Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

Gość kunegunda123
Hej dziewczyny ;) jak tam samopoczucie ? Mnie cos boli gardło a te tabletki ziołowe ysk słabo działają. Dziś o 19 klasę się do łóżka Ciary mnie przechodzą. Do tego smutna chodzie tesknie za mężem. Niedobrze mi. ciągle mnie muli nie mam apetytu a jak pomyśle o czymś smażony albo tłustym too bleeee masakra na sama myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kunegunda ja w pierwszej ciąży to miałam od 8 tygodnia do samego porodu zgage całe dnie i noce. Od 12 tygodnia byłam na L4 wiec sama w domu równa się leżenie cały.dzień :) A teraz to bym leżała, leżała i leżała... No i te mdłości mnie chyba wykończa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Byłam w poniedziałek u ginekologa. Widziałam maluszka, ma 0,56 cm i bije mu serduszko 119 uderzeń/min. Koło pęcherzyka jest krwiaczek. Ale jestem dobrej myśli. Następna wizyta 2 marca, mam nadzieję, że będzie wtedy już wszystko bez zastrzeżeń. Bombka - trzymam za ciebie kciuki, u mnie było 3 dni i 2 dni przed owulacją, więc wiesz ;) Ja też się strasznie bałam drugiego porodu. Koszmary mnie budziły w nocy przez cały 8 i 9 miesiąc. A gdy poród się rozpoczął, no cóż, przeżyłam tak jak i pierwszy. Choć wcale nie był lepszy niż pierwszy, tak jak wszystkie koleżanki naokoło mi mówiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Ogolnie dobrze sie czuje nkc mnie nie boli nawet zapominam o mniemaniu ciazy ale sciagnelam stanik i mnie tak jakos cycki po bokach bola .....znow wystapil u mnie sluz gesty gesty bialy bezwonny i bardziej na przodzie niz glebiej glrbiej jest rzadki mleczny. Anka moze to tez wina pogody bo ja rano tez nie moge z lozka sie zwlec. Wieczorem nie moge spac i w nocy a rano padam. Mam jeden objaw ktory mialam w ciazy z olo a mianowicie chetka na kawe nio masakra pijabym non stop :) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nio to u mnie jutro z pewnoscia potop bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kunegunda123
Hej ;) a skąd wiesz ze potop? Ja tez tak myslalam i tak czekalam czekalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
ja jestem w 9 tyg a mam wrazenie ze tez zaraz dostane okresu! W pierwszej ciązy też tak miałam do 5 miesiąca leciałam na nospie. Daj jutro znac co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Ok 18 znow mialam zabarwiony lekko na rozowo papier jak sie podcieralam i tak brzuch mnie dzis od rana bolal. Teraz wykapalm sie w cieplo cieplej wodzie i nic sluz zniknal ale czuje w korzonkach @. Ja z olo w 5 tyg mialam sluz zabarwiony i to byl termin @ ale chwile trwal trn sluz i potem nic nie lecialo az do pologu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Hej w dniu podatkow :) jade wlasnie do pracy aby oviczyc podatek jeszcze kilku klientom i tak siedze i siedze i jak mnie nie trzasnie skurcze gdzies tam w pochwie.......@ brak sluz mleczny ale co chwila mnie kluje cos tam ze az siedzuec nie moge......zycze wam milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Bombka kiedy zamierzasz testować? Narazie @ nie ma więc nadzieja jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Test lezy w szufladzie ale tak jak pani dr kazala robic to jak minie 6 tyg od ostatniej @ zrobic test jak bedzie negatyw to wziac 2x1 tab luteiny przez 5 dni i odstawic....@ powinna przyjsc i tak az do lipca do kolejnej wizyty. Wiec 6 tyg mija dokladnie 8 marca. Myslama ze ten sluz to wlasnie bedzie zwiastowal @ ze sie dzis dokladnie w 26 dc rozwinie a tu duuuupa cisza. Troche cycki zaczynaja sie odzywac .....denerwuje mnie jak maz dotyka itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Przed chwila strasznie zdenerwowalam sie i co i znow mi sluz sie zabarwil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dita_333
CZe Bombka:) A zawsze Ci się tak barwi śluz przed @? Może to implantacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nie nie zawsze. Wlasnie teraz jakos tak dziwnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serotkaa
Bombka trzymam kciuki, może to "dziwnie" to już pierwsze nieśmiałe objawy... Ja tez miałam taki leciutko różowy śluz 2-3 razy, najpierw w terminie @ i jeszcze później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na implantacje to już chyba za późno więc to może być po prostu związane z terminem @ i dlatego ten śluz się zabarwia, chociaż jak ja w 12 tyg plamiłam to lekarz mi powiedział, że na 90% to zarodek się jeszcze zagnieżdża i stąd tę plamki krwi....także...trzeba czekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy masz jakies hobby bo to wazne jest w zyciu 333 www.youtube.com/watch?v=w3p-iuXWDXE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Dzialalismy tylko w 11 dc czyli 4.02 potem 13.02 ( czyli 20 dc) pierwszy raz mialam troche zabarwionego sluzu i potem cisza i dzis rowno tydzien po tym pierwszym sluzie znow zabarwienie sluzu. Dzis jest moj 26 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Bylam teraz w wc i przy wycieraniu mialam na papierze jakby sluz plodny taki barwienia mlecznego i troszke zabrwiony rozowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale płodny to chyba powinien byc przezroczysty, tak mi sie wydaje ale ja specjalistka w tym temacie nie jestem. Nawet nie mogę pomoć odnośnie okresu bo u mnie to po prostu sie zaczynał i już bez żadnych plamień i śluzów z krwią. Jeśli nie chcesz robić testu to musisz cierpliwie czekać i sie nie denerwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Aniu takiej konsystencji jak plodny bo plodny to juz dawno za mna z pewnoscia. Zobacze moze jutro rano przytestuje. Wiecie jesli nie ciaza to w*****a mnie ten moj organizm niech @ sie zjawia i tyle. Ja tez plamien nie mialam ......teraz ten cykl jakis szalony jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz może jest szalony bo to ciąża ;) na Twoim miejscu zrobiłabym test już dziś bo jeśli to ciąża a Ty masz plamienie to bardzo niedobrze! A jak będzie negat to powtórz w 6 tyg jak lekarz kazał. Pytanie 6 tydz liczycie od 5+1 do 6+0 czy od 6+1 do 6+6?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... czy od 6+0 do 6+6 miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Zobaczymy jak przez noc sie nie rozkreci to testuj***adz pojde na krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Test w 100% negatyw czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej witajcie dziś mija tydzień od ostatniej miesiączki i tak dziś z ciekawości zrobiłam test owulacyjny wyszła druga kreska cień cienia i zastanawiam się czy to normalne że tydzień po mieć owulacje? Dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
27 dc i @ ni ma. Sluz mleczny. Gardlo boli ale tak dziwnie i kew z nosa poleciala. Wiec zno oslabiona jestem i zno wszystko sie poprzesuwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Bombka z tym płomieniem jest coś chyba nie tak... to nie jest normalne chyba ze implantacji ok ale z tego co pamiętam to ostatNio też tak miałaś. Zrób nad hormonalNe. Ja już trzeci test konsultacyjny i widać drugą kreską cień cienia czyli niedługo owulacja bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×