Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość switekeu0008
FOTOGRAF ŚLUBNY - Śląsk - Cała Polska Zapraszam do ostatniego reportażu z Radomia http://www.switek.eu Atrakcyjne ceny (z dojazdem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: no jakos tak nam wyszlo;) ale podejrzewam,ze gdyby moj narzeczony chcial wieksze wesele i mielibysmy troszke wiecej funduszy to byloby wesele ok.80 osob moze...ale w sumie i tak mysle,ze bedzie fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedzie :) Uwierz ze bedzie :D My mielismy 12 osob na imprezoe w ogrodzie i powiem Ci ze niejedno WESELE moze sie schowac :) A z ludzmi tez jest roznie, ostatnio znajomi robili na 100os. jak sie okazalo przyszlo UWAGA! 30! Wiec nawet nie polowa... To jest az przykre wiec niestety, ale kazdemu cos moze wypasc, inni mimo deklaracji nagle rezygnuja... Z rodzina jest bardziej niz pewne ze beda, a i mniejsza impreza nie znaczy gorsza :) Przynajmniej dla kazdego znajdziesz czas- a goscie jednak tego oczekuja i bedziesz mogla sie faktycznie pobawic :) Nie ma tego zlego co by na dibre nie wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: wlasnie tez o tym pomyslalam,ze bedzie czas,zeby z kazdym zamienic slowo i sie troche pobawic...bedziemy przynajmniej wszystkich znali,bo czasem jak sie ludzi zaprasza na duze wesele,"bo to rodzina" albo kogos z osoba towarzyszaca to sie okazuje,ze polowy gosci nawet na oczy nigdy nie widzialas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cassandra1986
Nasz ślub zaplanowaliśmy na maj, jest zespoł - Free Way, jest sala bankietowa w hotelu w stylu skandynawskim... http://www.hotelmarinaclub.pl/wesela/wesela-i-imprezy-okolicznosciowe Gości będzie 50, może to mało, ale dla nas i tak tłok. Po biesiadzie my planujemy zostać trochę w hotelu i potem wyruszymy na krótką podróż po Mazurach i Warmii. Oby aura nam dopisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mynsia
Powiedzcie dziewczyny jaką datę wybrać na ślub 16.04 czy 11.06 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze takie sprawy powinnas przedyskutowac z narzeczonym, a nie pytac na forum bo to Wasz dzien o.O Ja bym wybrala czerwiec bo pewniejsza pogoda niz w kwietniu, ale za to z sala, orgistra/dj i fotografem moze byc juz problem bo jest pozno na zalataianie takich spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Crystal,jeszcze zalezy skad oni sa,bo na przyklad u mnie w miescie raczej nie ma problemu z tymi rzeczami...no chyba ze chcesz konkretny zespol,ktory jest rozchwytywany to moze i tak;) poza tym jeszcze ponad 9 miesiecy,wiec mysle,ze spokojnie da sie wszystko zalatwic:) moim zdaniem to tez sprawa to obgadania dla Was:) my na sam poczatek zastanawialismy sie jaki miesiac i od tego sie zaczely dalsze rozwazania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi został już tylko równy rok do ślubu :) Ja wybrałabym czerwiec bo cieplejszy, a z pogodą w kwietniu to różnie może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mynsia
Ja mam zdecydować datę. Facet dał m wybór. Wesela nie robimy tylko obiadek dla najbliższej rodziny. Nie mmay ekstra sytuacji finansowej. Tylko ten termin. Wiadomo w kwietniu jest różnie, może być ładnie albo i nie podobnie w czerwcu. Obecnie w czerwcu nie było ładnie, a kwietnia juz nie pamiętam, jaka była pogoda w środku miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ma sie juz konkretnie znaleziona sale, orkiestre jak i fotografa to 9 miesiecy to malo, ale jesli sie ma do wybrania date, a pod to wtedy szukac czegos to jest to bardzo duzo czasu :) Co nie zmienia faktu ze od regionu rowniez duzo zalezy :) Nie znam Twojego narzeczonego ani Ciebie, ale gdyby moj juz maz kazal mi samej podjac tak wazna decyzje jaka jest data to bym nie wybrala zadnej bo jak dla mnie bylby to sygnal ze mu na tym slubie nie zalezy, ale tak jk mowie to moja opinia i nie musisz sie z nia zgadzac :) W kwietniu mam urodziny wiec zazwyczaj pamietam jaka jest pogoda, a w tym roku bylo zimno i deszczowo- przynajmniej na slasku, we Wroclawiu bylo dosc cieplo- ale to znowu najcieplejszy region w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: a mi sie wydaje,ze w kwietniu mozecie dostac jakies nizsze ceny,bo to chyba jeszcze nie sezon slubny,przynajmniej nie pelna geba;) to tak co do tego,ze o finansach napisalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wybrała czerwiec bo sami też mamy w czerwcu w kwietniu może być lipa z pogoda. bo pamiętam ze w ostatnich latach było kiepsko. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: jeszcze sporo czasu, ale jakoś wczoraj tak pomyślałam,że fajnie byłoby podziękować też świadkom,jak myślicie? Nie lubię takich prezentów w rodzaju figurek, dyplomów i takich tam pierdół co będą stały i się kurzyły...wolę jakiś praktyczny upominek, może nawet być taki, że się zużyje...macie jakieś pomysły? Wiem, że jest jeszcze czas, ale potem na ostatnią chwilę zacząć szukać to kupi się często obojętnie co, aby było, a nie dość, że oni nie będą zadowoleni to i my;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej:) Ja będę mieć wesele w tym hotelu - http://www.bluediamond-hotel.pl/. Myślę, że będziemy bardzo zadowoleni, ponieważ nasi znajomi mieli tam przyjęcie weselne i są bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Agnieszko,jako podziekowanie dla swiadkow? nie no bez przesady tez;) moze to byc jakies rzeczowe,ale zeby bylo praktyczne...chyba bedziemy musieli dopasowac cos konkretnie do swiadkow:) ale dziekuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrystalTT
A jak dla mnie podziekowania dla swiadkow to juz za duzo bo za co im dziekowac? Za zorganizowanie wieczorow panienskich/kawalerskich jesli iwe wgl beda? ;) Czy za przyjazn? Moim zdaniem dla nich jest ogrimnym wyroznieniem to ze sa juz swiadkami :) Ale jesli juz chcecie to owszem z ta parakotnia fajny pomysl, na pewno niestandardowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: mi chodzi bardziej o podziekowanie za pomoc w przygotowaniu i w tym dniu,bo na przyklad moja starsza bedzie moja siostra i wiem,ze bedzie mi duzo pomagac:) starszego jeszcze nie wybralismy,ale tez bedzie na pewno pomocny:) a z ta paralotnia to tez troszke za drogo...cos troszke skromniejszego bym wolala,ale to juz sami moze jednak wymyslimy;) A wczesniej pisalam,ze nasze zaproszenia mialy byc wyslane w poniedzialek i doszlyby we wtorek,a wczoraj popoludniu dzwonie do tej babki,zeby zapytac czemu tego jeszcze nie mam,a ona do mnie,ze ona zapomniala wyslac...niezla agentka,co?;) dobrze,ze nam sie z tym nie spieszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie zastanawiam nad data 2 maja 2016. Strasznie sie uparłam na maja i to jest jedyny wolny termin w mojej okolicy. Nie chce czekać kolejnego roku. Co wy o myślicie o tej dacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćania
jest ok-byłam w tym roku 2 maja na weselu, nikt nie mial problemow z dotarciem, nikt nie narzekal ze mial inne plany na majówke goscie fajnie sie bawili jedynie panna mloda miala problem z fryzjerem i dlugo sie naszukala zanim znalazla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: moim zdaniem też 2 maja to fajna data:) następnego dnia na pewno wszyscy mają wolne i nikt nie będzie wcześniej wychodził, "bo jutro do pracy" ;) A dziś mają być wysłane moje zaproszenia,mam nadzieję,że znów nie zapomniała...zobaczymy jutro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa tu jakies przyszle panny mlode z Ciechanowa? Jak tak to piszcie jakie sale bierzecie, ja wstępnie mysle o http://zakatek-smaku.pl/ czekam na wpisy:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eM i co masz zaproszenia? ja idę w ta sobotę na wesele tam gdzie my będziemy mieli wiec oblukam co mi nie pasuje i zmienię na swoim :-) myślę że we wrześniu pójdziemy w końcu do księdza wszystko ustalić. rozglądam się za suknia patrze tez używane ale mam problem bo nie wiem jak to jest z rozmiarami Suchajcie ja nie należę do szczupłych i noszę roz 40 to sukienki tez powinnam taki szukać bo wydaje mi się ze to chyba zależy od modelu?? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Agnieszko,mam zaproszenia,ale...musialam sie jeszcze nadenerwowac jak je dostalam i ogladalam i teraz z narzeczonym zastanawiamy sie co dalej...nie dosc,ze musialam upomniec sie o probke,bo zapomniala wyslac to i zamowienia zapomniala wyslac i upominaj sie o to,za co zaplacilas...jak juz przyszlo to w jednym zaproszeniu bylo imie goscia nieodmienione,czyli zamiast zapraszamy Karola to zapraszamy Karol...to mniejsza o to,bo to akurat moj brat;) po drugie chcialam,zeby w zawiadomieniach na dole zamiast informacji o weselu bylo to,ze zamiast kwiatow cos tam,to tego nie ma mimo,ze wyslala mi w projekcie,ze bylo:( to wszystko to przezyje,ale zalezalo mi,zeby kolor byl czerwony,bo chcemy zrobic przewodni czerwony,a on jakis taki...moze nie pomaranczowy,ale i nie czerwony jak na probkach:( zamowilismy tez menu to wyglada troche inaczej niz probka...drazni mnie takie cos,ze probke wysyla mi taka,a oficjalne zamowienie robi juz troche inaczej:/ napisalam do niej wczoraj o tym wszystkim maila,zobaczymy co ona na to,ale szczerze Ci Agnieszko powiem,ze nie polecam,a wrecz odradzam,bo szkoda nerwow:( ladne sa,ale rownie ladne znajdziesz u innego sprzedawcy;) A co do sukienek to ja nosze wiekszy rozmiar niz Ty i chyba bede musiala szyc,bo raczej ciezko bedzie znalezc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana Ja miałam mieć wesele w czerwcu a mamy teraz w październiku. sukienkę już mam zarezerwowana. na sukienkach są rozmiary np. 40-42 i te osoby się bez problemu w nie mieszczą i np niektóre maja jeszcze zapasy. bukiet już mam wszystko torta ciasta obuwie, ogólnie wszystko już mamy. księdza zalatwilam dwa tygodnie temu i bez żadnego problemu wydał moje dokumenty w parafii bo ślub biorę w parafii narzeczonego. zaproszenia rozniesione do końca września czekam na potwierdzenie gości. jak byłam w wypożyczalni się umówić na przymiarki to kazała mi z ich strony internetowej wybrać 25 sukienek i gdy poszłam już na wybrany dzień to połowę tych moich wybranych sukni mieli bo wiadomo nie ze wszystkiego są rozmiary. wybrałam dwie w których się najlepiej czułam i potem już zdecydowałam na jedną. ładnie zabudowana górą koronka ale nie tak bardzo wysoko pod szyję delikatnie rozkloszowana taka princessa, ja mam dół z organtyny a kilka warstw tiulu mnie pogrubialo i trzeba ciągle się poprawiać bo te tiule się troszkę zadzieraja przy wysiadaniu z auta lub po powstaniu od stołu. ale to wiadomo co kto lubi i w czym się czuje. mam nadzieję że pogoda dopisze bo jesień też czasami jest piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina panna młoda
Witajcie dziewczyny! My również ślubujemy w 2016 r a dokładniej 16.07.2016r. Na dzień dzisiejszy mamy już zarezerwowany kościół, Kamerzystę, Fotografa, Muzykantów, Barmana do drinków, salę. Kościół zamawiałam już z 4 miesiące temu i na termin 16.07 ledwo się załapaliśmy mamy dopiero o 18.30 i nie było innej możliwości i na dodatek po wielkich namowach. Więc jeśli ktoś jest zdecydowany na datę to lepiej niech idzie i sobie zarezerwuje.Wesele będzie na ok 180 osób niestety takie duże ale mamy oboje dużą rodzinę. Na szczęście z salą nie mamy problemu moi przyśli Teście mają dom weselny.Bukiet ślubny dobiorę kolorystycznie do dekoracji sali ale jeszcze nie wiem w jakim kolorze. Najprawdopodobniej w granacie. Resztę spraw związanych z ślubem czyli obrączki, nauki przedślubne, suknię i dodatki, menu zostawiam sobie na styczeń i luty. Co do zaproszeń to trochę ich będzie i planujemy rozwozić je tak ok marzec kwiecień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eM to lipa z tymi zaproszeb8ani nie rozumiem jak można wysłać próbkę a potem przy zamówieniu inne powalczyć z ta babka bo to jakas kpina. a co do rozmiarów czy suknie faktycznie przekładają się na roz rzeczywisty tzn ze jak niszę 40 to suknia tez taka powinna być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×