Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliza2311

Dwie Kreseczki :)

Polecane posty

mnie mdli tylko,a ogolenie jest ok. Co do zaklamania wyników testu przez alkohol to nigdy o tym nie slyszalam :) Ale jeśli faktycznie tak jest to jednak lepiej powtórzyć. Ja dzisiaj na badania do pracy jade,mam nadzieje ze lekarz medycyny pracy nie bedzie mnie badal zbyt dokladnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słyszalam ,ze wynik badan poprzez wypicie alkoholu zmienia sie i stezenie krwi w organizmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blu ajs
cześć :) 29.12 też ujrzałam dwie kreski na teście :) chociaż już dzień przed wigilią podejrzewałam , że to ciąża , ale ja należę do tych co nie muszą się z niczym spieszyć ( testowanie ) i poczekałam sobie tydzień , a wtedy to już formalność była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blu ajs
dzieki :) objawy : mniej więcej tydzień przed okresem zaczęly się lekkie bóle w podbrzuszu , znak , że macica się rozciąga - w pierwszej ciąży to samo :D no i piersi , większe i bolące , starsznie .... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja w dn spodziewanej@ mialam okropne klucie podbrzusza juz myslalam ze zbliza sie @.Po 3 dn zrobilam pierwszy test i wyszedl cien 2 kreseczki po 3 dniach zrobilam 2 test i juz byla mocniejsza a po nastepnych 3 dniach byla juz mocna czerwona krecha ;) Do lekarza poszlam 30.12 i juz jest pecherzyk ciazowy. Teraz ide dop 15stycz. i bardzo sie stresuje i sie modle zeby byl juz zarodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki moje gratulacje ;) coraz wiecej nas jest z czego sie bardzo ciesze :) ja w sumie przed @ czuam sie tak jak zawsze nerwowa i bolalo podbrzusze a 3 dni po spodziewanej miesiaczce zrobilam 2 testy od razu pozytywne nastepnego dnia nie dowierzałam i zrobilam 3 i oczywiscie sie potwierdzilo :) ja 9stycznia ide do lekarza to bedzie ,moj 7 tydz :) mam nadzieje, ze cos juz bedzie widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blu ajs
aa do lekarza w przyszłym tyg , bo ma urlop do 10ztycznia , tak więc czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis klujemnie raz prawy raz lewy (chyba)jajnik i po raz pierwszy zamdlilo mnie jak wstalam(ale krotko). Mam nadzieje ze to dziwne klucie to rozciagajaca sie macica. Dziewczyny ja sie tak schizuje,moze za duzo czytam w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blu ajs zazdroszcze ci takiej cierpliwosci :) ja to zanim poszlam do lekarza to zrobilam 6 testow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blu ajs
jeny a po co tyle testów ?? jeden nie wystarczy ? :) ja boję się pierwszej wizyty ... na początku 2014 roku też byłam w ciąży ... i okazało się , że jajo płodowe jest puste ... 3 wizyty w krótkim odstępie czasu i na każdej ta sama diagnoza ...a po zabiegu w wynikach histopatologicznych wyszło , że to był zaśniad groniasty , na szczęście częściowy i szybko pozbyłam się cholerstwa .. 5 miesiecy temu operacja ... dużo się u mnie działo w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! sorry, że się od wczoraj nie odzywałam, ale byłam w gościach, a dziś od rana byłam po sprawunki i nie było mnie w domku. Gratuluję nowym kobietkom pozytywnego testu. Nivea, trzymam kciuki za udany test. Wczoraj nie wiem czemu jakoś mnie dopadły wątpliwości, czy aby wszystko na pewno jest w porządku. Jakoś mi się ryczeć chciało, w sumie bez powodu. Dzisiaj się już ogarnęłam, ale wczoraj to ktoś mógłby mnie do pionu ustawić albo trzepnąć porządnie :) Ja się czuję dobrze, czasami się zastanawiam czy aż nie za dobrze. W sumie moje jedyne objawy to lekkie ciągnięcie w brzuchu od czasu do czasu, czasem mnie zemdli, ale też tylko tak lekko i zdarza mi się przysnąć w ciągu dnia. No i całe moje objawy, nie wiem czy nie powinnam mieć więcej. Stąd też mój wczorajszy dołek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blu ajs
wiecie nie chce nikogo obrażać na prawdę ,ale jak dla mnie np. robienie testu przed okresem czy lecenie na betę tydzień przed jest bezsensu , jak ma być ciąża to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
Czesc dziewczyny :( ja dowiedzialam sie o ciazy z testu domowego dokladnie 3 stycznia :) Okres ostatni mialam 1 grudnia :) wiec wynika, te to 5 tc :) bardzo sie ciesze z moim mezem, choc jestem troche przestraszona :) Mam juz 2 wspanialych dzieci. Majke 6 lat i Olka 2 latka, to moja 4 ciaza, 3 niestety ubieglego roku we wrzesniu stracilam :( dlatego sie boje. Do lekarza ide za okolo 2 tyg jak juz malenstrwo bedzie wystarczajaco duzo i zobacze pieknie bijace serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
aha a z objawow to mam, mdlosci (choc nie zawsze) dzisiaj mi dokuczaja i nie moge nic przelknac hehe, czete bieganie do toalety oraz bol piersi ale nie duzy i lekkie klocie po lewej stronie na dole brzucha, bardziej takie ciagniecie :) Mieszkam na stale w Niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie wlasnie tego pustego jaja :/ mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Staralismy sie rok o tego dzidziusia. Jakies 2 lata temu przeszlam ciaze pozamaciczna i do pierwszej wizyty schizowalam ze znowu bedzie to samo,a teraz boje sie tego pustego jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blu ajs, w pełni Cię popieram, też uważam, że nie ma najmniejszego sensu robić testów wcześniej niż przed spodziewaną miesiączką, chociażby dlatego że zarodek ledwo zakończy się implantować i dopiero zaczyna się wydzielać hcg, czyli żeby jego stężenie było na tyle wysokie by pojawiła się druga kreska trzeba poczekać do dnia spodziewanej miesiączki. Nie raz już czytałam posty dziewczyn na tym forum, które jednego dnia się kochały z facetem a drugiego już się pytały czy mogą być w ciąży. Martyna, gratuluję i nie martw się, wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka, ja też się tego boję, wmawiam sobie różne rzeczy, poprzednią ciążę z in vitro poroniłam i teraz schizuję. Wizyta już po jutrze, a mnie się wydaje jakbym już całą wieczność czekała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz kiedys zrobilam test przed @ i wyszedl pozytywny,ale zaraz potem przyszla@ i wszystko sie skonczylo. Dlatego rowniez wole czekac do dn@ albo nawet 2-3 po terminie@.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
Dziekuj***ardzo :) staram sie myslec pozytywnie, bo to wplywa na dzidzie. A co do testow, to ja tez polecam robic najszybciej w dzien spodziewanej miesiaczki i nie wmawiac sobie ciazy, ani zadnych ojawow, bo wtedy okres jak na zlosc sie spoznia, ale malenstwa w brzuchu nie ma, niestety. Aha i podobno ciaza blizniacza szybciej pokaze wynik tetsu domowego dodatni, poniewaz jest wieksze stezenie hcg :) ale nie wiem blizniakow nie mam heh ( choc sama mam blizniaczke 10 min starsza :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonka250807 rozumie cie. Bedzie dobrze musimy myslec pozytywnie,a bedzie dobrze :) mocno trzymam kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko się okaże w środę. A macie też tak, że będąc u ginekologa obserwujecie jego miny podczas usg? Ja tak mam i zaraz po minie widzę, czy wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna889
Iwona .. ja tak mam, tez patrze na twarz, bo czasem lekarz nie chce niepotrzebnie niepokoic i czegos nie powie, za nim sie nie upewni. A w ktorym tc jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś właśnie rozpoczynam 7 tydzień. Dziewczyny, a słyszałyście o czymś takim, że w ciąży nie można trzymać rąk w górze? Moja mama ciągle mi wałkuje to samo: nie trzymaj rąk w górze, nie wieszaj firanek, itp. Nie wiem o co w tym chod*******ońcu jak krew mi odpłynie to z rąk, nie z brzucha. A może to tylko zabobon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blu ajs
u mnie dziś równo 6sty tydzień :) na kiedy macie terminy ?? o tak też patrze na miny lekarza choć nie zawsze da się z niej odczytać to co ma na myśli :D nic biorę się za sprzątnie , a potem do przedszkola po córę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×