wydaje mi sie,ze to nie duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak szybko juz zamówiliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamowiliśmy dziś nasze obrączki :) zaliczka wpłacona reszta po nowym roku. Spokojnie sobie będą czekać na 27 sierpnia :) a wy kochane już macie swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ,bo nie potrafimy się zdecydować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrystalTT
Tez bym zamawiala rzeczy, ktore moga lezec i czekac :) Pozniej jednak latanina mniejsza lub wieksza sie zacznie i latwo o czyms zapomniec :) A cisza faktycznie sie zrobila, tylko reklamy i reklamy :) Za to my juz ponad miesiac po slubie... Kiedy to zlecialo to ja nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switekeu0008
Fotograf Ślubny Cały kraj Oferta dopasowana do wymagań klienta oraz budżetu. Zapraszam do zdjęć na www.switek.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: a no juz zamowilismy,wszystkie dane mamy,wiec nie ma na co czekac,a sie przeciez nie zepsuja;) obraczki bedziemy zamawiac moze jeszcze w sierpniu albo we wrzesniu,ale na pewno jeszcze w tym roku:) Crystal,faktycznie juz miesiac minal...ale szybciutko;) a nam juz 10 miesiecy zostalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hello :) Dziewczyny wejdźcie sobie na stronkę http://www.gdziewesele.pl/ , moja siostra zorganizowała całe wesele w miesiąc korzystając tylko tego serwsiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: tak,na allegro szukalismy,bo chcielismy jakies takie ladne,a nie te co w sklepach u nas sa to takie badziewie jak dla mnie i zeby byly drukowane dane wszystkie:) zamowilismy zaproszenia,winietki,bileciki do zaproszen i kilka sztuk menu i przesylka kurierska i to 80zl wyszlo...myslalam,ze wiecej na to pojdzie;) szczerze to ten sklep ma nie duzy wybor,ale nam sie akurat spodobaly ich zaproszenia:) na allegro jest mnostwo fajnych eleganckich i zabawnych zaproszen...jak dla mnie warto tam poszukac,bo zaproszenia juz od zlotowki,a drukuja Ci na zamowienie,wiec sobie wstawiasz co chcesz i uklad jaki chcesz:) nie to zebym reklame robila...hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też będziemy zamawiać zaproszenia na allegro bo znalazłam takie w których się zakochałam :) akurat kolorystycznie trafiłam pod mój motyw przewodni. Bukieciki też chce z allegro bo trafiły się takie fajne niebieskie akutat jak ja chce. A obrączki zamówiliśmy już bo akutat udało mam się trafić na promocję na nasz model :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: a co za bukieciki znalazlas na allegro?jakies ozdoby?do czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotyliony, które się gościom przypina. Udało mi się znaleść takie fajne biało niebieskie akurat pod mój motyw przewodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: a my nie bedziemy czegos takiego robic:) nie uwazam,ze to jest potrzebne,ale jak co sie komu podoba;) za to wiecie co wymyslilam,tylko nie wiem czy mi sie uda to zrobic;) zamiast ksiegi gosci zrobic takie drzewko i na tym drzewku beda wisialy puste bileciki (albo beda lezaly obok) i goscie moga je brac,pisac zyczenia i wieszac na drzewko:) tak cos w necie przegladalam i takie cos wymyslilam...takie drzewko zyczen;) co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam takie drzewko pomysł fajny ale ja chyba jednak ja wole jak się wpisza i parę słów powiedzą bo na takich małych bilecikach to za dużo nie napiszą. a i chce fotobudke i jedno zdjęcie będzie dla gości a jedno do ksiegu gosci i przy zdjęciu życzenia. a wszystko od jednego allegrowicza zamowiliscie? podasz może str?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje kotyliony i księga gości będą z różnych aukcji. Nie będę mieć drewnianej księgi bo mojej kuzynce w trakcie wesela taka się rozwaliła. Co dajecie rodzicom w podziękowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Agnieszko,chodzi o moje zamowienia galanterii papierniczej? Tak,wszystko od jednego sprzedawcy, do zaproszen gratis koperty i te bileciki co sie pisze zamiast kwiatow...jesli chodzilo o moje zamowienie to podam Ci sprzedawce,ale pozniej troszke,bo jestem na telefonie,a musze w kompie poszukac;) My rodzicom, to znaczy mamom, myslelismy dac kosze ze slodkosciami i kwiaty:) ale co wyjdzie to jeszcze sie zobaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My podziekowania dla rodzicow zrobilismy w postaci filmiku, wyswietlilismy w ogrodzie przy wszystkich i rodzice dostali po plytce na pamiatke :) Moim zdaniem to lepsze niz kwiaty- zaraz zdechna, czy kurzace ssie statuetki z ktorymi niewiadomo co pozniej zrobic... Tak maja pamiatke na cale zycie, bardziej praktyczna, ogladaja kiedy chca- za kazdym razem ze lzami w oczach :) Mielismy nagrywane telefonami z kamerami po 8 mpx, stelarz zrobilismy z listewek z castoramy, gwozdzi, pary trytek i uchwytu samochodowego do telefonu, pol dnia nagrywania, 4h sklejania i filmik zrobiony :) Moze nie jest super profesjonalny, ale jak sie ma jakies zdolnosci w tym kierunku to serio mozna zdzialac cuda niewielkim kosztem, a gwarantuje, ze dla rodzicow to lepszy prezent niz kwiaty :) Ale to moja opinia i moich rodzicow, ktorzy po prostu nie lubia "bubli" z ktorymi nie wiedza co zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLena
Zamiast oczepin pokaz tańca lub występ iluzjonisty – nowoczesne wesela coraz bardziej odchodzą od utartych schematów. Młode pary decydują się coraz chętniej na przyjęcia tematyczne lub organizowane w ciekawych miejscach, np. starej stodole lub zabytkowym dworku. Poczytaj na stronie http://www.kreatywna.pl/spoleczenstwo/nowoczesne-wesela-zaskakuja-oryginalnoscia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny :) My też pobieramy się w 2016 dokładnie w sierpniu. Chcemy jeszcze w tym roku kupić obrączki. Oglądam w internecie różne modele, co myślicie o zamawianiu ich przez internet? Czy raczej u zwykłego jubilera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: mi sie wydaje,ze kupowanie obraczek przez internet jest kuszace,bo ceny sa niskie i ladnie wygladaja,ale mysle,ze lepiej isc do jubilera...chyba ze kupujesz na przyklad od kruka czy jakiegos bardziej znanego jubilera,tylko przez internet:) jednak jak dla mnie lepiej isc osobiscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi znajomi biora slub koncen sierpnia, zamawiali obraczki i przyszlo to co chcieli w cenie o polowe nizszej niz nasze. Z kolei inni znajomi jak zamowili obraczki sie bardzo rozczarowali, poniewaz zdjecie bylo "piekne i cudowne", a przyszlo co przyszlo... Tu jest wszystko na chybil trafil niestety. Ja osobiscie bym sie bala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kochane. mój ślub będzie już w tym roku na jesień :-) miał być za rok w czerwcu a będzie już w tym. jestem w 6 tygodniu ciąży i chcemy sobie przyspieszyc wszystko. mamy już wszystko załatwione, czuje się dobrze. Crystal boli mnie troszkę brzuch tak delikatnie trochę panikuje co myślisz o tym normalna rzecz w tym okresie ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: a byłaś już u lekarza? no w sumie skoro wiesz,że to 6 tydzień to raczej byłaś;) na mój gust lekki ból to nic strasznego, bo na razie Twój organizm się jeszcze do tego stanu przyzwyczaja...jak będzie dłużej brzuszek bolał to idź znów do lekarza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×