Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monsterka 1123

Wrześniowe mamy 2015

Polecane posty

Gość kasia1986nika
nick_________wiek___ termin porodu____ blu ajs________25______01.09.2015___ twoja znajoma__31______03.09.2015__ kokosznel______26______05.09.2015__ Pacia2589_____25______06.09.2015___ nuska258_____25______06.09.2015___ bidi92________22______ 07.09.2015 anulla85______29______07.09.2015___ Intuition______29______08.09.2015___ Ania__________21_____10.09.2015___ Natii__________x______10.09.2015___ patafonik_______26_____10.09.2015___ hejka222_______x_____12.09.2015___ asiekaasiek_____26_____14.09.2015___ viola881988_____x______15.09.2015 ___ Karolina2012____25_____21.09.2015___ Mamusia2015____21_____18.09.2015___ Kasia1986nika____28_____09.09.2015___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :):):) Widze że w tabelce coraz więcej dziewczyn szkoda tylko że na forum się nie udzialają . Joanna trzymam kciuki żeby było wszystko ok na wizycie super że się udało , ja o pierwsze dziecko strałam się przez 2 lata Kasia1986nika- mi z mdłościami trochę przeszło , ale za to całą dzisiajszą noc męczyła mnie zgaga :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Możecie mnie usunąć z tabeli. Byłam dzisiaj u lekarza, pusty pęcherzyk ciążowy, brak zarodka, na 99% nic z tego nie będzie, jeśli w ciągu dwóch tyg nie dojdzie do samoistnego poronienia to do szpitala na łyżeczkowanie. Wiedziałam że tak będzie, czułam to. Życzę Wam powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulla tak mi przykro najważniejsze żeby się nie załamywac ( wiem ze łatwo mówić ) ale musisz być silna masz już wspaniałego synka i trzymam kciuki żeby następnym razem się udało . Pamiętaj jesteśmy z tobą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka22 dziękuje Ci bardzo, wiesz ja od początku czułam że coś jest nie tak, nie miałam żadnych objawów - co mnie zastanawiało a niektóre "tu" dziwiły mi się że jeszcze narzekam i że powinnam się cieszyć... jak widać coś jednak było na rzeczy. Ogólnie przeraża mnie to całe poronienie które ma nastąpić... a jak nie łyżeczkowanie... na szczęście powiedziałam o ciąży tylko najbliższym. Jest mi mega przykro, już swoje wypłakałam i nic, trzeba iść do przodu:/ Życzę Ci Kochana wszystkiego dobrego, spokojnej ciąży:) Będę tu od czasu do czasu zaglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna 85
Hej. Niestety rano zaskoczył mnie okres. Może uda się za miesiąc. W poniedziałek badanie hormonów. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1986nika
Anulla85 tak mi przykro :( to jest takie niesprawiedliwe :( Jestesmy z Tobą .Nie poddawaj się. U mnie dzisiaj fatalnie zle samopoczucie .tak mi się ciągną te dni.Mysle ze w 3 m cu bede sie super czula bo wpadne w depresje.Dzisiaj chcialam usnac corka mi nie dala ....obraza sie i nie rozumie.corka ma 7 lat chyba zaczyna sie u mnie chorubskoooo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Jestem Doris, mam 21 lat i jestem w 6tym tyg ciąży :)) Ciąża potwierdzona trzema testami, badaniem beta hcg. U lekarza byłam, ale było za wcześnie by cokolwiek stwierdzić i muszę iść 9.02 jeszcze raz. Do dziś byłam zadowolona, że nie mam mdłości, jednak i mnie dopadły :(( Termin mam na 30.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia2015
Cześć dziewczyny:) ja nie miałam kiedy nawet co napisać bo miałam dużo załatwień i narzeczony z delegacji przyjechał i tak jak miałam tylko wolny czas to spędzałam z nim. Mieszkam za granica, dokładnie w Norwegii i do lekarza na usg ide dopiero w marcu:o masakra, codziennie odliczam dni i tak mi sie ciągnie :/ a to dopiero idzie 8 tydzien... Masakra. Anula bardzo Ci współczuje, tez 3 miesiące temu to przeżyłam i wtedy tez czułam ze poronie, ale tak jak mi wszyscy powiedzieli żebym sie nie załamywała tylko próbowała dalej ale na luzie. Po prostu nie myślałam o tym żeby zajść i nie czekałam z testem i kalendarzykiem w rece, brałam witaminy ale wypiłam czasem piwko, na sylwestra nawet zapaliłam papierosa... Aż tu nagle aplikacja w tel mi wysłała powiadomienie ze okres mi sie spóźnia 6 dni. Zrobiłam testy i wyszły pozytywne, lekarz potwierdził :) i teraz tak sobie siedzę i czekam :) mdłości mi przeszły bo tydzien temu wszystko co zjadłam wylądowało w ubikacji... A teraz mam taki apetyt ze masakra, aż sie boje pomysleć ile przytyje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiola86
Dobra. Czas sie otworzy. To i mnie jeszcze nie ma w tabelce. Mam 28 lat skończone. Termin 19 września Wedlug usg. Wedlug om 20 lub 21 zalezy ktory lekarz :p ja czuje sie wiecznie zmeczona. Mdlosci i rano i w dzien i wieczorem. Jutro wracam do pracy po 1.5 tygodnia i sie zastanawiam czy mimo braku zaswiadczenia nie powiedziec. Jak bede miec mdlosci lub bede zasypiac to i Tak wyjdzie. Na szczęście mam umowę o pracę na czas nieokreślony ale zastanawiam sie jak to powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś z Was ma za sobą poronienie? Możecie mi napisać jak to u Was wyglądało, jeśli zaczną krwawić to jest szansa że macica oczyści się sama i obejdzie się bez szpitala? Czy będzie mnie wcześniej bolał brzuch jak na @ i czy to krwawienie będzie bardzo obfite - tzn czy dam sobie z nim radę jak zacznie się w pracy? A jeśli łyżeczkowanie to zabieg pod narkoza i tego samego dnia wychodzę do domu? Lekarze zalecają 3 miesiące odczekać , stosowałyście się do tego? Kurcze jestem tym wszystkim przerażona i tak strasznie mi przykro że muszę Was opuścić... Trzymam za Wasz wszystkie kciuki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula ja poronilam jakieś 3-4 Miesiące temu... I moja lekarka nie mowila nic o odczekiwaniu, wiecz przeciwnie, powiedziała dokładnie tak" próbujcie teraz jak najszybciej znowu bo teraz jest najlepszy czas" nie zrozumiałam tego, no bo jak po poronieniu moze byc najlepszy czas prawda? Ale jednak... U mnie to wyglądało tak ze bolał mnie strasznie brzuch jak na @ prawie od początku ciazy... Lekarz od razu mi powiedział ze prawdopodobnie poronie... No i pewnego ranka zaczęłam krwawić, pojechałam na usg i lekarka stwierdziła ze juz poronilam, dostałam tabletki na wyczyszczenie, żeby nic mi tam nie zostało... I pozniej miałam jakby "okres" przez prawie 2 tygodnie, przez pierwsze 3-4 dni strasznie bolało... Ale jak pisałam wyżej, popłakałam przez 2 dni ale sie nie załamałam tylko po prostu myślałam ze pewnie tak powinno byc i tyle. Cos było nie tak z zarodkiem, nasz organizm wie co robi... Wyluzowalam i normalnie kochałam sie z narzecZon, tym razem nie tylko żeby zając, bez kalendarzyka w rece... Miałam po poronieniu jeden @ i następnego juz nie dostałam :) bo okazało sie ze jestem w ciazy :) czyli pani doktor sie nie myliła, teraz wogole mnie nie boli brzuch, jedyne co to mi dawały w kość poranne mdłości i moje piersi...:) Anula trzymam za Ciebie kciuki ! Mam nadzieje ze za niedługo tu wejdziesz i napiszesz ze sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ja nie wiem jak to jest w pl, ja mieszkam w Norwegii i tutaj moze byc troszkę inaczej... A w którym tygodniu byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja to jest z liczeniem tygosni bo juz nie wiem. Gadalam z kilkoma kolezankami i mi mówią 6 tygodni i 6 dni to trzeba mowic, ze to szósty tydzien. Ale to glupota chyba to jest siodmy tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Doris, misiola - super że do nas dołączyłyście:) Ja wczoraj zaczełam 8 tydzień , jak te dni lecą .... coś dzisiaj pobolewa mnie brzuch na wysokości pępka :/ Zapisałam się na wizyte wcześniej na 12 lutego, do marca chyba bym zwariowała niewiedząc czy wszystko w porządku . Mam takie dośc dziwne pytanko :/ odkąd zaczełam brac witaminy Pregna plus dla kobiet w ciąży to stolec mam bardzo ciemny tez tak macie ? może byc tak od tych witamin któraś z was taże brała Pregne ale nie pamięta już która , niby jest w nich żelazo ale wiadomo w małych ilościach -masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, ja od niedawna ogólnie mam zatwardzenie... Masakra jakas. Jem jabłka, co 2 dni łyżka oleju, jem gruszki i śliwki i dzisiaj nadal mnie bolało jak poszłam na kibelek... Juz sama nie wiem co mam robić, bo nic mi nie pomaga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneciulka
Hejka22 ja mam podobnie jak ty tez mnie pobolewają brzuch dzis ale możliwe ze to przez to ze wczoraj planowo miałam mieć miesiączkę ale juz jest Ok. I tak samo miałam zatwardzenie od poniedziałku dopiero dzis mnie puściło tak ze tyle dobrze bo juz sie nie stresuje tym. A tak to nadal brak objawów żadnych mdłości itp nie wiem czy sie cieszyć czy martwić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris93
Ja z objawow to na początku ból brzucha jak na okres, bolesne piersi i ciągle latalam siku. Teraz doszły mi mdłości. Choć może bardziej bym to nazwała niestrawnościa. Bo to jakby reakcja organizmu na to cze go nie powinnam jesc, a nie same z siebie. Z witamin biorę Falvitmama i nic mi się po nim nie dzieje. Żaden zbyt ciemny stolec czy coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, termin mam na 8 września i chciałabym z Wami spędzić ten czas;-) bedę tu często zaglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moja 3 ciążą, mamy córeczkę lat 7 a w zasadzie we wrzęsniu będzie miała 8 , synka lat 4 a w zasadzie w grudniu będzie 5. O te dzieciatko staraliśmy się, było zaplanowane ;-) będąc w ciąży teraz robiłam 2 testy oba były negatywne, poszłam do gina bo @ nie było a on do mnie że trzeba zrobić bete....i wyszło;-) jestem mega szczęśliwa hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia2015 dziekuj bardzo za pomoc, życzę spokojnej ciąży i zdrowego dziaciaczka:) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_________wiek___ termin porodu____ blu ajs________25______01.09.2015___ twoja znajoma__31______03.09.2015__ kokosznel______26______05.09.2015__ Pacia2589_____25______06.09.2015___ nuska258_____25______06.09.2015___ bidi92________22______ 07.09.2015 anulla85______29______07.09.2015___ Intuition______29______08.09.2015___ Ania__________21_____10.09.2015___ Natii__________x______10.09.2015___ patafonik_______26_____10.09.2015___ hejka222_______x_____12.09.2015___ asiekaasiek_____26_____14.09.2015___ viola881988_____x______15.09.2015 ___ Karolina2012____25_____21.09.2015___ Mamusia2015____21_____18.09.2015___ Kasia1986nika____28_____09.09.2015___ ania_ka__________33_____08.09.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio to widzę , że jestem najstarsza....ale jakoś tak się nie czuję;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick_________wiek___ termin porodu____ blu ajs________25______01.09.2015___ twoja znajoma__31______03.09.2015__ kokosznel______26______05.09.2015__ Pacia2589_____25______06.09.2015___ nuska258_____25______06.09.2015___ bidi92________22______ 07.09.2015 anulla85______29______07.09.2015___ Intuition______29______08.09.2015___ ania_ka_______33_____08.09.2015____ Kasia1986nika____28_____09.09.2015___ Ania__________21_____10.09.2015___ Natii__________x______10.09.2015___ patafonik_______26_____10.09.2015___ hejka222_______x_____12.09.2015___ asiekaasiek_____26_____14.09.2015___ viola881988_____x______15.09.2015 ___ Mamusia2015____21_____18.09.2015___ Klaudina________21_____20.09.2015___ Karolina2012____25_____21.09.2015___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta: 16 styczeń-69,0 20 styczeń-241,3 29 styczeń-4299,0 2 luty-11740,0 Dzwoniłam do gina,powiedziała że beta super i tylko czekać do pt na usg! ?Mam nadzieje że wreszcie moje maleństwo się pokaże! Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula oczywiście nie ma za co! I dziekuj***ardzo. Ja dzisiaj zaczęłam plamić, miałam brązowawy śluz.. Wystraszyłam sie ale zadzwoniłam do lekarza, zrobili mi badania i lekarz powiedział ze to tylko dlatego ze powinnam teraz mieć miesiączkę i miedzy 7 a 8 tygodniem często sie zdarza małe plamienie :) aż mi ulżyło :D na usg niestety mojego maluszka nie było widać :( ale to dopiero 7 tydzien i 3 dzień :) wiec jeszcze mamy czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_ka to tylko liczby :D moja kuzynka jest z twojego roku ale dogadujemy sie jak rówieśnice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia nie wiem, mieszkań w Norwegii i tutaj to jest wszystko inaczej... Badanie usg które cos pokaże bedą mi robili dopiero pod koniec lutego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×