Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Z nami Młody też nie spał w ogóle w łóżku..Tzn.może kilka razy, z reguły jak np.był mniejszy i miał katar i pilnowałam, żeby główkę miał wysoko, albo jak trójki wychodziły, to czasem mocno popłakiwał w nocy i moja ręka była jak ibum:) A noce zaczął przesypiać w okolicach 3m-ca życia, ale od 6m-ca zaczęły wychodzi dwójki i nocki się pogorszyły, różnie to bywało..Nieraz na zapałki miałam oczy w pracy, ale dawałam radę:) Teraz już jest oki:) Serotka A z jedzeniem to Cię rozumiem, że się martiwsz,, Każda matka się zawsze przejmuje jedzeniem dziecka. Mój ładnie je, ale miał kilka razy takie etapy, kiedy bardzo mało jadł - zęby czy gorączką, to mi się od razu wszystkiego odechciewało... A mój chrześniak właśnie mało je, jest drobniejszy od Mojego, ale zdrowy jak ryba:) Więc tylko to się liczy:) A cykl chyba się liczy od pierwszego dnia @..czy plamienia? No chyba, że ktoś plami kilka dni przed @, ale to powinien skontrolować lekarz raczej.. Dziewczyny, test owulacyjny jest POZYTYWNY wtedy i tylko wtedy, gdy kreska kontrolna jest mocniejsza od testowej albo CO NAJMNIEJ tak samo ciemna. Jasne kreski to negatywy:) No i od tej ciemnej kreski owulacja powinna nastąpić w przeciągu 24-36godzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
A...ha:) dzieki za wyjasnienie. To ja do tej pory negatywyw mam :) ale sluzik sie zaczyna wiec juz lada dzien owu powinna byc nio i potem luteina w ruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My używamy dady 4, ale od ok 2 mcy już tylko na noc i poza domem. W domu, u wszystkich babć oraz ciotek, które mają małe dzieci korzysta ślicznie z nocnika. X Heh dziewczyny, wracając do wątku podstawowego... termin miesiączki miałam na wczoraj. Jak na razie żadnych odczuć, żeby miała nadejść. Ale także żadnych objawów ciąży. Co jeśli to jakieś zaburzenia hormonalne? boję się zrobić test. Zresztą w chwili obecnej nie mogę, bo nie mam i nie mam jak kupić. Madzia jest u nas od 6 do 16 i póki co z dwójką maluchów jestem uziemiona. Tak bardzo chciałabym aby to było to. Ale boję się rozczarowania. Pozdrowienia dla Was wszystkim X (2 plus 1- może się jednak jeszcze nawrócisz?:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Poczekaj jeszcze z 2 dni jak @ nie bedzie rob test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombka Ja mam śluz płodny prawie tydzień:) Czyli np. jak owulkę mam 14dc, to już po okresie coś ze mnie leci, ale jeszcze niepłodny, ten mętny, a za parę dni, w okolicach 7-8dc pojawia się już płodny:) Jak dobrze naoliwiona maszyna jestem:) Później mam ten niepłodny śluz, chwilka spokoju i znowu biały śluz przed @...Masakra. Śluzowa dziewczyna ze mnie:) Olaboga Przełam się:) Zrób test:) Po terminie to jak najbardziej można:) Ja uważam, że trzeba testować, bo u mnie widok I kreski wywołuje @:) A po co sobie cykl rozwalać? No a poza tym...MOŻE BĘDZIESZ TU PIERWSZA Z II KRESKAMI?????:) Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaboga troche Ci zazdroszczę tej niepewności chociaż z drugiej strony rozczarowanie też może zaboleć.... nie nastawiaj sie... rób swoje...2 dni miną i zrób test ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nio to jak tal dobrze znasz swoj organizm to powinna ot tak szybko zaskoczyc. Ja mialam teraz chwile mleczny a zaczyna sie cos tam ciagnac. Zobaczymy. Niby wg kalkulatora ktory mam na tel owu powinna byc 13 stycznia ale zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Organizm nie...Śluz tak:) I nie tak szybko, bo już 5cykl się staram.. Więc widać, że coś mi nie wychodzi:) No ale nic..mówi się trudno i działa się dalej..Widocznie nawet częsty sex przed owulacją, w owulację i po owulacji nie oznacza od razu ciąży..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nio wlasnie. Mialam isc na badania hormonow ale 27 mam wizyte u endo ginekologa i zobaczymy. Moze znow bromka dostane na wyregulowanie albo zaciazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chodzicie do ginekologów prywatnie? Ile u was kosztuje wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ostatnio 110zł za wizytę..Jak się chodzi od czasu do czasu to ok. Dwa razy w roku przeżyję..Ale w ciąży...:( Tyle, że mój gin swoje stałe klientki inaczej liczy. Normalnie za wszystko ma cennik. Za wizytę ogólnie, za usg macicy, za badanie piersi czy co tam, a od stałych pacjentek bierze jak za jedną wizytę łącznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Ja chodze na nfz ale do kilku do endo gdzie indziej a do ginekologa do mojego od cc to powiedzial ze jest ok ze mna wszystko i jak @ soe nie zjawia to mam luteine brac nio i z wagi by sie przydalo troszke zrzucic a jak mowie mu ze pomimo diety nic nie drga to mowi ze zebym nie zajadala po dziecku o tyle. Nogdy tego nie robie przewaznie maz dojada. Wiec w marcuam dietetyka na nfz a narazie ograniczam sie. W ciazy pilam pepsi litrami taka chetke mialam i narazie dzieli Bogu synek zdrowy. Teraz ograniczam. Nio i zobaczymu co endo powie 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja płacilam na przełomie 2012/2013r 120zł za wizyte w tym było usg. Tylko, że wszystkie badania miałam płatne a co miesiac był mocz i krew, a to wymazy, a to te pierwsze badania tez zapłaciłam sporo kasy. No a usg genetyczne 250zł. Moja znajoma w Warszawie płaci na normalną wizytę 250-320zł zalezy co robi a genetyczne ponad 400zł... Ma do mnie 100km i bardziej się jej opłacało przyjezdzac do mnie na wizyte niz u siebie robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
Ja chodzę do LuxMedu, mam z pracy abonament, który obejmuje dosłownie wszystko, płacę 130 zł miesięcznie w sumie za mnie, męża i małą, włącznie ze stomatologią, więc super. Przebadani jesteśmy dosłownie na wszystko, mamy wyleczone i wypiaskowane ząbki, nie czekamy na nic miesiącami w ramach NFZ, w razie choroby z gorączką mamy wizyty domowe... Opłata za cały rok zwróciła się po jednym rezonansie magnetycznym i jednym zebie wyleczonym kanałowo. Więc tej jednej sprawie moja firma zasługuje na pochwałę :) W razie ciąży pakiet obejmuje wszystko - ginekologa bez ograniczeń, wszystkie badania, USG. Niestety firma ma umowę z LUXMEDEM tylko do końca czerwca, więc jak zajdę szybko w ciążę, a potem opieke medyczną przejmie inna firma, to bedę musiała zmienić w trakcie ciazy lekarza prowadzącego, albo zostac przy lekarzu z luxmedu i płacić... W pierwszej ciąży miałam super lekarza z EnelMedu, no ale firma się zmieniła i teraz musiałabym za niego płacić własnie po 100 zł za wizytę. To chyba bez sensu, gdy tutaj mam za darmo... No ale szkoda mi go bardzo, w luxmedzie na razie nie trafiłam na żadnego ginekologa, który by mi jakoś szczególnie pasował... Moze ktoraz z dziewczyn zna jakiegoś dobrego gina z luxmedu w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
Anka_32 to nieprawda, że wizyta u ginekologa w warszawie to koszt 250 - 300 zl. Bez przesady. Nie wiem gdzie chodzi Twoja kolezanka, ale takie ceny jak Ci podała, to ceny b. wysokie. Za zwykłą, standardową wizyte kontrolną bez USG i dodatkowych badań, w normalnej klinice czy w gabinecie prywatnym płaci sie 100-150 zł. Wiem, bo mieszkam tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nio ja nie znam zadnego gineksa na luxmed. Moj maz moze mnie i syna zglosic do lekarza tez na luxmed wiec zobaczymy. A ja tez okolice wawy wiec tez wiem jak ceny sie ksztaltuja. Moja kolezanka ktora urodzila 25.12.2014 synka chodzila do ginekologa priv i placila 250 zl za wizute ze wszystkim i tak 3 razy w miesiacu. Grozilo jej usuniecie macicy ale udalo sie urodzic synka :) a to dzieki temu lekarzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
A mnie jakls brzuch po sam srodku boli tzn sciska ......mam nadzieje ze to oznaki owulacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie wiem gdzie ona chodziła i mi też sie wydawało to kosmiczne ale jak tak mówiła to czemu miałabym nie wierzyć. poza tym do tej mojej ginekolog trochę ludzi z Warszawy przyjeżdżało. Ja kiedyś też mieszkałam w warszawie wiec też wiem jakie mogą być ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Moja wizja posiadania drugiego bobasa oddala się bardzo... Właśnie poklocilam się z mężem i raczej nic z tego nie będzie. Będę was czytać i sprawdzać która już ma dwie kreseczki. Tylko bądźcie grzeczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
No co ty anka przestan. Maz przemysli i przeprosi albo ty przeprosisz. A ja wiem ty cjcesz czekac na 2016 aby dostac dodatek comiesieczny w wyspkosci 1000 zl od pani premier :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombka zgadlas :) Przez te zasiłki dla bezrobotnych rodziców znów będzie popularna praca na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Oj watiatka jestes i tyle. Zcpewnoscia zrobia progi ktore przekroczysz i guzik dostaniesz ....a latka leca :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem, stara jestem... Najwyższy już czas mieć drugie dziecko, ale co mam zrobić... Musiałabym męża zmienić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno znasz jakieś babskie sposoby, żeby go zbałamucić ; ) a ja już zostałam tylko z własnym dzieckiem, więc zabrałam go na spacer po śniegu i po drodze weszliśmy do apteki. Rano zatestuję... Coś się zaczyna dziać. Boli mnie jajnik i mam biały bardzo gęsty śluz. Nie wiem czy to na okres, czy na ciążę czy na jakieś zaburzenia ... Już bym chciała się położyć spać i obudzić rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serioserioserio serio
Dziewczyny, jeszcze raz życzę wszystkim, tym nowym również, jak najszybszego zobaczenia dwóch kresek :)... Anka_32 - na pewno mąż to przemysli i zrobicie niedługo bobasa :). On po prostu się obawia czy poradzicie sobie organizacyjnie z dwojeczką, jednak małych dzieci. Ale wierzę w was. Zapytaj może męża czemu nie chce teraz dzidziusia, ale wydaje mi się, że może właśnie on tak myśli jak pisałam i może zastanawia się nad większą różnicą wieku? W sumie przecież większą różnica jest też fajna :)... Moja Tośka nosiła pieluchy długo, bo dokładnie do 24 miesiąca życia. I nosiła już 5-6, od zawsze jest kluską :). Teraz ma nocnik i nakładkę na toaletę. A słodycze to wiadomo, dzieci lubią, ale ja staram się nie dawać. Szczególnie Tośce, bo ma potem problemy żołądkowe... I jak położę to na półce, która ma 150 cm, to Tośka bierze krzesło i sobie bierze :)... Musze chować do szafki 220 cm nad ziemią... I jak ona oczywiście nie widzi... Syn jak juz pisałam jest niejadkiem, jak mu się nie przypomni, to nic nie je, ale słodycze czasem też lubi, ale jak na przykład od cioci dostanie, to ja niestety wyrzucam :(... No, bo dzieci nie mają jeść, mąż nie je, a ja się odchudzam :). Leon to by mógł nic nie jeść, a Tosia to je za dwóch :). Oczywiście, czasem pozwalam im jeść słodycze i nie na to dnia wyznaczonego, u nas króluje spontan :). Ale jak Tośce dam trzy Mamby i no, wiadomo, już więcej nie może dostać, to ryk, dlatego staram się unikać takich sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nio to dobrze ze zaopatrzylas sie w tesciora. Jutro czekam na wynik. Ja mialam sluz bialy i dosc gesty jak bylam w ciazy wczesnej. Oj Anka ale zzedzisz :) ja mowie ze ma byc i maz sie slucha a moze dlatego ze on bardziej chce :) oczywiscie nie przyzna sie ale zazdrosci koledze ze bedzie sie dziewucha rodzic :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessss86
Olaboga13 to trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie!! Anka32 to może po prostu nie mów mężowi wprost że idziecie robić dzidziusia, tylko po go zachęć w jakiś sposób.. Sexi bielizna i te sprawy :p Co do pampersów, to my już na szczęście od wakacji nie używamy :) córa bardzo szybko załapała, teraz już nawet śpi bez pieluchy.. :) A mi został jeszcze tydzień do @.. Owocnych starań dziewczyny!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2011
hej:0 temat i dla mnie:0 mozna dołaczyc? jeszcze nie podczytałam ale widze ze temat zaczety to mozna sie wdrazyc:0 ja mam 3 latniego synka juz i postanowilismy postarac sie mu u rodzensto co by mu za smutno nie było:) narazie wg kalendarzyka mam dni płodne wiec trzeba działac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę pogadałam z mężem, on poszedł sobie do garażu pomyśleć po kilkunastu minutach wrócił no i nic. Wiec ja uspilam dziecko (chyba wuczula ze jestem wkurzona bo zasnęła juz po 20) i poszłam do męża i wzielam sprawy w swoje ręce... :) Jutro owulacja....powiedziałam mu żeby na jutro też się szykował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Uuuuu lala szalejesz anka. Ja dzis odpoczne. Jutro powtorka :). A nowe dziewuszkk witamy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×