Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość flakonikperfumik

Jakie znacie najbardziej wieśniackie imiona?

Polecane posty

Gość gość
a ty myślisz, że nasi dziadkowie zawsze byli starzy? :D Uważam, że te imiona są ok, jak dziecko jest małe, to mówią Staś/ Leoś/ Antoś, jak nastolatek To Staszek, Leon (po prostu) czy Antek. Nie wiem, gdzie tu problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesniackie, czyli imiona dzieci ze wsi? jestem ze wsi i zapewniam cię pusta autorko, że tutaj też(o dziwo) występują "miastowe" imiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrycja bez dwoch zdan najbardziej kmiockie jakie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesniaccy sa pesudopatriotyczni celebryci w PL ktorzy na sile nadaja dzieciom imiona popularne 100 lat temu, nie dlatego ze po dziadku czy ze sie podoba ale dlatego ze inni celebryci z PL tak robia wiec nie mozna byc gorszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jestem tak nastawiona do tych imion, ponieważ w podstawówce chodziłam do klasy ze Stanisławem i ze względu na imie ( które dostał po dziadku ) był nie lubiany i wyśmiewany. Niekoniecznie chciałabym by moje dziecko miało takie problemy. Jeśli takie imie jest dla mnie ważne, to daje na drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to powinni nadawać imiona popularne teraz? czyli jakie, bo najczęściej nadawanym w Europie ostatnio jest Mohamet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zwyczaje nie lubię tych imion przez złe skojarzenia lub znam niefajne osoby o tym imieniu więc : Klaudia, Milena, Zosia, Barbara, Zuzia, Sylwia, Anka, Dorota, Jakub, Gabriel, miłosz, Alan, Olivier, Vanessa, Nataniel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu nie dałabym córce na imię: Kasia, Ania, Agnieszka, Sylwia, Iza, Magda, Paulina, Monika, Marta, Asia, Daria, Alicja, Karolina, Ewa, Ewelina, Justyna, Danuta, Gosia, Jola, Weronika, Dominika, Tak, tak wiem dla was to klasyczne i piękne imiona, a dla mnie to popłuczyny PRL-u w mojej podstawówce wszystkie dziewczyny miały tak na imię na kilkaset osób było z 15 imion max :o Czasem trafiła się jakas Aneta czy inne mniej spotykanie ale do porzygu tych Kasiek, Asiek, Anek i Agnieszek było :o No dzięki Bogu moi rodzice byli oryginalniejsi w tamtych czasach, miałam babcię Norweżkę i po niej dostałam imię ALLELUJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, najtrudniej być szarym człowiekiem :D Wolę moje pospolite imię niż jakiegoś pretensjonalnego wydziwiasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:11 - jak masz na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pretensjonalne to jest to podejście, że jakieś imię może być w ogóle pretensjonalne. Dla was udziwniona jest nawet klasyczna, zwykła Julia czy jeszcze bardziej klasyczny Antoni. Hehe kafateria ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie lubiłam imienia Piotr czy Paweł. Kuba tez jest okropne a da dziewczynki Sandra Nikola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikola,wiktoria,dzesika,brajan,kewin,natan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś [12:17 dokładnie. Wszystkie takie niby nowoczesne w latach 80/90 tych Andżeliki, Wioletty czy Klaudie i ich rodzice koniecznie chcieli naśladować "wielki świat", w swoim mniemaniu byli lepsi niż ogół bo tak "oryginalnie" i "pięknie" dzieci ponazywali :D A w głowach taki sam zaścianek jak dookoła i kolekcja dezodorantów na meblościance :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baśka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś co Kaśko Jolaśko zabolało? ale już z antosia i julki fajnie się ponaśmiewać? leję z was cebulary :D Ja jeszcze się nie zdecydowałam na imię dla syna ale nie będę się oglądała na szczekaczki z kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obruszyły się Magdusie, Kasie i Agnieszki hahaha jest was więcej i dlatego uważacie, że macie rację i jesteście lepsze. Akurat rodzice Kasiek tak samo mieli dezodoranty i puszki na meblościankach. Nie w tym rzecz moje drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi rodzice nie mieli na meblach dezodorantów, tylko książki a na imię mam Kaśka właśnie. Cieszę się, że mam pospolite imię, a nie jakieś pretensjonalne wymyślne, no ale co kto lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam bardzo, a musi mi się podobać kasia, ania i agnieszka tylko dlatego, że teraz same Julie i Oliwki? a jak mi sie nie podoba to do pieca ze mną? No nie podobaja mi się te wasze "klasyki" za dychę i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbrzydzsze imiona męskie to:Karol,Mateusz,Czesiek,Mietek,Miciek to imiona typowych pedałków z grzywką na bok :O. A najgorsze imiona żeńskie to:Marta,Olka,Ada,Marysia,Kaśka takie imiona noszą najczęściej fałszywe suki i latawice :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka z 12 32
Ja nikomu nie narzucam, co się ma podobać a co nie. Wyraziłam tylko swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tymoteusz, Amelia, Kamila, Wanda, Danuta. Jakbym zaliczyła wpadkę i z nieznanych mi względów postanowiłabym urodzić (choć żyję w kraju gdzie aborcja jest legalna) to nazwałabym dzieciaka Żyraf żeby pamiętał, że nikt go na tym świecie nie chciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flakonikperfumik
Mi się właśnie podobają takie stare, inne, zapomniane imiona, ale nie lubię takich prostych i oklepane chyba, które są strasznie popularne, nie wiem jak tak można dziecko nazwać. I dla mnie one nie są klasyczne, tylko straszne, blagalabym rodziców żeby mi zmienili, a jak bym była dorosła sama bym zmieniła sobie na takie, o którym nikt nie słyszał, tak bym była oryginalna. Na szczęście zrobili to za mnie rodzice i dali mi rzadko spotykane imię. Podoba mi się: Tadeusz, Teodor, Leon, Ignacy, Leonia, Gaja, Alikia, Rita, Nela, Pola, Antonina, Salomea, Jerzy, Bolebor, Stefania i Gniewomir też. A nie podoba mi się jeszcze: Alina, Aneta, Nikola, Brajan, Katarzyna, Małgorzata, Agnieszka, Zuzanna. Julia bardzo mi się podoba, ale jest już tak popularne, że robi się oklepane, więc nie nazwałbym tak córki. A Franki, Antki, Staśki, itp. też są fajne, ale zbyt popularne jak dla mnie. Autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzena .Niestety tak mam na imię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flakonikperfumik
No nareszcie. Ktoś w ogóle nie fałszywy się znalazł! Brawo, takich ludzi brakuje. Nie podoba ci się twoje imię i przyznaje się do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdźcie sobie w słowniku co oznacza "pretensjonalny", bo normalnie żal mi was. To, ze coś nie jest w waszym guście nie oznacza, że jest pretensjonalne. Idąc tym tropem dla mnie Kaśka jest mega pretensjonalnym imieniem, i ty KASIU głupia jesteś do tego, bo wyraźnie napisałam o tych dezodorantach i imionach, że "NIE W TYM RZECZ" jak kto ma na imię. Ktoś tam wyżej napisał, że u rodziców Klaudii i Sandry dezodoranty i pseudo wielki świat, a u Kasi to już nie tam tylko mądrości same (następna filozofka z kafe). Chodziło mi o to, że nasze imię nie ma wpływu na to czy jesteśmy inteligentne i oczytane i z jakiego domu pochodzimy ale ty jesteś właśnie wyjątkiem, który potwierdza regułę Kasiu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia i Ania fuuuuuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flakonikperfumik
Jeszcze Balbina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flakonikperfumik
Znaczy, Balbina brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nicola to jest patola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×