Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość bombka 88
Ja bym poszla gdzies w okolicach 7 tc. Zeby nie chodzic w kolko a wtedy szansa na serduszko juz jest. A idziesz na bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ide na bete bo u nas zamkneli laboratorium bo powstaje wielka przychodnia i podobno od marca ma ruszyc wiec fajnie bo ja najbliżej mam 35 km do jakiejś cywilizacji :) a poza tym co ma być to będzie....przy Tosce robiłam to nawet ginek nie spojrzał na bete ale wtedy miałam laboratorium pod nosem wiec sobie mogłam biegac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Aha no chyba ze :) nio nic fajnie bardzo sie ciesze :) mam nadzieje ze ty tez bedziesz miala we wtorek powody do zadowolenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny wiecie, że ja wam zycze jak najlepiej tylko martwię się naszymi zaciążonymi bo się nie odzywaja w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nio niestety moze przrszly na mamuski wrzesniowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się! X Nie było mnie na kafe od kilku dni. Wchodzę, aby nadrobić zaległości i co widzę? Anka zaciążona :) moje ogromne gratulacje. Bardzo szybko masz objawy! Zupełnie przeciwnie do mnie ;) dziś mam 5t6dc i zero objawów. X Lekarz ciążę wczoraj późnym popołudniem potwierdził, zlecił badania i zaprosił mnie do siebie na za 2 tyg. Mam nadzieję, że usłyszę serduszko :) wtedy powiemy o maluszku rodzicom i bliskim. Ehh to czekanie... X Dziewczyny znów udało się za pierwszym razem. Niewiarygodne! No ale ja zawsze miałam regularne miesiączki i żadnych problemów z hormonami. Odkąd zaczęłam współżyć jako nastolatka brałam pigułki a jak poznałam mojego M. to przeszliśmy na prezerwatywy, bo my od pierwszego dnia związku czuliśmy, że będziemy ze sobą zawsze i jak mi się oświadczył to przeszliśmy na naturalne metody planowania rodziny :) chyba udało mi się poznać mój organizm bezbłędnie :) jak miałam płodne to stosowaliśmy stosunek przerywany (wiedzieliśmy że ryzykowne ale dziecko kilka miesięcy wcześniej niewiele by zmieniło), inne sposoby radzenia sobie (czyli 69;)) i prezerwatywy baaaardzo rzadko. Nigdy nie mierzyłam temp ani nie robiłam testów owulacyjnych. Nie wiem jakby to było gdybym teraz nie zaszła i starania by się przedłużały... kto wie czy po roku nasz seks nie sprowadxiłby się do mechanicznej próby reprodukcji (choć wątpię, bo chyba za mocno się kochamy by zapomnieć o spontaniczności oraz duchowej i cielesnej przyjemności). Poszło nam szybko, więc nigdy nie stracił tej magii. Ale nie można się dziwić parom, którym nie wychodzi i zaczynają wsriować. Rozumiem też, że są dziewczyny szalejące z testami owu i tabelkami, bo lubią mieć wszystko pod kontrolą. I już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie pisze na fb z moja taką dobra znajomą (Tośka śpi juz 2h więc szleje) i ona ma synka 13 miesiecy i własnie niby oboje postanowili zaczac działac nad drugim tylko że jej mąż ma jakieś opory. Jak miała płodne to on jej powiedział że czuje sie wykorzystywany???? Jednego dnia jej odmówił a drugiego dnia z łaski poszedł z nią do łóżka ale chyba nie doszedł.... I poradziłam jej żeby z nim pogadała a ona że nie chce naciskać na niego!!! WTF??? Najpierw dziewczyna musi sie użerać z facetem a później może z owulacja! Masakra, szkoda mi jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiektywnie i z dystansem - skoro ma opory to znaczy, że ma powody je mieć. Może jednak nie czuje się gotowy na to by to stało się już teraz. Może jednak wcześniej w rozmowie zgodził się dlatego tylko, żeby przestała mu trajkotać nad uchem, naciskać. Czyli dla Świętego Spokoju. A może ona zaczęła go olewać w innych dziedzinach życia i zaczęła traktować jak rozpłodniacza? Nigdy nie wiemy co tak naprawdę dzieje się między dwojgiem ludzi. Przydałaby się im na pewno szczera rozmowa. Bo jeśli on ma opory i czuje się wykorzystywsny to znaczy, że coś jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość militurtphy1983igcji
My tez zaczynamy od poniedziałku starać się o drugą dzidzie.pierwsze dziecko za trzecim razem się udało teraz zobaczymy.jak będzie. Fajnie by było jakby temat się podtrzymał Jasne http://nsu.pe/q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka87
Witam. Gratuluje aniu. Zaczne od siebie mam coreczka 1, 5 r przy pierwszej ciazy bralam castagnus i dzięki temu juz w 1 cyklu zaszlam bralam dodatkowo wiesiolek. I cykle mialam niereg. Po porodzie cc mialam co 50-60 dni @ odkad zaczelam brac castagnu i wieziolek cykle mi sie unormowaly. W tym miesuacu zaczelismy intensywnie starac o 2 dziecko @ mam miec 28.01.15 na razie nie czuje objawow poza suchoscia no i przeziębienie mi dopadlo juz nie wspombe o bolu glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoniłam do ginka kazał przyjsc 6 lutego, powiedzail, że wczesniej nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaboga fajnie, że jesteś już po wizycie :) Ja termin wg internetu mam 29.09-01.10. xxxx co do koleżanki ja wiem, że ludzie róznie mają w życiu i w domach że na zewnątrz jest ładnie w środku lipa ale ja patrząc na temat dziecka który też jest mi bardzo bliski uważam że oboje rodziców musi chcieć. My przed córką 3 razy przekładaliśmy plany co do poczecia bo niby chcieliśmy oboje ale np następnego dnia po rozmowie jedno przychodziło do drugiego i gadało sie że przemyślałam, że jeszcze nie czas, może za miesiąc, aż przyszedł moment że oboje dojrzeliśmy do decyzji i mamy 20miesieczną córke. Dobrze zauwazyłaś olaboga być może on się zgodził żeby przestała mu truć nad głową....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczka87 witamy :) coś wszystkie się przeziębiają ostatnio może to jakiś nowy trend na objawy :) koniecznie musisz nam dac znac po teście i jak chcesz to dopisz sie do tabelki (chyba jest na 18 stronie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze nie nakrwcam sie bo nie wyczuwam objawow z coreczka zanim nie wiedzialam ze bylam w ciazy to wyczuwalam intensywne zapachy no i mialam niesmak tj metal w buzi. No i po potwierdzebiu ciazy byly wymioty az do 35 tyg ciaxy i mialam skrocona szyjke takze zle znosilam ciaze choc lek uprzedzil ze w drugiej ciaxy moze byc to samo ale nie musi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nio to akurat jakos 7 tc. Super:). Witamy nowe :):) dziewuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Anka kiedu rpbolas pierwszy test i wyszedl negatyw ? Ktory dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Robiłam 10 dni od owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka jakie wogole były objawy? Poza zylami na piersiach...sluz mialas itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ból jak na okres.plus ciągnięcie w pachwinach, zero śluzu, teraz sobie uświadomiłam ze włosy mi się ptzetluszczaja szybciej, uderzenia gorąca. Nie miałam plamienia ani bolacych piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Testowalam 21dc negatyw. Jak owu 10-13dc to zawczesnie prawds?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia K
Witajcie czy moge sie przylaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bompka a ty masz cykle jak dlugie ze ci owu wychodzi miedzy 10-13 dniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) Aniu super !!! gratuluję !!!! co do mojej wypowiedzi o mierzeniu temperatury itp to nie miałam na myśli pilnowania cykli i poznawania siebie tylko fanatyzm który niektóre kobiety uprawiają. ja dziś dostałam swoje testy z allegro :-) będą czekać na luty :-) choć powiem szczerze że wolałabym zaciążyć tak żeby rodzić w styczniu a nie na koniec roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach witam nowe staraczki :-) bombka teraz ty rób test :-) nie czekaj, zrób, najwyżej zrobisz jeszcze jeden w terminie miesiączki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia K
Staram sie juz kilka cykli, moja starsza ma 4 latka, cykle mam 28 dniowe raczej regolarne, teraz biore folik i witaminki a dni plodne w tym cyklu przypadaja mi za kilka dni mysle ze za 3-4 dni czyli staranka beda od soboty, mialam 2 ciaze biochemiczne tzn zrobilam test przed terminem niby 2 kreski a potem dostalam @ w terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia K to mamy podobne przeboje... :-) :-( też mam ciąże biochemiczną za sobą. mój synek ma 3 latka skończone i też już się staram od paru miesięcy. też powinnam mieć owu za 2 dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można dołączyć ? Jestem mamą dwudziestomiesięcznej Celinki, która przyszła na świat przez cesarskie cięcie. Straciłam dwie ciążę, obie w 17 tc. To nasz trzeci cykl starań i mam nadzieję, że niebawem się uda i tym razem wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×