Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

O matko... :( Anka Ty to olej. Ktoś się Ciebie doczepił, bo masz niebieski nick. Zauważ jak wiele "niebieskich" się prędzej czy później "doigrywa". O mnie nawet tematy były zakładane i nawet pamiętam, że ktoś mnie nazwał żałosną laską, która przesiaduje tu całymi dniami. Co nie jest prawdą, bo nie wchodzę tu codziennie a nawet gdyby tak było to byłaby to tylko i wyłącznie moja sprawa i nikomu nie musiałabym się z tego tłumaczyć. Zresztą jakoś od początku ignorowałam takie komentarze iw końcu przestali się czepiać. Tak więc Anka , jeśli masz ochotę to pisz ile wlezie i nikomu nic do tego! !!! Xxxxxxx Aga! Ogromne gratulacje! Xxxxxx Gościu od codziennego seksu - podobno plemniki są słabe, jeśli są zbyt często eksploatowane, więc codzienny seks nie jest takim dobrym pomysłem. Tym bardziej że nie masz na niego siły. Odpuść, wyluzuj :) kochajcie się kiedy macie na to ochotę, nie z obowiązku, ale dla przyjemności - na pewno wtedy zaskoczycie :) Xxxxxxx Dziewczyny, moja ciąża wciąż przebiega bezobjawowo. Czuję się świetnie. Chociaż zaraz zaraz... jem chyba za pięcioro. Wiecznie jestem głodna i juz przytyłam. Tak więc moje obżarstwo można zaliczyć do objawów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. widzę pierwsza afera zaliczona :-) nie ma co się przejmować. Ania się z nami żegna a szkoda. wolę podejście Olaboga która napisała że zostanie z nami bo do puki nie zobaczy dziecka to wciąż jest na etapie starania się :-) ja dziś mam końcówkę okresu. jajnik lewy mnie dziś kuł i nie wiem dla czego. z niego powinnam mieć owu w tym miesiącu Aga serdecznie gratulację :-) dopisz się do listy :-) szczęśliwie zaciążonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zostanę i będę Was męczyć AX do porodu ;) dziewczyny które były juz e ciąży: kiedy zaczynał wam rosnąć brzuszek? Ja niby czuje się ok ale spać się chce już od 18 no i apetytu brak. Ciągle mam wrażenie jakbym czymś się zatrula i leżało mi cos na zoladku. Nie jem Zle jem tez źle. A Wy jak dziewczyny? Ja nie kochalam się co dzień nieraz co drugi nie raz co 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
marteczka87 dopiero dwa dni temu zrobiłam test, ten termin 28.o1 był podany na oko bo mam nieregularne miesiączki czekałam i czekałam na @ aż w końcu podkusił mnie test i wyszedł pozytywny :) za tydzień mam wizyte u gin, dzięki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
kunegunda mi w pierwszej ciąży brzuszek było troche widać po 17tygodniu :) w sumie przytyłam jakieś 9 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
Anka, wracaj, nie przejmuj się komentarzami, szczególnie osoby, która nawet nie ma odwagi otwarcie swojego zdania wyrazić pod swoim stałym nickiem... Bez sensu. x jak u Was dzień minął? U nas straszna chlapa, szaro, buro.... Spać to sie chce chyba wszystkim, niezależnie od ciąży :) Choć z tym spaniem to faktycznie jest coś na rzeczy. Ja też jak tylko mogę (czyli rzadko :) ) to ucinam sobie krótkie drzemki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Aga a kiedy mialas ostatnio @? I kiedy mniej więcej mialas owulke? Ja tez mam nieregularne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zostanę i będę Was męczyć AX do porodu ;) dziewczyny które były juz e ciąży: kiedy zaczynał wam rosnąć brzuszek? Ja niby czuje się ok ale spać się chce już od 18 no i apetytu brak. Ciągle mam wrażenie jakbym czymś się zatrula i leżało mi cos na zoladku. Nie jem Zle jem tez źle. A Wy jak dziewczyny? Ja nie kochalam się co dzień nieraz co drugi nie raz co 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaspiryna
Hej! Beta ładnie urosła, miałam wizytę i tak: jest (JEDEN :))pęcherzyk, woreczek żółtkowy tylko zarodka jeszcze nie ma. Ciąża 5 tydzień, zarodek powinien pojawić się na dniach. Za 2 tyg ponowne badanie. Grypa powoli przechodzi, biorę oscillococninium (?!) I nie wiem czy wierzyć czy nie w homeopatię, ale czuję się o niebo lepiej. Najważniejsze że przeszły te okropne dreszcze. Apetytu również nie mam, praktycznie ostatnie 3 dni niczego nie mogłam przełknąć. Nie wiem czy to przez chorobę czy przez ciążę... Tyle u mnie ;) pozdrawiam Was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaspiryna
Kunegunda, mi brzuszek zaczął się pojawiać w 6 - tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa87
marteczka87 ostatnia @ była 31.12, od 23dc zaczęły boleć jajniki nastepnie sutki i wtedy działaliśmy na 200% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby przy 2 ciąży inaczej ;) ja przytylam 2 kg ale mi spodnie zaczęły z tylną lecieć. Nie rozumiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zapraszam na rozdawajkę: można wygrać spodnie, a zajmie to mniej niż 5 min :) na blogu naszmalycud , Tomeczkowe przygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. melduję się cała zdrowa i bez okresu :-) cieszę się że się skończył. wyjątkowo obfity i nieprzyjemny był więc chętnie się z nim pożegnałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) ja szaleję z zakupami i pakowaniem o 6 rano w niedzielę mam samolot :-) nie wiem czy wiecie ale jutro jest piątek trzynastego może ktoś zatestuje i się okaże szczęśliwy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Dla mnie zawsze 13 jest happy bo moj synej wtedy staje sie starszy o miesiac .....dzis rowno 20 msc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Witajcie co tak cicho sie zrobilo :( Ja wkoncu dostałam upragniona @ testy owul czekaja i będziemy działać... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nio a moj cykl lutowy szaleje :( dzialalismy tylko 4.02 czyli 11 dc i tak mysle ze kilka dni moze ze 2 od owu a tak to do tej pory nic- jakos zmeczenie nas wzielo. Dzis 20 dc i co i na papierze troszke zabarwionego na rozowo sluzu. Dodam ze od 2 dni mam gesty sluz bialy bezwonny nic mnie nie piecze itp. Nio masakra jakas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
Marteczka działaj działaj, te testy naprawdę moga pomóc, u mnie okazały się bardzo skuteczne :) Jak masz dużo takich tanich, to w okresie spodziewanej owulacji warto robic nawet dwa razy dziennie, rano i wieczorem, żeby napewno wiedziec kiedy będzie owulacja. Kunegunda super. Biegnij do domu i ciesz się mężem! Teraz już będziecie na stałe razem, czy wkrótce znowu Was czeka rozłąka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety w niedziele wyjeżdża ;( bombka ja miałam tak samo z tym sluzem. Pojawił się nagle taki biały gesty był tak dziwny ze od razu go dostrzeglam było go dużo . zaczął się 15dc przy moich 26 dniowych ;) później było go mniej ale co jakiś czas np przy wysiłku był zauważalny ;) i teraz jestem w 9 tyg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kunegunda nio wlasnie u mnie wczoraj w dzien bylo spoko potem wieczorem jak wnosilam syna na pietro ( a wazy w ciuchach ze 20 kg) to po sciagnieciu gaci bylo go duzo az na wylocie:) i potem umylam sie i juz nie bylo. Ze 2 godziny temu bylam w wc to na papierze byl ten rozowawy sluz i to minimalnie. Dodam ze nic mnie nie boli itp tylko znow cyclki mam w zylach...ba...nawet od kilku dni daja sobie wycisk z chodawkowska:) nio i mam smaka na kawe:) ( nie pije czesto tylko nieraz w pracy a dzis znow kawa i to sama czarna i smakuje). Tez moje ostatnie cykle byly w okolicach 26 dn . Aaaaaaa i duszno mi okropnie......w pociagu wczoraj ktos pierdnal i taki smrod byl ze myslalam ze sie pozygam i wtedy mialam atak dusznosci. Zobaczymy. Testow nie robie nie wczesniej niz 30 dc czyli 23 lutego bo po co znow sie napalac. Dopiszcie mnie do tabelki bo ja z tel pisze. @ nie wiadomo kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
To ja bombka88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kunegunda, no to super niespodzianka :) chyba muszę męża wysłać na jakieś szkolenie, żeby się porządnie stęsknić. Choć może lepiej nie, bo pamiętam jak mi było smutno jak wyjechał na weekend kawalerski kumpla. Ale za to ta radość po powrocie :) X Bombka a skoro to 20 dc to może implantacja? Przy pierwszej ciąży dostałam krwawienia dokładnie w terminie miesiączki i poza tym, że trwało to tylko 2 dni to wyglądało właśnie jak taki trochę mniej obfity okres. A teraz z kolei nie mam pojęcia kiedy było zagnieżdżenie, bo nie zauważyłam nawet małej plamki. Tak więc różnie to może wyglądać. Ale zgadzam się z Tobą - nie ma sensu stresować się robieniem testów przedwcześnie. Xx Tak jest staraczki! Działać! Ale z miłością i przyjemnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny od wczoraj jestem taka zmęczona, że jakbym mogła to bym spała cały dzień. Chyba też praca zaczyna mi doskwierać, to codzienne wstawanie o 5 rano. A młodemu trójki idą, więc nocki bywają trudne. Mam nadzieję że w weekend odpocznę. W sobotę mieli wpaść znajomi na kolację, ale odwołałam. Mąż jutro zabierze syna do zoo, w niedzielę na basen i coś ugotuje a ja będę drzemać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombka mam urodziny 23 lutego więc zatestuj w ten dzień może Ci przyniosę szczęście. kunegunda super że twój ślubny wpadł na weekend :-) miło prawda!!! ja w ciąży nie jestem a też chodzę na półprzytomna, to zmiana pogody. ciśnienie niskie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Caly dzien pozostaly cisza....nic nie leci tylko troche wodnistego bez zadnej grudki sluzu i mam zatwardzenie:( Mniam bede testowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×