Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Anka_32 wyluzuj...ja tez miałam kiedyś tak że niby zadnej owu..żadnych objawów i nagle rano kłucie biegiem test no i wyszło...i to w 18 dc gdzie mam regularne cykle...spokojnie..ja wiem jak się człowiek zaraz nakręca...oj wiem...będzie ok. ja już kiedyś nawet myślałam że mam bezowulacyjne cykle a to testy były do kichy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja się nie nakrecam, po prostu stwierdzam fakt :) jakos tym razem podchodze dziwnie spokojnie czy wy dzis macie taki śpiący dzień? jejku siedze i śpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj..taki dzień..dzisiaj też...oczy mi się same zamykają..na dodatek ten wiatr..ani spać w nocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam 8 dni do testowania, ale rowniez sie nie nastawiam specjalnie. Robilam testy owulacyjne, niby wychodzily dwie kreski ale jakies takie rozlane-moze byly po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kendra ja jakoś z tymi testami owulacyjnymi to stwierdziłam że różnie z nimi bywa..teraz mam testy "domowe laboratorium" i na moje są ok...poprzednie były do kichy ale nie pamiętam nazwy firmy. I co moim zdaniem ważnie to jednoczesna obserwacja siebie samej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Umnie dzis 15 dc wiec od jutra lutka w ruch. Wczoraj po 10 dniach przerwy wreszcie piszalelismy: ). 1.12.2015 test i jak bedzie negatyw to @ 2.12.2015 bedzie. Robilam testy owu te z rosmana 5 szt i caly czas wyniki taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez używałam tych z domowego laboratorium i robiłam 17 i 18 dc i test pozytywny mam nadzieje ze pozniejsze dni juz były negatywne (bo nie robiłam) ja testuje 26.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem wlasnie z jakiej byly firmy, ale podejrzewam ze z Rossmana. Powinnam testowac 26ego tak jak Anka (przy zalozeniu ze cykl bedzie 30-dniowy). Jesli jednak dostane @ to biore sie za mierzenie temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to jak sie nie uda w tym cyklu to pauzuje tzn przestaje brać leki bo strasznie źle się po nich czuje a bez nich raczej owulacji nie bedzie... otworzyłam sobie piwo, bo to moze ostatnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wielkie, nabrzmiałe i żylaste cycki!!!! Bleee wyglądają ohydnie !!! A do tego na nosie wywaliła mi się taka wielka krosta że mam prawie drugi nos!!! Taką samą miałam po porodzie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja staram sie o 1 dziecko juz rok i nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest dobrze...zaczełam sprzatać... a ja zawsze sprzatam przed @.... nawet mój mąż się śmieje, że jak mi sie nie chce sprzatac to mam poczekać do @ bo wtedy dom błyszczy.... Boli mnie podbrzusze, typowo jak na okres.... mimo wszystko czekamy do czwartku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kendra balwanera
Zalewa Cię pot? W sensie ze tak Ci gorąco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Zazdroszcze wam oczekiwania na testowanie. Ja w tym miesiacu dupa dzialalismy tylko 5 dc i 14 dc a dzis 18 dc i od dwoch dni boli mnie brzuch tzn mam skurcze brzucha takie nagle. Spie w nocy przekrecilam sie na lewy bok i hop jak mnie nie ściśnie ze az wstałam bo goraco mi sie zrobiło. Wzięłam 2 nosy forte i jakos sie ulozykam i zasnęłam ale teraz siedze w pracy czuje ściskanie w dole brzucha. Masakra jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taki pot z gorąca, siedze nic nie robie i nagle uderzenie gorąca i fruuuu cała mokra. ja w styczniu tez tak miałam i tez to był objaw ciązy ale narazie nie wkrecam sobie. Ja wczoraj jak kucałam i szysko sie podniosłam to też mnie zakuło tak mocno w jajniku. Mowię wam dziewczyny ze jestem jakas taka spokojna, testuje w czwartek i jakoś nawet mnie nie ciagnie żeby wczesniej zatestowac (mam nadzieje ze tak zostanie) może to być spowodowane tym, że już nie raz to przechodziłam i juz mi przeszło to jaranie się, albo tym że jak ostatnio spóźniał mi sie okres 2 tyg to miałam 90% objawów ciążowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Nio to wszystko wskazuje na to ze sie udalo: ):):). Jak zrobisz tesciora to wstaw nam foto to moze na patrzymy sie i nam sie ukaże taki pozytywny wynik: ). Ja znow na nospie jade. :( znow mnie brzuch boli ten dolny takie skurcze krępujące. :(. Od wczoraj biore luteine na wywołanie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to takie oczywiste objawy. Dzis mam tak dzwinie ze czuje jakiś skurcz w jajniku i zaraz mam ucisk na o***t, jakos taki dziwnie (jakbym chciała piardnąć ale mi sie nie chce hehehe) do czwartku jeszcze duzo czasu i wszystko może się wydarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bombka jestes zarabista jak dla mnie, goraco trzymam kciuki ze w koncu ci sie uda bo musi sie udac wyjscia nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BettyQ
Cześć. Czy mogę do Was dołączyć? Mam 25 lat i od tego miesiąca staram się o drugie dziecko. Mój pierwszy skarb w grudniu skończy 2,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BettyQ zapraszamy. Moja corka obecnie ma 2,5 roku :) Opowiedz nam cos o sobie. Ile sie czasu starasz i kiedy beda dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starania zaczęliśmy od tej owulację, bardzo spontanicznie, wcześniej mówiliśmy, że poczekamy jeszcze 3-4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka88
Zapraszamy: ). Im wiecej rym lepiej: ). Niektore dziewuszki wyruszają sie wiec trza zastapic nowymi: ):):). Anka juz nie moge doczekac sie twojego tesciora: ):). Napatrzye sie na dwie krech:):):) Muse wam sie pochwLic moj syn ma 2 lata i 4 msc i po konsultacji z larynogologiem ze malo mowi odstawiamy coraz czesciej tv w week tylko wieczorem wlaczymy mu bajke bo tak to bawi zabawkami. Dziadek to dzejdzej jula to juja babcia to bacia benek kot to bene mentos kot to tos mowi ladnie dym dom ola ela ala olo itp Jak sie uda to powie cos trudniejszego ale to mjsi miec chetke. Ale i tak jestem z niego dumna :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BettyQ
Bombka Twoj synek na pewno niedługo się rozgada na dobre :). Cieszę się, że mogę do Was dołączyć. Mam nadzieję, że już niedługo się nam uda, nie chciałabym urodzić zimą :p. O pierwsze dziecko staraliśmy się rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombka to fajnie, że się rozkręca. Moja własnie przez bajki zaczeła gadać jakieś głupoty i jak pytam się co ona takie dziwne rzeczy mówi to patrzy na mnie i mówi: mamo ja sobie to tylko wyobrażam No ja testuje w czwratek, chociąz dziś mnie korciło zeby kupić test 10 i jutro zrobic ale stwierdziłam że nie ma sensu no bo na ciaze to ja niestety sie nie czuje, a dzis cała noc bolalo mnie podbrzusze jak na okres i wstawałam brac magnez bo tak mnie bolały nogi że spać nie mogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka_32 zazdroszczę, że możesz tak szybko robić test. Ja miałam owulację dopiero kilka dni temu. Tak bym chciała aby się udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BettyQ
to byłam ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BettyQ ja 2 tyg temu byłąm w takiej samej sytuacji jak Ty hehe ja to watpie bo naprawdę nie czuje sie na ciążę (a w sumie były już 3) ale zobaczymy, nie mam nic do spracenia, ostatni cykl na wpomagaczu, nastepne dopiero wiosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×