Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliza2311

Dwie Kreseczki :)

Polecane posty

Gość martyna889
O tach rekach w gorze to chodzi bardziej, ze pod koniec ciazy nie mozna tak robic, bo niby to naciaga cos tam w macicy i moze wywolac skurcze, ale jakos w to watpie :P Ja wedlug moich obliczen to termin bede miala 6 wrzesnia, ale dokladnie sie dowiem za 2 tyg :) a wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blu ajs
o tym nie trzymaniu rąk w górze tez słyszałam :D nie wiem ale chyba ktoś chciał inwalidkę z ciężarnej zrobić :D takich rzeczy nie biore do siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
Z tymi rekami chodzi, ze bardziej pod koniec ciazy nie mozna tak robic, bo niby to powoduje jakies nacigniecie macicy, ktore w konsekwencji moze wywolac skurcze, ale czy to prawda to nie wiem :P i troche watpie :) taki zabobon :) ja wedlug moich obliczen termin mam 6 wrzesnia, ale za 2 tyg bede wiedziela co usg pokaze :) a wy kiedy macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
sorki. 2 razy wyslalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak myślę, że termin będzie na początek września, dowiem się jak pójdę na wizytę też się wzięłam za sprzątanie, ale niech już się lepiej skończą te wszystkie święta, bo nie chce mi się tyle sprzątać, he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wyliczen wychodzi ,ze jest moj to 6 tydzien :) i tez wdlg wyliczen termin na 4 grudnia, ale nie wierze w to dopoki mi moj ginekolog nie powie :) a do lekarza ide 9.01 na 10:30:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
Kochane super temat ja też w święta dowiedziałam się o ciąży z testu, no termin również ok 2 września. ;-) od środy zacznę 7 tydzień, 1,5 tyg temu byłam u lekarza ale widział tylko plamkę na macicy, kolejna wizytę mam w czwartek. Bardzo się boje tym bardziej, że dziś złe myśli mnie nachodzą czy. wszystko będzie w porządku, poza tym jestem przeziębiona choć już przeszło a liczyłam się domowymi. sposobami. Iwonka koniecznie napisz w środę,jak po wizycie. Tez mamy taki termin ;-) ale strasznie się boje czwartkowej wizyty u mojej gin. Eliza gratuluję tematu i bardzo się ciesze, ze go założyłas poza tym widzę ze mamy ten sam termin. Martyna to chyba zabobon z rękami na początku ciąży, ja nawet włosy farbowalam u fryzjera,ale bez amoniaku na samym początku, ponoć nie będzie miało to wpływu, bo zarodek przez pierwsze 2 tyg od zapłodnienia. nic nie pobiera od matki Blu ajs- gratuluję, to moja 1 ciąża tez okropnie boje się pustego jaja, tak bardzo chce zobaczyć serduszko. Anulka i Twoja znajoma mam nadzieję, że i u Was vwszystko będzie dobrze, pozostaje nam tylko czekać na wizyte. u lekarza. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiara, gratuluję i nie martw się, mnie wczoraj nachodziły czarne myśli, ale już się pozbierałam do kupy :) oczywiście dam znać, jak po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiem Wam, kobitki, że dzisiaj mam jakoś więcej energii, jakoś tak mnie nie muli na spanie, jak przez ostatnie dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara86
No właśnie. Iwonka ja mam to samo i zaczęłam się zastanawiać. czy wszystko jest ok :-) mam nadzieje, ze w czwartek skoro już będę w 7 tyg. to wszystko się wyjaśni noi oby przeziębienie nie wpłynęło na fasolkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DenisASC
Zazdroszczę Ci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiara, też mam czasem takie myśli, zawsze mi się wydawało, że im dłuższa ciąża tym tych objawów więcej, a u mnie jakoś nie specjalnie. Co do przeziębienia to myślę, że chyba nie powinno mieć większego wpływu na ciążę, ale nie wiem, lekarzem nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
to dobrze ze masz malo objawow, bo u mnie dzisiaj jakas tragedia, nic nie moge przelknac, caly czas mam mdlosci. ahh te uroki ciazy :) mam nadzieje, ze niedlugo mi przejdzie i bede mogla cos w koncu zjesc, a myslalam, ze w tej ciazy mdlosci mnie omina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, niby każda ciąża może być inna, ale nie zawsze się to sprawdza. Mnie dziś jeszcze ani razu nie zemdliło, zjadłam normalnie śniadanie - aż się zastanawiam, czy to może znaczyć coś złego, że w ogóle mnie nie mdli dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
ja tak wczoraj mialam, ze nic a nic mnie nie mdlilo, az sama sie zmartwilam, za to dzisiaj sama widzisz... nadrabiam tez wczorajszy dzien hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blu ajs
w jakim wieku macie dzieci ?? ja już posprzątałam :) u mnie termin na 01.09 , terminu z usg nigdy nie biorę po uwagę , tzn miałam regularne cykle wiec u mnie nie ma problemu z wyznaczeniem terminu , inaczej jeśli kobietka ma nieregularne cykle. w pierwszej ciąży miałam termin z OM na 27września , 1usg - 14.09 2usg - 22.09 3usg- 15.10 a ostatnie 25.10 :D kołomyja totalana :D przyszło co do czego urodziłam prawie w terminie bo 25 września :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
blu ajs ja mam coreczke urodzona 08.08.08 i synka urodzonego 26.07.2012 :) ja nie mialam regularnej miesiaczki dlatego u mnie usg potwierdzi dokladnie wiek ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoe84
Hej dziewczyny. Mnie tez dzisiaj mdli i strasznie boli glowa :( Wlasnie robie obiad ale chyba nic nie przelkne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blu ajs ja w pierwszej ciazy mialam temin na 21 kwietnia wg om a wg usg 30.04 a urodzilam 2 maja za pomoca cesarskiego ciecia bo maly nie chcial wyjsc ;) Teraz nie wiem czy bede miala ponownie cesarke, bo slyszalam ze gdy pierszy porod cc to pozniej tez ze wzgledu na mozliwosc pekniecia blizny ale to pewnie dowiem sie na pozniejszych wizytach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoe, niekoniecznie tak musi być - moja siostra pierwszą córę urodziła przez cc, a drugą drogami natury i wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
dokladnie, jak 1 raz rodzilas przez cc to 2 porod moze byc silami natury :) u mnie niestety bedzie cc, bo 2 poprzednie tez byly przez cc i ja juz nie mam szans na porod naturalny, a szkoda bo bardzo bym chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za pomylke i dziekuje za poprawke ;) tak termin z wyliczen moim i genialnego kalendarza to 1.09 :) ja mdlosci nie mam zadnych moge jesc bo na wszystko mam ochote okropna, ale bede musiala sie zaczac troche powstrzymywac :Pgratuluje wszystkim kobietkom 2 kreseczek :)!! dzisiaj jako tako zadnych objawow nie mam tylko tak troche sennie mi sie robi :) a powiedzcie mi jak u was wyglada wspolzycie z partnerem ? boicie sie na poczatku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szczerze mówiąc od punkcji nie kochałam się z moim mężem (bo po punkcji trzeba się wstrzymać), a teraz to i się trochę boję i w ogóle to nie mam jakiejś większej ochoty na seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ja sie kocham z moim T tylo tak delikatnie bo sie boje ,ze cos moze sie stac nie daj Boze chociaz czytałam gdzieś ,ze jak dwoje ludzi sie kocha podczas pierwszego trymestru to dzidzius czuje takie kolysanie : ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
ja sie troche boje wspolzyc w tak wczesnej ciazy , by tam nic nie nie naruszylo, ale pewnie niedlugo juz nie bede mogla dluzej mojego meza zwodzic za nosek i sie dopomni hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja troche czytam o wspolzyciu we wczesnej ciazy i jesli nie ma plamien ani nic to nie jest to zagrozeniem a pokolysanie dla malenstwato jak usypianie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) ja juz po badaniach Zastanawiam sie wlasnie kiedy do lekarza isc i chyba pojde w piatek. Mam nadzieje ze juz bedzie cos widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do współżycia to ja tez sie ostatnio wstrzymuje,a moj K juz mnie pyta czy teraz jest zakaz :D ale kurka,troche sie obawiam bo nie chcialabym zeby cos bylo nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj mysle ,ze od delikatnego kochania sie nic sie nie stanie ;) ale nie wiem duzo czytam o tym bo nie chcialabym sie poscic i mojego T :) a jak wyniki badan ?? mam nadzieje ze wszystko ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×