Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość gość
eM: a poza tym to kiedy dokładnie ślub? wszystko już macie? cywilny ślub bierzecie czy konkordatowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u lekarza nie byłam ale tak mniej więcej według moich obliczeń no może 5 dokładnie nie wiem ostatnia miesiaczke miałam 10 lipca i od tej pory nic. jutro będę robiła test. a w poniedziałek idę do lekarza. 24 października ślub i wesele, bierzemy ślub kościelny. to jest tak poprostu gdybym była już na 100 % w ciąży ale raczej jestem bo czuje sala i orkiestra jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: no w zasadzie to nie tak dawno,więc może po prostu jeszcze dostaniesz;) a jeśli jesteś w ciąży to Ci lekarz wyznaczy termin na 17 kwiecień raczej;)jeśli chcesz być w ciąży to trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrystalTT
Spokojnie w Twoim ciele teraz dochodzi do powaznych zmian, ale na wszelki wypadek powiedz o swoich obawach lekarzowi- chociaz powie Ci zapewne dokladnie to samo. Jak najszybciej zglos sie do lekarza bo musisz byc pod opieka lekarska najpozniej od 10 tyg- inaczej nie dostanoesz becikowego ;) No i gratuluje :) ps. widze, ze nie tylko nam "odwalilo" z przyspieszonym slubem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny robiłam test i wykazuje brak ciąży, jakąś masakra chyba a okresu nie mam już dzisiaj 32 dzień od pierwszego dnia poprzedniego. boli mnie tylko lekko brzuch a tak nic.w poniedziałek mam wizytę co myślicie dziewczyny bo już na łeb dostaje mogę być w ciąży czy to jakieś zaburzenia. pierwszy raz w życiu mam takie spóźnienie potem z nerwów mi nie dobrze zbiera się na wymioty ale już nie wiem czy to objawy czy co .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lec w poniedzialek do laboratorium na pobranie krwi- beta hcg daje 100% pewnosc :) Wykonanie tego testu nie jest drogie, a bedziesz miala pewnosc- ginekolog jesli nic nie zobaczy na usg zapewne od razu skieruje Cie na to badanie wiec mozesz za wczasu przed wizyra zrobic :) Jesli chodzi o objawy to czesto kobiety sobie "wmawiaja" i na sile doszukuja roznych sumptomow przez co mozg zaczyna swirowac i faktycznie jakies tam objawy moga sie zdarzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki Crystal :-) bo już zwariować idzie objawów brak niczego a tu takie opóźnienie w okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś może namiar na suknię ślubną (używaną) podobną jak ta w filmiku? https://www.youtube.com/watch?v=RHts1nschOk Zakochałam się w tej sukni i szukam podobnej, znalazłam kilka fajnych z nowych kolekcji ale ceny są przerażające....Nasz budżet z narzeczonym jest raczej skromny....Jak ktoś wie gdzie moge znaleźć podobną używaną to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypozyczalnia? olx? Allegro? Komisy sukien slubnych? Poszukaj bo ofert jest tysiace, a tym bardziej ze ostatnio tego typu suknie sa dosc modne wiec na "okazje" cenowa zapewne nie trafisz. Jesli bierzesz slb w przyszlym roku to polecam Ci czekac do grudna- wyprzedaz lub stycznia/lutego- targi slubne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Kabatka
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, Mam do Was gorącą prośbę. Jakis czas temu planując wesele z narzeczoną wpadłem na pomysł na nowa usługe dedykowanej rynku usług ślubnych. Zależy mi, na jak najwiekszej ilości opinii na ten temat szczególnie kobiet szykujące własne wesele . Jest to nowa usługa, która na rynku dopiero sie pojawiła i się rozwija. Zapraszam wszytskich do napisania do mnie na maila marcin.kabatka@gmail.com. Przedstawię swój pomysł a Wy przedstawicie mi swoją opinię i to wszystko. Spośród wszytskich opinii wylosuję 30% którym autorom zaproponuje darmową usługę, pozostałe 70% dostaną rabaty w wysokości od 10-60% upustu. Podkreśle jeszcze raz, zależy mi tylko i wyłącznie na opinii. Nie zajmie Wam to więcej niż 15 min czasu. marcin.kabatka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już dziś polecam waszej uwadze portal http://www.slubiweselle.pl/. To świetna baza danych i informacji na temat hoteli, domów weselnych, restauracji, fotografów, kamerzystów, oprawy muzycznej, samochodów, dekoracji, zaproszeń itp. Ta baza podzielona jest na województwa więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a więc jestem w ciąży :-) robiłam test z krwi i byłam u lekarza. ok 3 tydzień ciąży :-) teraz od poniedziałku bierzemy się ostro za przygotowania. zaproszenia buty suknia na pierwszy ogień. księdza już mamy i datę w kościele z godziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a więc jestem w ciąży :-) robiłam test z krwi i byłam u lekarza. ok 3 tydzień ciąży :-) teraz od poniedziałku bierzemy się ostro za przygotowania. zaproszenia buty suknia na pierwszy ogień. księdza już mamy i datę w kościele z godziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: no to moje gratulacje:D teraz trzeba o siebie bardziej zadbac;) i powodzenia w przygotowaniach...macie z Crystal ten plus,ze nie musicie dodatkowo przygotowywac nic dla tego dzieciatka na dzien slubu i przyjecia,bo my to bedziemy musieli nie dosc,ze jakis oddzielny posilek i zajac czas jakas zabawa to jeszcze kupic malemu garnitur(ek) i poprosic babcie i ciocie,zeby sie nim troche zajely;) Agnieszko,ja na smierc zapomnialam,ze mialam napisac Ci nazwe sprzedawcy,u ktorego na allegro zamawialam zaproszenia...to jest margot pracownia, e-mail: margotzaproszenia@gmail.com :) Ja juz dzis dostalam maila,ze nasze zamowienie bedzie wyslane w poniedzialek...mam nadzieje,ze bedzie tak piekne jak probki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Welon zamówiony i już jest u mnie w domu :) wczoraj wpłaciłam zaliczkę za sukienkę. Kochane może się powtarzam ale mam dylemat czy po ślubie przyjąć nazwisko męża , czy też tak ja wcześniej planowałam do swojego dodać jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja Ci moja droga nie podpowiem,bo sama sie nad tym zastanawiam...lubie swoje nazwisko,ale chce tez nazywac sie tak jak maz i syn i sie zastanawiam wlasnie nad tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrystalTT
No to wielkie gratulacje :) Nam do rozwiazania zostaly 3 tygodnie i szczerze zaczynam powoli po scianach ze stresu chodzic, ale co jak co okres ciazy piekna sprawa, jeszcze jak dzieciatko zaczyna sie ruszac (w ostatnich tygodniach to juz sympatyczne nie jest hihi) ;D Znajomi biora slib w pzyszla sobote, maja wlasnie synka i coreczke, o ile dla corci ni ma problemu to dla syna garnitur musza szyc na zamowienie bo itak sie bardziej oplaca niz kupowanie gotowego wiec tu faktycznie mamy plus, chociaz u mnie brzuszek byl juz widoczny wiec za to ja musialam zrezygnowac z wymarzonej sukni- ale mam nadzieje sobie to odbic w 2020r :D Co do nazwiska to ja wybralam meza i nie zaluje, ale jesli macie watpliwosci to lepiej wezcie dwa niz pozniej pol zycia macie sobie wyrzucac ze mozna bylo zostawic tez swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz to
Chcecie darmowe, mrożące krew w żyłach, szokujące, autentyczne (to dokumentalne) i wartościowe filmiki na youtube? Wpiszcie sobie Piotr glas, przede wszystkim polecam „demony seksu”, gwarantuję szok z potężnym przesłaniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eM nic się nie stało dzieki za info :-) gratuluję ciazy :-) ja przejmuje nazwisko po Mężu bo mi się podoba ale zawsze można zostawić dwa zależy czy pasują :-) u nas przygotowania narazie stoją w miejscu. wiec nie mam o vzym pisać ale czytam was i pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja podobnie jak Agnieszka,nic sie nie dzieje,ale czytam praktycznie codziennie;) mam nadzieje,ze juz we wtorek przyjda nasze zaproszenia i bedzie trzeba posprawdzac czy nie ma bledow;) oczywiscie dam znac czy sa ladne i czy wszystko ok z zamowieniem przez internet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowka2016
Cześć, jestem tu nowa Slub planujemy w czerwcu 16r. Troszkę was pocztałam. ☺ Gratuluję ciazy... cień okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w środę mam przymiarki sukien. buty zamówione, ksiądz ugadany, zaproszenia się drukuja :-) jak narazie wszystko idzie zgodnie z planem, ciąży początki więc dolegliwości żadne mnie nie męczą więc mogę sobie coś tam pozalatwiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli chociaz u Ciebie przygotowania pelna para :) Czekamy na relacje co wybralas, dziewczyna sie tu te informacje moga bardzo przydac :) A jesli hodzi o dolegliwosci ciazowe to ja nie mialam zadnych i szczerze Ci tego rowniez zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Witaj gościówko, fajnie,że dołączają do nas nowe osoby:) my też mamy czerwiec, a Wy którego dokładnie?macie już jakieś konkrety?coś przygotowane lub zaklepane? pisz nam wszystko;)a z jakiego województwa jesteście? w ogóle dziewczyny z jakich województw lub miast jesteście? my jesteśmy z Białegostoku:) Swoją drogą widać jak od księdza zależy dużo,normalnie nauki i takie tam pierdoły, chodzi mi o to,że dużo czasu to zajmuje,a jak dobrze pogadasz to i bez tego da się żyć;) a na kiedy macie datę? w sumie my też żadnych kursów ani nauk nie musimy robić;) Co do ciąży to faktycznie dobrze,że jest dobrze to możesz załatwiać sprawy:) ja ciążę też miałam świetną,bardzo dobrze wspominam ten czas i mam nadzieję,że w przyszłości,jeśli będę znów w ciąży będzie podobnie:) przez całą ciążę ani razu nie wymiotowałam mimo,że drażniły mnie ulubione perfumy,więc musiałam z nich zrezygnować, w ostatnim tygodniu ciąży spuchły mi stopy,a jak na początek dziewiątego miesiąca pojechałyśmy z siostrą na zakupy i ona mnie zapytała czy nic mi nie dolega,bo już bardzo zaawansowana ciąża to jej powiedziałam,że już tak po całym dniu wieczorem plecy bolą na dole to ona do mnie "tak to i mi plecy bolą"...i tyle moich dolegliwości;) Możemy sobie pisać w sumie,ale przecież nie o ciąży ten temat;) Z tego co napisała mi kobieta od zaproszeń to moje zamówienie zostało wczoraj wysłane,więc dziś powinno przyjść,bo wysłane kurierem miało być...jeszcze tyle czasu zanim nam się te zaproszenia przydadzą,ale chcieliśmy załatwić już coś co i tak nam się nie zmarnuje,a już będziemy mieli:) Ale esej mi wyszedł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2016
Cześć Ciąża to reż mega wydarzenie,ale fakt to nie ten fatek. Nasza data to 18 Czerwca, mamy sale, fotografa, DJ. My bierzemy ślub w USC. Wymyśliłam sobie ze wszytko będzie związane z piwoniami. Zaproszenia kwiaty tort Ogólnie to się denerwuje bo w USC datę można zarezerwować 6 mcy przed... Boję się że ktoś zajmie nam godzinę. Więc zaproszeniania czekaj aby je zamówić dopiero na grudzień :-/ My nie mamy typowego wesela, tylko przyjęcie. Poszliśmy z moim na kompromis bo on nie chciał wesela a ja bardzo. Tyle u mnie. Kiedy dajecie zaproszenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2016
Cześć Ciąża to reż mega wydarzenie,ale fakt to nie ten fatek. Nasza data to 18 Czerwca, mamy sale, fotografa, DJ. My bierzemy ślub w USC. Wymyśliłam sobie ze wszytko będzie związane z piwoniami. Zaproszenia kwiaty tort Ogólnie to się denerwuje bo w USC datę można zarezerwować 6 mcy przed... Boję się że ktoś zajmie nam godzinę. Więc zaproszeniania czekaj aby je zamówić dopiero na grudzień :-/ My nie mamy typowego wesela, tylko przyjęcie. Poszliśmy z moim na kompromis bo on nie chciał wesela a ja bardzo. Tyle u mnie. Kiedy dajecie zaproszenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli pojdziecie od razu zaklepac tzn faktycznie pol roku przed to ja bym sie terminem nie martwila :) My slub zorganizowalismy (w usc) w miesiac wiec jak sie chce to mozna :) Zaproszenia ja bym dala na ok 4 miesiace przed zeby kazdy mial mozliwosc zastanowienia sie czy ewentualnego odlozenia pieniedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja tez tak mysle jakies 3-4 miesiace wczesniej dawac zaproszenia:) tez poszlismy troche na kompromis,bo ja tez chcialam wesele,a moj narzeczony najlepiej to by chcial pojsc do kosciola,a po slubie isc zjesc obiad i wrocic do domu,a ja tak nie chcialam,wiec poszlismy na kompromis i mamy przyjecie na 50 osob (glownie rodzina) i sale zarezerwowana do polnocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli odbiegacie od standardow :) Jestescie troche bardziej orygi alni niz 3/4 osob oczywiscie nie urazajac nikogo, w koncu sami planowalismy wesele w przyszlym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×