Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość bombka 88
Nio i jak tescior?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciężko mi w to uwierzyć! Nie czuję się jakbym była w ciąży. Mam nadzieję że test się nie pomylił ;) że to nie jakiś torbiel. Dzwoniłam do lekarza, idę 20.01. W poprzedniej pracy chodziłam prywatnie, bo miałam tani abonament z pracy. Teraz idę prywatnie ale na kolejne wizyty chciałabym na nfz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessss86
Super!!! Ogromne gratulacje!! To chyba termin Ci jeszcze na wrzesień wypada? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za gratulacje :) teraz tylko mieć nadzieję i dbać, by wszystko było ok i żeby mój mały Adaś doczekał się w połowie września zdrowego rodzeństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakbym był na Twoim miejscu to już byłabym na pobraniu krwi :) Teraz weź czekaj do 20 na potwierdzenie...to nie na moją głowe :) Ja teraz czekam 14 dni na okres i tez sie beeeedzie dłużyć. Jeszcze raz gratulacje Teraz proszę dbać o siebie!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nio to poczatek super mamy :) gratuluje ;):):) teraz ktorej kolej? Idz na bete potem powtorz za 48_ godzin i jak sie wynik podwoi i mozesz spokojnie czekac do 20 tego. Tak mi moj ginekolog mowil aby tak ztobic i przy synku zrobilam i bylo wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick - - - - - - -Wiek - - - Cykl starań - - - - - Data nadejścia @ Olaboga13----------29---------1----------6.01.2015 Sylwia 86 - - - -28 - - - - - - 1 - - - - - - - - - - - - -8.01.2015 Anka_32--------32----------1---------------------22.01.20 15 Bombka88 - - - 27- - - - - - 1 – - - - - - - - - - - -27.01.2015 Milena8889 - - 26 - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - - Dita333 - - - - - 31- - - - - - -5- - - - - - - - - - - - -30.01.2015 Podbijam tabelkę, proszę się wpisywać najlepiej wg daty nadejscia @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Sylwia no co taka cisza z twojej strony. Jak tam? @ jest czy do apteki po test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
Gratulacje, aż się wzruszyłam :) Super, ja tez tak chce... A tu jeszcze kilka dni do owulacji, potem znowu czekanie do terminu @... Ehhh... No to mamy pierwszy wątkowy sukces!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba tylko ja zostanę znowu z milionem nieudanych cykli i koniecznością iui :P PiS sam już jako gość, bo na telefonie nie mogę się zalogować (syn ze stycznia 2014, 3 lata starań, 5 iui). Będę wdzięczna jeśli ktoś by mnie dodał do tabelki, bo nie mogę na telefonie ;) 5 cs, 28 lat, termin miesiączki nieznany, bo po porodzie maakrycznie rozregulowane.. W tym miesiącu też w ciąży nie będę, bo mąż chory, teraz syn z zapaleniem ucha, nawet nie było kiedy zajść. Jestem coraz bardziej przygnębiona, bo w lutym mija znowu pół roku... wiem, że powinnam być szczęśliwa, bo mam już jedno, ale to nadal tak boli, chcieliśmy mieć dużą rodzinę, a znów tak pod górkę... Pozdrawiam ciepło. Olaboga gratuluję serdecznie! Iza28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick - - - - - - -Wiek - - - Cykl starań - - - - - Data nadejścia @ Olaboga13----------29---------1----------6.01.2015 Sylwia 86 - - - -28 - - - - - - 1 - - - - - - - - - - - - -8.01.2015 Anka_32--------32----------1---------------------22.01.20 15 Bombka88 - - - 27- - - - - - 1 – - - - - - - - - - - -27.01.2015 Milena8889 - - 26 - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - -?????????? Dita333 - - - - - 31- - - - - - -5- - - - - - - - - - - - -30.01.2015 Iza28-------------28-----------5-----------------------??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Wiecej wiecej wiecej takich wiesci moja kolezanka ktora nie mogla zajsc dzis powiedziala ze ma fasolke malutka w srodku brzuchola :):):) ale mam banana na gebie :):):):) a taka podjarana jestem ze szok tak sie ciesze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się cieszę z wiadomości o ciąży znajomych i nieznajomych, bo jednak ciązą i dzieciątko małe to takie szczęście :) (no są oczywiście wyjatki od tej reguły, ale nie ma co zamulać ) Ja dziś postanowiłam rozprawić się z zaległą szczepionką Tosi bo najpierw jej nie było, później był antybiotyk, później katar a i świeta po drodze więc dziś jak zjawiła się potencjalna niania w osobie mojego taty to wykorzystałam to i pojechałam po receptę, jutro wykupię i w poniedziałek szczepienie (o zgrozo!!!-znów będzie się drzeć!!!) Obecnie jestem w cudownym momencie dnia czyli dziecko śpi, obiad się gotuje a gorąca kaawa stoi obok mnie :D Miłego popołudnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o co chodzi dziewczyny, mnie też cieszą wiadomości o ciąży nawet obcych ludzi :) co do bety to ja odpuszczam. Już sobie wyobrażam ten stres - czekanie na wyniki. A przecież i tak co ma być to będzie, jeśli na tym etapie coś by było nie tak to i tak nic na to nie poradzę. Z tego samego powodu umówiłam się do lekarza nie za tydzień, lecz za dwa. W tamtej ciąży byłam u gin już w 4tc i potem kazał mi chodzić co tydzień. Bez sensu ;) muszę być dobrej myśli i po prostu wierzyć, że będzie wszystko dobrze. X Teraz sobie przypomniałam, że pisałam, że mam bóle jak na dzień przed miesiączka. To pewnie była implantacja. I dobrze, że się wtedy jednak z tej złości nie upiłam - wypiłam dwa małe kieliszki wina i więcej nie, bo zrobiło mi się nie dobrze. Haha więc jednak miałam jakiś objaw :) X Sylwia czekamy czekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż w sumie na 1 stronie Sylwia napisała, że wkrótce zaczną się starać, więc pewnie jeszcze nie ma co testować. Chociaż może może jakaś niespodzianka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serioserioserio serio
Olaboga - gratulacje :). Bardzo gratuluję i życzę tego innym dziewczynom tutaj :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessss86
Olaboga, masz rację, po co sobie dodatkowy stres fundować :) Ja w pierwszej ciąży poszłam na wizytę dopiero w 7/8 tygodniu i już ładnie serduszko biło <3 Dziewczyny ja też tylko z tel piszę, więc nie mam się jak do tabelki wpisać :( U mnie 4 cykl starań, @ 13.01.. A tak z innej beczki.. Stosujecie jakieś wspomagacze? Ja jestem na duphastonie, do tego wiesiołek do owulki, i magnez z b3.. No i mierzę sobie tempkę :) Robiłam też kurację castagnusem, ale na mnie niestety nie podziałał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Ja na luteinie jestem a tak poza tym to na niczym nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jak Wy dużo wiecie !!!! Ja biore tylko kwas foliowy, czasami magnez (jak mi sie przypomni). Luteine brałam w pierwszej ciazy od 12 do 20 tyg bo miałam plamienia a wiesiołek łykałam pod koniec ciąży. Jak się nie uda w tym cyklu to w nastęonym mi powiecie co bierzecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick - - - - - - -Wiek - - - Cykl starań - - - - - Data nadejścia @ Olaboga13----------29---------1----------6.01.2015 Sylwia 86 - - - -28 - - - - - - 1 - - - - - - - - - - - - -8.01.2015 Anka_32--------32----------1---------------------22.01.20 15 Bombka88 - - - 27- - - - - - 1 – - - - - - - - - - - -27.01.2015 Milena8889 - - 26 - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - -?????????? Dita333 - - - - - 31- - - - - - -5- - - - - - - - - - - - -30.01.2015 Iza28-------------28-----------5-----------------------?? ???? Nick - - - - - - -Wiek - - - Cykl starań - - - - - Data nadejścia @ Olaboga13----------29---------1----------6.01.2015 Sylwia 86 - - - -28 - - - - - - 1 - - - - - - - - - - - - -8.01.2015 Anka_32--------32----------1---------------------22.01.20 15 Bombka88 - - - 27- - - - - - 1 – - - - - - - - - - - -27.01.2015 Milena8889 - - 26 - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - -?????????? Dita333 - - - - - 31- - - - - - -5- - - - - - - - - - - - -30.01.2015 Iza28-------------28-----------5-----------------------?? ???? Nick - - - - - - -Wiek - - - Cykl starań - - - - - Data nadejścia @ Olaboga13----------29---------1----------6.01.2015 Sylwia 86 - - - -28 - - - - - - 1 - - - - - - - - - - - - -8.01.2015 Agnessss86-----28-----------4--------------------13.01.2015 Anka_32--------32----------1---------------------22.01.20 15 Bombka88 - - - 27- - - - - - 1 – - - - - - - - - - - -27.01.2015 Milena8889 - - 26 - - - - - - 4 - - - - - - - - - - - -?????????? Dita333 - - - - - 31- - - - - - -5- - - - - - - - - - - - -30.01.2015 Iza28-------------28-----------5-----------------------?? ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biorę teraz cyclodynon polecony przez lekarke, pierwszy cykl z tym teraz, a podobno działa po 3, więc zobaczymy ;) w poprzedniej ciąży tylko kwas foliowy i luteina. Iza28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessss86
Anka32 dzięki za wpisanie do tabelki :) A wiesiołek brałaś na przyśpieszenie porodu? Pomogło?:) Iza a ten cyclodyn to na co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! od grudnia biorę kwas foliowy. W pierwszej ciąży przez miesiąc brałam duphaston, bo jakiegoś małego krwiaka miałam. I od drugiego trymestru odstawiłam kwas foliowy a w zamian zaczęłam łykałać prenatal classic. X A co tam słychać u autorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiesiolek lykalam od 35 tyg bo zaczęłam puchnac i ładnie woda mi schodzila z organizmu no i na zmiękczanie szyjki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Hej hej hej :) ja sie wczoraj malo udzielalam bo jak wrocilam do domu to padlam taka zmeczona jakos ale udalo sie meza przylapac i znow forma zalana :):). Ja tez puchlam po 35 tyg i potrafilam przytyc 3,5 w tydzien bo woda sie w organizmie zatrzymywala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!:) Olaboga - GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!! Od razu humor lepszy:) Wspaniale;) Pierwsza ciężarówka na forum:) To teraz Agnes i Sylwia - Wasza kolej:) Ja nie puchłam w ciąży, choć rodziłam w połowie lipca, termin na sierpień miałam, nie wiem od czego to zależy... Moja siorka spuchła a rodziła w maju. A martwiła się w kwietniu o mnie:) Jak ja spuchnę.. więc to różnie bywa. Teraz biorę tylko kwas foliowy, jak zajdę to witamy będę brać, może znowu femibion natal, w tamtej ciąży żadnej luteiny czy czegokolwiek..A co mnie jeszcze czeka to nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku nie wiem czy to forum sie wiesza, czy coś z moim telefonem sie dzieje. Pisałam do Was post któego nie ma... Napisze jeszcze raz :D Ja rodziłam w weeken majowy i byłam spuchnięta mimo że urodziłam w 37 tyg, ale mi sie wydaję, że ciąża byłą źle wyliczona bo chyba miałąm okres będac juz w ciąży bo teraz sobie przypominając wszystko to musiałabym zajść w ciążę mając @, dlatego że równy miesiąc po okresie miałam bete 4-6 tygodni , a do tego moja córka urodziła sie jako normalne dziecko 55cm i 3480g wiec jakbym "donosiła" to by wazxyła ponad 4kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×