Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zmotywowanastudentka

ODCHUDZANIE od 02.01.2015

Polecane posty

Gość samotna 30
Hej.no i było już 75 ale w weekend podjadanko przed okresem i 76.Brakuje mi Chodakowskiej ale brak sił i czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdorka
no witam jak wpadłam w tryb codziennego jeżdzenia na rowerze od 7 czerwca to teraz jak nie ma pogody ( 3 dni nie jezdze) to żle się z tym czuję !!! jakoś wpadłam w ten tryb że 1 - 2 godzinki i od razu lepsze samopoczucie. teraz troche popadalo mały zakatarzony i 3 dni bez rowera. no ale w zamian tego zaczełąm domowe cwiczenia. ciekawe czy na koniec lata będzie mniej na wadze ?? :) powodzenia dla wszystkich wytrwałych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćććccccccc
Schudłam 30 kg i jak pomyślę, że już 10 kg z tego mi przybyło to szlag mnie trafia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdorka
jupi!!! właśnie wróciłam z wycieczki rowerowej 1 h hardkor :) ale satysfakcja jest !!! gośćććcccccc co robiłaś, że schudłaś 30 kg i w jakim czasie, i co sie dzieje ze pojawia się efekt jojo???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćccccccccc
Zaczelam mniej jesc, w zasadzie to nie jadlam po 15, ale niedawno zaczelam objadac sie slodyczami i wszystkim co wpadnie do rąk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje! Toż to zajechany metabolizm wysiłkiem aerobowym, drastyczną dietą i złym wyjściem z diety (które trwa prawie tyle, co sama dieta). Rzucanie się na słodycze spowodowane totalnym odcięciem się od słodyczy i przyjemności. Można utrzymać potem wagę jedząc NORMALNIE, jedząc też słodycze. Wszystko się da, ale jeśli byłoby to takie łatwe to nie powstałyby kierunki medyczne pod tytułem"dietetyka". Na studiach tych lub ukierunkowanych na posiadanie tytułu trenera (jak ja) uczymy się 5 lat. Jeśli byłoby tak łatwo zdobyć wiedzę medyczną to i na inne choroby nie potrzebny byłby Nam lekarz, a jedynie dr.Google. Zastanówcie się czy warto siedzieć w internecie i szukać w google "dieta". Możecie niestety zajechać organizm, tyć i chudnąć na przemian, słabnąć, popadać w depresję, bulimię, kompulsywne objadanie tylko przez brak wiedzy, bądź "wiedzę" z internetu :) W razie wątpliwości i podjęcia dyskusji - zapraszam na mój profil na fb "Pinatness Trenerka" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
witam wczoraj się zważyłam i nic ,w ogóle mi nie ubyło jak było 93,5 kg tak dalej jest . I JAK TU SIĘ NIE ZAŁAMYWAĆ !!!!!! kolejny tydzień będę trzymała dietę mam nadzieję ,że w końcu coś zacznę chudnąć pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriona 951
Witam serdecznie. Stosowałam kurację African Mango i jestem naprawdę zadowolona. Ten produkt naprawdę działa. Byłam sceptycznie nastawiona do tego typu preparatów. Nie wierzyłam a jednak 5kg w dół. Naprawdę. Polecam jeżeli ktoś pragnie więcej informacji zapraszam do kontaktu. Tutaj macie namiary na ten produkt: http://nplink.net/btkjP7vM Pozdrawiam i zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gośćaga Jeżeli trzymałaś dietę redukcyjną i nic nie zeszło to będę monotematyczna i nadal twierdzę, że masz zwolniony metabolizm. A patrząc na metody, jakie stosowałaś to mogę być prawie pewna :( niestety będąc w takim stanie nie schudniesz, bo nie da się schudnąć jak organizm jest w trybie awaryjnym i broni się przed jakąkolwiek redukcją. Wszystko da się naprawić, ale to wcale nie jest łatwe - szczególnie dla psychiki. Ale moim zdaniem jest warte, bo nie sztuką jest jeść 900kcal i chudnąć, ale sztuką jest jeść 1800kcal i lecieć z wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farfadea
Witam kochane :) Od kiedy zaczełam współpracować z naszą Trenerką moje życie a przede wszystkim moje myślenie wskoczyły na nowy tor :) Nie bójcie się jeść ! Ja przechodziłam przez listki sałaty i diety kapuściane "motywacja na 100%" kończyła się kilogramem dwoma w dół po czym była " nagroda" i waga wracała na miejsce :) może dlatego że nawet nie spadła tylko organizm był odwodniony i żołądek pusty :) Obecnie nie wiem ile waże i powiem szczerze : nic mnie to chwilowo nie interesuje , teraz interesuje mnie naprawienie swojego metabolizmu żeby do końca życia jeść normalnie (ja nie mówie o fast foodach i słodyczach w nieograniczonej ilość tylko o zbilansowanej diecie ,w której ewentualny grzeszek nie powoduje wyrzutów sumienia płaczu i nie wpędza w depresje) . O swoim celu absolutnie nie zapomniałam tylko staram się do niego podejść racjonalnie z dystansem - wiem ,że go osiągnę a przy tym zachowam zdrowię i radość z jedzenia ,bo nie wiem jak Wy ale ja kocham jeść :) A co ciekawsze - od kiedy zaczełam jeść normalnie wcale nie przytyłam 150 kilo jak to myślałam że będzie po tygodniu :) czuje się dużo lepiej i mam wrażenie że ogólnie wyglądam lepiej cera jest ładniejsza włosy chyba też i do tego chyba mniej wylatuje bo przez ostatnie dwa lata (stosowania super diet) straciłam połowe tego co miałam wcześniej na głowie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
do trenerki co ja mam teraz biedna zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gośćaga Najlepiej zgłoś się do Osoby zajmującej się i znającej na naprawianiu metabolizmu. Jakikolwiek trener czy dietetyk, który słysząc to stwierdzenie rozpisze Ci dietę redukcyjną i zaplanuje dla Ciebie jakiekolwiek sesje aerobowe - kopnij go w zad ;) dojedzie to jeszcze bardziej Twój metabolizm. Nieskromnie zapraszam też do mnie na profil na fb "Pinatness Trenerka", tym również zajmuję się ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam tutaj: tabletkiusa.zyskajwiele.pl Nowoczesne tabletki na odchudzanie. Przetestuj za darmo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
Witam :-) nie wytrzymałam juź do poniedziałku i się zważyłam dzisiaj no i w końcu coś drgnęło mam 93kg Hura Hura :-) :-D trzymam dalej dietkę a wy jak tam dziewczyny trzymacie się dzielnie ? do trenerki :-) znalazłam taką dietę metaboliczną jest tam sporo jedzenia i przedewszystkim trzeba jesć o stałych porach ,chyba wezmę ją od poniedziałku pozdrawiam wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
Witam :-) nie wytrzymałam juź do poniedziałku i się zważyłam dzisiaj no i w końcu coś drgnęło mam 93kg Hura Hura :-) :-D trzymam dalej dietkę a wy jak tam dziewczyny trzymacie się dzielnie ? do trenerki :-) znalazłam taką dietę metaboliczną jest tam sporo jedzenia i przedewszystkim trzeba jesć o stałych porach ,chyba wezmę ją od poniedziałku pozdrawiam wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:> Samotna jak tam?? Kora?? Farfadea?? Fiemona>? Monika? Gdzie jesteście?? Jak Wam idzie?? U mnie coraz lepiej - przyzwyczajam się coraz bardziej do stylu zdrowo jeść dużo ruszać :> Kg w dół - nie lecą szybko, ale spadają, a ja nie chodzę głodna. i chyba o to chodzi, wytrwałość cierpliwość i powoli się zjedzie- w końcu nie przybyło tych kg w miesiąc to i w miesiąc nie spadną. Pozdrawiam i miłej niedzieli :> Jest 7 z przodu :> Jest motywacja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia 34
Hej dziewczyny. Ostatnio miałam problemy z odchudzaniem, po konsultacji z dietetykiem z Warszawy(60zl za wizyte) polecił mi preparat do zamowienia. Moze nie jest jakims cudem ale pomogl zbic 3kg w miesiac http://nplink.net/pYB43USM. Czasami gorzki smak ale ogolnie zjadliwe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;) Mi sie skonczyl czas diety i cwiczen, bo zaszlam w ciaaze!!!!:) strasznie sie ciesze!!!! kazdej z Was zycze, zebyscie nauczyly sie zdrowo jesc i zdrowo zyc, bo przeciez nie chodzi o chude cialo, a wrak czlowieka i zero radosci z zycia:)Kazda z Was bardzo podAiwiam, ze robicie cos dla siebie i trwacie w tym:) nie poddawajcie sie, bo walczycie o siebie:) ja w Was mocno wierze:) super, ze sa spadki,to motywuje:) ja to ze wszystkiego procz spacerow zrezygnowalam,bo nie chce zaszkodzic dzidzi... ale za 9miesiecy, bede musiala sie wziac za siebie:) trzymam mocnoo za Was kciuki, Wy tez za mnie trzymajcie:) czasem do Was zagladne, wiec dbajcie o siebie:);*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgNiechaaa24
Hej dziewczyny, mogę się przyłączyć :) ?? Dużo ważę, źle wyglądam i wreszcie postanowiłam żeby coś z tym zrobić, myślę że lepiej późno niż wcale, tylko brak mi motywacji, dlatego pomyślałam o forum. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEJ!!! Mam świetne rowerki do spinningu / indoor cycling'u. To świetne uzupełnienie treningów gdy za oknem deszcz, lub gdy poprostu nie możemy nigdzie wyjść. Dobra muzyka w uszach i jazda!!!. Używane ale w świetnym stanie - każdy coś wybierze. Od 1tys. do 4 tys. Firmy takie jak: Tomahawk, Schwinn, Lemond Revmaster Life Fitness, Reebok, Kettler lub Vortec. Zainteresowanych proszę o kontakt. 506145709. Pomagam z dostawą w mazowieckim!! Dalej kurier. Trochę ruchu i po brzuchu!usmiech.gif Dieta to nie wszystko! Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kora ! Gratulacje ! To super wiadomość :) Teraz zdrowe jedzonko dla dzidziusia spacerki korzystaj z pierwszych dwóch trymestrów bo w trzecim jest ciężko :) Poza tym kochane u mnie brak spadków a wręcz przeciwnie :) ale nie poddaje się a następnym tygodniu muszę badania krwi hormonow i tarczycy zrobić i zobaczymy co się dzieje :) Aga powodzenia ! Nie ma co zajeżdzać swojego organizmu potem to się mści :) a my musimy być zdrowe piękne szczupłe :) pozdrawiam miłego dnia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
Dzieki dziewczyny:) bardzo się ciesze!:) a Wy walczcie dzielnie o siebie i swoje zdrowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem tu nowa, czy wszytscy sie od 2 stycznia na tym forum odchudzają? bo ja od dziś, waże około 73-75 plus minus, nwm , dziś sie nie ważylam bo jestem w trakcie okresu no i nie chce sie denerwować, boję sie, że się poddam a tego bym nie chciala, mam cos około 155cm wzrostu wiec nadwaga jest ze 20 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja od 16 kwietnia :> Miałam prawie 30 nadwagi- teraz chciałabym jeszcze z 15 zjechać - może 20 :> Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKamilka089
Cześć dziewczyny tez zaczełam od dziś odchudzanie mam nadzieję że dam radę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Przedstawiam produkt, który naprawdę pozwoli na pozbycie się zbędnych kilogramów. Mi się nareszcie udało po 2 ciężkich latach waliki ze zbędnymi kg które zostały mi po ciąży, po wielu nie udanych dietach i beznadziejnych środkach odchudzających w końcu trafiłam na tą stronę i w miesiąc pozbyłam się 7kg a po dwóch następnych 5 i co najważniejsze po odstawieniu nie przytyłam. Naprawdę polecam gorąco którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze, mi się udało może ty będziesz następna. zgarnijacaiberry.pl/5267

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elżbieta K
Hej dziewczyny, Miesiąc temu postanowiłam sobie schudnąć przed wyjazdem na wakacje. Duże czytałam i poszukiwała informacje na temat treningu i odchudzania. W końcu zastanowiła się na elektrycznej stymulacji mięśni z technologia amplitrain oraz opracowanej przez dietetyka diecie. Mam 35 lat i ważyła 68 kg , wzrost 174. Po miesiącu treningów i diety - schudłam 5 kg! Ale głownie że straciła 10 centymetrów w pasie, 8- w udach na górze i 4 w udach na dole. Przecież to jest rewelacja! Gorąco polecam metoda z stosowaniem treningów amplitrain w bodylab fitness!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×