Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość flakonikperfumik

Jakie znacie najbardziej wieśniackie imiona?

Polecane posty

Gość gość
flakonikperfumik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam córkę która ma na imię Antonina i od zawsze wiedziałam że tak będzie miała na imię a syn będzie Gabriel. Nie ma co dyskutować o gustach. Ale niestety Pamela i Natalia bym nie.dala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbrzydsze Jadwiga! Marek, Mietek, Janek, Franek, Tadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Angelika-tandeta po całości. Jak jakaś tania d****a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda, angelica, monika,ewelina, vanessa,pamela,nicola,victoria, anka,maryska,olka,brajan,xavier,kevin,trevor,lena,julka,amelia,olivia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Emma w polskim wydaniu, mamy w rodzinie, jakoś strasznie badziewnie to brzmi.emma, Emisia,Emi ,wiocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andźela, B(l)ianca, Dżessi, Nicola, Alan i te w tym stylu - jakby wieś chciała być bardziej miastowa, ale nie wyszło;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia, Ania, Asia, Monika, Magda, Paulina, Sylwia oraz wszystkie zachodnie spolszczone typu Nikola, Samanta, Dżesika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu wyzej - akurat te Kasia, Ania, Asia, Monika, Magda, Paulina są ponadczasowe, ale co sie komu podoba i wydaje, nie rozumiem jak mozna zaliczyc pod wiec piekne proste i uniwersalne imie Anna, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzegorz & Kaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flakonikperfumik
A jeszcze koszmarne imię dla mnie to Marta. Nie wiem czemu, ale kojarzy mi się z swą, biedną sprzątaczki, w życiu bym tak córki nie nazwała. A moja koleżanka ma dzieci o imionach Antonina i Franciszek i podobają mi się te imiona, ale Franek juz trochę za bardzo popularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ponadczasowe łe jeju i co z tego mnie się nie podobają i wg mnie są wieśniackie :D takie jest moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andżelika Nadia Dżastin Maryna ( dziewczynka chodząca z synem do przedszkola ma tak na imię) Piotr Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flakonikperfumik
Koszmarne jeszcze jest Lodzia i Ruchałka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie zastanawia dlaczego polskie dzieci, polskich rodziców i żyjące w PL mają imiona pisane np. przez v, x, wygląda to naprawdę idiotycznie. Olivia, Viktoria (koszmar), Victoria, David, Natasha! Co jest złego W Wiktorii, Oliwii, Dawidzie czy Nataszy? Poza tym David nie czyta sie jak polski Dawid tylko Dejwid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikola, Dżesika, Wanes(s)a, Nikoletta, Brajan, Kewin, Oliwia, Maja i wszystkie Gracjanki, Fabianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basia,nikola i dzesika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mentalnym wiesniakiem jest ten, kto uwaza, ze jakies imie jest wiesniackie. Krytykowanie czyichs upodoban, to dopiero jest prostackie i w Zlym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra skoro tak krytykujecie imiona innych moze zacznijcie wymieniac swoje co? Napiszcie jakie imona nosicie?Ale nie na pewno zadna sie nie odwazy bo bedzie sie bala,ze ktos jej imie nazwie wiesniackim i obciachowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 29 lat i na imię Milena W podstawówce miałam imię należące do rzadkich -.często. słyszałam.ze jest oryginalne. Teraz juz nie. Czy mi się podoba kwestia przyzwyczajenia Nie wiem.jak to jesy nazywać się inaczej. Mam syna Jana i.corke.Maje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma własne skojarzenia i upodobania. nie ma co się nakręcac. Dziecka.nie nazwe filip.bo.np.tak wabi się mój pies.i można tak wymieniać w w kolko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie mdli jak slysze , lub mam wypowiedziec czyjes imie janina,wladyslawa i genowefa , irena,zofia ,a marie i zofie sa okropne .......a co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flakonikperfumik
Ja mam 33 lata, mam na imię Rita i mam dwóch synów: Leona i Teodora. Moja siostra ma na imię Blanka. Wszystkie cztery imiona podobają mi się bardzooo!!! Oryginalne, nie są oklepane i są dość rzadko spotykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×