Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość CrystalTT
A ja bym nie odpuscila :) jestem generalnie osoba ktora odpuszczac nie potrafi w takich sytuacjach... Do slubu duzo czasu, a poco tracic kolejne 100zl? To tak jakby wyrzucila kase w bloto wiec moim zdaniem bardzo dobrze ze domaga sie o swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystaw babie negatywną opionie w necie!to będzie Twoja rekompensata !;") a szukaj innych zaproszeń !;) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linkas1209
Ja bym sie kłóciła nawet o jakiś rabat za te nowe zaproszenia.. Źle zrobiła więc to jej wina, powinna Ci to jakoś zrekompensować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja nie chcę,żeby mi dawała jakiś rabat czy tam wystawiać jej jakieś złe opinie...niech mi zakończy tą sprawę tak jak powinna i tyle...tak jak Crystal pisze, do ślubu jeszcze dużo czasu i ja będę się starać,żeby mi zrobiła tak jak chciałam:) jeśli się ewentualnie nie uda no to już trudno...wtedy wystawię jej złą opinię...i to nie jedną;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eM pewnie ze możesz spokojnie sobie czekać bo do ślubu jeszcze czas a ona ci je poprawi i będzie jak jak chialas :-) Linkas mamy załatwione sale kamerzyste fotografa I dja.a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: no i "powiem" Wam moje drogie koleżanki,że nie żałuję,że nie odpuściłam,bo Pani mi napisała,że owszem może mi zrobić jeszcze raz wszystko,tylko nie gwarantuje kiedy będzie to robiła,bo na maszynę może czekać nawet 2 tygodnie,ale ja jej napisałam,że mi się nie spieszy,więc niech robi,a my poczekamy:D napisała jeszcze,żebym tamtego zamówienia jej nie odsyłała,bo to strata pieniędzy...wiem o tym,bo przecież i tak tego więcej nie wykorzysta,ale jak by się już uparła to bym jej wysłała;) My, co do przygotowań, na razie mamy kościół, salę, fotografa no i te nieszczęsne zaproszenia,winietki ipt.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I prawidlowo :) Trzeba sie domagac swoich praw, za cos sie placi i tego sie oczekuje inaczej jest to niezgodnosc towaru z opisem lub ustaleniami do ktorych doszlo za pomoca mailow, a jej tez nie na reke zle opinie bo na pewno kogos by to odstraszylo :) Nawet jesli 20zl by to kosztowalo to dla zasady bym nie odpuscila :) Ale ja wychodze z zalozenia ze nie jestem instytucja charytatywna i nic nikomu za darmo nie dam... To sie nie tyczy celow faktycznie charytatywnych jak np. zrobienie zakupow, nakarmienie potrzebujacych czy przekazanie pieniedzy :) W koncu my tez za darmo nic nie dostajemy, a na wszystko trzeba ciezko zapracowac :) ale jak mowie to moja filozofia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linkas1209
Agnieszka my mamy to samo.. W tym tygodniu idziemy do księdza a dzis kupiliśmy wstążki do zawieszek na wódkę bo będziemy sami robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eM no widzisz jakoś się chyba dogadacie warto poczekać żeby było idealnie jak chcecie! Crystal na kiedy masz termin porodu!? jak się wam żyję jako mąż i żona? ? Linkas my wolimy naklejki na butelki bo nałożenie na butelki to ściągane będą zaraz jak będą polewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linkas1209
agnieszka5g niby tak ale ja chciałam coś zrobić samemu wiec takie będą :) zawieszki, kartki z nazwiskami i menu na stoły sobie zrobię po swojemu :) a do księdza kiedy idziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja o zawieszki sie nie martwie,bo u nas jest przyjecie bez alkoholu...moze niektorym wydaje sie to dziwne,ale razem tak postanowilismy i tak bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linkas1209
eM a jak goście reagują kiedy mówicie, że bez alkoholu? my mamy wesele bez dzieci i też niektórzy mają z tym problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: wiesz co,jeszcze nie zapraszalismy gosci,wiec nie wiedza na razie,ale najblizsi wiedza i akceptuja to,bo to nasz wybor i juz:) moj brat sie zdziwil,ale mniejsza o to;) to w sumie nie bedzie tez wesele,tylko przyjecie,wiec chyba to co innego:) a za to dzieci bardzo mile widziane,tym bardziej,ze sami mamy dziecko,wiec bedzie 6 dzieci w wieku od 1,5 roku do chyba 10 lat i dla nich tez robimy taki kacik z zabawkami,nie bedzie z tym problemu,bo mamy zabawki,nie trzeba pozyczac;) do tego jakies kolorowanki i takie tam...mysle,ze znajda sobie tam zajecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka termin na 13 wrzesnia wiec hmm... juz i juz chodze po scianach ze strachu jak to bedzie! ;( A zyje nam sie hmm tak samo tylko mozna juz mowic moj maz/moja zona i brzmi to duzo lepiej :) Czas leci jak z bicza strzelil i juz many 2 miesiace po :) Wesele bez dzieci jak dla mnie pomysl nie glupi chociaz faktycznie dosc kontrowersyjny :) A jesli chodzi o slub bez alko no to jak kto woli chociaz wiele osob nie wyobraza sobie wesela/pzyjecia bez % :) Wszystko to wybor mlodych, w koncu ich slub :) My na wodce mielismy zawieszki, ale tylko dlatego ze etykistki by mi juz nie doszly i sama osobiscie jestem za etykietkami bo to sie walalo po stolach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: Crystal,nie boj sie,wszystko bedzie dobrze;) powiem Ci,ze ja urodzilam 4 dni przed terminem,ale to,ze bylo tak u mnie nie znaczy,ze musisz sie bac jutra;) szczerze to wszystko wyobrazalam sobie gorzej,myslalam,ze bedzie gorzej,ale bylo do zniesienia:) po samym porodzie powiedzialam,ze nasz maly bedzie jedynakiem,ja wiecej rodzic nie bede...ale juz ze 2 tygodnie pozniej tak nie myslalam;) to tylko kilka godzin,trzeba to przezyc,a potem mnostwo szczesia:D trzymam kciuki;) Co do przyjecia bez alkoholu to akurat w naszych rodzinach sa osoby,ktore maja problemy alkoholowe i nie chcemy,zeby mialy okazje znow wypic...tak po prostu:) ale co do przyjecia bez dzieci to ja sobie tego nie wyobrazam,tym bardziej,ze my mamy dziecko,a i kilkoro gosci nie mogloby przyjsc,jesli byliby zaproszeni bez dzieci...ale to tylko moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za slowa otuchy :) Bylismy dzis u lekarza i kazal myc okna, duzo spacerowac bo naszej malej sie nie spieszy :) No jesli jest u Was taka sytuacja to postapilabym dokladnie tak samo :) Ja osobiscie gdybym dostala zaproszenie na slub, ale bez dziecka to bym odmowila przyjscia z miejsca, ale u nas sytuacja by do tego zmusila bo bym musiala jechac 250km w jedna strone zeby miec z kim mala zostawic chyba ze slub odbywalby sie akurat we Wroclawiu. Uwazam ze bez dzieci mogloby byc mniej zamieszania, chociaz zniesmaczylby mnie fakt ze ktos nas zaprasza, a chce rozdzielic rodzine z powodu maloletnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linkas1209
nie nie to nie jest kwestia pieniedzy bo większość to są dzieci ok 3-4 lat więc i tak sie nie płaci za nich.. nam chodzi o to że to jest ok. 20 takich maluchó i byłoby z tym dużo zamieszania.. wiadomo dzieci biegają krzyczą piszczą i wg nas nie jest to zbyt fajne.. osobiście nic do dzieci nie mamy ale wielu rodziców mówi nam że fajnie bo i tak po obiedzie musieliby dzieci odwieź do domu, a tak to mają to juz z głowy.. nam sie wydaje że to dobre rozwiązanie i dla nas i dla rodziców i dla pozostałych gości ;) a pomysł wział się z tego że na weselu mojego brata była 2 takich dzieci i narobiły tyle zamieszania że wielu gosci na to narzekało.. u m nie w rodzinie weele bez alkoholu by chyba nie przeszlo :P dla większości alkohol to podstawa na weselu, niestety:/ ja sama jestem niepijąca więc dla mnie było by to bez problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crystal jak to już minelo tyle czasu ale super.! u nas będą dzieci ma weselu bo to akurat mi nie przeszkadza. a co do alkoholu to ja nie wyobrażam sobie zeby go nie było. bo sama czasem Lubie wypić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: no to kto co lubi oczywiście,ja sobie nie wyobrażam bez dzieci,a inni nie wyobrażają sobie z dziećmi; niektórzy nie wyobrażają sobie bez alkoholu,a ja i mój narzeczony nie pijemy tak ogólnie,więc i nasze przyjęcie będzie bezalkoholowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie kto co lubi :-) u nas będzie 7 dzieci w wieku od 2 do 10 lat. dzisiaj mój narzeczony kupił alkohol i napoje gazowane :-) ja odebrałam buciki są śliczne takie jak chciałam w pudrowym różu :-) we wtorek mamy spotkanie z księdzem, mówił że zrobi tylko jedno spotkanie bo wie że pracujemy i nie będzie robił problemu. 5 października mam przymiarke sukni ślubnej i fryzurke próbna :-) piosenka na pierwszy taniec jest, film i podkłady muzyczne które będą zastosowane też mamy przygotowane. ogólnie jestem spokojna bardzo, zaproszenia rozdane goście potwierdzaja przybycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: no to wszystko pełną parą...fajnie:) już praktycznie wszystko gotowe:) przypomnij jeszcze którego dokładnie macie ślub? a z jakiego miasta jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z Wielkopolski okolice Wrześni :-) mamy ślub 24 października :-) to ja dziewczyny miałam mieć w czerwcu na drugi rok ale mamy teraz. po ślubie zaraz zaczniemy się starać o dziecko. ogólnie jestem szczęśliwa ze to już teraz będę żoną szybciej, na butelki z alkoholem robimy na szyjki kokardki różowe. dziewczyny moze wy mi pomożecie bo mam małe pytanko jaki utwór jako podkład mogę dac na drogę z domu do kościoła bo już mam mętlik totalny co by pasowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bierzemy ślub w ostatnią sobotę sierpnia i jak myślicie jaki ile dać czasu gościom na potwierdzenie przybycia??? Kiedy planujecie roznośić zaproszenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproszenia rozdalabym ok 4 miesoecy wczesniej, a na potwierdzenie dala czas do ok 3 tyg przed samym slubem. Jesli chodzi o podklad na przejazd do kosciola to hmm wybacz ale nie rozumiem? o.O Do filmy czy do auta czy do czego? My tez planowalismy slub na przyszly rok, dokladnie na 21 maja i jakos tego dnia w tym roku nam "odbilo" i zrobilismy teraz, tyle ze cywilny bez wesela, z obiadem w restauracji, a pozniej rodzice nam zorganizowali "uroczystego" grilla z zabawa :) I takim sposobem jestesmy tez 2 miesiace po, ale sluze rada i pomoca tu na forum. Powiem Wam ze tak sie juz przyzwyczailam do Was mimo ze osobiscie zadnej nie poznalam, ze jakos az tak glupio by mi bylo sie z Wami pozegnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
crystal kochana to chodzi o film z wesela. są etapy np. przygotowanie panny młodej i potem kamerzysta zgrywa utwór w tle i akurat mi chodzi o czas przejazdu z domu do kościoła jaki utwór do tego by pasował. bo nic mi nie przychodzi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do zaproszeń to my na ok 1,5 miesiąca przed dawalismy, u mnie wyszło jak wyszło bo byłam w ciąży wszystko zalatwilismy wpłaty porobilismy a po dwóch tygodniach jak miałam wszystko załatwione to okazało się ze pewnie nic się nie wyksztalcilo objawy pierwsze wszystkie zniknęły i po ok 60 dniach dostałam okres masakra myślałam że się zalamie, taka byłam szczęśliwa. ślubu już nie chciałam przekładać na później i wszystkiego znowu odkrecac więc będę żoną szybciej i o dzidziuśia się postaramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kamerzysta nie moze czegos podpowiedziec? Poogladaj na youtubie filmiki, moze cos Ci wpadnie :) Ja tak znalazlam muzyke do podziekowan dla rodzicow :) Czyli przytrafila Ci sie tzw ciaza biochemiczna. Ps. moze to i nawet lepiej dla Ciebie :) Przynajmniej bedziesz mogla sie pobawic, napic itd :) Ja cala impreze siedzialam, pol dnia trwala sesja wiec bylam tak wykonczona ze masakra. Nie wiesz jakbys sie czula wiec moim zdaniem lepiej dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No lepiej pod względem zabawy picia itp.ale tak się cieszyłam jak był test pozytywny mój przyszły mąż też, miałam już nawet zwolnienie z pracy bo pracuje na trzy zmiany więc się cieszyłam ze odpoczne w domu, dobrze ze teraz takie coś mi się przytrafiło niż np w późniejszym miesiącu poronienie więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, po ślubie zaplanujemy sobie wszystko na nowo. ogólnie też się cieszę ze jestem z wami i piszemy sobie nie mam zamiaru was opuszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też lubię tu zaglądać i zawsze można się poradzić w różnych sprawach. macie dziewczyny jakas propozycje na pierwszy taniec? Crystal a jaka piosenkę mieliście dla rodziców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na pierwszy taniec mam Kindle z kimś takim jak ty. jest wolna można spokojnie się pokolysac w rytm muzyki nawet gdy osoba nie za bardzo umie tańczyć to nawet nie popadnie. najgorzej pierwszy taniec bo każdy się patrzy a potem to już z górki. my dla rodziców kupiliśmy komplet pościeli pani bardzo ładnie zapakowala i do tego kupujemy po koszyczku z kwiatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×