Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość flakonikperfumik

Jakie znacie najbardziej wieśniackie imiona?

Polecane posty

Gość gość
naprawde masz na imie Rita ,ja bym takie chciala miec imie. Super macie imiona ,ale do twoich imion synkow musialabym sie przyzwyczaic...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mojej koleżanki siostrzenica ma na pierwsze imię Dagny a na drugie Mercedes? Serio. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 30 lat i na imię Nina.Bardzo lubię swoje imię chodź nie ukrywam że nie raz ludzie myślą że to zdrobnienie i zapisują mnie jako Janina. Mam dwóch synów Oskara i Filipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam prawie 40 lat i na imie Anastazja uwielbiam swoje imie i mam gdzies jesli komus sie ono nie podoba,w okresie szkolnym wszedzie bylam jedyna do tej pory nie znam zadnej Anastazji w swoim otoczeniu,chociaz wiem,ze coraz czesciej to imie jest nadawane dziewczynkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej wiesniackie to Ania, Madzia, Jadzia, Hania, Marysia, Zosia, Hania, Blanka, Alicja, Julcia i ta nieszczesna Amelia. Kubki, Szymonki, Kamilki, Alanki, Fabianki, Adamki, Szymonki, Kacperki, Aronki, Filipki i Franki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dagny tak Mercedez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6:00 to są właśnie najbardziej popularne teraz imiona.Sezon na Dżesiki,Sary i Bratanki minął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*Brajanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:00 Miedzy innymi dlatego takie wiesniackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Renata, Justyna, Mariola, Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorzuce Wiktorie i Wiktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fabian (Fabio), Kamila, Patrycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AnGelina przez G, do tego nazwisko przaśne, koszmarek wieśniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wieńczysław

Jessika i Nikola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mnilena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieśniactwojaksiepatrzy

Angelika, Nikola, Samanta, Amanda, Jessika, Brajan, Sebastian, Fabian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Damroka, Dobrochna, Mercedes, Domaczaja, Radochna, Kociemir, Bdzigost, Zdzisiek, Miećka, Roksana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 28.12.2014 o 18:07, Gość gość napisał:

Najbrzydsze Jadwiga! Marek, Mietek, Janek, Franek, Tadek

Prawda, jeszcze Wikta, PRL-wska Madzia i dzisiejsza Juleczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

najbrzydsze:

Brajan

Nikola

Jessika

Nataniel

Natan

Natalia

Maks

Maksymilian

Maciek

Amelia (choroba.!!!!!)

Kornelia

Alan (jak anal tylko litery inaczej ulozone)

Kuba (kopnac b i jest kupa, okropne imie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Wieśniackie to Jaś i Staś.

Matki które daja tak dzieciom na imię nie zdają sobie sprawy, że ten jaś nie bedzie cale zycie jasiem a będzie sie przedstawiał jako Jan ewentualnie drugie: Janusz.

 

Tak samo Staś a imie Stanisław. Okropne. Nie wyobrażam sobie tak skrzywdzić dziecka tymi imionami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Wieśniackie, proszę bardzo: moje Magda, Filip, Fabian, Wiktor, Amelia, Nikola, Braian, Dżesika, Jan, Nikodem, Nikola, Natan, Nataniel, Marcin, Maciej, Kuba, Krzysztof, Ludwik, wszelkie Kazimierze, Stanisławy, Wiesławy itd oraz : Tamara, Lena, Nina (zazwyczaj prostytutki dają sobie takie ksywy) reszty nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
26 minut temu, Gość gość napisał:

 

Wieśniackie to Jaś i Staś.

Matki które daja tak dzieciom na imię nie zdają sobie sprawy, że ten jaś nie bedzie cale zycie jasiem a będzie sie przedstawiał jako Jan ewentualnie drugie: Janusz.

 

Tak samo Staś a imie Stanisław. Okropne. Nie wyobrażam sobie tak skrzywdzić dziecka tymi imionami.

Jan i Stanislaw sa fajne normalne imiona.  Tradycyjne i pospolite wiec nie jakies orginalne czy wyszukane, ale pospolite tak jak Piotr, Tomek czy Adam wiec rozumiem dlaczego pospolite imiona nazywasz wiesniackimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość Magda napisał:

Wieśniackie, proszę bardzo: moje Magda, Filip, Fabian, Wiktor, Amelia, Nikola, Braian, Dżesika, Jan, Nikodem, Nikola, Natan, Nataniel, Marcin, Maciej, Kuba, Krzysztof, Ludwik, wszelkie Kazimierze, Stanisławy, Wiesławy itd oraz : Tamara, Lena, Nina (zazwyczaj prostytutki dają sobie takie ksywy) reszty nie pamiętam

Natana wyjatkowo nie trawie- takie bezdzwieczne imie.  Dla mnie jest wyjatkowo wiesniackie, najbardziej z podanych.  Zaraz na drugim miejscu jest Fabian.  Zupelnie nie rozumiem fenomenu tych dwoch imion.  Zadnego uroku nie maja.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jan i Stanislaw sa fajne normalne imiona.  Tradycyjne i pospolite wiec nie jakies orginalne czy wyszukane, ale pospolite tak jak Piotr, Tomek czy Adam wiec rozumiem dlaczego pospolite imiona nazywasz wiesniackimi.

przepraszam powinno byc nie rozumiem dlaczego pospolite imiona nazywasz wiesniackimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jan i Stanislaw sa fajne normalne imiona.  Tradycyjne i pospolite wiec nie jakies orginalne czy wyszukane, ale pospolite tak jak Piotr, Tomek czy Adam wiec rozumiem dlaczego pospolite imiona nazywasz wiesniackimi.

Ja tez uwazam ze to wiesniackie imiona. To ze cos jest pospolite nie oznacza ze nie jest wiesniackie. I nawet powiedzialabym ze w doslownym znaczeniu poniewaz wlasnie na wsi takie imiona byly najczestsze. Zreszta wystarczy spojrzec na imiona krolow polskich. Meeega stare imiona.  Dorzucilabym do tego jeszcze Wiesław, Zdzisław, Helena, Zbigniew, Kazimierz i ciesze sie ze te imiona juz tak nie wracaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Natana wyjatkowo nie trawie- takie bezdzwieczne imie.  Dla mnie jest wyjatkowo wiesniackie, najbardziej z podanych.  Zaraz na drugim miejscu jest Fabian.  Zupelnie nie rozumiem fenomenu tych dwoch imion.  Zadnego uroku nie maja.  

Moja siostra dala synowi Natan na imie a ja nie trawie tego imienia ale nie wtracalam sie. Tak jak piszesz jest bezdzwieczne i ogolnie takie nijakie. Moglabym kotu lub psu dac tak na imie ale nie dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość gosc napisał:

Moja siostra dala synowi Natan na imie a ja nie trawie tego imienia ale nie wtracalam sie. Tak jak piszesz jest bezdzwieczne i ogolnie takie nijakie. Moglabym kotu lub psu dac tak na imie ale nie dziecku.

Bezdzwieczne i nijakie to dobre okreslenia.  Moja siostra znowu dala corce na imie Sara- nikt w rodzinie tego imienia nie lubi (zreszta nawet siostra rowniez tylko tata sie uparl), ale tez sie nie odzywalismy.  Oczywiscie mamy problemy ze spieszczeniami, a tata nazywa ja Sarenka.  Mi przez gardlo nie przechodzi Sarenka, Sarunia wiec ide z Sara.  Takie twarde imie.  Siostra chciala Kaline, ale coreczka tatusia...  Nie ma sie co wtracac, my mamy swoje dzieci do nazywania, ale po prostu nie rozumiem atrakcji niektorych imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość gosc napisał:

Ja tez uwazam ze to wiesniackie imiona. To ze cos jest pospolite nie oznacza ze nie jest wiesniackie. I nawet powiedzialabym ze w doslownym znaczeniu poniewaz wlasnie na wsi takie imiona byly najczestsze. Zreszta wystarczy spojrzec na imiona krolow polskich. Meeega stare imiona.  Dorzucilabym do tego jeszcze Wiesław, Zdzisław, Helena, Zbigniew, Kazimierz i ciesze sie ze te imiona juz tak nie wracaja.

Zgadzam sie.  Ja te pospolite imiona jak np. Hania, Julcia, Zosia, Kubek, Szymek, Matek, Krzysiek tez uwazam za wiesniackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Madzia, Stachu, Kalina, Marcelina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dla mnie nijakie to Dorian i ma takie twarde brzmienie ale np Adrian juz mi sie podoba i mimo tej samej koncowki ma jakos lepszy wydzwiek.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×