Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość gość
Anka rozumiem ze mialas te same objawy co w pierszej? Od kiesy mialas bole brzucha po owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tydzień po owulacji nie pamiętam dokładnie ale tak mi się wydaje bo przeszło mi przeziębienie i zaczęło mnie boleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Dziękuję wam :) To jest właśnie ciekawe, robiłam z porannego moczu - test wyszedł negatywny, ale z kolejnym "mini-cieniem" (od kilku dni mi takie wychodziły, uznawałam je za negatywne). Te "cienie" nie dawały mi spokoju, więc postanowiłam sprawdzić, czy te testy z Allegro są coś warte i popołudniu zrobiłam z innej firmy (Pepino), a tam już dość wyraźna druga kreseczka. Przed chwilą zrobiłam też znowu test z Allegro (haha 3 test dzisiaj ;) ) i też jaśniuteńka kreseczka wyszła, ale bledsza niż na teście Pepino. W poprzednich 2 ciążach testy też mi równiutko w 30 dniu cyklu pokazały 2 kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Serotko - trzymam kciuki za kolejny test, może u ciebie będzie tak samo :) U mnie objawów dalej brak, czuję pobolewanie brzucha jak na okres. Dalej jestem w szoku, jeszcze nie umiem się przestawić na myślenie, że będę miała trzecie dzieciątko :) Kochaliśmy się w czasie dni płodnych 2 razy, dzień po dniu (3 dni przed owulacją i 2 dni przed owulacją), owulację wyliczyłam sobie na 14 stycznia, więc minęło od niej 12 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2+3kiedy mialas owulacje bo o ile pamietam mamy ten sam termin @ ostatni @ byl 29.12.14 31 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak samo u mnie 14-15 .01 owulacja z tym ze my od 11.01 co drugi dzień do 17.01. I czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
Bladziutka, ale jest! Nie cień cienia, po prostu blada kreska, nie trzeba wcale wytężać oczu żeby ją dostrzec... Ale się cieszę... Wow, no to szybko nam poszło, udało się tak jak i z Hanią w pierwszym cyklu starań :) Ale mamy płodny wątek, bo chyba jestem już piąta? x Robiłam testy z allegro. Wczoraj rano zgodnie z wytycznymi czasowymi był negatyw, była to ~9 doba od owulacji. Wieczorem zauważyłam ślad kreski na porannym teście.Dzisiaj 10 doba i jest pozytyw 3 dni przed terminem miesiączki ( zakładam że owulację miałam w sobotę 17 stycznia, lub w nocy z soboty na niedzielę - test owulacyjny był pozytywny w piątek po południu, a w niedziele rano zanotowałam podniesienie temperatury). Lubię tak wszystko wiedzieć dokładnie. Z Hanią też tak wiedziałam i urodziła się idealnie w terminie wyliczonym na podstawie daty owulacji. Czyli teraz rodziłabym około 8 października :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick - - - - - - -Wiek - - - Cykl starań - - - - - Data nadejścia @ Olaboga13-----------29---------1------------------ciąża :) kunegunda123 ----26---------1-------------------ciąża :) Anka_32--------------32----------1----------------- ciąża :) 2 plus 3-----------------30--------1-----------------ciąża :) Bombka88 - - ------ 27----------1 --------_--------27.01.2015 Agaa87----------------27----------4-------_---------28.01. 2015 Dita333 ----------------31------------5----------------30.01.2015 Kwiat_nasturcji-----------24---------3--------------2- 02-2015 miniaaaa --------------30-----------4-----------------08.02.2015 Agnessss86------------28------------5--------------10.02. 20 15 Milena8889 - ------- 26 -------------4 ----------------? Iza28-------------------28-----------5------------------? Sylwia 86 - - ------- -28-------------1 -------------------?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Gratuluję serotka mi jeszcze pozostaje czekać 28-29.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serotka gratuluje ja teraz czekam bo @ mam 28.01 -29.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessss86
Serotka ogromne gratulacje!!! Ten wątek jest naprawdę szczęśliwy!! :D A jakiej czułości masz te testy z allegro? Bo pepino chyba 10 ;) Xxx Ja mam mieć @ koło niedzieli, i chyba wtedy będę testować.. Brzuch cały czas pobolewa, piersi bolące - zobaczymy czy coś z tego będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
Serotka gratulacje!! ja tez na dniach bedę robiła test,zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat_nasturcji
Serotka - super gratuluję!!!! Miałyśmy owulację w tym samym terminie, ciekawe czy mi test by wyszedł wiarygodny. Wstrzymam się do końca tygodnia chyba :P. Dziewczyny w takim tempie zaraz wszystkie zaciążycie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Serotkaaa - ale super :D gratuluję :D :D :D U mnie bez zmian, czuję się jak normalnie przed okresem. Czekam do terminu @, czyli jutro-pojutrze, oby nie przyszła. Zawsze istnieje to ryzyko, że nadejdzie krwawienie, gdy test wyjdzie przed terminem.... W poprzedniej ciąży moim pierwszym objawem był ból i napięcie w piersiach, ale teraz nie czuję zupełnie różnicy. Pewnie dlatego, że ciągle karmię i zmiany w piersiach nie zachodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama 8 miesięcznego Oliwierka również zaczyna starania o rodzeństwo... www.MartynaG.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2+3 Jaki test zrobilas o czulosci 10 czy 25 bo ja zrobilam 25 i negat i kupie dzis 10 i zobacze czy cos mi wyjdzie jak nic tzn ze ciazy brak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Oba testy robiłam o czułości 10. Taką czułość mają Pepino i na pewno przynajmniej jedne z Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny od wczoraj msm sluz ciagnacy lepki przezroczysty z grudkami bialymivto normalne dzien lub dni przed okresem? No i mam pobokewanievbrzucha jak na @ czeksm i niedlugo pojde z mala po test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessss86
Kwiatek na pewno pepino i bobo test strumieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
A ja wlasnie siedze i czekam na wizyte u endo. Moja miesiaczka nie wyglada jak @. Jest skapa i tylko przy podcieraniu jest zabarwienie a tak moglabym chodzic bez pampersa. Przyszlam do lekarza aby dala mi cos na wyregulowanie badz skierowania na badania. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocanebkey1970npkhc
Witam ! Jest tu jakaś dziewczyna, która tak, jak ja zaczyna starania o drugie dziecko ? Mam 2,5 letniego synka. Udał się w 1 cs, teraz leci nam już 4 cs. Czekam aktualnie na @, a raczej na jej brak... Zapraszam ! Jasne http://descargariso.com/ex8f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę no a na moich testach nie ma napisane jaką mają czułość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 plus 3
Myślę, że te o niższej czułości powinny wykryć ciążę maksymalnie o 1-2 dni później, niż te czułe. Hormon beta HCG przyrasta bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calanthee
Hej, przyjmiecie mnie do swojego grona? Od roku nie udzielalam sie na zadnym forum zeby nie zapeszac ale nie pomoglo wiec co mi szkodzi. Mam 6 letniego syna, a od maja 2013 staram sie o drugie dziecko, po roku sie udalo. W marcu zaszlam w ciaze ale niestety w 9 tygodniu ciaza obumarla. Od tamtego czasu przez 6 miesiecy nie staralismy sie a teraz jakos mam taka potrzebe znow sprobowac, wlasnie jestem w polowie drugiego cyklu staran, pierwszy nieudany. Planowa @ na 7 luty. Dodam tylko ze oboje z mezem nie mamy zdrowotnych problemow , lekarze kaza dzialac i nie ma dla nich zadnego problemu. Ale Wam przynudzam. Gratuluje tym ktorym juz sie udalo.:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×