Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Starania o 2 dziecko START

Polecane posty

na zatwardzenie dobre są czopki glicerynowe :-) a tak staraj się nie nakręcać. poczekaj jeszcze 10 dni i będzie wiadomo :-) trzymam mocno kciuki za sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bombka coś mi pachnie ciąża. :) My z mężem tez tylko dzialalismy dwa razy i się udało :) Dziewczyny trzymam za was kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na zatrwardzenie pomaga zawsze kompot z jabłek, taki domowy :) Właśnie mi się przypomniało, że teraz miałam dużo białego gęstego śluzu tak na 2 dni przed terminem miesiączki, nic nie piekło, nie swędziało i jedna z dziewczyn tu napisała, że to może być ciąża. No i była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa teraz doczytałam, że piszesz, że masz wodnisty a nie gęsty śluz. No nic, nie pozostaje nic innego jak czekać cierpliwie - tak jak minia pisze. X Anka fajnie, że jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Olaboga wlasnie z dwa dni wczesniej mialam taki gesty gesty opisane we wczesniejszym jeszcze poscie. Wlasnie wrocikam z basenu i powiem wam ze brzuch mnie ten nisko boli.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bombka jeszcze parę dni i będziesz mogła zatestować :-) a nóż Ci się udało. ja już spakowana. zrobiłam dla M gołąbki z kapustą i takie bez zawijania. a niech chłopak sobie poje dobrego jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć , przepraszam że tu pisze ale nie moge znaleźć watku. A że jesteście doświadczone bardzo bym chciała usłyszeć wasza opinię. Ostatnią miesiaczkę miałam 17.01 w 20dniu cyklu kochałam się bez zabespieczenia z mężęm , stsounek przerywany ale trwało to krótko jakieś 30sekund po czym z prezerwatywa. Tego dnia miałam sluz biały, gęsty o kwaśnym posmaku. Cykle mam zazwyczaj 28-29dniowe. Dziś jest 29dc a @ nie ma. Mam okropną suchość w pochwie, zero jakiegokolwiek śluzu. Po zbadaniu szyjki stwierdzam że jest ona twarda dość nisko. Czy mogłam zajść w ciążę ? Proszę o poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Dziewczyny dzis odebralam testy owulacyjne powiedzcie od kiedy zaczac testowac przy @ nieregularnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od około 10dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gościa mleczny śluz gęsty oznacza dni niepłodne. poza tym raczej małe są szanse skoro twój mąż był w tobie tylko 30 sekund bez prezerwatywy. sucha jesteś bo przed okresem tak jest. marta myślę że 10-12 dzień cyklu. ja już gotowa. o 4 ruszam na lotnisko. trzymajcie za mnie kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny maz juz pojechał ;( to był piękny weekend ;) synek jutro ma bal w zerowce ;) nie mógł zasnąć z wrażenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Uj uj uj rzeczywiscie cisza na forum :) U mnie wszystko ok. Czekam na @ niby powinna za kilka dni przyjsc ale z pewnoscia nie w ten samolot ciocia wsiadzie i przyjedzie z opoznieniem :( dzis rano jak stalam w pociagu takie skurcze mnie tam w srodku zlapaly ze az ciemno przed oczami mi sie robilo. Sluzu juz tak duzo nie ma jest bardziej w srodku ale gesty bialy bezwonny. Zobaczymy. Wczoraj bylam u kolezanki jeju juz u niej leci 11 tc a kwitnie w oczach ladnie wyglada i mam wrazenie ze bedzie chlopak :) 3_ marca ma prenatalne ....troche sie boje bo juz po 42 lata i mam nadzieje ze nic nie pokaza zlego. Tak bardzo dobrze sie czuje ....:) a wy jak tam ciezaroweczki ? A moze ktoras dzis testuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Bombka zycze ci 2 kresek ja juz w koncowce @ moja mala zachorowala biedulka podobno wszedzie ten wirus w powietrzu panuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Marteczka mojego syna odpuscilo wrescie ale tez ok msc sie leczylismy. Dzis mial frajde bo wyszedl na dwor z jezdzikiem samochodem i podobno tak zasuwal ze az kierownice urwal :). Tatusia krew.....rajdowiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marteczka87
Hehe to super u nas bylo zimno zimny wiatr ... jak się czujesz bombka wogole czyzby nakrecona na ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nie nakrecac sie nie nakrecam bo tylko raz sie kochalismy w lutym dokladnie 2 dni przed owu ale wczesniej tez jakos tydzien nic nie bylo .....wiec szansa na ciaze niska. Tylko dosc mam juz tego mojego organizmu....plamienie 20 dc troszeczke rozowego sluzu....teraz tam glebiej jest taki bardziej wodnisty ale bualo bialy i do tego jeszcze ledzwie mnie bola od wczoraj jak sie schylam to mnie rwia kregi. Nigdzie w przrciagach nie siedze wiec o zawianiu nie ma mowy. Chyba bede musiala bromka zaczac brac bo jak scisne sutki to troszke mokrego czegos mi leci ...eh..... Jak nie urok to sraczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro masz plamienie i wyciek to moze lepiej zrob badanie na prolaktyne... bo jak masz wahania to blokuje zajscie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Czekam az @ przyjdzie i w 3 dc robie prolaktyne tak mi pani dr kazala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej :) Wiecie co mi po naciśnięciu sutkow tez coś leci i zawsze leciało.... Moja bratowa z 8 lat temu właśnie zbijala prolakryne i tłumaczyla mi o tych skutkach i czasami sobie sprawdzałam i zawsze coś tam mi wyciekło. Xxxxxx Ja czuję się fatalnie....od soboty mam gości to dziś przy usypianiu córki w południe sama zasnęłam i siedzieli sami hehe dziś coś mnie tak dziwnie kulo.w prawym jajniku aż zapodalam sobie apap bo całodzienne mdłości, trochę męczące goście i klucie w jajniku to za dużo dla mnie :) ale jak mnie już czasami odpuszcza mdłości to czuje się świetnie i mam dużo energii (ddziś ja spożytkowalam na sprzątanie w kuchni) Xxxxxx Bombka mnie też bolaly lędźwie a kilka dni później miałam uderzenia gorąca tylko ze śluzu nie miałam ale miałam wrażenie że ciągle mam mokro i biegalam sprawdzać czy @ nie przyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Anka jak leze to jest ok ale nie daj boze jak mam olo dzwignac i odlozyc go do lozeczka to masakra. ...teraz leze na prawym boku i kuje mnie jajnik lewy. Mialam dwa dni takie suche a dzis znow wlasnie uczucie mokrosci. Cos mi w gebie spuchlo bo mam napuchniete podniebienie i az na zeby promieniuje nio i rano dziasla mi krawily ale to juz od kilku dni tak mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny mam taki problem, przed wyzekiwanym okresem miałam straszną suchość w pochwie, zauwazyłam takie białe błatki, wydostajce sie conieraz z pochwy gdy sprawdzałam szyjke na palcach pozostawały własnie białe zbite płatki. Stawiam że dorwał mnie jakis grzyb ;/ wiec kupiłam clotimazolum stosowałam 2 dni. Potem od razu nadszła @;/ na poczatku nie miałam objawów takich jak swedzenie i pieczenie podczas sikania. Ale dzis jest 2 dzień @ a mnie swedzi, i przy sikaniu mało szału nie dostane tak piecze;/ Do gina moge iść dopiero 25;/( prywatnie) wtedy ma termin. Jak przetrwać? Może iśc do rodzinnego i on cos wypisze na grzybice pochwy? POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Kup sobie to co reklamują do sprawdzenia co to jest coś tam intima, może ci pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Slyszalyscie o tescie ciazowym z sody? Haha az wyrobuje a co :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Sikasz do kubeczka dodajesz 2-3 lyzki sody do trgo i jak sie pieni to ciaza a jak nie to brak . ja zrobilam i troszke sie na poczatku zapienilo ale krociutko. A potem tesciora zrobilam ( bo kupilam kilkanascie) i nic nawet cienia :) Zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_32
Nie mam sody, z ciekawości pytałam :) Ty chyba do @ to masz jeszcze trochę czasu więc się wstrzymaj kobieto z testami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Z ciekawosci zrobilam. Czekam do 8 marca i zapodaje luteine na wywolanie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo na podtrzymanie bobo :) Ja leżę... Mama przyszła do córki wiec mogę poleżeć bo te mdłości mnie wykończa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka 88
Nie bobo to jak sobie zrobimy ale teraz napewno nie zaskoczylam. Eh.....ja znow w pracy.....nie mam co robic :( znow dzien sie bedzie wlokl:( a taka spiaca jestem....aaaaa.....olo o 1 stwierdzil sie nie chce sam spac i wyszedl z lozeczka obudzil mnie abym go polozyla pomiedzy mna a mezem i usna ale spal tylko 30mon z nami bo nie chce go przyzwyczajac do naszego lozka i odlozylam go do lozeczka i spal jak susel :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2
Hej:) mogę do was dołączyć? Mam córkę która w grudniu skończyła 3 latka i na wakacjach chcemy zacząć starania tak żeby urodzić na wiosnę, nie chce znów na zimę ;) jeszcze dwa miesiące będziemy się zabezpieczać, w kwietniu pewnie wyciągnę nuva ring. Problem w tym ze mimo tego że pierwszy poród nie był najgorszy to strasznie sie boje drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×