Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość bombka 88
Nio i to chodzi aby byc szczesliwym :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaboga ja to się modlę żeby nie przytulać kibelka....to jest chyba najgorsze co może być (oprócz 7miesięcznej zgagi) Ja też własnie ide zrobić kawę bo panna padła po spacerze, ulepiłyśmy bałwana i jakoś mamcia dała rade. MNie to sen ogarnia np ok 17-18 a o 22 nie moge zasnać, wczoraj do północy się meczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaboga współczuję Ci. W ciąży z Celą wymiotowałam minimum 2 razy dziennie, cały czas mnie mdliło, wymiotowałam nawet w dniu porodu. Ale dziecko to ogromne szczęście :). Anka32 zazdroszczę Ci tego śniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Witsjcie ja po pracy juz dzis czuje sie dziwnie brzuch pobolewa jsk na okees promieniuje mi w krzyzu.... nie ukrywam ze mam chec zrobienia testu ale jeszcze za wczesnie bo 5-6 dni zostalo. kwiat z nastr***** mialam to samo wymioty do porodu ale chyba dzieki temu malo przytylam 14 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteczko ja przytyłam 24 kg mimo, że jadłam w sumie tylko jakieś lekkie potrawy. Zatrzymała mi się woda w organizmie, no i też startowałam z bardzo niskiej wagi. Minął niecały tydzień od owulacji, czuję ciągnięcie w podbrzuszu i wkręcam sobie, że to implantacja. Chyba za tydzień pójdę na betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pospałyśmy z Tosia!!! 2,5 godziny!!!! a obiadu w domu brak, dobrze że wszyscy lubimy naleśniki hehehehe my z mała na słodko, mąż na ostro i jakoś poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) widzę że zameldowały się wszystkie cieżarówki :-) fajnie wiedzieć że u Was wszystko ok :-) a i wiele z Nas jeszcze przed testowaniem styczniowym :-) czekamy na rozwój akcji ;-) kunegundo nie przejmuj się pójdziesz za 2 tygodnie i serduszko będzie biło 170 razy na minutę :-) ja już od 3 miesięcy nie piję kawy, a wy będziecie pić kawę w ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afanpsytpai1986lhzau
Dita to ja pytałam wcześniej. Kurczę szkoda miesiąca, jak się dzieciątko pocznie w styczniu to urodzi sie jeszcze w październiku i może zakosztuje ładnej pogody, a jak miesiąc później to juz na listopad się załapiecie zimny... Słyszałam, że ponoć w samolocie więcej promieniowania sie przyjmuje niż przy RTG zęba, a latać w ciaży można Znieczulenie na 100% można. Zresztą na samiutkim początku ciaży nasza krew nie odżywia dziecka, tylko ciałko żółte z jajeczka i ponoć nawet alkohol nie zaszkodzi - tak natura sprytnie pomyślała o czasie gdy kobieta sama nie może chronić dziecka, bo jeszcze nie wie o ciąży Jasne http://irclnk.it/21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniaaaa ja w pierwszej ciązy piłam kawe prawie do porodu i teraz tez pije ale moze coś mi się odmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Pamiętacie jak niedawno wspominałam o znajomej, która zaszła w ciążę po 4 latach starań? Właśnie dowiedziałam się, że ciąża była pozamaciczna, miała wczoraj zabieg usunięcia jajowodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaDwochCoreczek
Hej Dziewczyny! Wczoraj przeczytalam caly Wasz watek :) za miesiac urodze druga corcie :) starsza ma 4,5 roku. Trzymam.mocno kciuki za Was. Bede podczytywac. 2 plus 1 przykre wiesci. Kolezanka stara sie o drugie od dwoch lay. Miala juz dwie pizamaciczne ciazy. Usuneli jej jeden jajnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie nieszczęście - cieszysz się na widok pozytywnego testu a tu pozamaciczna. .. dramat. Dlatego tak się bałam pierwszej wizyty u lekarza. Teraz też mam stresa- czy serduszko będzie biło, ale nareszcie mam takie wewnętrzne dobre przeczucie. Co do wymiotów - w pierwszej ciąży nie zdarzyło mi się to ani razu i mam nadzieję że moja wczorajsza noc nad toaletą była jedynie jednorazową przygodą ;) Marzę o tym aby się w końcu wyspać. X Anka zazdroszczę śniegu :) X Podczytująca koleżanko- życzę szczęśliwego rozwiązania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwaplus... przykro mi z powodu tragedii koleżanki :-( ja też piję zbożówkę :-) lubię ten smak i razem z Jasiem ją popijamy. w pierwszej ciąży też piła rozpuszczalną do końca chyba. koleżanko podczytywaczko :-) zaglądaj do Nas będzie nam miło. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Mąż właśnie mnie zapytał kiedy zacznie się zgaga :) jego też wymeczyla 7miesieczna zgaga i teraz chłopak jest przerażony :) Ale już dziś mnie wkurzył tymi swoimi tekstami teraz to tego nie rób a to musisz jeść a jutro kupimy ryby i wołowine... Masakra. Powiedziałam mu ze myślałam że teraz nie będzie taki obsraniec jak w pierwszej :) i się obraził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
ja też lubie zbożówke i córa też :) ale w pierwszej ciąży w ogóle nie piłam dopiero pod koniec raz na jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Wspolczuje a wszystkim ciezarn duzo zdrowka. Ja jestem przemeczona. Synkowo lepiek az tu nagle oczka zaczely ropiec podobno od kataru :l. Zakusilo mnie i kupilam tesciora i co 1 krecha :( Nie nie zle napisalam jestem w ciazy.....urojonej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombka ja też widziałam u siebie wszystkie symptomy ciąży... a z drugiej strony jeszcze masz parę dni do okresu więc może jeszcze się coś zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bombka może to za wcześnie :(? Anka też miałam zgagę :(. Powinnaś się cieszyć , że mąż tak o Ciebie dba :). Olaboga rozumiem Twój niepokój, ale na pewno wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaDwochCoreczek
Dziewczyny nie ma co isc za szybko do lekarza. Po co sie stresowac. Trzymam za Wszystkie mocno kciuki :) dziekuje za mile przyjcie i bede zagladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
No właśnie szczególnie to przykre, że to był dla niej prawdziwy cud, tyle lat na to czekała. Nie wyobrażam sobie co musi czuć, teraz jej niewielkie szanse na następną ciążę zmniejszyły się jeszcze o połowę... Witaj mamo dwóch córeczek :) ja jestem mamą dwóch synków. Posiadanie dzieci jednej płci ma dużo plusów... ale i tak marzę teraz o "odmianie" ;) Bombko - ten test ci nie pokazał ani ciąży, ani braku ciąży, bo to jeszcze za wcześnie. Jeszcze kilka dni ćwiczenia cierpliwości nam zostało i będziemy miały pewność :). Ja jutro rano znowu zrobię test, ale pewnie i tak będzie to o 2 dni za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja panna dopiero zasnęła! Ja nie mówię że ta jego.nadopiekunczosc jest.zła tylko ze irytująca. Juz raz przechodzilismy przez to i wiemy czego się spodziewać Xxxxx Bombka jak masz za dużo kasy ze tak robisz sobie codziennie te testy to ja podam Ci nr konta możesz mi przelewać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaDwochCoreczek
2 plus 3 myslalam ze teraz uda sie z synkiem. Ale jest Coreczka :) trzeciej ciazy nie planuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resbasorpwhist1979lodok
Ja mialam w pierwszym trym znieczulenie u dentysty i wszystko bylo ok. Moj porod byl rowniez ciezki i dluuugi, a syn wazyl 4010 g , ale drugie takze chcialabym urodzic naturalnie. Pora roku bez znaczenia, choc oczywiscie fajnie urodzic na wiosne, czy lato, aczkolwiek my z synkiem jezdzilismy dzien w dzien od powrotu ze szpitala i potem w jesien czy zime tak samo, snieg czy mroz. Teraz chodzi do zlobka od wrzesnia i raz byl przeziebiony, mam nadzieje ze troche go tymi zimowymi spacerami zahartowalam no i ponad rok byl na piersi Jasne http://per.pe/13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Wiesz anka test nie kosztuje majatek a zrobilam go zeby moc leczyc sie przez week

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Wlasnie wrocilam z wc i zauwazylam na papierze jasnorozowy sluz. Dzis 24 dc. Jak sie polozylam poczulam mokro i siegnelam chusteczka nizej i znow chusteczka zabarwiona na kolor karmelu sluz...a teraz cisza narazie.....c o to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombka nie wiem może zagnieżdżanie. Ja nie miałam nic przy zagnieżdżaniu ani teraz ani przy córce, ale często mowia że takie coś sie dzieje właśnie przy zagnieżdżaniu. Xxxxx U nas noc przespana, teraz my starzy kawę pijemy a młodzież słucha piosenek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny muszę się Wam czymś pochwalic: moja 20miesięczna córka zaczeła wołać na kibelek, jestem z niej mega dumna :) wiem, że to głupie i ktoś pomyśli, że jestem wariatką ale duma mnie rozpiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×