Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grejpfrutowa

ślub wesele 2016 czas start!

Polecane posty

Gość gość
eM: a może jako podkład w drodze do kościoła "marry you" Bruno Mars...my się nad tą piosenką zastanawiamy na taki nasz pierwszy taniec...ona jest taka dosyć szybka,ale my chyba wolimy się tak "powygłupiać",a nie się tulić i kołysać jak wszyscy się gapią;) Ja powtórzę po Was,ale też się cieszę,że znalazłam to forum i z Wami piszę;) Crystal,a Ty jeszcze w "jednym kawałku";) a chłopiec czy dziewczynka ma być? podobno współżycie przyspiesza poród:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zastanawiam się nad Kindla tak jak koleżanka wyżej pisze :-) ale też widziałam fajna opcje na youtube jak inni przedstawiali scenki różnymi piosenkami no oba mężczyźni prawdziwy tacy a on jestem maczo itd chyba wiecie o co mi chodzi.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak wiem o co chodzi moją koleżanka miała taki właśnie taniec z różnych piosenek i do tego parodiowali np jak była piosenka i chodz byś upadł na kolana to pan młody na kolana padł, też myślałam o tym tylko to trzeba być odważnym a mój facet jest raczej spokojny i nie wiem czy by się umiał tak od razu otworzyć. kindla mu się podoba i sam wybrał więc Bedziemy tańczyć to. Bruno marsa zastosowałam w wielu momentach np ubieranie młodego bo on ma kilka fajnych kawałków. wykorzystałam także kawałek piosenki braian Adams piosenka z filmu Robin hood.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś z Was szuka sali na wesele w Warszawie to w Restauracji Eliksir ( Warszawa Białołęka ) - nowa sala i mają jeszcze terminy na 2016 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, my planujemy wesele na 4.06.2016 wszystko ustalone pozostaje wybór koloru przewodniego. Kolor czerwony taki chcemy ,ja czerwone róże czerwone buty.. Wpadliśmy na pomysł żeby pan młody miał czerowną muche ale też czerwone buty.. Chciałam zapytać jaką macie opinie na ten temat?? Jedni chwala drudzy krytykują. Nikomu nie dogodzimy - to pewne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrystalTT
Ojej Agnieszka szczerze nie poaiem bo nie pamietam. Bede miala komputer pod reka to napisze :) Ale nie bylo to nic typu bruno mars czy inne, tylko muzyka ktora pasowala do stylu filmiku :) Jesli chodzi o czerwien to jest ok, ale czerwone buty u mlodego to dla mnie hmm... no nie jest dobre rozwiazanie :) Raczej bym stawiala na czerwone sznorowki lub skarpetki :) Do tego fajnie by sie komponowal granatowy lub grafitowy garnitur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze to jeżeli ty będziesz miała czerwone buty to młody może mieć sznurowki, muche kwiatki w kieszonce i to wszystko. ale to moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepsza opcja jest jeśli młody będzie miał skarpetki czerwone niż buty. u nas tez ja będę miała fioletowe buty mój fioletowe skarpety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja tez mam slub 4.06.16 i tez planujemy czerwony kolor;) ja bym chciala bukiet z czerwonych i bialych roz i czerwona roze we wlosach i wlasnie sie zastanawiamy nad czerwona mucha dla mlodego,ale musimy zobaczyc jak to bedzie wygladalo...buty czerwone u niego to jak dla mnie to...nie:) tez juz szybciej namawialabym mojego na skarpetki czerwone,ale zobaczymy:) ale to tylko moje zdanie:) ja buty raczej biale,bo takie juz mialam wczesniej,ale jak wpadnie mi w oko cos super i bedzie czerwone to biore;) a skad Ty jestes,planujaca na ten sam dzien?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona mucha jak najbardziej na tak :) Pamietajcie dziewczyny zeby przed slubem wasi mezczyzni (jesli na codzien nie chodza w garniturach) poczytali o manierach noszenia garnituru tzn zeby mankiety koszuli wystawaly spod rekawow, marynarka byla zapieta na jeden guzik, poszetka (czesto mylona z butonierka) powinna byc biala, a nie w kolorze krawata/muchy itd i dla Was drogie Panie- w ktorym dokladnie miejscu nalezy przypiac mlodemu butonierke :) Tak wiem sa to szczegoly, ale niektorzy na takie rzeczy zwracaja uwage- moj maz mial przeszkolenie w tym temacie pare dni przed slubem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, fakt trzeba Panów przeszkolić i my same też musimy sie pewnie wielu rzeczy dowiedzieć :) ja jestem z Ostrowa Wielkopolskiego (odpowiadam na post koleżanki ślub 4.06.2016) Ja generalnie nie mogę się doczekać już opracowuje szczegóły i powiem wam ze dawno mnie nic nie interesowało jak planowanie ślubu wiem wiem dużo czasu jeszcze mamy ale szczegóły opracowuje teraz :) Macie racje jednak buty trochę mogblyby wyglądać przesadnie. Zdecydowanie stawiam na sznurówki :) dzięki za pomysły! ;) Mam parę pomysłów które będę realizować wczesniej. Zastanawiam sie jeszcze nad małymi podarunkami dla gości macie jakieś propozycje? chętnie posłucham waszych pomysłów :) Pozdrawiam! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie jak to jest z tą butonierka?? Po której stronie przypina się ją młodemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba będę miała magnesy na lodówkę dla gości myślę że to fajny pomysł :-) butonierka po str lewej przy kieszeni chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja proponuje z czerwonych dodatków dla pana młodego, czerwoną kamizelke a z prezentów to miód taki mały fajnie ozdobiony jest super i nie wiem czy magnesy są takie fajne, no może większość ludzi stroi swoje lodówkh jak choinki ale ja znam wielu ludzi, którzy tego nie robią, albo np. jakiś fajny brelok na klucze byłby ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magnesy jak i miod super pomysly moim zdaniem :) Jesli chodzi o butonierke to po prawej stronie (patrzac na mlodego) w miejscu wyciecia/przeciecia w klapie marynarki- to wlasnie jest owa butonierka (wlasnie to wyciecie/przeciecie) i tam nalezy przypiac "kwiatka" po tym jak mlody wejdzie do domu z Waszym bukietem- ktorego przed slubem nie mozecie zobaczyc- a pzynajmniej tak to dziala na dolnym i gornym slasku :)Tyle lat zylam w bledzie ze butonierka to tzw poszetka i dopiero przed slubem sie dowiedzialan dlatego wlasnie pisze ze warto poczytac bo pozniej faktycznie nawet na zdjeciach lepiej wyglada jak sie do pewnych zasad czlowiek zastosuje :) ps. co do kamizelki to ja bym zrezygnowala wgl... W cieplych miesiacach Wasz mezczyzna nie dosc ze ma koszule z dlugim rekawem, marynarke to jeszcze w kamizelce ma sie gotowac (swoja droga ze do mnie kamizelki nie przemawiaja, a tym bardziej kolorowe- jeszzcze do kolorowej muchy/krawatu/plastrona), zdecydowanie odradzam. I dobrze gdybyscie mialy przygotowana drugo koszule na zmiane bo serio przy wysokiej temp Wy w sukniach nie odczujecie, ale mlodzi beda upoceni i zamiast pieknego dnia bedzie meczarnia i smrod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Crystal niewidzialam z ta butonierka może faktycznie trzeba poczytać. dzięki za rady :-) pojutrze idziemy do księdza w końcu zarezerwować termin. potem obiore kolejny cel prawdopodobnie suknia i obrączki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweliiinka
my będziemy się bawić w Hotelu Sitarska, http://www.sitarska.pl/ i u nich też kompleksowo zamawiamy wszystkie dodatki ciasta itd. Czytałam dużo pozytywnych opinii, a może ktoś z Was już wyprawiał tam wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaniaaa
ja byłam na przyjęciu w Sitarskiej w Biłgoraju i jestem zachwycona - naprawdę nie pożałujecie decyzji, szcześcia życzę, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorąco nie gorąco, w kościele można wytrzymać a na sali zdjąć kamizelke, albo zaszaleć i założyć koszulę czerwoną i tak tak wiem pewnie powiecie, że nieeleganckie i coś w tym stylu ale ludzie w jakich czasach my żyjemy. mam sporo znajomych i uczestniczyłam w slubach 3 na których PAN MŁODY prezentował sie oryginalnie, pierwszy miał garnitur w biało czarne paski, drugi lewa strona biała druga czarna, a trzeci wystąpił UWAGA w garniturze koloru pudrowy róż gdyź mieli taki kolor przewodni i jakoś nikogo to nie gorszyło tylko zachwycało pomysłowością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: gościu,ale nikt nie krytykuje Twojego pomysłu z czerwoną koszulą,to jest tak jak ze wszystkim...kto co lubi,komu co się podoba i zależy na co odważy się Pan Młody:) mi na przykład się podoba jak na ślubie Pan Młody jest w białej koszuli i myślę,że do tego czarny garnitur będziemy szukać, z kamizelki właśnie zrezygnujemy,nie dość,że pewnie będzie ciepło z racji czerwca to i z nerwów to mój narzeczony nie lubi kamizelek:) ja nie będę nalegać:) ale czerwonych dodatków mu nie daruję;) chociaż myślę,że nawet na czerwone skarpetki go nie namówię...ale trudno:) mój narzeczony w następnym tygodniu ma urlop,więc wtedy będziemy załatwiać niektóre pierdołki i pojedziemy raczej zamówić już obrączki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie krytykuje niczego tylko mowie z wlasnego doswiadczenia... U nas bylo 37 stopni w cieniu i szczerze wspolczulam mojemu mezowi... I hmm... troche jak dla mnie to takie troche nie fajne nie myslec o drugiej osobie, ale to moje wrazenie z tego w jaki sposob to napisalas. Wyrazilam swoja opinie, a kazdy zrobi tak jak zechce i nie musi sie przeciez stosowac do moich rad :) Ja stawiam zdecydowanie na klasyle, chociaz odrobina szalenstwa tak jak czerwone skarpetki czy sznurowki sa super i pewnie gdybysmy mieli kolor przewodni tez bym stawiala na takie dodatki dla mlodego :) Jesli chodzi o kolor garnituru to czern do naszej dwojki nie przemawia, granat jest tak samo uniwersalny, a nawet mowi sie ze granat to nowa czern :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: mi tak szczerze też granatowe garnitury się podobają,ale dla mojego narzeczonego nie za bardzo,a to on ma się w nim czuć dobrze...mi i tak będzie się podobał;) a wszystko wyjdzie dopiero przy przymiarkach...kolor i takie inne rzeczy:) namówię go,żeby zmierzył granatowy...może mierząc stwierdzi,że jednak granatowy dobrze na nim leży;) zależy nam też,żeby pasowały do niego czerwone dodatki,ale do jednego i do drugiego koloru czerwone raczej będą pasowały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne ze to Twoj mezczyzna przede wszystkim musi czuc sie dobrze bo wyjdzie klapa :) Moj z miejsca mowil ze czarny odpada cale szczescie chociaz itak by musial chociaz jeden granatowy przymierzyc dla porownania :) A noz moze i Tobie sie uda namowic, a czerwone dodatki sie na prawde doskonale komponuja z granatem tylko trzeba trafic w dobry odcien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Platinium Visage Studio
PLATINIUM VISAGE - Zapraszamy na fryzurę i makijaż ślubny wraz z dojazdem w całej Polsce! Otworzyłyśmy rezerwacje na 2016 rok :))) Jeszcze mamy wolne termiy <3 Będziemy wykonywały na Targach Ślubnych na TORWARZE w Warszawie również próby ślubne za połowę ceny :) Dodatkowo rozdamy karty rabatowe naszych Wedding Expertów dzięki którym każda klientka otrzyma zniżkę na obsługę całej rodziny w dniu ślubu! Mama, Świadkowa, Młody ... oni też muszą wyglądać idealnie i świeżo całą noc , prawda ?:) Zapraszamy na nasze wykłady o modzie ślubnej i "Panna Młoda od A do Z" on line :) Wedding Expert ( Mobile Make Up STUDIO) PLATINIUM VISAGE Creative Image Academy Tel: 505 55 66 31 info@platiniumvisage.pl www.platiniumvisage.pl PS. Dziękujemy wszystkim naszym klientkom za wpisy i opinie na Facebook.com !!! Za cały rok emocji i do zobaczenia na następnych - my też Was uwielbiamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CherryMike
Witam! ;) ja również mam ślub w 2016r, dokladnie 11.06. ;) Na dzień dzisiejszy mamy salę, zespół, kamerzystę i fotografa i zaklepaną godzinę w kościele. Dzisiaj zamówiłam próbki zaproszeń, jestem w trakcie szukania kursu przedmałżeńskiego. Ale to jest jakaś masakra.. może ktoraś z Was wie gdzie można w Warszawie lub okolicach odbyć taki weekendowy kurs? Gdzie nie zadzwonie to albo nie mają terminy albo już nie organizują kursów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: ja nie wiem i się cieszę,że nie muszę się tym interesować,bo my,na szczęście,nie musimy robić kursu:D wczoraj czytałam różne artykuły o przymiarkach sukni i takie tam i już nie mogę się doczekać kiedy pójdę mierzyć "swoje" sukienki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja już po mierzeniu :-) super chwila, 3 października mam przymiarke i sukienka potem już tylko do odbioru. wczoraj za bukiet zapłaciłam i kwiatki do marynarki dla narzeczonego i świadków. wszystko już mam teraz w butach po domu sobie chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eM: a ile zapłaciłaś za wszystkie kwiaty tak ogółem? jeśli możemy wiedzieć oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
120 zł za.bukiet, kwiatki dla młodego 15 zł a dla świadków po 10.i do włosów stroik 5zł. pytajcie śmiało dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×